Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par visu turu aizdomās

 
Reitings 4
Reģ: 08.11.2019
Vai jūs spētu ticēt savam vīrietim atkal, ja kaut reizi būtu pieķērušas viņu melos?
Mūsu attiecībās ir tāds apburtais loks, ka esmu liela izmeklētāja, bet viņš - prasmīgs melotājs. :D Un jo vairāk vēlos uzzināt patiesību, jo vairāk tiek noklusets.
Iespējams, ka viņš ir labojies, nu vismaz kopš apprecējāmies, vairs neesmu pieķērusi melos. Bet nemitīgi ir tā sajūta, ka "varbūt tā nemaz nav patiesībā..ja nu man atkal melo..kāpēc viņš soreiz mājās atnāca vēlāk" utt.
Es ļoti labi zinu, ka viņam nepatīk tā lielā tincināšana, pierādījumu meklēšana no manas puses, bet vai tad nav tā, ka viņš pats pie tā ir vainīgs, ka nespēju uzticēties??
Ko jūs darītu manā vietā - dzīvotu naivi, nemēģinātu saskatīt kaut kādus zemtekstus, kaut ko aizdomīgu aiz katras darbības vai tomēr turpinātu viņu izjautāt? Vidusceļu nespēju atratst.
09.11.2019 18:25 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Nu jā tad izskatās ka pati arī esi divkose, jo fantazē par citiem un to neuzskati par neko ļaunu, bet tai pat laikā savu vīrieti vīrieti gan jau zāģē par visiem sīkumiem.
10.11.2019 08:20 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.11.2019
Herz @ 09.11.2019 22:06
Nē, nu.. vienu tēmu veido par to, ka fantazē par citiem, bet otrā tēmā par to, ka tur aizdomās savu vīrieti. ? izstāsti par savām fantāzijām un nonāksiet pretējās lomās, varbūt pie viena beigsies rutīna. ?
? Labāk neriskētu izstāstīt
09.11.2019 22:11 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nē, nu.. vienu tēmu veido par to, ka fantazē par citiem, bet otrā tēmā par to, ka tur aizdomās savu vīrieti. ? izstāsti par savām fantāzijām un nonāksiet pretējās lomās, varbūt pie viena beigsies rutīna. ?
09.11.2019 22:06 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Es izšķīros, jo man no nemitīgajām aizdomām sākās galvas reiboņi, vertigo. :). Tā kā atceros, ka dažiem bijušajiem uzticējos un nebija tāda iekšējā nemiera, tad zinu, ka nereaģēju tā uz visiem, vienkārši gadījās melīgs cilvēks, kurš veica gaslighting. Citāda veida meli varbūt ir paciešami, bet "tu neesi normāla, ja tā domā par mani" (un atklājas, ka aizdomăm tomēr pamats bija) u.tml. ir ļoti briesmīgi. Tā ka ir atkarīgs arī kā tieši tiek melots. Ar vienkāršu "nē, tā nav" vai "tu neesi normāla, kā gan tas vispār būtu izdarāms, padomă loģiski"... Tur ir atšķirība.
09.11.2019 18:55 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja nevari uzticēties tad kāpēc but kopā un bojāt nervus?
Tu pati vienmēr saki un dari tikai taisnību? Nekad neesi melojusi?
Kāpēc precējies, ja savā galvā nevari viņam uzticēties? Par ko tad viņš tev meloja? Ja tā ir kaut kad muļķība tad kāpēc čakarēt sev un viņam nervus?
Esmu pieķērusi melos, bet tad izrunājām un teicām ka teiksim taisnību lai cik tā stulba nebūtu. Tie nebija nekādi baigie meli. Protams ja tā būtu krāpšana, satikšanās ar citām sievietēm, rakstīšana citām sievietēm tad nemaz nebūtu citu diskusiju kā šķirties.
09.11.2019 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits