Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meiteņu draudzība

 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Situācija sekojoša. Man ir labāka draudzene ar kuru esam draudzenes no 6 gadu vecuma. Vienmēr esam bijušas kopā. Abas studējam, es vēl arī strādāju.
Draudzene tikai mācās un katru dienu lekcijas arī nenotiek. Kopš sākam studēt esam atsvešinājušās, jo viņai ir tādas kā skolas “draudzenes”.
Vasaras, ziemas brīvlaikus var teikt daudz laiku pavadām kopā, jo šo “draudzeņu” nav.
Mazliet jūtos izmantota, jo kā viņai ir slikti, problēmas vai šis “draudzenes” pametušas meklē mani.
Šobrīd ir sākusi tikties ar jaunu vīrieti un es zinu, ka viņai attiecības ir svarīgas, jo grib but ar otro pusi dienu dienā kopā. Daļēji piekritu, bet arī uzskatu, ka laiku draugiem var atrast.
Pēdējā laikā esmu tā, kas cenšas šo kontaktu uzturēt un sāk jau apnikt. Vienmēr kādi muļķīgi attaisnojumi.
Esmu tiešām vienmēr palīdzējusi, bijusi blakus smagām ģimenes problēmām un visu citu.
Uzskatu, ka ja nav darba, bērnu vai tml. tad var to laiku atrast uz pāris stundām vienreiz nedēļā.
It ka negribas visu mest pie malas, jo šī draudzība ir diezgan ilga un pārejie draugi arī ir aizbraukuši prom.
Kā jūs šajā situācijā rīkotos? Mestu mieru vai censties?
Esmu domājusi par jaunu draudzeņu atrašanu, bet man ar meitenēm sadraudzēties nesanāk. Kur lai vispār ar meitenēm iepazīstas?
08.11.2019 13:30 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
*kā vajag pareizi
08.11.2019 17:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
redz kāda bezkauņa ,.. tev māsai/ ārstei man ar saviem nodokļiem jāpaaugstina alga ... a tu te mani apdirsīsi ka mana izglītība ne plika graša vērta, ka nemācījos irkā, tu vienīgā ''itkā '' mācījeis un tev redz alga jāpacaļ .. untu viņu itkā nopelni... ārstējot cilvēkus kururi ārstēšanu navar atļauties... nu tā ļauno zaķīt es ta savu algu nopelnu un atpelnu darba devējam.. a vot tu gan nē ... jāiet politikā lai samazinātu ādām medmāsām un ārstim alga kā tev ... kas tik zin kā cilvekam ļaunu vēlēt un apliet ar sūdiem un sevi par izredzētajiem uzskata tā vietā lai tiešām cilvekus ārstētu

WTF? Kas tev ir kaišs? Kāds sakars šai tēmai ar to par ko strāda, cik pelna utt. Kā arī ja būtu lasījusi komentārus un savā galvā nebūtu tos pārveidojusi tad saprastu, ka tas ko runā ir muļķibas.
Kā aŗī ej paārstē galvu. Jau pēc rakstības stila var pateikt ka smadzenes nestrādā kā pareizi un izklausies pēc omes ar demenci.
08.11.2019 17:25 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Odonella @ 08.11.2019 13:30
Situācija sekojoša. Man ir labāka draudzene ar kuru esam draudzenes no 6 gadu vecuma. Vienmēr esam bijušas kopā. Abas studējam, es vēl arī strādāju.
Draudzene tikai mācās un katru dienu lekcijas arī nenotiek. Kopš sākam studēt esam atsvešinājušās, jo viņai ir tādas kā skolas “draudzenes”.
Vasaras, ziemas brīvlaikus var teikt daudz laiku pavadām kopā, jo šo “draudzeņu” nav.
Mazliet jūtos izmantota, jo kā viņai ir slikti, problēmas vai šis “draudzenes” pametušas meklē mani.
Šobrīd ir sākusi tikties ar jaunu vīrieti un es zinu, ka viņai attiecības ir svarīgas, jo grib but ar otro pusi dienu dienā kopā. Daļēji piekritu, bet arī uzskatu, ka laiku draugiem var atrast.
Pēdējā laikā esmu tā, kas cenšas šo kontaktu uzturēt un sāk jau apnikt. Vienmēr kādi muļķīgi attaisnojumi.
Esmu tiešām vienmēr palīdzējusi, bijusi blakus smagām ģimenes problēmām un visu citu.
Uzskatu, ka ja nav darba, bērnu vai tml. tad var to laiku atrast uz pāris stundām vienreiz nedēļā.
It ka negribas visu mest pie malas, jo šī draudzība ir diezgan ilga un pārejie draugi arī ir aizbraukuši prom.
Kā jūs šajā situācijā rīkotos? Mestu mieru vai censties?
Esmu domājusi par jaunu draudzeņu atrašanu, bet man ar meitenēm sadraudzēties nesanāk. Kur lai vispār ar meitenēm iepazīstas?
met pie malas. Pirmkārt tu viņai neesi dreudzene bet kompanija kaut ko darīt, kad nav citas kompānijas ( bet neuztraucies tas tā tāpat ir lielākoties visām meitenēm, īpaši LV). Otrkārt, attiecības tikai sākas, bet viņai tev nav laika... atklāšu patiesību ... laika uz priekšu nebūs arī reizi mēnesī vai ceturksnī satikties, ja viņai to nevajadzes vai attiecības neizjuks. otrkāt vienreiz nedēļā satikties dar draudzeni... nu tas ir loti ļoti daudz. Kā tam var atrast laiku mācoties un vēl strādājot? Tev viņa sanāk vienīgā kompānija ar kuru kaut kur aiziet? Tad tas ir cits stāsts... ... bet padomā no cita skatapunkta... vai Tev ir vajadzīga draudzene vai kompānija? Jo ja Tev tiešām būtu 1, 2 īstas un tuva draudzenes tad tas būtu lieliski.. bet tas nav tas gadījums... ja tiešām ir īsta draudzība kuru neizšķir atšķirības un skaudība.... tad tas ir kā ar īstam attiecībām .. liela laime un arī liels retums... visas tā lielā ''dreudzeņu būšana'' lielākoties ir fake... t.i. mums ir izdevīgi būt kopā, kādu notiektu mērķu sasniegšanai, šajā laika posma... es ar tevi draudzējos, jo vēlos no tevi kaut ko iegūt, jo man nav ar ko citu draudzēties, jo man ir vajadzīga kompānija ( kā tavā dadījumā) ... Tu viņai arī neesi draudzene... ja gaidi ka viņai jāvar ar tevi katru nedēļu satikties... tev vienk. nav kompājijas ... un varbūt tev jameklē kompānija nevis draudzene... to atrast būs veiglāk... Tev ir kādas intereses? varbūt aizej un kādu interešu pulciņu grupu utt.. ? Tur iepasīsies ar cilvekiem ... kas varbūt tevi intereše... Mācies universitāte? Vari aiziet un univeristātes sporta nodarbībām tur sporta kluba vietā būs grupu nodarbības... būi kaut kur aizgājusi un ar jauniem cilvēkiem iepazinusies. Parasti šie cilveki ir aktīvi un vari ar viņiem iedraudzeties un varbūt šo draudzību pārnest uz kādu citu interešu sfēru ārpus nodarbībām ... kafejnīvu,klubu vai kas tevi interesē.. bet jāsāk ir ar univeristāti un darbu .. kāpēc tur ne ar vienu vismaz labu paziņu līmenī neiedraudzejie, lai būtu kompānija kaut ko kopā pasāk? Tikai atceries ka jūs esat draudzenes un paziņai līdz noteiktai robežai ... un apdomā cik tālu savā dzīvē laidīsi ... jo meitenes visu salīdzina un nepamanīsi kā tava ''sierds daruadzene'' būs tava leilākā nebalvēle ...
08.11.2019 17:21 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kiskismau @ 08.11.2019 13:40
Man bija līdzīgi. Sākot no pamatskolas bijām draudzenes. Augstsoklas pirmo gadu uzturējām kontaktu un tad tas lēnām tas pazuda tieši no draudzenes puses. Vienu dienu parstāja atbildēt uz manām ziņām. Sākumā biju noskumusi. Gadu dzīvoju bez draudzenes, bet tad iepazinos ar drauga vīra sievu un sadraudzējāmies. Tagad pēc trīs gadiem tā mana senā "draudzene" uzraksta: "čau kā iet? Zinu ka mums kontakts stulbā veidā pazuda, bet varbūt varam satikties un parunāt? ". Es negribīgi, bet piekritu. Satikāmies un protams tas vairs nav tas pats kas agrāk. Un protams manī sēž aizvainojums, ka tā vienkārši nogrieza draudzību, jo nesen iepazītie universitātes cilvēki likās labāki nekā 8 gadi draudzības.
Draudzenes tā uz sitiena ir grūti dabūt, jo tomēr draudzība ir vairāk par tikai pajautāšanu kā iet. Tā ir laika gaitā iegūta uzticība un galvenais-kopīgas intereses. Varbūt pamēģini sadraudzēties ar kādu no universitātes, vai arī kad būs darbs ar kādu kolēģi.
redz kāda bezkauņa ,.. tev māsai/ ārstei man ar saviem nodokļiem jāpaaugstina alga ... a tu te mani apdirsīsi ka mana izglītība ne plika graša vērta, ka nemācījos irkā, tu vienīgā ''itkā '' mācījeis un tev redz alga jāpacaļ .. untu viņu itkā nopelni... ārstējot cilvēkus kururi ārstēšanu navar atļauties... nu tā ļauno zaķīt es ta savu algu nopelnu un atpelnu darba devējam.. a vot tu gan nē ... jāiet politikā lai samazinātu ādām medmāsām un ārstim alga kā tev ... kas tik zin kā cilvekam ļaunu vēlēt un apliet ar sūdiem un sevi par izredzētajiem uzskata tā vietā lai tiešām cilvekus ārstētu
08.11.2019 17:05 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
meitenes ir tikai skolas laikā .. līdz noteiktam brīdim.. pēc tam itkā kļūst par sievietēm... un tāda meiteņu draudzība ir arī tik ilgi kamēr ir meitenes... bet tad mainās apstākļi ... aprecās un ir ģgimenes nevis draudzeņu intereses.... tad vienam dzīvē iet ... otram neiet vai neiet vienkārši kādā sfērā... un vairs nav līdzīgo apstākļu kāpēc viaspār kļua par draudzenēs... un tad tā draudzība izplēn ... un tas ir gan sievietēm gan vīriešiem ... un vēl ar taču iepatikties viens un tas pats.... amats, vīrietis utt... kā saka nav skaudīgāka radījuma kā sievietes :D
08.11.2019 17:01 |
 
Reitings 55
Reģ: 07.11.2019
Man jau liekas, ka meiteņu draudzība izveidojas tā automātiski un nepiespiesti. Iepriekš tā bijis ar draudzenēm, bet nu jau viņas arī ir prom.
Kursā iepazinos ar meiteni diezgan tuvas bijām, bet sanāca tā, ka viņa aizgāja prom no studijām un draugi tur nav un nebūs.
Darba ar meitenēm labs kontakts, bet ne tāds lai ārpus darba tiktos.
Es jau it ka saprotu, ka mainās intereses utml. Bet nu tik ilgu draudzību pazaudēt negribas protams, ka bēdīgi atceras tad, kad slikti vai palikusi viena
08.11.2019 15:27 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Met nost to draudzeni.
08.11.2019 15:19 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
Es esmu pieņēmusi, ka draugi var laika gaitā mainīties. Cilvēki mācās un aug, un lai kā reizēm negribētos to pieņemt - pazūd kopīgās intereses, prioritātes un beigu beigās ir tāda uzspīlētas pieklājības draudzība.
Šobrīd man pašai arī nav tuvu draudzeņu. Nemeklējo, jo man liekas, ka draudzenes atrast ir vēl dauz grūtāk kā vīrieti.
08.11.2019 15:15 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Man bija līdzīgi. Sākot no pamatskolas bijām draudzenes. Augstsoklas pirmo gadu uzturējām kontaktu un tad tas lēnām tas pazuda tieši no draudzenes puses. Vienu dienu parstāja atbildēt uz manām ziņām. Sākumā biju noskumusi. Gadu dzīvoju bez draudzenes, bet tad iepazinos ar drauga vīra sievu un sadraudzējāmies. Tagad pēc trīs gadiem tā mana senā "draudzene" uzraksta: "čau kā iet? Zinu ka mums kontakts stulbā veidā pazuda, bet varbūt varam satikties un parunāt? ". Es negribīgi, bet piekritu. Satikāmies un protams tas vairs nav tas pats kas agrāk. Un protams manī sēž aizvainojums, ka tā vienkārši nogrieza draudzību, jo nesen iepazītie universitātes cilvēki likās labāki nekā 8 gadi draudzības.
Draudzenes tā uz sitiena ir grūti dabūt, jo tomēr draudzība ir vairāk par tikai pajautāšanu kā iet. Tā ir laika gaitā iegūta uzticība un galvenais-kopīgas intereses. Varbūt pamēģini sadraudzēties ar kādu no universitātes, vai arī kad būs darbs ar kādu kolēģi.
08.11.2019 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!