Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Tas ir filtrs
31.10.2019 20:12 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Montyna @ 31.10.2019 13:40
Kas Didrihsonei ar seju storijos, tas ir filtrs vai sabojajusi sev seju?

Jā, es arī skatījos un nevarēju saprast. Izskatās, ka viņai lūpas vēl vairāk piepumpētas. Izskatās šausmīgi, bet varbūt tas tāds filtrs
31.10.2019 19:24 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Vot šajā gadījumā es Didrihsonei jutu līdz, diez gan traki sita nokavēt lidojumu. ?
31.10.2019 17:10 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Kas Didrihsonei ar seju storijos, tas ir filtrs vai sabojajusi sev seju?
31.10.2019 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Karlīna jau 16 gados visu laiku ceļoja, viņai visdrīzāk ir vecāki turīgi kas to visu var atļauties, meitenei varbut pat nav darba pieredze un pabeigta izglītība, vienkārši paveicies ar vecākiem. Tāda dzīve, cilvēki kas strādā, raujas, viņiem nav laika uzturēt šādus instagram kontus un vēl atļauties fantastisku dzīvokli vai māju, padomājiet taču, vai redzat cik daudz turīgu veču gozējas soc tīklos, maz, visi praktiski strādā.
Runājot par apģērbu, ir ļoti jāriskē pirkt internetā apģērbu ko neredzi un kas maksā tādu naudu.
Es dzīvē redzēju vienu mētelīti kuru pati gribēju jo bildēs izskatījās ļoti glīts un kvalitatīvs, redzēju veikalā vienai meitenei mugurā, šķiet ka viņš maksāja 100 vai vairāk eiro, dzīvē cita kvalitāte, neizskatījās tik labi, varēja redzēt ka šūts kādā lielā cehā un pašizmaksa zema.
31.10.2019 10:25 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
salamandra99 @ 30.10.2019 18:13
Šis būtu labs darbiņš aizliegtajam
paņēmienam. Savā laikā uzoda Tokio city mahinācijas, Didrihsone būtu tīrais nieks. Tiešām žēl, ka tik daudzas ir piečakarētas, bet negribot strīdēties, neceļ traci. Es zinu un ticu, ka ja kāds paceltu šo tēmu gaismā tad tiešām būtu pārsteidzoši daudzas, kas būtu gatavas runāt.
nebūtu godīgi tikai Didrihsoni ņemt priekšā, tad jau jāķerās klāt vairākiem butikiem.. domāju, ka visi strādā līdzīgā manierē..
31.10.2019 09:45 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
madara108 @ 30.10.2019 11:16

Daudzām problēma sākas ar to, ka saņemot paciņu nav pavadzīmes un nauda ir bijusi jāskaita uz NE- uzņēmuma kontu. Vai arī citāk tiek vienkārši “aizmirsts” iedot čeku. Un tad nu visi gali ūdenī, ej un pierādi savu pirkumu. Pāris lapas augstāk , kāda aprakstīja to viņu sistēmu kā netiek izsniegti čeki un atlikums izdots no kastītes un vairākām pircējām pēc kārtas!
Šis būtu labs darbiņš aizliegtajam
paņēmienam. Savā laikā uzoda Tokio city mahinācijas, Didrihsone būtu tīrais nieks. Tiešām žēl, ka tik daudzas ir piečakarētas, bet negribot strīdēties, neceļ traci. Es zinu un ticu, ka ja kāds paceltu šo tēmu gaismā tad tiešām būtu pārsteidzoši daudzas, kas būtu gatavas runāt.
30.10.2019 18:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Bārbele* @ 30.10.2019 10:32

O jā, tas būtu ļoti vēlams. Bet protams, reti kura jau grib kavēt savu laiku ar tiem papīriem kurus noteikti pieprasīs ptac.

Daudzām problēma sākas ar to, ka saņemot paciņu nav pavadzīmes un nauda ir bijusi jāskaita uz NE- uzņēmuma kontu. Vai arī citāk tiek vienkārši “aizmirsts” iedot čeku. Un tad nu visi gali ūdenī, ej un pierādi savu pirkumu. Pāris lapas augstāk , kāda aprakstīja to viņu sistēmu kā netiek izsniegti čeki un atlikums izdots no kastītes un vairākām pircējām pēc kārtas!
30.10.2019 11:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Kakju.tante @ 30.10.2019 10:11
Varbūt tām, kuras ir saskārušās ar Didrihsones Taureņa krāpšanos, ir vērts sazināties ar PTAC?
Jo, ja viens neko šajā ziņā nedarīs, bet turpinās samierināties un sūdzēties par krāpniecību.. Viņas tirgošanās labāka nepaliks.

O jā, tas būtu ļoti vēlams. Bet protams, reti kura jau grib kavēt savu laiku ar tiem papīriem kurus noteikti pieprasīs ptac.
30.10.2019 10:32 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Varbūt tām, kuras ir saskārušās ar Didrihsones Taureņa krāpšanos, ir vērts sazināties ar PTAC?
Jo, ja viens neko šajā ziņā nedarīs, bet turpinās samierināties un sūdzēties par krāpniecību.. Viņas tirgošanās labāka nepaliks.
30.10.2019 10:11 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
madara108 @ 30.10.2019 00:10

Tur jau tā lieta, ka viss ir skaisti līdz reāli tiek saņemta prece. Un tā jau ir savā ziņā krāpniecība, nemaz nerunājot par to, cik uzspēlēti tiek slavināta kvalitāte, kuras nav. Vienīgais kvalitatīvais +/- ir kastīte :D
Manai draudzenei arī soma sadalījās un izjuka, vieno slavenajām ādas somām, pie tam! Kleita vispār bija draņķības kalngals, ne audums kvalitatīvs, ne izmērs atbilst...
madara108 @ 30.10.2019 00:10

Tur jau tā lieta, ka viss ir skaisti līdz reāli tiek saņemta prece. Un tā jau ir savā ziņā krāpniecība, nemaz nerunājot par to, cik uzspēlēti tiek slavināta kvalitāte, kuras nav. Vienīgais kvalitatīvais +/- ir kastīte :D
Manai draudzenei arī soma sadalījās un izjuka, vieno slavenajām ādas somām, pie tam! Kleita vispār bija draņķības kalngals, ne audums kvalitatīvs, ne izmērs atbilst...

Aizmirsu vēl biebilst, ka kleita bija ļoti īsa, tā, ka dupsis līda laukā, lai arī neesmu augumā gara. Laikam jau arī lieki piebilst to kā viņa slavina, ka visas drēbītes derēs arī gara auguma meitenēm - kā Aleksandrai un 180cm.
30.10.2019 09:03 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ieverojaāt, ka tagad Didrihsone pie somiņām raksta klāt speciali “nav ādas”, lai gan skaidri atceros ka pirms gada tās kuras tagad nav ādas, bija gan tīrākā āda .?
30.10.2019 00:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Viss ok @ 29.10.2019 21:58
Sekoju šai diskusijai jau kādu laiku un nolēmu arī padalīties ar savu stāstu.
Izgāju Elīnas profilu ig apmēram 2018. gada sākumā, acis iemirdzējās, drebes skaistas ( bildēs ), meitene smaidīga, ideja jau protams laba un slaista. Pēc kāda laika nolēmu arī es pasūtīt, jo kāpēc gan neatbalstīt cilvēku, kas ir tiešām vēlas tirgot labas un izmeklētas drēbītes. Pasūtīju kleitu un blūzi, bildēs jau izskatījās ļoti labi. Saņemu savu sūtījumu, protams, ka uzrakstu paldies, pat neatskatoties kas un kā, kā jau story redzams, ka lielāka daļa sūta tik kastītes. Uzmēru kleitu, saprotu kkas nav, audums tāds pašvaks, negribeju jau pati sev atzīt, ka esmu iekritusi un norakstīju uz to, ka man jau tikai slikti izskatās. Tad pēc divām dienām atnāk blūzīte. Blūzei apkakle kaut kāda šķība ?? un apjškrekliņš saira pa vīlēm jau kā uzvilku, jo nu audums tāds jā depo noperkajam agro tīklam. Katrā ziņā kvalitāte šausmīgu, un tad jau arii sapratu, ka nevis, ka es pie vainas, bet kleita reāls kartupeļu mais. Nerakstīju viņai nekādas sūdzības, jo ko tur vairs, vienīgi lieki iztērēti 80€, par drēbēm ko neuzvilku nevienu reizi.
Un daudzas, kas raksta, ka tā ir skaidība, tad nē tā nav, tās vienkārši ir sliktas kvalitātes drebes, jo man tiešām sākumā viņa patīk un viņas ideja likās laba, bet tad smagi vīlos un, tagad viņai nedaudz pasekojot līdzi nekas labs arii nav saks, neļaujiet aizmālēt sev acis.

Tur jau tā lieta, ka viss ir skaisti līdz reāli tiek saņemta prece. Un tā jau ir savā ziņā krāpniecība, nemaz nerunājot par to, cik uzspēlēti tiek slavināta kvalitāte, kuras nav. Vienīgais kvalitatīvais +/- ir kastīte :D
Manai draudzenei arī soma sadalījās un izjuka, vieno slavenajām ādas somām, pie tam! Kleita vispār bija draņķības kalngals, ne audums kvalitatīvs, ne izmērs atbilst...
30.10.2019 00:10 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Sekoju šai diskusijai jau kādu laiku un nolēmu arī padalīties ar savu stāstu.
Izgāju Elīnas profilu ig apmēram 2018. gada sākumā, acis iemirdzējās, drebes skaistas ( bildēs ), meitene smaidīga, ideja jau protams laba un slaista. Pēc kāda laika nolēmu arī es pasūtīt, jo kāpēc gan neatbalstīt cilvēku, kas ir tiešām vēlas tirgot labas un izmeklētas drēbītes. Pasūtīju kleitu un blūzi, bildēs jau izskatījās ļoti labi. Saņemu savu sūtījumu, protams, ka uzrakstu paldies, pat neatskatoties kas un kā, kā jau story redzams, ka lielāka daļa sūta tik kastītes. Uzmēru kleitu, saprotu kkas nav, audums tāds pašvaks, negribeju jau pati sev atzīt, ka esmu iekritusi un norakstīju uz to, ka man jau tikai slikti izskatās. Tad pēc divām dienām atnāk blūzīte. Blūzei apkakle kaut kāda šķība ?? un apjškrekliņš saira pa vīlēm jau kā uzvilku, jo nu audums tāds jā depo noperkajam agro tīklam. Katrā ziņā kvalitāte šausmīgu, un tad jau arii sapratu, ka nevis, ka es pie vainas, bet kleita reāls kartupeļu mais. Nerakstīju viņai nekādas sūdzības, jo ko tur vairs, vienīgi lieki iztērēti 80€, par drēbēm ko neuzvilku nevienu reizi.
Un daudzas, kas raksta, ka tā ir skaidība, tad nē tā nav, tās vienkārši ir sliktas kvalitātes drebes, jo man tiešām sākumā viņa patīk un viņas ideja likās laba, bet tad smagi vīlos un, tagad viņai nedaudz pasekojot līdzi nekas labs arii nav saks, neļaujiet aizmālēt sev acis.
29.10.2019 21:58 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Man tomēr šķiet,ka TelpaSev koncepts nav labs. Dzenīte vairāk ar bērniem asociējas. Es tur ietu,ja tā būtu bērnu ballīšu vieta.Man šķiet tad labāk bizness ietu. Bet kā te jau minēja-ja man nav bērnu,es tur vispār nerādītos, ietu uz kafejnīcu. Bet varbūt kļūdos, jo cik sapratu pēc storija tad viņi pārvācas. Papuss malacis, būs sapelnijis.
Kas to visu sponsorēja? Karlīnas vecāki? Viņa ir tiiiiik jauniņa, bet mājvieta vairāk kā vidējā statistiskā izskatās. Neticu,ka pati ar draugu.
29.10.2019 19:10 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
šo iepriekšējo komentāru neņemt vērā- nesaprotu, kāpēc nokļūdos ar tēmām
29.10.2019 18:21 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
nu nez. es sekoju Rebekai. bet tad sāku domāt, kāda jēga. tā jau skaisti foto utt. bet man vairā patīk kad rāda realitāti nu tādu citādāku, sāk nepatikt tas rakstīšanas stils un vispār ko var gribēt no prieka vēsts
Bet nu protams salīdzinot ar elīnu, dzenīti un citām -tīri jauki. bet laikam nav mans
29.10.2019 18:20 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
madara108 teksts @ 29.10.2019 12:39[/quote
Laime mīl klusumu, kā saka.
29.10.2019 17:23 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Ai, ai kā Elīna tagad cenšas postot un uzsvērt, cik viņai laba ģimenes dzīve un skaistas attiecības ar Nauri, pilnīgi smiekli nāk ??
29.10.2019 12:39 |
 
Reitings 31
Reģ: 16.10.2019
fifa @ 28.10.2019 18:01
Mani atkal besī Edīte no badass workout. Šī stāsta, ka esot aizgājusi uz kaut kādu prestižu sporta zāli uz grupu nodarbībām un tur viss esot bijis slikti.

Tas gan bija pirms pāris gadiem, bet biju vienreiz pie viņas uz grupu nodarbību, vissliktākā nodarbība kādā esmu bijusi - visu treniņu pavadīja pret spoguli, skatoties tikai uz sevi kā viņa izpilda vingrinājumus. Sajūta kā aiziet paskatīties kā cita trenējas un atkārtot darbības ?
29.10.2019 10:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits