Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Ko domājat par Alises Mičules un viņas draudzenes Beātes kopvideo par piltuvēm?
Liekas, jo tālāk, jo lielākā sviestā ?
Piekrītu Pormifē 5€ ieeja, lai aizietu padzertu kafiju? ? Domāju, ilgs mūžs nebūs tai telpai.
Žēl Agra, Kristīnes vīra, zinot kā bijis pirms tam, pēdējos postos cilvēks reāli izskatās izdedzis un pat teiktu novārdzis.
23.10.2019 22:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Pormifē @ 23.10.2019 21:56
Nu viņām ir dikti sakāpis galvā. Vismaz Dzenītei toč..iedomīga, deguns gaisā.. Un Karlīna viņas ēnā.
Savā biznesa instagram ir jādomā ko teikt, jo kā saka - klientam vienmēr ir taisnība, un lai vai kā gribētos pateikt pretī, jākož mēlē, un jāsmaida - tā nu tas ir, bet nu viņām toč tā nebūs? visu kas uz mēles špļaus ārā.??‍♀️?

Es vēl domāju, ka drošvien kļūdos un tas ir tikai mans viedoklis par Dzeni, ka viņa tāda un tāda, bet tie kafijas komentāri un jau daži iepriekšējie pie vecākiem postiem viņas profilā visu tikai apstiprināja.
23.10.2019 22:34 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Kā arī telpa sev storiji instagram ir atkal tikai par viņu abu bērniem, mēs visi mīlam savus bērnus, bet sāk šķist ka bērni viņām, jeb Dzenitei ir peļņas objekts.. tur kur viņus liks, tur nāks nauda - skarbi teikts, bet tā izskatās..???
23.10.2019 22:02 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nu viņām ir dikti sakāpis galvā. Vismaz Dzenītei toč..iedomīga, deguns gaisā.. Un Karlīna viņas ēnā.
Savā biznesa instagram ir jādomā ko teikt, jo kā saka - klientam vienmēr ir taisnība, un lai vai kā gribētos pateikt pretī, jākož mēlē, un jāsmaida - tā nu tas ir, bet nu viņām toč tā nebūs? visu kas uz mēles špļaus ārā.??‍♀️?
23.10.2019 21:56 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Pormifē @ 23.10.2019 21:25
Kā Jums Dzenites bizness? Jau pirmais pasākums ar Miglāni atcelts, un īsti nepaskaidroja kāpēc... hmmm varbūt tādēļ ka meičas nebija gatavas maksat 20€ ? Un tā attieksme, pašas storijos rēc, nevar nopietni neko izstāstīt un viņas vēl ir gatavas biznesu vadīt? ??‍♀️??‍♀️

Kā viņas atbildēja uz komentāriem meitenei par kafijas cenām, nu tādas ***** vnk :D :D
23.10.2019 21:49 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Kā Jums Dzenites bizness? Jau pirmais pasākums ar Miglāni atcelts, un īsti nepaskaidroja kāpēc... hmmm varbūt tādēļ ka meičas nebija gatavas maksat 20€ ? Un tā attieksme, pašas storijos rēc, nevar nopietni neko izstāstīt un viņas vēl ir gatavas biznesu vadīt? ??‍♀️??‍♀️
23.10.2019 21:25 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
zefīrs @ 23.10.2019 10:00
Kaut kur šajā diskusijā bija rakstīts, ka pirms laika ievietoja stories par to kā būt formā. Biju noskatījusies, tipa saka, ka saldumus baig neēd, tik iekožas vai mazu gabaliņu... bet pēc iepirkumiem tā nemaz neizskatās... akk... smiltis acīs :D jopcik

Jap, viss LIDLs iztīrīts. Ļoti veselīgus padomiņus sniedz naivajiem meičukiem. Varbūt sadarbojas ar Paulu Freimani - pēctam visas ies dzīt nost taukus :D
23.10.2019 12:07 |
 
10 gadi
Reitings 461
Reģ: 29.01.2009
Kaut kur šajā diskusijā bija rakstīts, ka pirms laika ievietoja stories par to kā būt formā. Biju noskatījusies, tipa saka, ka saldumus baig neēd, tik iekožas vai mazu gabaliņu... bet pēc iepirkumiem tā nemaz neizskatās... akk... smiltis acīs :D jopcik
23.10.2019 10:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Bārbele* @ 22.10.2019 22:14
Vispār šķiet, ka Didrihsone drīz atvērs restorānu arī, tagad gatavošana un jaunas receptes ir vairāk pat topā nekā drēbes :D

Jā, kaut kā baigi sākusi gatavot un savu Nauri barot ar citiem ēdieniem. Un vēl jokojas, ka piespiedusi viņu pateikt, ka esot garšīgi. Nu katrā jokā daļa patiesības :D
Kaut ko tad nabagam ir jāēd, cik tad var ēst kebabus :D :D
22.10.2019 23:52 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Vispār šķiet, ka Didrihsone drīz atvērs restorānu arī, tagad gatavošana un jaunas receptes ir vairāk pat topā nekā drēbes :D
22.10.2019 22:14 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Haily @ 22.10.2019 15:17
Pērkot preci/pakalpojumu internetā, patērētājs ar tirgotāju slēdz distances līgumu.
Patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža no iegādātās preces atteikties.
Lai atteiktos, patērētājam komersantam jānogādā rakstveida atteikums kopā ar preci.
https://lvportals.lv/skaidrojumi/276261-pateretaja-tiesibas-ieperkoties-interneta-2016
Viss taču easy pērkot netā, neder - atgriez preci atpakaļ, tādas taču ir patērētāja tiesības.
Kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji.
Tieši tā es arī darīju, bet palūdzot omnivas adresi, kurā viņa varētu to saņemt, atbildes nebija pilnīgi nekādas, bet tērēt vēl kādus 10 vai cik tur EUR, lai tai princesei piegādātu to mēslu ar kurjeru, nu galīgi negribējās ?Bet beigās pa viltīgo tomēr tiku pie naudiņas atpakaļ. Starp citu, drīz laikam būs jaunā kolekcija, jo šodien esot bijusi Lietuvas lidlā ?gan jau pa ceļam uz tirgu ieskrēja ??
22.10.2019 20:23 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Pērkot preci/pakalpojumu internetā, patērētājs ar tirgotāju slēdz distances līgumu.
Patērētājam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža no iegādātās preces atteikties.
Lai atteiktos, patērētājam komersantam jānogādā rakstveida atteikums kopā ar preci.
https://lvportals.lv/skaidrojumi/276261-pateretaja-tiesibas-ieperkoties-interneta-2016
Viss taču easy pērkot netā, neder - atgriez preci atpakaļ, tādas taču ir patērētāja tiesības.
Kamēr būs aitas, tikmēr būs cirpēji.
22.10.2019 15:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Būšu pie riebīgajām ? vienu reizi stāvēju blakus rindā Montai. Diez gan atbaidoša attieksme un runa. Pēc tās iedomīgās sejas un tiem acu skatieniem uz pārējiem no augšas, ja man būtu nepieciešamība paprasīt cik ir pulkstenis, laikam viņa būtu tas retais cilvēks kuram to neprasītu. Iespējams meitenei garastāvoklis nebija, iepriekš tiešām uzmetot pa retam aci IG viņām abām, likās viss tik pozitīvi un skaisti, pat bija vēlme pasūtīt kaut ko no taureņa. Nē, nē. Lasot cik daudzām atnāk lupatas ar izirušām vīlēm, tad es labāk iepērkos parastā veikalā un samierinos, ka esmu necila nekā izmetu naudu par alīti.
22.10.2019 13:57 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
madara108 @ 17.10.2019 22:44
Un piedodiet , atvainojiet :D
Bet es negribētu būt tāda kā viņa, ar tik daudz kompleksiem un iekšējām problēmām, kas lien pa visām vīlēm ārā. Man tiešām neskauž, man pat žēl to cilvēku, jo viņa sevi indē no iekšas un patiesu , īstu draugu viņai arī nav, jo daži labi viņas “tauriņi”, ir baigās divkoses un pļāpas! :)

Nav jau jābūt daudz draugiem, galvenais, lai ir daži, bet patiesi!
22.10.2019 12:43 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
Annijaaa @ 16.10.2019 12:58
Pff, meitenes, nepērciet tur neko! Biju caur internetveikalu pasūtījusi kleitu, viss it kā ok, pienāca gandrīz vai nākamajā dienā. Atverot kastīti jau uzreiz pamanīju, ka kleitai no visām iespējamām malām lien ārā diegi. Piemērīju un izrādās, ka augšdaļā galīgi neder. Rakstu šiem uz mājaslapā pieejamo e-pastu, ka vēlos atgriezt preci. Atbildes nav joprojām ? Tad sapratu, ka tā varu gaidīt līdz vecumdienām un izdomāju uzrakstīt "meičukam" uz instagramu. Protams par preces un naudas atgriešanu tur neviens neko negrib dzirdēt, iespējams tikai iegūt vai nu dāvanu karti no tās miskastes vai apmainīt uz vietas uz citu izmēru. Protams, es gribēju tikt vaļā no tādas nenormāli drausmīgas kvalitātes kleitas (starp citu par 50€), nevis to mainīt. Saprotot, ka nekādas mahinācijas ar mani neies cauri, man vairs netika atbildēts ne uz vienu jautājumu ?Beigu beigās naudu atguvu, bet tas jau ir cits stāsts un, ja kādai būs interesanti, varēšu pastāstīt, kā ar tiem "meičukiem" jātiek galā ?
Otra interesanta situācija bija aizejot pie Aleksandras uz meikapu. Tas jau bija labu laiku pēc kleitas sāgas un ļoti nobrīnījos, kad Aleksandra izrakstīja man čeku. Nu reāls "obanā" ?Kā es kļūdījos... ?? Uz vietas diemžēl čeku nepētīju, tikai steigā parakstījos. Un protams...Atnākot mājās, pamanīju, ka uz čeka minēts tikai viens pakalpojums no diviem ??Bet naudu paņēma stipri vairāk ??‍♀️ Tātad mahinācijas ir pat taisot meikapu ?

Kvīti jau var izrakstīt visi, katrs otrais uzņēmums, lai aizmālētu acis. Ja čeku grāmatiņa nav piereģistrēta, tad tā kvīts ir tikai smukumam.
17.10.2019 23:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Un piedodiet , atvainojiet :D
Bet es negribētu būt tāda kā viņa, ar tik daudz kompleksiem un iekšējām problēmām, kas lien pa visām vīlēm ārā. Man tiešām neskauž, man pat žēl to cilvēku, jo viņa sevi indē no iekšas un patiesu , īstu draugu viņai arī nav, jo daži labi viņas “tauriņi”, ir baigās divkoses un pļāpas! :)
17.10.2019 22:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Chrishma @ 17.10.2019 22:18
Nu kāds cienīsim viens otru, ka viņa brutāli apkrāpj sievietes un īpaši meitenes, kurām vēl trūkst dzīves pieredzes. Kāpēc viņa citiem čakarē dzīvi un mēs par to nevaram šeit spriest? Tāpēc jau ir šāds formus, lai diskutētu un apspriestu. Ja tev, kā pati teici, kaut kas neibteresējot, tad tu neskatoties, nu, bet tad tin savu makšķeri citur un neielaidies ar mums diskusijās. Varbūt aizej pasērfo pa butterfly internetveikaliņu.❤

Pilnīgi piekrītu, ja viņa būtu balta un pūkaina, tad nebūtu ko apspriest! Bet ņemot vērā viņas attieksmi, cūcības un krāpšanos - un tā ir vistiešākā veidā krāpšana, ko viņa dara , neatbildot, bloķējot un nemainot pie sevis iegādātās drēbes! Netirgo jau no rokas, tas ir viņas uzņēmums - viņa nes atbildību par to un arī par savu reputāciju. Cilvēkam viss nāk atpakaļ, tik pat neglītā veidā kā viņa dod prom! Līdz veiksmīgam cilvēkam viņai tālu, bagātības kalnus neuzcels uz citu rēķina un ātri vien sev iemantos vairāk ienaidniekus nekā labvelīgus pircējus.
17.10.2019 22:40 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
peaceful @ 17.10.2019 22:00
Bārbele, vai tiešām raksti par galējībām? Robežas te ir jau sen pārkāptas. Es ceru jums vispār ir kaut drusku sirdsapziņa, ne konkrēti Jums, bet visām dāmām šeit!
Meitenēm ir jāatbalsta vienai otru, cienīsim viena otru! :)
Nu kāds cienīsim viens otru, ka viņa brutāli apkrāpj sievietes un īpaši meitenes, kurām vēl trūkst dzīves pieredzes. Kāpēc viņa citiem čakarē dzīvi un mēs par to nevaram šeit spriest? Tāpēc jau ir šāds formus, lai diskutētu un apspriestu. Ja tev, kā pati teici, kaut kas neibteresējot, tad tu neskatoties, nu, bet tad tin savu makšķeri citur un neielaidies ar mums diskusijās. Varbūt aizej pasērfo pa butterfly internetveikaliņu.❤
17.10.2019 22:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Bārbele, vai tiešām raksti par galējībām? Robežas te ir jau sen pārkāptas. Es ceru jums vispār ir kaut drusku sirdsapziņa, ne konkrēti Jums, bet visām dāmām šeit!
Meitenēm ir jāatbalsta vienai otru, cienīsim viena otru! :)
17.10.2019 22:00 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
peaceful @ 17.10.2019 20:18
Cilvēki, taču! Piezvaniet, izstāstiet situāciju un sarunājiet visu.
Telefons un instagrams ir divas dažādas realitātes. Pie reizes pajautājiet gan, kādēļ tikāt nobloķēta. Un šāda gadijumā es brauktu uz Rīgu, speciāli, un liktu arī kompensēt ceļa izdevumus, ja bloķē.
Mazāk sēdiet šeit un rakstiet savas negācijas, cilvēkiem ir jāiemācas, ka ir lietas ir jārisina, nevis kkādos kaktos jārisina savas problēmas un nemācēšanu sazināties ar cilvēkiem.

Ak vai, lūdzu nekomentē labāk neko :D :D
Elīnas brendi - tiešām smiekli nāk, neko kas nav fake brends uz viņas neesmu manījusi :D :D
Lai kaut ko apspriestu un komentētu forumā nav tas viss kādam arī acīs jāsaka, tāpēc lūdzu neslīgsim jau galējībās un visiem, kuriem nav pa ceļam ar mums jau sen norādīts ceļš tālāk (prom :D)
17.10.2019 20:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits