Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzticība = vienaldzība?

 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Sveiki!
Vēlējos Jums pajautāt, kā izskatās no sieviešu puses šī situācija.
Mana sieviete ir cilvēks, kas nemēdz doties uz klubiem vai citām līdzīgām izklaides vietām, es biju nesen ar viņu par to vienkārši kaut kā vispārīgi runājis par to tēmu. Un viņa sāka teikt ka, ja viņa ietu, tad es taču nervozētu un pārdzīvotu. Uz ko es atbildēju ka ne jau tik traki, ka protams mani uztrauc ka viss lai viss būtu kārtībā, un lai nebūtu kādi apdzērušies vīrieši kuri nemāk sevi kontrolēt un tā, bet ka viņai pinībā uzticos, un ka mierīgi var doties un izbaudīt atpūtu kopā ar draudzeni, ka var arī padejot ar kādu, ja vēlas un es pilnībā uzticos un zinu ka nav jāreizējās par krāpšanu un tādām lietām.
Uz šo manu atbildi viņa uzsprāga, sakot ka tas nozīmē ka man ir pilnīgi vienalga par viņu un viņa varot darīt pilnīgi jebko ar jebkuru vīrieti un mani tas neskar.
Īsti nevarēju saprast šo visu, ir bijis pagātnē ka ļoti lielas uzticības nebija ar partneri, un šad tad aizdomājos par to vai viņa tiešām ir uzticīga, tagad savukārt man nav ne mazāko šaubu ar esošo parteri, savukārt viņu galīgi tas neapmierina. Teica ka es ticu ka viņa neko nedarītu, bet noteikti vienmēr prātotu visādas varbūtības par to, kas varētu iespējams notikt un cik patiesa varētu būt viņas stāstītā versija par pavadīto nakti klubā. Man savukārt tādu domu nav, jo ja pilnībā uzticos, tad man nerodās nekādas šaubas vai variācijas par no kas ir bijis vai nē.
Vai arī Jums liekas ka pilnīga uzticēšanās otrā cilvēkā ir vienāda ar vienaldzību pret to cilvēku?
Vai varētu būt tā, ka iespējams viņai nav tāda uzticība, tādēļ viņai nav izprotama mana attieksme?
Paldies jau iepriekš.
19.10.2019 23:55 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Attiecībās pārsvarā viens mīl vairāk par otru. Ja jūtīga meitene nonāk attiecībās, kur vīrietis ir tas, kuram jūtas ir mazākas nekā meitenei, tad nekă laba tur nebūs un man šķiet, ka tur nekas nav maināms, jo intuīcija meiteni visu laiku grauzīs. Varbūt dod vietu kādam citam?
22.10.2019 18:16 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Es vienās attiecībās arī slīgu kompleksos, un tad arī bija neracionālas (vai racionālas) domas un nekontrolējamas drāmas. Tur jāsaprot vai viņa tāda ir bijusi visās attiecībās, vai tieši tevī ir kas tāds, kas raisa neuzticību. Ja vīrietis tā nu 100% līdz galam nemīl, to jau meitene var sajust, nav vēl jānonāk līdz krāpšanai, pietiek jau ar to, ka vīrietis, piemēram, ir sagājies vien tādēļ, lai nebūtu viens, bet prātā tomēr ir kāda cita/citas vai pašreizējā meitene nav īsti līdz galam puiša tips. Bet skatoties uz šo diskusiju liekas, ka tomēr puisis meitenes dēļ galvu nav pazaudējis :) Tā ka, ja viņa vēlas, lai partneris būtu viņă ļoti iemīlējies, viņa jūt, ka līdz galam tā nav un tad arī cenšas šo intuīciju izskaidrot racionāli, lai būtu galvā miers.
22.10.2019 17:48 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Tendresse @ 22.10.2019 15:14
Manuprāt, nevajag uzreiz norakstīt cilvēku. Katram sava bagāža ir dzīvē, un man tas izskatās vairāk pēc cilvēka, kuram ir paniskas bailes, ka viņu sāpinās. Tāpēc viņa pastāvīgi cenšas tevi savā ziņā testēt, jo viņai ir bail, ka Tev ir vienalga, ka Tu pārtrauksi komunikāciju, ka viņa Tev nebūs pietiekami svarīga. Ja Tu viņu mīli un viņa tevi, es domāju, ka jums abiem ar šīm bailēm būtu jāstrādā un Tev būtu viņai jāpalīdz nonākt stāvoklī, kad viņa sasniedz pārliecību par sevi un savam attiecībām.
Varbūt ne šādā apmērā, bet es noteikti arī kā citas sievietes esmu savas drāmiņas no nekā uztaisījusi tieši šādas nedrošības dēļ. Un jo vairāk bijis bail, jo vairāk tā gadījies. Sieviete nav slikta, bet varbūt sliktas pieredzes dēļ viņai ir grūti cilvēkiem uzticēties. Tas, protams, nav Tavs pienākums, vari meklēt to ideālo čiksi, ar kuru problēmu nebūs, bet reizēm mīlestības vārdā Tev jāpalīdz cilvēkam tikt galā ar problēmām , pat ja Tev liekas, ka Tu to neesi pelnījis. Milestiba nedod tikai to, ko esam pelnījuši, bet arī pienākumu par otru, par viņu rūpēties un neuzmest.
Manuprāt, mēģini runāt (iespējams, no sākuma arī par to būs drama), bet saki maigi, ka juti , ka viņai ir bail tikt sāpinātai šajās attiecībās, bet iedrošināti viņu, ka būsi pacietīgs un mēģināsi viņai palīdzēt tikt ar to galā, ja viņa to vēlas. Radi viņai komfortablu vidi, kurā ivņai var augt uzticība un pašpārliecinātība un šī problēma paliks pagātnē.
Tad ir variants, ja viņa absolūti Tev nenāk pretī un problēmu nesaskata, tāda vari domāt par to, ka šīm attiecībām nav nākotne. Bet tikai noteikti nesāc pamešanas cirku, kad draudi, bet neizdarīsi, atkal būs kopā utt. Jo tas jau esošo viņas nedrošību reizinās ar simts, un attiecības kļūs neizturamas. Ja nolem, ka šis nav Tev, tad ņem vērā, ka iespēja ir tikai viena. Saiet atpakaļ kopā būtu vissliktākais lēmums.
Katrā ziņā, lai veicas. Neaizmirsti, ka viss nav balts un melns un ideālu cilvēku nav. Kaut kādā brīdī roka būs jāpasniedz katram, un saņemsim to, ko “neesam pelnījuši”.

Ļoti Tev piekrītu.
22.10.2019 16:49 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Manuprāt, nevajag uzreiz norakstīt cilvēku. Katram sava bagāža ir dzīvē, un man tas izskatās vairāk pēc cilvēka, kuram ir paniskas bailes, ka viņu sāpinās. Tāpēc viņa pastāvīgi cenšas tevi savā ziņā testēt, jo viņai ir bail, ka Tev ir vienalga, ka Tu pārtrauksi komunikāciju, ka viņa Tev nebūs pietiekami svarīga. Ja Tu viņu mīli un viņa tevi, es domāju, ka jums abiem ar šīm bailēm būtu jāstrādā un Tev būtu viņai jāpalīdz nonākt stāvoklī, kad viņa sasniedz pārliecību par sevi un savam attiecībām.
Varbūt ne šādā apmērā, bet es noteikti arī kā citas sievietes esmu savas drāmiņas no nekā uztaisījusi tieši šādas nedrošības dēļ. Un jo vairāk bijis bail, jo vairāk tā gadījies. Sieviete nav slikta, bet varbūt sliktas pieredzes dēļ viņai ir grūti cilvēkiem uzticēties. Tas, protams, nav Tavs pienākums, vari meklēt to ideālo čiksi, ar kuru problēmu nebūs, bet reizēm mīlestības vārdā Tev jāpalīdz cilvēkam tikt galā ar problēmām , pat ja Tev liekas, ka Tu to neesi pelnījis. Milestiba nedod tikai to, ko esam pelnījuši, bet arī pienākumu par otru, par viņu rūpēties un neuzmest.
Manuprāt, mēģini runāt (iespējams, no sākuma arī par to būs drama), bet saki maigi, ka juti , ka viņai ir bail tikt sāpinātai šajās attiecībās, bet iedrošināti viņu, ka būsi pacietīgs un mēģināsi viņai palīdzēt tikt ar to galā, ja viņa to vēlas. Radi viņai komfortablu vidi, kurā ivņai var augt uzticība un pašpārliecinātība un šī problēma paliks pagātnē.
Tad ir variants, ja viņa absolūti Tev nenāk pretī un problēmu nesaskata, tāda vari domāt par to, ka šīm attiecībām nav nākotne. Bet tikai noteikti nesāc pamešanas cirku, kad draudi, bet neizdarīsi, atkal būs kopā utt. Jo tas jau esošo viņas nedrošību reizinās ar simts, un attiecības kļūs neizturamas. Ja nolem, ka šis nav Tev, tad ņem vērā, ka iespēja ir tikai viena. Saiet atpakaļ kopā būtu vissliktākais lēmums.
Katrā ziņā, lai veicas. Neaizmirsti, ka viss nav balts un melns un ideālu cilvēku nav. Kaut kādā brīdī roka būs jāpasniedz katram, un saņemsim to, ko “neesam pelnījuši”.
22.10.2019 15:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jūs esat diezgan stirpi atšķirīgi cilvēki ar dažādiem uzskatiem un līdzšinējo pieredzi un tas ir bēdīgi,ka viena puse iegulda vairāk darba kā otra. Ir bēdīgi, kad viena puse negrib vai nemāk dzirdēt otru. Vnk viņai tā ir bijis līdz šim, viņa iespējams nezin kā ir savādāk. Ņemot vērā , ka viņai vajadzīga konstanta uzmanība, viņa ir dadzīts, līdz ar to ar šādiem cilvēkiem ir grūti izbeigt attiecības mierīgos toņos.
21.10.2019 19:07 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
TimeToDream2 @ 21.10.2019 16:46
Es arī esmu par to, lai autors pamet viņu. Turklāt pats minēja, ka tas murgs arī viņam nešķiet normāls. Lai pārliecinātos, vai man ir labi un komfortabli ar partneri, iedomājos, vai varētu sadzīvot ar viņa šobrīdējiem trùkumiem, plusiem, kas viņam ir tagad, arī turpmākos 5, 10+ gadus. Ja doma šķiet šausminoša, nav vērts sevi un otru mocīt. RL, vai tu būtu tam gatavs?
Izklausās, ka autors ir normāls vīrietis, tāpēc ir pelnījis sievieti, kura atbilst viņa līmenim.

Paldies par atbalstu, un jā, tā nu būs jādara, lai gan vienmēr ir smagi to izdarīt, it īpaši tad, kad noteikti otrs nav vienaldzīgs. Bet nu labākā opcija no sliktajām tā būs, jo es galīgi nevaru iedomāties tādu turpmāko dzīvi.
Paldies par labajiem vārdiem attiecībā uz mani! ;)
21.10.2019 16:56 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Es arī esmu par to, lai autors pamet viņu. Turklāt pats minēja, ka tas murgs arī viņam nešķiet normāls. Lai pārliecinātos, vai man ir labi un komfortabli ar partneri, iedomājos, vai varētu sadzīvot ar viņa šobrīdējiem trùkumiem, plusiem, kas viņam ir tagad, arī turpmākos 5, 10+ gadus. Ja doma šķiet šausminoša, nav vērts sevi un otru mocīt. RL, vai tu būtu tam gatavs?
Izklausās, ka autors ir normāls vīrietis, tāpēc ir pelnījis sievieti, kura atbilst viņa līmenim.
21.10.2019 16:46 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Kiskismau @ 21.10.2019 16:09

Bēdz! Bēdz kamēr vēl vari. Šis viss atgādina sievieti, kurai galvā vēl ir tīņu gadi un vajag konstantu uzmanību. Atradīsi labāku-gan tādu kura var būt patstāvīga, gan tādu ar kuru var diskutēt un nedabūt pretī strīdus.

Mans instinkts man arī saka ka jābēg būtu, tikai grūti ar to visu ir tādēļ, ka ar šo cilvēku ir izveidojies emocionāls kontakts kāds līdz šim nekad nebija bijis ne man, ne viņai, arī intīmā dzīve ir kā visu sapņu piepildījums, bet tomēr laikam ar to nepietiek. Likās ka man ir zema latiņa uz sievietēm, bet sāku domāt ka tā īsti nav, vai arī tomēr tas viss vēl iekļaujās "pamatvērtībās"...?!
21.10.2019 16:19 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
ja neesmu Whatsappā ko rakstījis kādu stundu, tad vairs viņu nemīlu, apmēram tā. Ja pavadu laiku ar draugiem vai citiem cilvēkiem, tad viņas prāt man ir regulāri tāpat jāraksta, kas man liekas visai nepieklājīgi un necienīgi pret tiem cilvēkiem ar kuriem tobrīd esmu, bet viņas atbilde ir "tad Tev viņi ir svarīgāki par mani".

Bēdz! Bēdz kamēr vēl vari. Šis viss atgādina sievieti, kurai galvā vēl ir tīņu gadi un vajag konstantu uzmanību. Atradīsi labāku-gan tādu kura var būt patstāvīga, gan tādu ar kuru var diskutēt un nedabūt pretī strīdus.
21.10.2019 16:09 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
andie @ 21.10.2019 12:54
Ir jau lieta tāda,ka visas tās attiecības atstāj zināmu "bagāžu" turpmākā dzīvē un attiecībās katrs ielec ar savu "bagāžu". Šajā momentā jūs viens otru vnk līdz galam nesparotat, jo uz šo sitāciju katrs skatās no savas perspektīvas. Ir baigi grūti paskatīties uz visu ar svaigu skatu,iespējams iztrūkst komunikācija kādā pusē, kaut kas netiek izteikts, noklusēts. Iespējams iztrūkst šo sarunu par visu un neko, domu apmaiņas n'stuff,šī visa bieži iztrūkst,tas nav nekas neparasts, bet šo apmaiņu ir diezgan grūti panākt.

Ļoti iespējams ka ir taisnība par to. Lieta tāda ka bieži vien kad izsakos par daudzām vispārīgam tēmam viņa visā saskata ko personīgu, visur atrod to drāmiņu, pat ja es vispār runāju par vispārīgiem cilvēces ieradumiem, vajadzībām. Un vēl sapratu to, ka jebkura mazākā kritika ir pilnīgi nepieņemama viņai, man atkal kritiku vajag, jo es ar sevi strādāju, lai padarītu sevi par pilnvērtīgāku cilvēku, un mēģinu sevi "pieslīpēt".
Man vienmēr ir licies ka uzklausīt citu viedokli, spēt saskatīt atšķirīgu skatu punktu ir ļoti interesanti un aizraujoši, un arī visnotaļ pamācoši bieži vien. Bet te izskatās manuprāt, ka viņas uzskati ir vienīgais "pareizais" veids kā domāt un izturēties.
Regulāra apvainošanās, pārspīlēti liela uzmanības vajadzība (un ticiet man, neesmu tas kurš to nedotu)...ja neesmu Whatsappā ko rakstījis kādu stundu, tad vairs viņu nemīlu, apmēram tā. Ja pavadu laiku ar draugiem vai citiem cilvēkiem, tad viņas prāt man ir regulāri tāpat jāraksta, kas man liekas visai nepieklājīgi un necienīgi pret tiem cilvēkiem ar kuriem tobrīd esmu, bet viņas atbilde ir "tad Tev viņi ir svarīgāki par mani". Ja atnākot pēc darba tiek arī informēta par to ka nomazgāšos, pagatovošu sev vakariņas un tad uzrakstīšu vēlāk, tad tas tiek uzskatīts kā "komunikācijas pārtraukšana" no manas puses, lai gan man jau šķiet ka ir tikai normāli ka es nevaru un ka man nav ko teikt visu laiku. Savukārt brīdī kad stāstu kā esmu pavadijis savu dienu (jo nedzīvojam vienmēr kopā), tad atbilde ir "un ko man tagad darīt? Nu ej un dari tālāk to kas Tev jādara".
21.10.2019 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ir jau lieta tāda,ka visas tās attiecības atstāj zināmu "bagāžu" turpmākā dzīvē un attiecībās katrs ielec ar savu "bagāžu". Šajā momentā jūs viens otru vnk līdz galam nesparotat, jo uz šo sitāciju katrs skatās no savas perspektīvas. Ir baigi grūti paskatīties uz visu ar svaigu skatu,iespējams iztrūkst komunikācija kādā pusē, kaut kas netiek izteikts, noklusēts. Iespējams iztrūkst šo sarunu par visu un neko, domu apmaiņas n'stuff,šī visa bieži iztrūkst,tas nav nekas neparasts, bet šo apmaiņu ir diezgan grūti panākt.
21.10.2019 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Okei,viņa ir diezgan vecāka par manis domāto amplitūdu vecuma.
Nu tad vienkārši GRIBĀS drāmiņu.?
Nu kā,jūs, vīrieši nesaprotat,ka ir sievietes kurām gribās drāmiņu un bēdiņu, lai dzīve jautrāka.
21.10.2019 12:48 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
andie @ 21.10.2019 12:30
Iespējams viņa ir diezgan jauna un vēl gribās to drāmiņu utt., līdz ar to viņas vārdi nesaskan ar viņas patiesajām domām.

30 gadi būs tūlīt novembrī. Nav noteikti pirmās attiecības, gluži pretēji, pēc viņas stāstītā, gājusi cauri daudziem "sūdiem".
21.10.2019 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Iespējams viņa ir diezgan jauna un vēl gribās to drāmiņu utt., līdz ar to viņas vārdi nesaskan ar viņas patiesajām domām.
21.10.2019 12:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ketija123 @ 21.10.2019 00:51
Nu sviests. No sērijas - pati/pats izdomāja un apvainojās. Tiešām jums nav labāku tematu, par ko runāt?
Es arī par šo pašu..cimperlīga sieviete, kurai neizpatikt.
21.10.2019 12:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Prieks dzirdēt ka citām sievietēm tas viss nelikās loģiski, jo sāka likties ka pats varbūt esmu tik ļoti nesaprotošs un sagājis sviestā. :D Labākais ir tas, ka viņa mani absolūti uzskata par savu mūža mīlestību, īsto un vienīgo. Bet visa šī rīcība mani vairāk atbaida, nevis piesaista.
21.10.2019 10:51 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Tiešām izskatās, ka dāmai patīk sacepties tāpat vien. Piekrītu Ketijas viedoklim par to, ka pati izdomāja, pati apvainojās.
21.10.2019 10:18 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nu sviests. No sērijas - pati/pats izdomāja un apvainojās. Tiešām jums nav labāku tematu, par ko runāt?
21.10.2019 00:51 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Tavas druškas vārdos loģikas nav nekādas. ?
Meitene izskatās pati meklē problēmas, kur tās nav. Vai labāk būtu ja tu vaktētu viņas telefonu, apģērbu, somas, visu laiku izjautāt-arī slikti. Pateiktu, ka gribi 3 bērnus-arī slikti, ko tad viņa tev kāda kalpone, kas pēc tam visu darīs, kamēr esi darbā. Loģika 0. ? Izskatās, ka meitenei prātā zili zaļas debesis, ir jauna vai vienkārši tāds stulbums, ka viss, ko tu saki, ir slikti..
Reti kurš vecis mūsdienās var uzticēties savai meitenei un tas ir apsveicami. Negribi bērnus? Nu un? Lidz 25 reti, kas domā par bērniem ja vien jums nav 35.
Meitene 100% nezin ko grib, ka tikai drāmu uztaisīt un pēc tevis teiktā viņa neizskatās apdomīgs jeb gudrs cilvēks. Ka tikai pateikt, ka viss slikti. ???
20.10.2019 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Vai tam ir loģika, pieprasīt no otra to ko pati nevēlies, bet tāpat gribi, lai otrs to vēlas?

Pārrāvums loģikas ķēdē, iespējams, ka skuķis īsti nezina ko grib vai negirb.
20.10.2019 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!