Uzticība = vienaldzība?

 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
Sveiki!
Vēlējos Jums pajautāt, kā izskatās no sieviešu puses šī situācija.
Mana sieviete ir cilvēks, kas nemēdz doties uz klubiem vai citām līdzīgām izklaides vietām, es biju nesen ar viņu par to vienkārši kaut kā vispārīgi runājis par to tēmu. Un viņa sāka teikt ka, ja viņa ietu, tad es taču nervozētu un pārdzīvotu. Uz ko es atbildēju ka ne jau tik traki, ka protams mani uztrauc ka viss lai viss būtu kārtībā, un lai nebūtu kādi apdzērušies vīrieši kuri nemāk sevi kontrolēt un tā, bet ka viņai pinībā uzticos, un ka mierīgi var doties un izbaudīt atpūtu kopā ar draudzeni, ka var arī padejot ar kādu, ja vēlas un es pilnībā uzticos un zinu ka nav jāreizējās par krāpšanu un tādām lietām.
Uz šo manu atbildi viņa uzsprāga, sakot ka tas nozīmē ka man ir pilnīgi vienalga par viņu un viņa varot darīt pilnīgi jebko ar jebkuru vīrieti un mani tas neskar.
Īsti nevarēju saprast šo visu, ir bijis pagātnē ka ļoti lielas uzticības nebija ar partneri, un šad tad aizdomājos par to vai viņa tiešām ir uzticīga, tagad savukārt man nav ne mazāko šaubu ar esošo parteri, savukārt viņu galīgi tas neapmierina. Teica ka es ticu ka viņa neko nedarītu, bet noteikti vienmēr prātotu visādas varbūtības par to, kas varētu iespējams notikt un cik patiesa varētu būt viņas stāstītā versija par pavadīto nakti klubā. Man savukārt tādu domu nav, jo ja pilnībā uzticos, tad man nerodās nekādas šaubas vai variācijas par no kas ir bijis vai nē.
Vai arī Jums liekas ka pilnīga uzticēšanās otrā cilvēkā ir vienāda ar vienaldzību pret to cilvēku?
Vai varētu būt tā, ka iespējams viņai nav tāda uzticība, tādēļ viņai nav izprotama mana attieksme?
Paldies jau iepriekš.
19.10.2019 23:55 |
 
Reitings 33
Reģ: 14.10.2019
bigsister @ 20.10.2019 12:37
Ja negrib iet uz klubiem, laineiet!

Viņa jau nemaz netaisās to darīt. Te viss bija tikai teorētiski.
Vēl viens teorētisks stāsts ir par to ko viņa nevēlas bērnus (jau tāds ir), bet uzzinot ka es arī nevēlos (pagaidām), tas viņai lika uzprāgt, jo viņa uzskata - ja vīrietis nevēlas bērnu no savas sievieties, tad nespēj ar viņu saskatīt pilnīgu laimi/mīlestību, nesaskata viņā savu īsto. Viņas teikums "Tu vēlies visu, izņemot pašu svarīgāko pāra dzīvē", pat ja, atkārtoti teikusi ka bērnus noteikti vairs pati nevēlas.
Vai tam ir loģika, pieprasīt no otra to ko pati nevēlies, bet tāpat gribi, lai otrs to vēlas?
20.10.2019 14:08 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja negrib iet uz klubiem, laineiet!
20.10.2019 12:37 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Droši vien viņas vidē ir pieņemts šādi vaktēt sievietes.
20.10.2019 10:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Bet kamā šeit ir problēma? Ja negrib iet uz klubiem neiet!
Sastapt kādu ar ko krāpt arī var veikalā vai ar kolēģi no darba utt.
Viņai ir savādāki uzskati un ja jau esi izvēlējies šādu sievieti ar šādiem uzskatiem, tad pieņem to.
20.10.2019 09:31 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ir cilvēki kuriem patīk tāda greizsirdība kā no meksikāņu seriāliem un domā ka tā ir mīlestība un attiecības.
Manuprāt tas ir lieki un stulbi. Tās tad vairs nav attiecības, bet kontrole.
20.10.2019 08:00 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Copy paste story of my life?
Man neuzticās un mēdz mani čekot, kamēr es to nedaru.
No sava skatu punkta es neteiktu, ka šī uzticēšanās ir vienāda ar vienaldzību, noteikti ne. Vnk cilvēki un to uztveres ir dažādas, iepsējams , pagātnes pieredzes utt.
Man nav vienalga, bet man reāli riebtos čekot otru, jo nu nav tā jādara,tā ir tik riebīga sajūta, ka tev neuzticās,pincipā padara tevi jau par vanīgu. Vaktēt , smadzeņot variācijas, vai periodiski čekot otru tas nav manā dabā, otrākrt, esmu tam par slinku?
20.10.2019 00:14 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Man šķiet, ka te spēlē lomu katra individuālie uzskati, kas ir pieļaujams attiecobās un kas nē. Izskatās, ka viņasprāt normāls vīrietis nelaidīs savu sievieti vienu uz klubu, citiem tas ir pieņemami.
Arī ir dažādi uzskati par to, ko cilvēki parasti dara klubos :D
20.10.2019 00:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits