Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai mainamies?

 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Taads vispaariigs jautaajums shodien ienaaca praataa, vai peec Juusu domaam cilveeki speej mainiities?
Piemeeram, ja virietis kraapis savas sievietes vai vinjhs spes sevi mainit un taa vairs nedariit?
Un vai pa lielam mees sevi ieksheeji varam mainiit?
Kaadas ir Juusu domas meitenes?☺
18.10.2019 12:08 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Uzskatu, ka var mainīties, bet tas būs daudz reizes grūtāk, ja būs tie paši apstākļi, kas visu laiku. Tas pats partneris, tā pati vide, tas pats ģimenes stāvoklis.
Var jau pēkšņi galvā būt tāds klikšķis un viss , ir skaidrs , ka rīkojas nepareizi un tā vairs nevar. Bet tas ir tikai atkarīgs no paša cilvēka, nevis tāpēc, ka otrā pusīte lūdzās vai tml.
31.10.2019 12:16 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Ja cilvēks ir psiholoģiski vesels, tas spēj mainīties. Ikviens. Ja grib un apņemas. Pat pēdējais noziedznieks var manīties par 180 grādiem.
Pareizs jautājums ir - vai cilvēks grib mainīties.
Emocijas, vājības, kaprīzes, atkarības ir tikai domās, tās var arī neklausīt.
Ja cilvēks ir garīgi stiprs, tad tas var mainīt savu dzīvu, neatkarīgi kā ir dzīvojis iepriekš.
Teikt ka kāds nav spējīgs mainīties, ir atbalstīt viņa vājumu.
29.10.2019 08:52 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.09.2019
Jā, noteikti var mainīties. Atkarībā no tā, ar ko esi kopā. Cik nav dzirdèts, ka chalis bijis tāds babņiks, bet pēkšņi satiek īsto un grib veidot ģimeni, mainās vērtības.
Arī pēc sevis spriežu - ir bijis virietis, ar kuru kopā esot citus vispār nemani. Bet ar citu ir gadījies paslidet kāja.
28.10.2019 22:13 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piekrītu Kiskismau. Raksturs pa lielam nemainās, bet tādas lietas kā intereses, dzīves vērtības un uzskati utt. to visu var mainīt..
19.10.2019 21:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ir cilvēki, kas var un vēļas mainīties, tad tas arī tā notiek. Dažreiz ir tā, ka pat ja vēlēšanās ir, tad ir citi apstākļi, kas neļauj pārmaiņām notikt.
Pazīstu vīriešus, kas ir krāpuši un tagad ir kļuvuši vecāki un nu tādas vēlmes nav. Ir citas prioritātes - darbs, ģimene, haltūras. Cilvēkiem ar daudzmaz attīstītu intelektu dzīve mainās...
Ir zināmas personas, kas nekad neko nemaina, jo visi citi ir vainīgi vīrieša problēmās. Un jāsaka, ka sievietēm pat tādi antiņi patīk. No malas izklausās briesmīgi, bet dzīvē šķiet īsti vīriešu etaloni. ?
19.10.2019 20:56 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ja sieviete ļaus vīrietim gulēt ar citām sievietēm un vīrietis to nedarīs slepus, tad tā vairs nebūs krāpšana. Tātad vīrietis vairs nekrāps. Viņš būs mainījies. Sievietes spēj mainīt vīriešus. 

? loģiski.
Bet ja nopietni, jā, var manīnites, bet nu tur dikti jālauž sevi.
Khem...krāpšana ir tāds ļoti interesnats apskets, pats krāpšanas fakts drīzāk ir saistāms ar konkrētajām attiecībā , konkrēto cilvēku kombināciju un apstākļu kopumu, nevis cilvēka raksturu.
Savā laikā esmi bijusi abās monētas pusēs un tas NAV rakstura jautājums.
19.10.2019 00:33 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Cilvēki mainās nepārtraukti, nekas nestāv uz vietas. Krāpšana saistās ar monogāmijas solījuma pārkāpšanu. Ja sieviete ļaus vīrietim gulēt ar citām sievietēm un vīrietis to nedarīs slepus, tad tā vairs nebūs krāpšana. Tātad vīrietis vairs nekrāps. Viņš būs mainījies. Sievietes spēj mainīt vīriešus. ❤
18.10.2019 16:39 |
 
Reitings 34
Reģ: 04.02.2019
Atkarīgs no cilvēka. Nav tāds jā vai nē.
Bijušas dažādas attiecību pieredzes. Esmu gājusi pa kreisi daudz, patikusi vīriešu uzmanība un iekāre.
Tagad, ir blakus cilvēks ar kuru man vispār neinteresē citi vīrieši un doma, ka man varētu pieskarties kāds cits, liekas pretīga. Mani pat kaitina, ja kāds uz mani skatās.
18.10.2019 14:39 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Atkarīgs, kāpēc krāpj.
18.10.2019 13:50 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Gan jā gan nē. Manuprāt raksturs nemainās. Mainās interses un dzīves posmi. Tā teikt kļusti nobriedušāks. Pēc sevis varu teikt ka raksturā neesmu mainījusies bet interesēs gan. Ja pusaudža gados interesēja ballītes tad tagad vairs ne.
Par krāpējiem manas domas ir nemainīgs -tie nemainās. Tieši tā pat kā aloholiķi un narkomāni. Viņi vienmēr būs atkarīgie, bet apspiedīs savu vēlmi. Vienā rakstā lasīju nrkomāna paša pārdomas un viņš teica-ka es vienmēr būsu narkomāns tikai kādu laiku nelietošu. Ilgāku, mazāku -tas viss atkarīgs no manas vēlmes un gribas.
Ja mainīties nozīmē apspiest sava iekšējās dziņas tad jā cilvēki mainās.
18.10.2019 12:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!