Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izbeigt attiecības, ka mīli cilvēku

 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Sveiki, vēlos padalīties ar savu sāpi, varbūt kādai ir lidzigi gadījies, ir tā, ka ļoti mīlu savu otru pusīti, bet dēļ attāluma saprotu, ka mēs neesam radīti kopā, jo iespēja tikties ir tik niecīga, un strīdēties ar dēļ ta visa sākuši esam daudz, vnk atsvešinamies.
Pastāstīšu situāciju, kad abi iepazināmies, mēs lieliski sapratāmies un jutu, ka tas ir mans cilvēks, gribu no viņa bērnus, utt. Tiešām cilvēks lielisks. Bet tad pēc gada viņam bija jādodas uz Kanādu, strādāt, bet man šeit ir labs darbs , kuru pazaudēt nevēlos, ka arī skola. Tā nu mēs kka nocīnījamies, un vasara uz menesi varējām būt kārtīgi kopā, bet tad atkal viņam bija jābrauc, jo tas ko vins dara tur, ir arī viņa sapņa darbs, un šeit mēs ieejam krustceles. Ka abi mīlam viens otru, bet dēļ attāluma un situācijas nevaram būt kopā. Esam abi sapratusi ka laikam jāiet savs ceļš, bet es viņu ļoti mīlu, ka tas ir iespējams izdarīt. Noteikti , kādai no jums arī ir bijusi līdzīga situācija, ka cilvēku ļoti mīli, bet dēļ dzīves stila un ritma, jūs nevarat būt kopā.
Padalaties, varbūt palīdzēs kāds jūsu padoms.
18.10.2019 15:31 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.10.2019
Jaunībā nav vērts, 24 gados vēl ir pārāk liela normālu vīriešu izvēle.
22.10.2019 21:31 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man gan šķiet, ka esi tās attiecības arī mazliet par daudz idealizējusi. Tā notiek un tas ir pilnīgi normāli idealizēt to, kas nav aizsniedzams. Nerunājot par izmantotām vai neizmantotām iespējām pasaulē, bet par pašām attiecībām. Pieņemsim (tikai pieņemsim), ka Tu pārcelies pie viņa uz Kanādu, sākat dzīvot kopā. Vai Tu būtu gatava tam, ka arī Tavam vīrietim ir sliktā garastāvokļa dienas? Ka dzīve ieies rutīnā un nebūs Tev vairs no viņa tika daudz uzmanības visu laiku? Ka jūs abi reizēm strīdēsieties? Jūs līdz šim esat dzīvojuši tādā kā randiņu periodā. Jūs satiekaties, ir eiforija par būšanu kopā, ir vēlme sevi otram parādīt no vislabākā skatu punkta. Bet nevienas attiecības nav ideālas. Vai Tu to varētu pieņemt? Vai pārdzīvotu, ka, sākot kopdzīvi, attiecības palika sliktākas? Atbildi sev nevis forumā.
Pati uzskatu, ka nav vienas ideālās otrās puses. Ir tikai cilvēki, ar kuriem ir " dzirkstele" (un tādi pasaulē ir ne viens vien) un tad nu izvēlies vienu variantu un ar to arī dzīvo. Un arī pati esmu tikusi pāri jaunības "lielajai mīlai". Pēc gadiem nevarēju saprast, kas gan mani šajā cilvēkā uzrunāja.
21.10.2019 22:58 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Nu es nezinu, viss atkarīgs, cik Tev ļoti svarīga ir ģimene, draugi apkārt. Es nedomājot esmu aizbraukusi uz Dāniju pie džeka savos 23 gados, bet tas ir stundas brauciens ar lidmašīnu un 20h ar mašīnu un tajā brīdī man vispār nebija, ko zaudēt, studijas biju pabeigusi un īsti foršs darbs LV tad nebija. Tu pati savā sirdī vari tikai pateikt, vai esi tam gatava vai neesi. Braukāšana apkārt, bez savas vietiņas konkrētas, nebūtu priekš manis, bet nu jau man ir 30, varbūt 24 domātu savādāk.
21.10.2019 16:02 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
sēdēt mājas, sveša vieta, neko nedarot.. neesmu tas cilvēks..

Tad jau viņš nav tavs cilvēks kā tu saki,tad tur nav mīlestības kā tu stāsti. Jo mīlot cilvēku tu ar viņu kaut vai līdz pasaules malai skrietu,a te- aj man tur būs garlaicīgi,labāk šķirsimies. ? vienkārši ko?! Nevēlies pazaudēt darbu? Pff,darbu vienmēr var atrast. Skola? Pfff divkārš,var paņemt akadēmisko. Tās tev ir tikai atrunas
20.10.2019 19:45 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
kerby @ 20.10.2019 16:10
Laikam jau grūtākais ir, ka visi dzīves plāni bija kopā, ģimene, nākotne, sex bija lielisks, pirmo reizi dzīve bija tā,detaļas neieslīgšu, vienmēr rūpējas un uztraucas, bet deva arī man savu telpu, teikšu vnk ideāls priekš manis. Bet dzīve ir dzīve.. diemžēl, grūtākais tiešām ir savākties, jo cenšos nedomāt, bet tik un tā domāju.. šeit laikam man var palīdzēt laiks, vai arī kāda no Jums, kas ir izgājusi cauri tam visam.
manuprāt, ja tiešām mīli cilvēku, pamet to, tad tas dzīst vēl ilgāk, nekā tad, ja tas noticis strīdu, nesaskaņu, krāpšanas rezultātā. Domāju, ka pēc tam ilgi mocīsies ar to, un paies vismaz gads, kad apmēram apradīsi. Būs raudāšana utt, jo atcerēsies tikai labo. Un beigās vari nožēlot, kaut kas var mainīties. Apdomā vēlreiz .
20.10.2019 18:30 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Laikam jau grūtākais ir, ka visi dzīves plāni bija kopā, ģimene, nākotne, sex bija lielisks, pirmo reizi dzīve bija tā,detaļas neieslīgšu, vienmēr rūpējas un uztraucas, bet deva arī man savu telpu, teikšu vnk ideāls priekš manis. Bet dzīve ir dzīve.. diemžēl, grūtākais tiešām ir savākties, jo cenšos nedomāt, bet tik un tā domāju.. šeit laikam man var palīdzēt laiks, vai arī kāda no Jums, kas ir izgājusi cauri tam visam.
20.10.2019 16:10 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Es gan neredzu jēgu triekties uz ārvalstīm, ja uz vietas jau ir labs darbs un attīstības iespējas. Personīgi es vairāk zaudētu (arī labklājības ziņā), kā iegūtu. Protams, nākotne ir neparedzama un varbūt arī kādreiz uzradīsies vēlme/iemesls braukt prom.
Autorei gan varbūt ir vērts braukt. Tomēr "labs darbs + skola" liek domāt par to, ka nemaz tik ļoti zaudēt ko īsti arī nav. Var paņemt akadēmisko, gadu padzīvot pa to Kanādu un tad jau redzēs kā ies. Pēc tam var atgriezties, pabeigt studijas un darbā arī atgriezties.
20.10.2019 11:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Nu? 24 gadi. Jauns, skaists mīlošs pāris? Ko tad tu gribi. Sēdēt mājās, ar bērnu, vīru, suni, hipotekāro dzīvokļa kredītu, katru piektdienu kopā taisīt ēst, vakarā skatīties beztabu un iet gulēt?
Tu esi jauna. Tu neko nezaudēsi,tikai pasauli redzēsi. Iegūsi sev talking skills un pati varēsi strādāt, mainīt darbus. Protams, viss atkarīgs no tevis. Ja esi cilvēks bez iekšējās uguntiņas, tad neko. Es nedomājot brauktu, pat tad, ja katru pusgadu vai vairāk vajadzētu braukt citur.
Laiks ir smieklīgs salīdzinot ar to, ko vari dabūt. Kaut vai mēģināt. Uz Latviju varēsi vienmēr atgriezties. Varēsi kaut vai par freelancer strādāt, ārzemēs tas ir ļoti populāri.
Manuprāt, tā ir labākā izdevība dzīvē, nevis problēma.
20.10.2019 01:21 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Tur jau tā problēma, ka sanāk tā ceļošana, ja būtu viena vieta, es sen būtu koferus sakrāmējusi un riskētu, bet problēma tajā, ka daudz sanāk mainīt vietu, es vnk tur īsti neiederētos, un sēdēt mājas, sveša vieta, neko nedarot.. neesmu tas cilvēks..
19.10.2019 20:09 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Piekristu Palmiņa, ja vien vīrieša darbs būtu vienā patstāvīgā vietā. Bet ar tādu ceļojošo darbu viņš neatradīs ne nopietnu meiteni ne arī ģimeni izveidos....vienīgais variants ja viņš šo meiteni materiāli uztur un viņa braukā līdzi...
19.10.2019 20:01 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Atpakaļ ceļš tev būs vienmēr, bet citā valstī iegūt sev nodrošinātu dzīvi, labāku darbu, valodu, studijas vari iegūt tagad. Nožēlot nebūtu ko, pat ja mēģinātu.
19.10.2019 19:54 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Es būtu rāvusi koferi, ka maz neliekas. Latvijā perspektīvas ir niecīgas, būsim reāli.
Citā valstī par to pašu darbu vari pelnīt pat 5x vairāk +tur ir cilvēks, ko mīli+jauna, daudz reiz labāka apkārtējā vide+pozitīvas dzīves pārmaiņas.
Mani nekad nenoturētu darbs vai mācības, salīdzinot ar pārvākšanos uz daudz labāku, attīstītāku, perspektīvāku valsti.
19.10.2019 19:52 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Dream wc, esam runājuši tas ir viņa sapņu darbs, ar ko vins ir laimīgs, tāpēc tas ir vienīgais par ko priecajos, jo vienmēr esmu priecīga par cilvēkiem , kas atradusi un dara to kas patīk.
Sniegpulks.. es to visu apzinos arii.. vienīgi, ka visu izbeigt, ka mīli un Tev cilvēks ir ļoti tuvs , tā ir problēma .. :(
19.10.2019 19:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es nebrauktu pie tāda ,kurš bieži mainās dzīvesvietas. Reāli nekādu labo darbu neatradīsi, ja ik pēc pāris nedēļām vai mēnešiem būs jābrauc uz citu pilsētu. Kam gan ir interese tik īslaicīgu darbinieku pieņemt?
Mūžīgi kādu gaidīt, skumt, ilgoties, dzīvot bez mīļotā, bez sexa. Es tā ilgi nevarētu.
Nesaprotu šo kultu visu upurēt veča vārda! Jā mīlestība, bet, kāpēc vīrietis nevar mainīt savu dzīvi, pārcelties uz Latviju?
18.10.2019 23:24 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
kerby- ko vinhs pats par to saka? Jo liekas, ka tu vieniigaa domaa par to ko shaadaa situaacijaa dariit.
18.10.2019 20:33 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Es kāptu pāri visam, lai būtu kopā ar cilvēku, kuru mīlu pat vairāk par sevi. Man tiešām būtu vienalga mans labi apmaksātais darbs, draugi, skola utt. Dzīve šajā sekundē mums ir tikai viena un kas neriskē, tas nezin. Es jau tādēļ vien, lai pēctam nedomātu, kā būtu, ja būtu, riskētu. Bet nu šis ir jautājums kur būs tik viedokļu, cik cilvēku. Kas zin, kādas tavā dzīvē ir prioritātes, kāda ir tava domāšana un sajūtas, kāda esi Tu pati. Dīvaini gan liekas tas, ka abi neesat gatavi neko mainīt.. to var saukt par mīlestību?
18.10.2019 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Daudz jums piekritu, bet viens ir , ko es jutu, otrs vai es to varu izdarīt. Jo šobrīd es to saprotu, ka tas var būt līdz pat 3-4 gadiem. Un problēma ir tāda, ka viņam ir jābrauc pa visu Canadu, nav tā. Ka ir viena patstāvīga vieta. Saprotiet to domu? Ja būtu patstāvīga vieta, uz ilgu laiku, iespējams es riskētu.
Bet jautājums? Ka izšķirties, ja mīl, un nekas nav nodarīts, tikai attālums ?? Jo es neesmu no tam sievietēm, kas var ilgi gaidīt, man vajag tuvību, un gribu savus 24+ gadus izbaudīt ar to ko mīli. Ceru, ka domu manu sapratāt.
18.10.2019 18:48 |
 
Reitings 88
Reģ: 18.09.2017
Man pusaudžu gados bija attiecības, es pārvācos dzīvot uz Rīgu, jo sāku studēt, bet viņš palika laukos un teica, ka nekad nepārvāksies uz Rīgu, tik kategoriski. Es neredzēju savu dzīvi laukos, tāpēc pametu viņu, bet manas jūtas pret viņu pa 6 gadiem bija mainījušās, tpc man tas viegli aizmirsās. Bet pie drauga, kurš man ir šobrīd, es pārceltos kaut uz Marsu. Man arī ir šobrīd labi apmaksāts darbs un visādi citādi viss labi dzīvē, bet es būtu gatava visu pamest. Darbu atradīšu vienmēr. Pabeidz mācības un tad brauc pie viņa, ne?
18.10.2019 17:54 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Jūs laikam jauniņi esat, ka darbs visa dzīve. Es tā arī domāju 20 gados, bet tuvojoties 30 saprotu, ka man ģimene ir svarīgākais. Īpaši ja Tev jau prātā bērni, tad brauc. Būs bērni, kad paaugsies darbu atradīsi.
18.10.2019 17:37 |
 
10 gadi
Reitings 152
Reģ: 05.01.2010
Paldies, vismaz jūtu kādu atbalstu. Mēs par to domājam, bet tas ir diezgan grūti izdarāms, jo kadam jāsāk no nulles Darbs, kad esi pieradis labi pelnīt, un darīt to ko patīk, es arī neesmu egoiste, jo saprotu, dzīve visādi var gadīties, bet šobrīd diemžēl ir ka ir.. Vistrakāk ir tas, ka īsti nav iemesls šķirties, tikai attālums, negribi pazaudēt, un iekšēji sap. Un tā rodas kkadi strīdi, ne par ko. Protams, tuvība, jau arī spēle lielu lomu.
Pastāstat, ka var aizmirst cilvēku, vai izšķirties, ja vins ir ka ģimene, vnk pati sevi ļoti moku, un es to jūtu. Tāpēc zinu, ka izšķirties, būtu vislabāk, jo tiešām ir grūti.
18.10.2019 17:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits