Annas Pērle

 
Reitings 97
Reģ: 22.04.2014
Sveikas!
Kādai ir bijusi saskarsme?
Vai Jums tika izdota kvīts vai čeks? Nesaprotu, samaksāju 35Eur par gēla nagiem, ne kvīts, ne čeks, kad pati pajautāju, tad kaut ko stresaini uzskribelēja. Turklāt kam taisa tos idealos nagus, kas ir bildēs instagramā? Man tādus neuztaisīja, tad sanāk, ka taisa tikai tām, kuras pēc tam atreklamē.
17.10.2019 10:55 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Es taisu pa 30 eiro pie vienas zinaamas meitenes, vinja liek LJOOTI labi. Jebkuru dizainu ko veelos var uztaisiit, garus, iisus, vienalga. Turaaas visu meenesi, un es sev lieku ljoti garus jo esmu jau ar taadiem pieradusi un man viss ir ljoti labi. Vinja nekur sevi nereklamee speciaali bet ir instaa lapa ar 2000 sekotaajiem.
18.10.2019 11:44 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Esmu bijusi pie Annas kad viņa vēl nebija “populāra” ? likās ļoti forša, mīlīga, pati man taisīja gelish. Noturība bija super.
Domāju, ka viņa pati taisa labus nagus, bet salonā droši vien tagad ir savāktas visādas “meistares” par kuru darba kvalitāti gan nemācēšu spriest, bet cenas man liekas padārgas. Par laimi ir savi meistari zināmi kuri taisa ļoti labi un lētāk.
Domāju ka uz to salonu iet tikai tās, kuras pērkas tauriņā :D
18.10.2019 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
Es arī esmu dzirdējusi, ka tur normāls konvejers, ļoti bieži mainās meitenes, jo maz maksājot. Un esot bijis tā, ka Anna aizmirst nopirkt kādu materiālu un tad meistares pašas skrienot pirkt kur pagadās
18.10.2019 00:28 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
Amelja @ 17.10.2019 10:55
Sveikas!
Kādai ir bijusi saskarsme?
Vai Jums tika izdota kvīts vai čeks? Nesaprotu, samaksāju 35Eur par gēla nagiem, ne kvīts, ne čeks, kad pati pajautāju, tad kaut ko stresaini uzskribelēja. Turklāt kam taisa tos idealos nagus, kas ir bildēs instagramā? Man tādus neuztaisīja, tad sanāk, ka taisa tikai tām, kuras pēc tam atreklamē.

Ir bijusi ļoti,ļoti slikta pieredze ar šo ''salonu''.
Apmēram pirms gada biju Marijas ielā. Tās lielās dusmas jau ir sen norimušās, bet brīdī, kad redzu, ka kāda to kakta kantori reklamē-iet caur kauliem ?
Biju spiesta iet uz turieni 2x, jo pirmajā reizē man uzlika gēlu, kurš vakarā nonāca nost?
Vai 2x gēla pārklājumu man uzlika labāk? No vienas puses, jā ? Tika uzlikti tādi kapļi, ka likās-nu šitie nekad nenokritīs ? ? Sēdēju 3 stundas. Lieki piebilst, ka viss tika paziņots Annas Pērlei, ir visas sarakstes un nagu bildes.
Sarakstes, kurās man piedāvā 3x pārtaisīt iepriekšējās meistares darbu-(nākamais brīvais pieraksts-pēc mēneša) par 10 eur dārgāku+5 eur šķiet, ka bija jāpiemaksā par ''ekstra'' laiku, jo minēju, ka vēlos 9ņos no rīta.
Brīdī, kad ierados pie viņiem 2x, Anna par ar mani nesasveicinājās, ne atvainojās dzīvajā. Par iepriekšējās ''meistares'' darbu man vairākkārt atvainojās meistare, kurai vispār ar to nebija sakara. Atvainojās visas komandas vārdā. Nu pēc otrās meistares man tika ļoti sabojāta naga plāksne, ka aizejot pie savas meistares nolēmām, ka vajag nagiem atpūsties. Nerunāsim jau par to bedri, kura man parādijās nagiem attaugot, jo man tika veikts -zem kutikulas manikīrs. Neskatoties uz to, ka pirs četrām dienām tika veikts manikīrs.
Nauda tika prasīta atpakaļ jau pēc pirmās reizes, piedāvāja man dāvanu karti viņas kantorī vai ,lai nāku pārtaisīt.
Par šo kakta kantori arī ierakstiju kādā no f-book izvirzītajām diskusijām, bet kkā pēc mana komentāra un bildēm, kurās bija redzami ''kvalitatīvie'' darbi- diskusija ātri vien pazuda.
Čeku gan man iedeva, bija arī piereģistrēts VID.
Arī rodas jautājums- kā viņas taisa tām "slavenajām" dāmām tos nagus, ka var nostaigāt mēnesi? Vai tiešām tos parastos mirstīgos sūta pie iesācējām?
Briesmīga attieksme. Priecājos, ka naudu dabuju atpakaļ.
Bet visā visumā-ja man kādreiz prasīs kādu manikira salonu kuru ieteikt-tā noteikti nebūs Annas Pērle. Takā-Dāmas, neskrienam pakaļ visam ko redzam instagramā. Ne viss ko reklamē ir tik labs kā izskatās-tāda arī bija mana kļūda. Gribējās izmeiģināt ko citu un tautā labi izreklamētu.
Bildes droši varat man prasīt- nosūtīšu.?
17.10.2019 23:02 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es gan neesmu bijusi šajā salonā, bet man arī ļoti nepatīk, ja salons neinformē par iesācējām un ņem pilnu samaksu kā par profesionāles darbu. Tādā salonā es 2x neatgrieztos. Ir arī godīgi saloni, kuri norāda uz iesācējām un attiecīgi arī ņem mazāku samaksu no klientēm, kamēr jaunā darbiniece apgūst savu darbu.
17.10.2019 22:57 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Blanche @ 17.10.2019 20:04
Un vēl Katrīne Sauliete reklamē to salonu un iet tur likt nagus, skropstas.
instagrammeres iet pie pašas Annas un tur vēl viena ir tāda normāla, par pārējām nu nezinu gan, bet jāmaksā cenas visām vienādas.
17.10.2019 22:34 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Amelja @ 17.10.2019 10:55
Sveikas!
Kādai ir bijusi saskarsme?
Vai Jums tika izdota kvīts vai čeks? Nesaprotu, samaksāju 35Eur par gēla nagiem, ne kvīts, ne čeks, kad pati pajautāju, tad kaut ko stresaini uzskribelēja. Turklāt kam taisa tos idealos nagus, kas ir bildēs instagramā? Man tādus neuztaisīja, tad sanāk, ka taisa tikai tām, kuras pēc tam atreklamē.
tur meitenes mainās kā zeķes, jo Anna ņem ar nelielu pieredzi meitenes un liela daļa naudas jāatdod salonam nagu meisterēm, tāpēc iet prom.
17.10.2019 22:28 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Un vēl Katrīne Sauliete reklamē to salonu un iet tur likt nagus, skropstas.
17.10.2019 20:04 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Pati Evelīna Pārkere. 1x bija uzlikusi Annas pērle, ( viņai nesekoju, Ig izmeta viņas storiju) un kvalitāte bija BRIESMĪGA, grumbuļaini nagi un viss pārējais. ?
17.10.2019 19:40 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tur jau cenas uzskrūvētas ne dēļ labas kvalitātes, bet dēļ tā, ka viņa ir tā izreklamēta ar Didrihsoni, ka tagad ir tā mode visām populārajām skriet pakaļ. Un tad nu meitenes skrien un liek tur nadziņus , jo tur taču liek populāras instagrammeres un viņas jau neko sliktu neieteiks.
Lai gan tur ir daudz tās manikīres un citas ir tikai iesācējas, bet cena jau viena...
17.10.2019 19:39 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
Es savus pa 20 eur taisu....
17.10.2019 19:26 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
Amelja @ 17.10.2019 10:55
Sveikas!
Kādai ir bijusi saskarsme?
Vai Jums tika izdota kvīts vai čeks? Nesaprotu, samaksāju 35Eur par gēla nagiem, ne kvīts, ne čeks, kad pati pajautāju, tad kaut ko stresaini uzskribelēja. Turklāt kam taisa tos idealos nagus, kas ir bildēs instagramā? Man tādus neuztaisīja, tad sanāk, ka taisa tikai tām, kuras pēc tam atreklamē.
Paga, 35 eur par gēla nagiem?
17.10.2019 19:26 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ea par Marijas ielas salonu.
17.10.2019 11:09 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Nagus tur taisīju 1x. Varēja just, ka meitenei nav liela pieredze. Ļoti sāpīgs process, pirmo reizi tik brutāli atbīdīja kutikulas. Manu vēlamo dizainu arī nemācēja, uzreiz tā arī pateica, ka nebūs.. Gala rezultāts nebija slikts, bet nebija arī tas, ko gribēju. Man arī bija tāda sajūta, ka tos dizainus taisa tikai instagramerēm un parastajiem mirstīgajiem tiek, kas pagadās :D
Esmu vairākas reizes tur likusi skropstas, par tām gan sūdzību nav. Mēnesi varu nostaigāt.
Čeku ne reizi neesmu uzreiz saņēmusi.
17.10.2019 11:08 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
Esmu divas reizes bijusi Lauvas ielas salonā. Pirmajā reizē čeks bija, otrajā nē. Meistare nebija viena un tā pati. Vai tu jautāji kādu dizainu?!
17.10.2019 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits