Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.03.2019
Annijaaa @ 16.10.2019 12:58
Pff, meitenes, nepērciet tur neko! Biju caur internetveikalu pasūtījusi kleitu, viss it kā ok, pienāca gandrīz vai nākamajā dienā. Atverot kastīti jau uzreiz pamanīju, ka kleitai no visām iespējamām malām lien ārā diegi. Piemērīju un izrādās, ka augšdaļā galīgi neder. Rakstu šiem uz mājaslapā pieejamo e-pastu, ka vēlos atgriezt preci. Atbildes nav joprojām ? Tad sapratu, ka tā varu gaidīt līdz vecumdienām un izdomāju uzrakstīt "meičukam" uz instagramu. Protams par preces un naudas atgriešanu tur neviens neko negrib dzirdēt, iespējams tikai iegūt vai nu dāvanu karti no tās miskastes vai apmainīt uz vietas uz citu izmēru. Protams, es gribēju tikt vaļā no tādas nenormāli drausmīgas kvalitātes kleitas (starp citu par 50€), nevis to mainīt. Saprotot, ka nekādas mahinācijas ar mani neies cauri, man vairs netika atbildēts ne uz vienu jautājumu ?Beigu beigās naudu atguvu, bet tas jau ir cits stāsts un, ja kādai būs interesanti, varēšu pastāstīt, kā ar tiem "meičukiem" jātiek galā ?
Otra interesanta situācija bija aizejot pie Aleksandras uz meikapu. Tas jau bija labu laiku pēc kleitas sāgas un ļoti nobrīnījos, kad Aleksandra izrakstīja man čeku. Nu reāls "obanā" ?Kā es kļūdījos... ?? Uz vietas diemžēl čeku nepētīju, tikai steigā parakstījos. Un protams...Atnākot mājās, pamanīju, ka uz čeka minēts tikai viens pakalpojums no diviem ??Bet naudu paņēma stipri vairāk ??‍♀️ Tātad mahinācijas ir pat taisot meikapu ?

Kvīti jau var izrakstīt visi, katrs otrais uzņēmums, lai aizmālētu acis. Ja čeku grāmatiņa nav piereģistrēta, tad tā kvīts ir tikai smukumam.
17.10.2019 23:11 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Un piedodiet , atvainojiet :D
Bet es negribētu būt tāda kā viņa, ar tik daudz kompleksiem un iekšējām problēmām, kas lien pa visām vīlēm ārā. Man tiešām neskauž, man pat žēl to cilvēku, jo viņa sevi indē no iekšas un patiesu , īstu draugu viņai arī nav, jo daži labi viņas “tauriņi”, ir baigās divkoses un pļāpas! :)
17.10.2019 22:44 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Chrishma @ 17.10.2019 22:18
Nu kāds cienīsim viens otru, ka viņa brutāli apkrāpj sievietes un īpaši meitenes, kurām vēl trūkst dzīves pieredzes. Kāpēc viņa citiem čakarē dzīvi un mēs par to nevaram šeit spriest? Tāpēc jau ir šāds formus, lai diskutētu un apspriestu. Ja tev, kā pati teici, kaut kas neibteresējot, tad tu neskatoties, nu, bet tad tin savu makšķeri citur un neielaidies ar mums diskusijās. Varbūt aizej pasērfo pa butterfly internetveikaliņu.❤

Pilnīgi piekrītu, ja viņa būtu balta un pūkaina, tad nebūtu ko apspriest! Bet ņemot vērā viņas attieksmi, cūcības un krāpšanos - un tā ir vistiešākā veidā krāpšana, ko viņa dara , neatbildot, bloķējot un nemainot pie sevis iegādātās drēbes! Netirgo jau no rokas, tas ir viņas uzņēmums - viņa nes atbildību par to un arī par savu reputāciju. Cilvēkam viss nāk atpakaļ, tik pat neglītā veidā kā viņa dod prom! Līdz veiksmīgam cilvēkam viņai tālu, bagātības kalnus neuzcels uz citu rēķina un ātri vien sev iemantos vairāk ienaidniekus nekā labvelīgus pircējus.
17.10.2019 22:40 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
peaceful @ 17.10.2019 22:00
Bārbele, vai tiešām raksti par galējībām? Robežas te ir jau sen pārkāptas. Es ceru jums vispār ir kaut drusku sirdsapziņa, ne konkrēti Jums, bet visām dāmām šeit!
Meitenēm ir jāatbalsta vienai otru, cienīsim viena otru! :)
Nu kāds cienīsim viens otru, ka viņa brutāli apkrāpj sievietes un īpaši meitenes, kurām vēl trūkst dzīves pieredzes. Kāpēc viņa citiem čakarē dzīvi un mēs par to nevaram šeit spriest? Tāpēc jau ir šāds formus, lai diskutētu un apspriestu. Ja tev, kā pati teici, kaut kas neibteresējot, tad tu neskatoties, nu, bet tad tin savu makšķeri citur un neielaidies ar mums diskusijās. Varbūt aizej pasērfo pa butterfly internetveikaliņu.❤
17.10.2019 22:18 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Bārbele, vai tiešām raksti par galējībām? Robežas te ir jau sen pārkāptas. Es ceru jums vispār ir kaut drusku sirdsapziņa, ne konkrēti Jums, bet visām dāmām šeit!
Meitenēm ir jāatbalsta vienai otru, cienīsim viena otru! :)
17.10.2019 22:00 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
peaceful @ 17.10.2019 20:18
Cilvēki, taču! Piezvaniet, izstāstiet situāciju un sarunājiet visu.
Telefons un instagrams ir divas dažādas realitātes. Pie reizes pajautājiet gan, kādēļ tikāt nobloķēta. Un šāda gadijumā es brauktu uz Rīgu, speciāli, un liktu arī kompensēt ceļa izdevumus, ja bloķē.
Mazāk sēdiet šeit un rakstiet savas negācijas, cilvēkiem ir jāiemācas, ka ir lietas ir jārisina, nevis kkādos kaktos jārisina savas problēmas un nemācēšanu sazināties ar cilvēkiem.

Ak vai, lūdzu nekomentē labāk neko :D :D
Elīnas brendi - tiešām smiekli nāk, neko kas nav fake brends uz viņas neesmu manījusi :D :D
Lai kaut ko apspriestu un komentētu forumā nav tas viss kādam arī acīs jāsaka, tāpēc lūdzu neslīgsim jau galējībās un visiem, kuriem nav pa ceļam ar mums jau sen norādīts ceļš tālāk (prom :D)
17.10.2019 20:46 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
un liktu arī kompensēt ceļa izdevumus, ja bloķē.

Kā tieši tu liktu kompensēt? Draudētu, sistu? :D
17.10.2019 20:21 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Cilvēki, taču! Piezvaniet, izstāstiet situāciju un sarunājiet visu.
Telefons un instagrams ir divas dažādas realitātes. Pie reizes pajautājiet gan, kādēļ tikāt nobloķēta. Un šāda gadijumā es brauktu uz Rīgu, speciāli, un liktu arī kompensēt ceļa izdevumus, ja bloķē.
Mazāk sēdiet šeit un rakstiet savas negācijas, cilvēkiem ir jāiemācas, ka ir lietas ir jārisina, nevis kkādos kaktos jārisina savas problēmas un nemācēšanu sazināties ar cilvēkiem.
17.10.2019 20:18 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Dream woman @ 17.10.2019 18:55
miss99- ir bildes kur var redzeet kur vinja ir apgjeerbusies DG vai Guess. Taas pashas somas vai aksesuaari ir daargi ja tie ir shaadi brendi un ne visas to sheit var atljauties. Ja es buutu nopirkusi lietu no vinjas kas neatbilst kam vajag nestu pie vinjas atpakalj, personiigi runaatu ar vinju nevis aprunaatu internetaa. Taa jums sheit visaam ir skaudiiba reaala un nekas vairaak. Kas vienam liekas stiliigs otram liekas meesls varbuut bet taapeec jau nav jaaveido shaadas diskusijas un jaaprunaa cilveeks arii personiigi. NEVIENA no jums sheit aciis nevareetu vinjai pateikt par to kaa vinja izskataas, par to,ka viirs kraapj vai arii pa vinjas veikalu.

Un ko darīt tiem, kas mantas pasūta caur internetu, nedzīvo Rīgā un nevar personīgi ierasties veikalā? Īpaši ja vēl prece neapmierina un, lai kaut ko darītu lietas labā, Elīna vienkārši nobloķē, ja sūdzies?
17.10.2019 20:09 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
miss99- ir bildes kur var redzeet kur vinja ir apgjeerbusies DG vai Guess. Taas pashas somas vai aksesuaari ir daargi ja tie ir shaadi brendi un ne visas to sheit var atljauties. Ja es buutu nopirkusi lietu no vinjas kas neatbilst kam vajag nestu pie vinjas atpakalj, personiigi runaatu ar vinju nevis aprunaatu internetaa. Taa jums sheit visaam ir skaudiiba reaala un nekas vairaak. Kas vienam liekas stiliigs otram liekas meesls varbuut bet taapeec jau nav jaaveido shaadas diskusijas un jaaprunaa cilveeks arii personiigi. NEVIENA no jums sheit aciis nevareetu vinjai pateikt par to kaa vinja izskataas, par to,ka viirs kraapj vai arii pa vinjas veikalu.
17.10.2019 18:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
miss99 @ 17.10.2019 18:35

Kādos brendos viņa ģērbjas? Butterfly? ?

Es domāju, ka tas ir domāts fake Dior , Gucci utt. Vienīgais, kas varētu būt ne-fake ir Guess, jo viņa tur ir strādājusi.
Montai vispār ir pārākais fake Rolex, bet nu tā jau ir tiešām gaumes lieta un kārtējie kompleksi, ka ar lietām jāpaceļ sevi kaut kādā statusā.
17.10.2019 18:54 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Dream woman @ 17.10.2019 17:19
peaceful- man jau skjiet,ka tu esi Eliina. :D Ljoti labu taktiku izmanto, lai it kaa neliktos,ka tu te taapat vien pieregistreejies.
Bet ja par teemu.. Nuu Jums ir izveele vai Aliexpressaa pirkt visu vinjas sortimentu vai arii pie vinjas 3x daargaak.
Par vinjas personigo izskatu.. Nevaru neko komenteet, jo katra no mums veido savu stilu. Ja vinjai liekas, OK lai dara ko veelaas ar sevi. Ne JUMS jaastaigaa taadaam.
Skaust ir slikti. Varu pateikt tikai to,ka te pusei nav no Jums LIEKI liidzeklji lai piepumpeetu luupas, vai lai celjotu, gjeerbtos brendos kaa vinja taapeec jau daudzas te ,,smird,, peec skaudiibas. Un veel smiekliigaakais ir tas, ka puse sheit ir bijushas vinjas veikalaa un NEVIENA no jums nav sho visu pateikushas vinjai aciis :D :D Tas man liekas pats labaakais :D
IDIOTISMS!

Kādos brendos viņa ģērbjas? Butterfly? ?
17.10.2019 18:35 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
peaceful- man jau skjiet,ka tu esi Eliina. :D Ljoti labu taktiku izmanto, lai it kaa neliktos,ka tu te taapat vien pieregistreejies.
Bet ja par teemu.. Nuu Jums ir izveele vai Aliexpressaa pirkt visu vinjas sortimentu vai arii pie vinjas 3x daargaak.
Par vinjas personigo izskatu.. Nevaru neko komenteet, jo katra no mums veido savu stilu. Ja vinjai liekas, OK lai dara ko veelaas ar sevi. Ne JUMS jaastaigaa taadaam.
Skaust ir slikti. Varu pateikt tikai to,ka te pusei nav no Jums LIEKI liidzeklji lai piepumpeetu luupas, vai lai celjotu, gjeerbtos brendos kaa vinja taapeec jau daudzas te ,,smird,, peec skaudiibas. Un veel smiekliigaakais ir tas, ka puse sheit ir bijushas vinjas veikalaa un NEVIENA no jums nav sho visu pateikushas vinjai aciis :D :D Tas man liekas pats labaakais :D
IDIOTISMS!
17.10.2019 17:19 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Kur jūs parasti pērkat drēbes?
17.10.2019 16:56 |
 
Reitings 33
Reģ: 17.10.2019
Sveikas,dāmas!
Nonācu šajā diskusijā nejaušības pēc, lai gan neinteresējos ne par Elīnu, ne Butterfly, tik cik reizēm sanāk uzpiest uz viņas profila, jo es SEKOJU un SKATOS tam, kas mani interesē.
Jo kam dēļ, lai gan es sekotu kādam, kas man izraisa nepatiku? Smieklīgi, vai ne?
Es neesmu neviena pusē, tikai mēģinu saprast.
Un jebkurš,kas ienāk šajā diskusijā teikt, ko labu, Jūs brūkat virsū. Nu un? Vai tiešām diskusijai, kura ir 53lapu gara par vienu cilvēku būtu visam jābūt sliktam? Nu un, ka kādam viņa liekas viņa forša, vai kāda viņas sūtītā lupata?
Es nekad nepirktu pie viņas drēbes, jo neatbilst manai gaumei, bet katram taču ir savs! Ja man patiktu, es pirktu un atbalstītu, un man nekad nav bijusi problēma, ja mikrouznēmums neizsit čeku.
Tokyo city miljardi aizgāja gar degunu valsts nodokļos, bet Jūs tāpat ejat un ēdat tos sushi, un atbalstāt viņus.
Varbūt norunājat tikšanās visas kopā, aizejat pie Elīnas un izrunājat šīs lietas dzīvē? Pajautājat gan par lūpām, gan vīru, par visām lietām, kurām jums nebūtu jāraksta.
UN JĀ, es piereģistrējos šeit tikai tamdēļ, lai izteiktu savu viedokli.
17.10.2019 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 3036
Reģ: 13.11.2011
Es nedomāju, ka tas bija tēmēts tieši pret Elīnu. ?
17.10.2019 15:15 |
 
10 gadi
Reitings 1934
Reģ: 31.01.2012
Līdz šim man likās, ka Elīna ir tāda tikai pret nepopulārajām meitenēm. Tādām kā Paula tak jālien tumšākajā vietā, lai būtu papildus reklāma no pastāvīga, sabiedrībā zināma klienta.?
17.10.2019 14:54 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4961
Reģ: 03.11.2012
Bārbele* @ 17.10.2019 14:01

Vārdā jau nenosauca gan, netenko ?

Nu viņa runāja sieviešu dzimte par šo personu, pieminot- esmu tik forša un pozitīva, tas jau arī liecina par to, ka sieviete un Elīna jau vnmēr to uzsver...
17.10.2019 14:16 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Chrishma @ 17.10.2019 12:28
Kā jums patīk, ka par Paula Freimane atmasko Elīnu savis stirijos? Reāli pateuca, ka ir šokā, ka kāda izliekas smaidīga un draudzīga, bet dzīvē ir cits cilvēks.. viņa pirms pāris dienām pirmo reizi bija aizgājusi uz Butterfly un satika Elīnu, Elīna bija ielikusi pašķidru storiju no istabas stūra, ķip reckur Paula taurenī..

Vārdā jau nenosauca gan, netenko ?
17.10.2019 14:01 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Ak jaa, tagad pārgāju lēnāk pari viņas story un tiešām liekas, ka tēmēts par Elīnu, bet kas zin...
17.10.2019 13:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits