Paulas un Rumpja šķiršanās

 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Tās, kuras interesējas par šādām preses kulāru ziņām, vai jums tas bija pārsteigums? Reizēm ir tādi pazīstami pāri, kuri intervijās pauž baigo lovi un cieņu vienam pret otru, bet pēc neilga laika jau soctīklos smaida kopā ar jauno mīlu. Man šķiet mazliet dīvaini, ka abi tik tikko izšķīrušies, un viņš jau klaji bildēs skūpstās ar jauno beibi, labi zinādams, ka mediji un daudzie sekotāji, kas zina Paulu, arī to redz. Un plus šodien FB ievieto kopbildi. Manuprāt, tas ir nekorekti. Inteliģenti būtu nedaudz nogaidīt. Bet var jau būt, ka viņš šādā, bērnešķīgā, veidā par kaut ko atriebjas Paulai.
15.10.2019 21:31 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Fifa, līdzīga domu gājiens :D
15.10.2019 23:13 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es jau pirms laiciņa nojautu, ka viņi ir pašķīrušies. Laikam jau tad, kad Paula meklēja dzīvokli.
No tā Pētera puses liekas pavisam nesmuka rīcība, galīgi nedomā par to kā Paula jūtās.
Viņš man šķiet baigi narcistisks.
15.10.2019 23:12 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
Sekoju tikai Paulai, un man jau bija tāda nojausma, ka šķiras, tad, kad viņa meklēja citu dzīvokli. Pēteris man galīgi neliekas simpātisks, sākumā vispār likās, ka viņš ne ar “pareizo” orientāciju.
15.10.2019 23:11 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Man tas Rumpis liekas nesmuks, nesaprotu ko tur viņā atrod.
15.10.2019 23:07 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Tā kā dzelteno presi nelasu un nesekoju arī Rumpim, tad gandrīz vai tikko no Paulas IG atorija uzzināju šo faktu.
Man gan neinteresē viņas attiecības, ne tāpēc viņai sekoju, bet nu iečekoju Rumpi un tiešām liekas kaut kā dīvaini, ka pirms 2 mēnešiem vēl kopā ceļoja un nu jau tik ātri cita.
Bet nu katrs dara kā grib, nezinam jau kāpēc izšķīrās utt.
15.10.2019 22:47 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
P. S. Pusaudžu gados mani negaidīti pameta puisis, ļoti pārdzīvoju, bet ko darīja viņš - speciāli manā priekšā skolas gaiteņos un pagalmā maigojās ar jauno mīlu. Tas bija acīmredzami. Vēlāk, kad biju pieaugusi, abpusēji ar tā laika puisi vienojāmies, ka šķirsimies. Nebijām viens otram īstie, tomēr šķirāmies ar cieņu un skaļi secinājām, ka kādu laiku citas attiecības neuzsāksim. Man tomēr salīdzinoši ātri uzradās jauns draugs no veco pielūdzēju loka, taču es ļoti piedomāju, lai tā uzreiz mūsu attiecības neafišētu soctīklos, likās, ka tas būtu kaut kā nesmuki no manas puses. Tāpēc gluži neizprotu, kāpēc citi, kas tikko pabeiguši ilggadējas attiecības, uzskata par vajadzīgu izturēties tik necienīgi, un ņemot vērā, ka ir publiska persona, tik ātri visiem paziņot - Paula ir pagātne, tagad man ir cita žubīte, ievertējiet, vai labāka...
15.10.2019 21:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits