Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Kā jums patīk, ka par Paula Freimane atmasko Elīnu savis stirijos? Reāli pateuca, ka ir šokā, ka kāda izliekas smaidīga un draudzīga, bet dzīvē ir cits cilvēks.. viņa pirms pāris dienām pirmo reizi bija aizgājusi uz Butterfly un satika Elīnu, Elīna bija ielikusi pašķidru storiju no istabas stūra, ķip reckur Paula taurenī..

Esmu kaut ko palaidusi garām..kad Paula savos story “atmaskoja” Elīnu? ?
17.10.2019 13:09 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
madara108 @ 16.10.2019 23:14

Principā Latvijā dāvina nepāra, ārzemēs dāvina pāra skaitli un nepāra nes uz kapiem, jo pāra skaitlis simbolizē dzīvību. Man kādreiz arī likās dīvaini, kad sāku dzīvot ārzemēs, bet tagad tas liekas pat loģiski.
Bet jā, es arī iedomājos, ko tad Nauris pēkšņi puķes dāvā :D
Šo nemaz nezināju! Vienmēr ome mācīja, ka jādāvina nepāra. Interesanti uzzināt ko jaunu.
17.10.2019 12:30 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Kā jums patīk, ka par Paula Freimane atmasko Elīnu savis stirijos? Reāli pateuca, ka ir šokā, ka kāda izliekas smaidīga un draudzīga, bet dzīvē ir cits cilvēks.. viņa pirms pāris dienām pirmo reizi bija aizgājusi uz Butterfly un satika Elīnu, Elīna bija ielikusi pašķidru storiju no istabas stūra, ķip reckur Paula taurenī..
17.10.2019 12:28 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Chrishma @ 16.10.2019 22:23
Skatos Nauris puķes uzdāvinājis Elīnai un man radās jautājums - pāra skaita puķes tak nes uz kapiem/bērēm ne? Viņai tur 10 rozes.. vai es te kaut ko saputrojos?

Es teikšu tā kā ir un zini, uz skaitli vairs neviens neskatās. :)
Man ir saistība ar floristiku. Ziedu kastītēs un pušķos ziedi netiek likti tā, lai ir nepāra skaitlis. Tāpat arī vienkāršs ziedu pušķis. Bet ir, protams, cilvēki kuri nevar pieļaut dāvināt ziedus pāra skaitlī. ? Man personīgi vienalga, neiespringstu. :)
17.10.2019 08:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Chrishma @ 16.10.2019 22:23
Skatos Nauris puķes uzdāvinājis Elīnai un man radās jautājums - pāra skaita puķes tak nes uz kapiem/bērēm ne? Viņai tur 10 rozes.. vai es te kaut ko saputrojos?

Principā Latvijā dāvina nepāra, ārzemēs dāvina pāra skaitli un nepāra nes uz kapiem, jo pāra skaitlis simbolizē dzīvību. Man kādreiz arī likās dīvaini, kad sāku dzīvot ārzemēs, bet tagad tas liekas pat loģiski.
Bet jā, es arī iedomājos, ko tad Nauris pēkšņi puķes dāvā :D
16.10.2019 23:14 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Skatos Nauris puķes uzdāvinājis Elīnai un man radās jautājums - pāra skaita puķes tak nes uz kapiem/bērēm ne? Viņai tur 10 rozes.. vai es te kaut ko saputrojos?
16.10.2019 22:23 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Annijaaa @ 16.10.2019 12:58
Pff, meitenes, nepērciet tur neko! Biju caur internetveikalu pasūtījusi kleitu, viss it kā ok, pienāca gandrīz vai nākamajā dienā. Atverot kastīti jau uzreiz pamanīju, ka kleitai no visām iespējamām malām lien ārā diegi. Piemērīju un izrādās, ka augšdaļā galīgi neder. Rakstu šiem uz mājaslapā pieejamo e-pastu, ka vēlos atgriezt preci. Atbildes nav joprojām ? Tad sapratu, ka tā varu gaidīt līdz vecumdienām un izdomāju uzrakstīt "meičukam" uz instagramu. Protams par preces un naudas atgriešanu tur neviens neko negrib dzirdēt, iespējams tikai iegūt vai nu dāvanu karti no tās miskastes vai apmainīt uz vietas uz citu izmēru. Protams, es gribēju tikt vaļā no tādas nenormāli drausmīgas kvalitātes kleitas (starp citu par 50€), nevis to mainīt. Saprotot, ka nekādas mahinācijas ar mani neies cauri, man vairs netika atbildēts ne uz vienu jautājumu ?Beigu beigās naudu atguvu, bet tas jau ir cits stāsts un, ja kādai būs interesanti, varēšu pastāstīt, kā ar tiem "meičukiem" jātiek galā ?
Otra interesanta situācija bija aizejot pie Aleksandras uz meikapu. Tas jau bija labu laiku pēc kleitas sāgas un ļoti nobrīnījos, kad Aleksandra izrakstīja man čeku. Nu reāls "obanā" ?Kā es kļūdījos... ?? Uz vietas diemžēl čeku nepētīju, tikai steigā parakstījos. Un protams...Atnākot mājās, pamanīju, ka uz čeka minēts tikai viens pakalpojums no diviem ??Bet naudu paņēma stipri vairāk ??‍♀️ Tātad mahinācijas ir pat taisot meikapu ?
kura no visām sūdīgās kvalitātes kleitām tā bija? Tak gan jau meičuks pateica Aleksandrai, ka šitai gan labāk izraksti čeku?
16.10.2019 21:52 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Pēcgarša @ 16.10.2019 15:40

Bet vismaz kaut ko tev Aleksandra iedeva nekā Elīna
Nu tas gan jā ?
16.10.2019 21:16 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.06.2013
Annijaaa @ 16.10.2019 12:58
Pff, meitenes, nepērciet tur neko! Biju caur internetveikalu pasūtījusi kleitu, viss it kā ok, pienāca gandrīz vai nākamajā dienā. Atverot kastīti jau uzreiz pamanīju, ka kleitai no visām iespējamām malām lien ārā diegi. Piemērīju un izrādās, ka augšdaļā galīgi neder. Rakstu šiem uz mājaslapā pieejamo e-pastu, ka vēlos atgriezt preci. Atbildes nav joprojām ? Tad sapratu, ka tā varu gaidīt līdz vecumdienām un izdomāju uzrakstīt "meičukam" uz instagramu. Protams par preces un naudas atgriešanu tur neviens neko negrib dzirdēt, iespējams tikai iegūt vai nu dāvanu karti no tās miskastes vai apmainīt uz vietas uz citu izmēru. Protams, es gribēju tikt vaļā no tādas nenormāli drausmīgas kvalitātes kleitas (starp citu par 50€), nevis to mainīt. Saprotot, ka nekādas mahinācijas ar mani neies cauri, man vairs netika atbildēts ne uz vienu jautājumu ?Beigu beigās naudu atguvu, bet tas jau ir cits stāsts un, ja kādai būs interesanti, varēšu pastāstīt, kā ar tiem "meičukiem" jātiek galā ?
Otra interesanta situācija bija aizejot pie Aleksandras uz meikapu. Tas jau bija labu laiku pēc kleitas sāgas un ļoti nobrīnījos, kad Aleksandra izrakstīja man čeku. Nu reāls "obanā" ?Kā es kļūdījos... ?? Uz vietas diemžēl čeku nepētīju, tikai steigā parakstījos. Un protams...Atnākot mājās, pamanīju, ka uz čeka minēts tikai viens pakalpojums no diviem ??Bet naudu paņēma stipri vairāk ??‍♀️ Tātad mahinācijas ir pat taisot meikapu ?

Bet vismaz kaut ko tev Aleksandra iedeva nekā Elīna
16.10.2019 15:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Pff, meitenes, nepērciet tur neko! Biju caur internetveikalu pasūtījusi kleitu, viss it kā ok, pienāca gandrīz vai nākamajā dienā. Atverot kastīti jau uzreiz pamanīju, ka kleitai no visām iespējamām malām lien ārā diegi. Piemērīju un izrādās, ka augšdaļā galīgi neder. Rakstu šiem uz mājaslapā pieejamo e-pastu, ka vēlos atgriezt preci. Atbildes nav joprojām ? Tad sapratu, ka tā varu gaidīt līdz vecumdienām un izdomāju uzrakstīt "meičukam" uz instagramu. Protams par preces un naudas atgriešanu tur neviens neko negrib dzirdēt, iespējams tikai iegūt vai nu dāvanu karti no tās miskastes vai apmainīt uz vietas uz citu izmēru. Protams, es gribēju tikt vaļā no tādas nenormāli drausmīgas kvalitātes kleitas (starp citu par 50€), nevis to mainīt. Saprotot, ka nekādas mahinācijas ar mani neies cauri, man vairs netika atbildēts ne uz vienu jautājumu ?Beigu beigās naudu atguvu, bet tas jau ir cits stāsts un, ja kādai būs interesanti, varēšu pastāstīt, kā ar tiem "meičukiem" jātiek galā ?
Otra interesanta situācija bija aizejot pie Aleksandras uz meikapu. Tas jau bija labu laiku pēc kleitas sāgas un ļoti nobrīnījos, kad Aleksandra izrakstīja man čeku. Nu reāls "obanā" ?Kā es kļūdījos... ?? Uz vietas diemžēl čeku nepētīju, tikai steigā parakstījos. Un protams...Atnākot mājās, pamanīju, ka uz čeka minēts tikai viens pakalpojums no diviem ??Bet naudu paņēma stipri vairāk ??‍♀️ Tātad mahinācijas ir pat taisot meikapu ?
16.10.2019 12:58 |
 
Reitings 32
Reģ: 27.09.2019
Chrishma @ 14.10.2019 23:52
Kādā vēl tur mūķene? Pakaļu bāž kadrā cik vien var, vienk pupi vēl nav sadzijuši
ja tikai tai dzeniitei butu normaa pakala, nevis kaulaina miesa :D hahahhahahaaha
15.10.2019 11:26 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Standby @ 14.10.2019 13:10
Metos aizstāvēt Dzenīti.
Domāju,ka viņai patiesi neērti likt tādas bildes. Daudzas tāpat gribēja redzēt rezultātu. Galu galā viņa ir blogeris,jāuztur intriga, like un skatījumi. Vina dara savu darbu. Pupu izrādīšana? Dzenite ir mūķene salīdzinot ar Elīnas meloņu izgāšanu, izceļot ar to krūšturi vēl.. džīzas..
Kādā vēl tur mūķene? Pakaļu bāž kadrā cik vien var, vienk pupi vēl nav sadzijuši
14.10.2019 23:52 |
 
Reitings 857
Reģ: 23.04.2014
Metos aizstāvēt Dzenīti.
Domāju,ka viņai patiesi neērti likt tādas bildes. Daudzas tāpat gribēja redzēt rezultātu. Galu galā viņa ir blogeris,jāuztur intriga, like un skatījumi. Vina dara savu darbu. Pupu izrādīšana? Dzenite ir mūķene salīdzinot ar Elīnas meloņu izgāšanu, izceļot ar to krūšturi vēl.. džīzas..
14.10.2019 13:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
cupcake2 @ 14.10.2019 11:42

Manai draudzenei bija līdzīgi. Viņa tāda +size, un pieņemu, ka Butterfly nemaz tādu izmēru nav, visas drēbes tievām/normāla izmēra meitenēm (atvainojos par "normāla izmēra". Visi izmēri normāli, vienkārši nezinu, kā 40 izm. nodefinēt citādāk), bet Didrihsone neies tak palaist garām papildus eiro. Protams, ka draudzenes nosauktajiem apkārtmēriem, izmēriem ādas imitācijas bikses derēs, viss būs kārtībā! Saņēma draudzene bikses, kas 3 izmērus par mazu.

Manai draudzenei stabils M, pēc viņu “mēriem” arī sanāca, ka sūtīs M izmēru, atsūtīja kleitu, nu ļoti par mazu, iedeva man uzvilkt uz manu Xs-S, arī maza, cieša. Uzvilkt varēja, bet noteikti nebūtu ērti tādā kleitā staigāt. Audums arī plāns, burzīgs. Beigās izmeta ārā to kleitu, kura maksāja ap 45-50€ ????
14.10.2019 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 1888
Reģ: 31.01.2012
Nemaz nerunājot par to, ka daudzām nesakrīt mēri un vispār izmēri, pat ja pajautā un pasaka savus mērus kā bija manai draudzenei.

Manai draudzenei bija līdzīgi. Viņa tāda +size, un pieņemu, ka Butterfly nemaz tādu izmēru nav, visas drēbes tievām/normāla izmēra meitenēm (atvainojos par "normāla izmēra". Visi izmēri normāli, vienkārši nezinu, kā 40 izm. nodefinēt citādāk), bet Didrihsone neies tak palaist garām papildus eiro. Protams, ka draudzenes nosauktajiem apkārtmēriem, izmēriem ādas imitācijas bikses derēs, viss būs kārtībā! Saņēma draudzene bikses, kas 3 izmērus par mazu.
14.10.2019 11:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4886
Reģ: 03.11.2012
Daigucis113 @ 13.10.2019 19:05
Es pieļauju, ka Eliina, tāpat kā viņas klientes, ir pieradušas valkāt sliktas kvalitātes un sintētiska materiāla drēbes, kas nopērkamas tirgos, tai pašā Colessium veikalā u.c. Ir cilvēki, kas īsti nesaprot, kas ir labas kvalitātes apģērbs. Ja nebūtu pieprasījums pēc tādām drēbēm, nebūtu piedāvājums. Kā jau Elīna teica, viņa ir parasta (prasta) meitene. Tas ir redzams viņas apģērba izvēlē, izskatā.

Tas gan, nebūtu pieprasījums, nebūtu piedāvājums... protams, ka ir daļa , kas arī uzķeras uz reklāmu, “šikajām” un “stilīgajām” lietām , kuras tiek atrādītas internetā un tad pasūta, pēc tam lielā vilšanās un pārdod tālāk andelemandele.
Nemaz nerunājot par to, ka daudzām nesakrīt mēri un vispār izmēri, pat ja pajautā un pasaka savus mērus kā bija manai draudzenei.
13.10.2019 20:13 |
 
Reitings 40
Reģ: 30.09.2019
Es pieļauju, ka Eliina, tāpat kā viņas klientes, ir pieradušas valkāt sliktas kvalitātes un sintētiska materiāla drēbes, kas nopērkamas tirgos, tai pašā Colessium veikalā u.c. Ir cilvēki, kas īsti nesaprot, kas ir labas kvalitātes apģērbs. Ja nebūtu pieprasījums pēc tādām drēbēm, nebūtu piedāvājums. Kā jau Elīna teica, viņa ir parasta (prasta) meitene. Tas ir redzams viņas apģērba izvēlē, izskatā.
13.10.2019 19:05 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Es tagad vispār nešaubos par to, ka tur notiek augstas klases nodokļu krāpniecība, par ko noziņoju arī iestādēm, lai brauc un pārbauda, pati savām acīm redzēju, nu var aizmirst vienai uedot čeku, bet kad tādā pat sistēmā neiedod arī nākamajai nu tad tur bez variantiem viss ir skaidrs. Mani pārsteidz tas, ka šitāds biznesiņš slavina Dievu un Krievijas armiju. Kaut kā tā morāle nelīmējas kopā.
13.10.2019 17:15 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Pārsteidza arī tas, ka kabīnēm ir caurspīdīgi aizskari un visi var redzēt citu plikās pakaļas. Monta dzīvē biški pārkačājusi lūpas un ļoti iedomīga. Un tās kas te teica, ka ienākot tevi novērtē, tā tiešām ir, nopētīja no galvas līdz kājām, sajutos pat neērti. Pačekoju arī parkas, nu meitenes, neesat muļķes, nepērkat tos sū. Ja gribat pirkt, iesaku aizbraukt dzīvē paskatīties par kādiem tirgus mēsluem tur prasa naudu. Tās ķipa dabīgās nu vēl tad kaut kādas, bet mākslīgās nu vienkārši vāks.
13.10.2019 17:11 |
 
Reitings 127
Reģ: 04.09.2019
Biju intereses pēc aizgājusi uz showroomu apskatīties dzīvē visu to peripētiju un esmu šokā. Tās lupatas ir tiešām drausmīgas kvalitātes, visu pasjatījos un pataustīju audumus, vienkārši šausmīgi. Tā jau var to visu tirgot, bet nu tad kā minimums uz pusi lētāk. Cilvēku gan tur bija daudz, tātad biznesiņš iet uz urrā. Čekus, protams, neizsniedz, 2vas meitenes maksāja kamēr biju tur un neiedeva čeku nevienai, tur tā sistēma ir vienkārša, meitene uzliek naudu, viņai iedod no pagaldes atlikumu un runājās aizved kaut ko vēl parādīt utt karoči ķipa aizrunājās un “aizmirst” iedot čeku.
13.10.2019 17:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!