Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Kikiitis @ 10.10.2019 15:01
Nē nē, man viss kārtībā. Es neesmu no tām,kuras dien dienā sēž foruma un māca svešus cilvēkus dzīvot vai noliek viņu biznesu, izskatu un ģimeni. Ejiet ārstēties, vēlāk klus vēl ļaunāk citādi un vīriem būs jāmeklē dzīvespriecīgas un veiksmīgas sievietes jūsu vietā. ?

Jā, viss kārtībā, tad kāpēc tikko esi piereģistrējusies, lai komentētu? :))
10.10.2019 15:48 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.01.2019
Elīna tirgo tās lētās poļu lupatas ar MIIIIIIILZĪĪĪĪĪGU uzcenojumu, un ir duras kas to pērk. Malacis meitene, uz duru rēķina pelna lielu naudu, čakarē viņas, sauc par meičukiem un bumbulīšiem, kaut arī aiz muguras noliek, pluss vēl iesaka kkādus līdzekļus, lūpu pumpēšanas, dirsas pumpēšanas iestādes par kurām viņa pelna naudu (tas ir PR), un mazās aitas ar mirdzošām acīm skrien pumpēties 19 gados. Zeme atveries.
Es viņai nesekoju, bet šad tad sanāk palasīt šo diskusiju. Tas viss ir viens liels cirks, ne ar ko neatšķirās no Kiviča vai saimnieks meklē sievu šova. Atšķirība, kas tas nav TV ekrānos. Ko jūs gribat no lauku pāķenes, kas taisās par Rīgas dīvu?
10.10.2019 15:33 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Gan jau tāda pati meluķe un nīdētāja esi, kā tās dižās insta "zvaignes", ja jau tevi viņu aprunāšana tik šausmīgi aizskar, Kikiit! ?
10.10.2019 15:25 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 15:01
Nē nē, man viss kārtībā. Es neesmu no tām,kuras dien dienā sēž foruma un māca svešus cilvēkus dzīvot vai noliek viņu biznesu, izskatu un ģimeni. Ejiet ārstēties, vēlāk klus vēl ļaunāk citādi un vīriem būs jāmeklē dzīvespriecīgas un veiksmīgas sievietes jūsu vietā. ?

Take a chill pill honey ????
10.10.2019 15:07 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Nē nē, man viss kārtībā. Es neesmu no tām,kuras dien dienā sēž foruma un māca svešus cilvēkus dzīvot vai noliek viņu biznesu, izskatu un ģimeni. Ejiet ārstēties, vēlāk klus vēl ļaunāk citādi un vīriem būs jāmeklē dzīvespriecīgas un veiksmīgas sievietes jūsu vietā. ?
10.10.2019 15:01 |
 
Reitings 32
Reģ: 27.09.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 14:18
Jums laikam kāda apsēstība. Viss, kas nesakrīt ar jūsu domām, nozīmē to, ka Elīna pati raksta. Ja un pareizi, visas lasa arī so forumu un noteikti klausa jums ka viņiem jādzīvo savā dzīve ? Get a life!

Nomierinies, meičukiņ
10.10.2019 14:36 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 14:18
Jums laikam kāda apsēstība. Viss, kas nesakrīt ar jūsu domām, nozīmē to, ka Elīna pati raksta. Ja un pareizi, visas lasa arī so forumu un noteikti klausa jums ka viņiem jādzīvo savā dzīve ? Get a life!

Pašai nevajag life ja šobrīd esi tieši tāda paša statusa komentētāja kā visas pārējās? ?
10.10.2019 14:24 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Noteikti pēc iepriekšeja mana komentāra izklausos kā Dzene ? Vai arī visas viņas kopa sanākušas un raksta šeit. ?
10.10.2019 14:21 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Jums laikam kāda apsēstība. Viss, kas nesakrīt ar jūsu domām, nozīmē to, ka Elīna pati raksta. Ja un pareizi, visas lasa arī so forumu un noteikti klausa jums ka viņiem jādzīvo savā dzīve ? Get a life!
10.10.2019 14:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Kikiitis @ 10.10.2019 12:28
Jums tad jāmeklē citi, kam sekot. Tādi, kuri čīkst un pukst par visu, cik valsts slikta un dzīve slikta. Pašas nonākat tādas pretrunas. Skatiet, melo, ka izliekas, ka viss forši un laimīgi. Nākamais, noliekat Dzeni, jo čīkst cik viss grūti. Tā dko jūs gribat redzēt, ne labi, ne grūti. Es domāju, ka pietiek negatīvisma šajā pasaulē, lai vēl ieejot instagrama redzētu neapmierinātas sejas, ka šitais labi nav, tas nav labi. Mani tieši motivē vairāk priecāties, ja cilvēks laimīgs, priecīgs un veiksmīgs, pat ja man nav biznesa vai nav bērnu. Man ir prieks, ka citiem ir labi un citi ir skaisti un laimīgi. Kaut vai ja veicas pārdot tas lupatas. Domājat, ka visur baigā kvalitāte? Mohito un reserved arī ražo drēbes Polija, Zaras drēbes Turcija šuj, uz ielas tādas pašas tur var nopirkt par dažiem eiro. Bet es nečīkst un nepukstu, ka uzcenojums, jo katram ir izvēle, kur un ko pirkt. Ja cilvēks var atļauties parkas par 500e, sūdus, ka jūs sakiet, tad tā jau nav mana problēma, ko vins perk un par cik.

Šitas viss jau izklausās pēc pašas Elīnas, it īpaši tas pēdējais teikums ????
10.10.2019 13:05 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 12:28
Jums tad jāmeklē citi, kam sekot. Tādi, kuri čīkst un pukst par visu, cik valsts slikta un dzīve slikta. Pašas nonākat tādas pretrunas. Skatiet, melo, ka izliekas, ka viss forši un laimīgi. Nākamais, noliekat Dzeni, jo čīkst cik viss grūti. Tā dko jūs gribat redzēt, ne labi, ne grūti. Es domāju, ka pietiek negatīvisma šajā pasaulē, lai vēl ieejot instagrama redzētu neapmierinātas sejas, ka šitais labi nav, tas nav labi. Mani tieši motivē vairāk priecāties, ja cilvēks laimīgs, priecīgs un veiksmīgs, pat ja man nav biznesa vai nav bērnu. Man ir prieks, ka citiem ir labi un citi ir skaisti un laimīgi. Kaut vai ja veicas pārdot tas lupatas. Domājat, ka visur baigā kvalitāte? Mohito un reserved arī ražo drēbes Polija, Zaras drēbes Turcija šuj, uz ielas tādas pašas tur var nopirkt par dažiem eiro. Bet es nečīkst un nepukstu, ka uzcenojums, jo katram ir izvēle, kur un ko pirkt. Ja cilvēks var atļauties parkas par 500e, sūdus, ka jūs sakiet, tad tā jau nav mana problēma, ko vins perk un par cik.

Dzenīte jau čīkst tikai nevis priecājas ?
Kā reiz skatamies sev vēlamu saturu - čīkstētāju (pēc tavām domām) :D
10.10.2019 12:39 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Jums tad jāmeklē citi, kam sekot. Tādi, kuri čīkst un pukst par visu, cik valsts slikta un dzīve slikta. Pašas nonākat tādas pretrunas. Skatiet, melo, ka izliekas, ka viss forši un laimīgi. Nākamais, noliekat Dzeni, jo čīkst cik viss grūti. Tā dko jūs gribat redzēt, ne labi, ne grūti. Es domāju, ka pietiek negatīvisma šajā pasaulē, lai vēl ieejot instagrama redzētu neapmierinātas sejas, ka šitais labi nav, tas nav labi. Mani tieši motivē vairāk priecāties, ja cilvēks laimīgs, priecīgs un veiksmīgs, pat ja man nav biznesa vai nav bērnu. Man ir prieks, ka citiem ir labi un citi ir skaisti un laimīgi. Kaut vai ja veicas pārdot tas lupatas. Domājat, ka visur baigā kvalitāte? Mohito un reserved arī ražo drēbes Polija, Zaras drēbes Turcija šuj, uz ielas tādas pašas tur var nopirkt par dažiem eiro. Bet es nečīkst un nepukstu, ka uzcenojums, jo katram ir izvēle, kur un ko pirkt. Ja cilvēks var atļauties parkas par 500e, sūdus, ka jūs sakiet, tad tā jau nav mana problēma, ko vins perk un par cik.
10.10.2019 12:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Un uzdot jautājumu, kāpēc tad jāskatās ir tāpat kā pajautāt, kāpēc cilvēki iet uz cirku?
Savā ziņā tas ir pat dīvaini, ka cilvēki tik ļoti cenšas parādīt un radīt savu perfekto, interneta dzīvi, lai turētu līmeni un apmierinātu savu ego parādot citiem, cik viss ir skaisti, bet patiesībā sēž pie gandrīz sasistas siles!
10.10.2019 11:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
Pirmkārt, nekas nelikumīgs te nav, jo tas ir publisks forums, kuru var lasīt pat BEZ reģistrēšanās!
Otrkārt, ja cilvēki publiski izliek savu dzīvi, jārēķinās, ka par viņiem runās - labu vai sliktu, to neviens nevar paredzēt.
Treškārt, ja dažai labai Elīnai , vīrs nebūtu tik atklāts “babņiks”, tad tādu runu arī nebūtu, bet nav jau dūmu bez uguns!
10.10.2019 11:38 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Un ko Elīna māca tām daudzajām jaunajām meitenēm,kas viņai seko? Kā mīlēt sevi uzliekot tonnu špakteļa un pielīmējot mega garas skropstas? Vai kā mīlēt sevi katru vakaru beržot savu sejas ādu ar skrubi,jo redz viņai tas palīdz tad nu citām arī būs labi? Vai kā mīlēt sevi tik ļoti,lai ieliktu silikona krūtīs,jo nedod dievs vīrs pametīs? Viņu skatās tik daudzas jaunas meitenes un arī klausās viņas tipa ''padomos''
10.10.2019 11:38 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Kāpēc par citām ''slavenībām'' var runāt,bet par viņu nevar? Ar ko viņa tik īpaša. Ne ar ko! Pat par slavenību grūti nosaukt,vienkārši palikusi sabiedrībā zināma ar lupatu pārdošanu.
10.10.2019 11:33 |
 
Reitings 32
Reģ: 27.09.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 11:14
Jā piereģistrējos lai pateiktu. Nu aprunāšanai arī ir robežas,kuras jūs jau sen esat pārkāpušas. Gan jau pašam vīri krāpj, tādas ar dzīvi neapmierinātas. Vabrut pat jūsu vīriem patīk Kristīnes, Elīna u. C. Tāpēc esat greizsirdīgas. Un jautājums vēl - kāpēc sekojat un sevi spīdzināt, ja tik ļoti riebjas tas viss? Esat kaut kādas sado mazohistes vai tas tāds fetišs??

Tīri juridiski nekas nav pārkāpts, mīlulīt.
Un manam vīram nepatīk tādas kā Elīna un tā stulbā dzene, ta ka sorry, tavs viedoklis pilnīgi nevietā par kaut kādu neapmierinātību utt.
10.10.2019 11:29 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Kikiitis @ 10.10.2019 11:14
Jā piereģistrējos lai pateiktu. Nu aprunāšanai arī ir robežas,kuras jūs jau sen esat pārkāpušas. Gan jau pašam vīri krāpj, tādas ar dzīvi neapmierinātas. Vabrut pat jūsu vīriem patīk Kristīnes, Elīna u. C. Tāpēc esat greizsirdīgas. Un jautājums vēl - kāpēc sekojat un sevi spīdzināt, ja tik ļoti riebjas tas viss? Esat kaut kādas sado mazohistes vai tas tāds fetišs??

Diemžēl tu kļūdies savās domās par mums, un noteikti arī mēs daudz kļūdamies spriežot par citiem, bet tāpēc jau šis ir tikai forums kur var gan spriest par nopietnām lietām, gan tukši izteikt viedokli ??
10.10.2019 11:28 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Kikiite sorry, nezinaju ka ir jau tik līdzīgs nicks.
10.10.2019 11:15 |
 
Reitings 8
Reģ: 10.10.2019
Jā piereģistrējos lai pateiktu. Nu aprunāšanai arī ir robežas,kuras jūs jau sen esat pārkāpušas. Gan jau pašam vīri krāpj, tādas ar dzīvi neapmierinātas. Vabrut pat jūsu vīriem patīk Kristīnes, Elīna u. C. Tāpēc esat greizsirdīgas. Un jautājums vēl - kāpēc sekojat un sevi spīdzināt, ja tik ļoti riebjas tas viss? Esat kaut kādas sado mazohistes vai tas tāds fetišs??
10.10.2019 11:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits