Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā piedot krāpšanu?

 
Reitings 2
Reģ: 09.10.2019
Sveiks :)
Pirms aprakstu problēmu, saprotu, ka būs daudzi, kas teiks, ka esmu traka, un tomēr ceru, ka atradīsies kāds, kas palīdzēs :)
Mana stāsta pamatā ir krāpšana... vairākas. Mans vīrietis man krāpa.
Sākās viss ar kārtējo strīdu, un tad mēs pašķīrāmies. Tomēr pēc laika otrā pusīte un es, sapratām, ka nevaram viens bez otra, bet nebijām gatavi dzīvot kopā, tajā brīdī likās, ka abi neesam gatavi, bet es laikam biju gatava. Tā mēs nodzīvojām ilgu laiku, visu laiku tiekoties, kopā nakšņojot, bet nedzīvojām kopā. Līdz vienā diena viņš pazuda. Tur ir garš stāsts, bet man pateica, ka viņam ir CITA. tajā brīdī pasaule sabruka. Raudāju. Ilgi un dikti. Līdz viņš ieradās pie manis, un teica ka es ticu muļķībām, un ka nekas tāds nav noticis. emocijas, mīlestība, un es piedevu un aizmirsu. Mēs sākām dzīvot kopā, kā agrāk. Līdz viņš piedzērās līdz nemaņai un viņa telefons nepārstāja zvanīt. Tad es uzzināju, ka tad tiešām bija cita meitene, ka viņš meloja viņai un man, bet kas ir vēl ļaunāk - izrādījās, ka bija vēl - vairākas meitenes, ar kurām bija prasts flirts, un viena... 3 bērnu māmiņa, precējusies, par ko es jau sen biju domājusi. Viņš ik pa laikam tikās ar viņu. Emocijas uzsprāga - es atradu viņas vīru un visu viņam pateicu, ar pierādījumiem. Tajā brīdī man bija svarīgi salauzt viņas dzīvi, tā pat, kā viņa salauza manu...
Uz tā viss beidzās, vismaz man tā likās, bet nekas nebeidzās. Turpinājās sarakstes, kur viņš atvainojās, lūdzās, teica, ka mīl un nevar bez manis, lūdzās. Līdz es padevos. Mēs nebijām kopā, bet bijām kopā, nezinu kā lai to nosauc... Protams, mans prāts ir traks, un es čekoju fb kā traka, skatījos katru meiteni, kas liek like... un viena lika visu laiku... radās aizdomas... bet, viņa bija aizņemta, likās ka man ir paranoja. Un tomēr, dzīve atkal man centās attaisīt acis, datorā atradu viņa fb paroli un noriskēju - ielauzos viņa dzīvē... un nekļūdījos... Kārējā... Aizņemtā... Kuce... Viņai bija vienalga, ka viņai ir topošais vīrs, viņai galvenais bija seks... Uzrakstīju ziņu viņas puisim, tomēr neaizsūtīju... Tagad - viņa apprecējās, un es nožēloju, ka nesabojāju viņas dzīvi... viņas vīrs nekad neuzzinās, ka viņa mīļotā meitene ir liela mauka...
Un atkal sākās lūgšanās... Nezinu, kas ir manā prātā, sirdī... saprotu, ka esmu muļķe, bet es nevaru viņu palaist... un jau atkal - dodu iespēju... atkal tiekamies... Uzticības vairs nav nemaz... Histērijas ir ik uz soļa, bet viņš cenšās... Līdz vienā brīdī, augustā, viņš izmainās... tā viņš mainījās, katru reizi, kad bija cita... Un manas aizdomas... jā... atkal čekoju fb un visus laikus.. un protams - ir cita... Kā uzzināju? sameloja, ka bij ar draugiem izklaidēties, un stāsts nesagāja... tad pateica, ka braucis lēkt ar izpletni, un nakšņojis ar viņu vienā istabā... bez seksa... tikai draugi... tad viss sākās... viņas dzimšanas diena, izklaide... viņš sāk neatbildēt uz zvaniem un sms tieši vakaros... unnnn - viņam ir cita, zinu to... kā lai pasaka - tagad es sanāk esmu mīļākās lomā, jo viņš tiekās ar viņu, bet guļ ar mani... un jau atkal viņš neatzīst to, ka krāpj, neatzīst, ka starp viņiem kaut kas ir... neatzīst neko... un tomēr uz muguras, ir viņas nagu nospiedumi... un tomēr fb viņai parādās viņa ģimenes locekļi... tikai saka, ka es esmu viņam vajadzīgā...
Tagad daudzām no jums prātā ir daudz slikta par mani... ļoti daudz... pašai jau ir tikai sliktas domas par sevi... ļoti sliktas... bet ko man darīt? es vairs netieku galā ar savām emocijām...Manuprāt man jau ir dziļa psihoze un es gribu iznīcināt arī viņas sapņu dzīvi. Viņš ir tik loti iedragājis manu pašvērtējumu, ka nav palicis it nekas... Man ir bail, ka nekad nebūšu laimīga, ka nekad nevienam nebūšu vajadzīga... Un tomēr viņš.... un viņa... un es...
09.10.2019 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 192
Reģ: 08.02.2010
Nesaprotu, kāpēc Tev citu sieviešu dzīves jābojā, ja pašas draugs ir totāls jāklis un Tu esi kājslauķis? Pieļauju domu, ka pārējās par Tavu eksistenci vispār nezin.
Iesaku viņu pamest, izrunāt šo visu ar draudzeni pie vīna glāzes, jo ne visiem ir nauda, lai ietu pie psihologiem. Ej ar draudzenēm izklaidēties, nesēdi mājās. Dodies ārā. Izraudi sāpi. Iemācies sevi iemīlēt un tad arī Tevi mīlēs. Žēl Tevi. Laimīga būsi, bet kopā ar citu vīrieti, kurš Tevi cienīs.
15.10.2019 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 1931
Reģ: 31.01.2012
VIŅŠ NEKAD NEMAINĪSIES!
Varbūt kādreiz, bet ne ar tevi.
Es laikam pievienošos ieteikumam par psihologu/psihiatru. Spriežot pēc tevis aprakstītā, grūti iedomāties, ka nākošajam vīrietim spēsi līdz galam uzticēties. Kā arī noteikti jāstrādā pie savas pašapziņas. Sevi ir jāmīl un jāvērtē daudz augstāk kā tas ir šajā gadījumā. Šitā sevi mocīt nedrīkst.
15.10.2019 16:13 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2019
Labdien meitenes,
Esmu neizprašanā un gribētu zināt Jūsu viedokli.
Ir draugs, kopā esam jau 4 gadi, plānojam bērniņu, bet ikdienā darba dēļ, kopā neesam, kopā nedēļā esam 4 dienas, var teikt, ka dzīvojam kopā.
Aizkraucot uz māju, biju diezgan pārsteigta par interesantām lietām:
1. Esmu mazliet pedantiska, un zinu kur ko nolieku, bet mani šampūni vannas istabā bija atstāti vaļā, un zinu ka nestāvējā tā kā biju nolikusi,
2. Stāv jau cik ilgu laiku skapī prezervatīvi, kurus nelietojam jau 3 gadus, bet prezervatīvu skapī vairs nav.
3. Guļamistabā spogulis apšķaidīts- izskatās pēc sp...
Manī sākās izbrīns.... Ieejot tualetē pēkšņi šampūni ir nolikti vietā un aiztaisīti(iepriekš tualetē bija draugs). Vienkāršā normālā jautājuma formā, pajautāju draugam, kas notiek, kur prezervatīvi, kas ar spoguli un vai viņš manus šampūnus lietoja. Atbilde: Spogulis netīrs, jo nošķaudījos, un kas es stulba, kā lai viņš zin kur ir prezervatīvi, un bla bla....
Tagad jau ar mani vairs nekomunicē, nezvana un neraksta....
Meitenes ko man domāt? Tiešām krāpa? Uz spoguļa ir sper.... tiešām, un prezervatīvu paciņa pazudusi no skapja, šampūni lietoti, un plus miskaste ar bija iznesta.
Esmu tgd darbā, būšu pie viņa tikai nogalē, bet viņš ne zvana ne raksta.....es arī nevanu un nerakstu, jo uzskatu ka ir paskaidrojumus parādā, nevis ka stulba, katrā ziņā neuzbāžos, ko man darīt?
15.10.2019 12:13 |
 
Patīk
Reitings 2065
Reģ: 22.05.2019
Kāpēc tu ļauj sev tā čakarēt dzīvi???
Ja tu viņam būtu tik īpaša,svarīga, mīļa utt.,viņš tevi nekrāptu.
Bet viņš to dara un dara regulāri....
Tad labāk dzīvot vienai...bez tāda vīrieša un gan tavā dzīvē parādīsies normāls vīrietis, kurš tevi novērtēs.
Pamet viņu un punkts!!!
10.10.2019 08:21 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.10.2019
nez ko tur varētu palīdzēt, neviens Tev nepalīdzēs. Vnk Tev ir šāds stāsts. turpini pati :D Veiksmi.
Baltu lapu neieliks vairs, jo ļauj sevi čakarēt
10.10.2019 01:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Mīļā meitene, noņem fokusu no viņa un pārliec uz sevi, parūpējies par sevi. Pēc šādām attiecībām ir ļoti nopietnas sekas, un ne tikai emocionālā līmenī. Ja psihosomātika, hormoni saiet sviestā, tad parādīsies arī reālas problēmas ar veselību, līdz pat nopietnām slimībām. Tās attiecības iznīcina tevi, atrodi spēku sākt jaunu dzīvi, kurā mīli sevi un liec sevi un savu labsajūtu pirmajā vietā. Lai cik grūti būtu spert to soli, tu esi pietiekoši stipra. Ja jau esi tik ilgi izturējusi to ārprātu, tad noteikt pietiks spēka arī izturēt šķiršanos. Nobloķē un pievērsies maksimāli sev.
10.10.2019 00:36 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Un man likās, ka mana dzīve ir fucked up, ja esi no Rīgas un gribi par šo parunāt dzīve, atraksti man personīgi:)
09.10.2019 22:20 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Kiskismau @ 09.10.2019 21:06
Tu nu gan esi... Nesaprotu kas viņš bagāts, pērk dimantus , vai ir nenormāli smuks, liels krāns ka viņu ņem atpakaļ?
Viņš atgriežas un prasa piedošanu, jo zin ka tu esi kā lupata un ņemsi viņu atpakaļ. Viņš vienkārši zin ka mazliet palūgs piedošanu un atkal dabūsi kādu sievieti, kas viņam uztaisa ēst un iedod seksu.
Jāklis nekas vairāk.
Un tas nav pareizi ka tu tā sievietēm sabojāji dzīvi. Viņas vainīgas, ka viņš ir totāls jāklis? Un kāpēc tev bija jāsaka kaut kas? Pašai dzīve sabojāt un citiem ari vajag sabojāt? Viņas droši vien nezināja, ka pastāvi tu.
Pamet viņu un viss. Vai ari mokies visu atlikušo dzīvi.
Viņš ir tipiskais badboy alfa male, tieši tāds kādi sievietēm patīk zemapziņā, lai arī pašas to noliedz un saka ka meklē normālo vīrieti no 'normālo puišu iepazīšanās lapas'
Tāda ir mana teorija.
09.10.2019 21:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tu nu gan esi... Nesaprotu kas viņš bagāts, pērk dimantus , vai ir nenormāli smuks, liels krāns ka viņu ņem atpakaļ?
Viņš atgriežas un prasa piedošanu, jo zin ka tu esi kā lupata un ņemsi viņu atpakaļ. Viņš vienkārši zin ka mazliet palūgs piedošanu un atkal dabūsi kādu sievieti, kas viņam uztaisa ēst un iedod seksu.
Jāklis nekas vairāk.
Un tas nav pareizi ka tu tā sievietēm sabojāji dzīvi. Viņas vainīgas, ka viņš ir totāls jāklis? Un kāpēc tev bija jāsaka kaut kas? Pašai dzīve sabojāt un citiem ari vajag sabojāt? Viņas droši vien nezināja, ka pastāvi tu.
Pamet viņu un viss. Vai ari mokies visu atlikušo dzīvi.
09.10.2019 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Psihiloga/psihiatra pakalpojumu nepieciešamību esi apdomājusi? Man šķiet, būtu pēdējais laiks,jo neviens tev neteiks paldies, kad būsi sev dzīvi sabojājusi līdz galam.
09.10.2019 20:01 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Bet vispār es apskaužu to mačo alfa čali, aizņemtās krāpj savus topošos vīrus, lai tiktos ar viņu dēļ seksa.
09.10.2019 19:22 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Kaut kāds dzērājs babņiks badboys, sievietēm jau tādi patīk?
09.10.2019 19:17 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Es nesaprotu, kā var pēc pirmās krāpšanas reizes piedot, kur nu vēl otrās utt?‍♀️
Nav jau brīnums, ka krāpj atkārtoti, jo esi stulba un viņš zina, ka vienmēr ņemsi atpakaļ, kad tās pārējās pazudīs līdz uzradīsies citas?‍♀️
09.10.2019 18:32 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Jaaa es arī par to pašu, tai otras draugam arī vajadzeja uzrakstīt, tas maitas arī nesaprotu, kuras karās aizņemtiem vīriem, vai kuras krap savējos. Ciest nevaru tādus cilvekus kuriem nav gana ar savu otru pusīti. Ja gribas tik lielu dažādību nu tad nevajag veidot attiecības un čakarēt cilvēkus.
09.10.2019 18:04 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
tādu ir ar steigu jāpamet. nu nemainīsies tāds cilvēks. un par to ka izbojāja dzīvi tai aizņemtai meitenei es gan atbalstu, žēl ka tai kas grasījās precēties to neizdarīji. uzskatu, ka nav arī meitenei pareizi krāpt savu vīru vai puisi, un tādas ir pelnījušas lai tās attiecības izjūk.
09.10.2019 18:02 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Tikai 1 ieteikums - šķiries uz visiem laikiem.
Jo tādi vīrieši nemainās.
Vairākām draudzenēm ir šādi tipi bijuši dzīvē un tur nekad nav happy ending. Atpērkas ar jaunu skaistu lietu un turpina krāpt kamēr tu priecājies par savu jauno skaisto lietu.
09.10.2019 17:50 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Šausmas mīļā meitene, viņš tevi jau ir tik ļoti sacakarejis , ka tur vairs nav ko. Es pat pēc pirmās krāpšanās nevarētu uzticēties tam vīrietim līdz galam, kur nu vēl pēc šī visa. Met mieru tiešām, nopietni. Kā Tu vēl neesi sajukusi prata, tas ir šausmas. Vins tā izrīkojas jo zin ka Tu atkal piedosi.
09.10.2019 17:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.09.2019
Sen bija laiks pateikt atā! Tas tak nav nopietni tā auklēties..
09.10.2019 17:42 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Izklausās pēc sviesta, tiešām, neloģiski.
Nebijām gatavi dzīvot kopā , bet es laikam biju gatava.
Viņš pazuda, viņš uzradās.
Nebijām kopā ,bet bijām kopā. :D
Liecies mierā vnk.
09.10.2019 17:03 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.10.2019
Paldies par spērienu pa dirsu - atgriezāt realitātē... Pati saprotu cik stulba esmu, pēc tā, ka uzrakstīju to garo ziņu... Pašlaik cenšos viņu ignorēt, un pēc jūsu taisnīgajām ziņām - nobloķēšu viņu pie visiem velniem :D
09.10.2019 15:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!