Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdomas

 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Vai jums nešķiet, ka Latvijā ir ļoti daudz pesismistisku cilvēku, kuri netic sapņiem, paši nemāk riskēt, pieņemt izaicinājumus, kuros redzama vairāk neapmierinātība? Es cenšos saprast kāpēc tā ir? Vai tās ir sekas mūsu pagātnei, kad Latviešu nācija bija ilgstoši apspiesta, kad pakļāvāmies režīmam un nemaz nezinājām kā ir citādi, ka mātes un tēvis audzināja pēc viena kanona, un skolotājas pēc tam to nebeidza atkārtot? Turklāt aizvien vairāk pēdējos gados redzu, ka cilvēki pat pārstāj sveicināties? Jaunatne jo īpaši. Kā jums šķiet?
02.10.2019 08:37 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
bigsiste tā oe ar visām minoritāte, arī melnādainie, feministes utt. Cilvēki vienkārši ātri apvainojas.
Zinu vienu geju un teicu viņam ka nezinu vai atbalstu to kā normu un viņš pateica ok, galvenais lai nesauc mani rupjos vārdos un nesūti nomirt. Tie cilvēki vienkārši ir pieraduši ka 90% cilvēku viņus apvaino un pazemo un tāpēc uzreiz ieslēdz aizsargmehānismu.
05.10.2019 13:43 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Runājot par gejiem!
Jūs esiet ar viņiem ilgāk kontaktējušies? Un nevis ar vienu, bet vairākiem, lai var salīdzināt?
Lielākā daļa paši izturas slikti un tēlo “draugus” attiecībā ar heteroseksuāliem cilvēkiem.
Viņi viens par otru ir gatavi galvu likt ķīlā, palīdzēt, bet ja kaut kas nebūs pa spalvai ar hetero, tad dabūs trūkties. Acīs smaida, bet aizmuguras noliek.
Viņiem ir sava kopiena, ja Tu esi viņu “draugs” viss forši, bet ja parādīsi, ka Tu viņus neapbrīno, tad viss būsi izslēgts.
Viņi paši izaicina sabiedrību un vēlas uzmanību.
Vēl interesanti ir tas, ka katram bērnībā ir bijusi kaut kāda trauma.
P.s. Kad es viņus neiepazinu tuvāk, man arī bija vienalga, pat interesanti, jo esmu brīvi domājoša, bet viedoklis mainās, kad nonāc tuvā kontaktā.
05.10.2019 11:36 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Skatos par sestdienām Mika Ozoliņa to raidījumu un viņš,kā arī citi Amerikā saka,ka latviešu hobijs ir skumt. Visi neapmierināti un īgni. Varu piekrist, daudzi draugi padzīvojuši Īrijā atgriezās uz dzīvi Latvijā un ejot kopā uz lielveikaliem stāvēju un no malas skatījos,kā viņi cenšas runāt ar pārdevējām,lūdzu,paldies u.t.t, likās tieši pārdevējas bija šokā- no sērijas "Ko piekasies!?" Viņiem tur tā bija pierasts,mums tas ir sveši.. Tāpat nu var just citās valstīs to cilvēku atvērtību un sirsnību,lai vai kā teiktu,ka tas ir uzspēlēti, bet jūt ka tu tur kā cilvēks jūties brīvi. Draudzene šovasar atbrauca uz nedēļu te padzīvoties,viņa saka- Braucu ar mammu autobusā,runājam,es skaļi iesmejos. Mamma kušinot,lai nesmejas,jo redz citi šķību aci lūr,kā tā nedrīkst darīt. Viņa saka,kas es savas emocijas vispār šeit izrādīt nevaru? es kādam kaut ko daru? Ar to gribēju teikt,ka Latvijā tā ir,visi nopēta,visi nolūr. Citur tu saplūsti ar visiem pārējiem un neskatās virsū latvieša skaudīgā acs.
04.10.2019 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Šis pesimisms cieši saistās ar ekonomisko situāciju. Laba daļa sabiedrības ir ļoti bezadbildīga, iestagnējusi, dzīvo kaut kādos aizspriedumos, māņos.
03.10.2019 22:57 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Par ST - iespējams, taču tas "sociālais dzimums", vai kā viņu tur sauc, nekādi neietekmētu ar vardarbību ģimenē saistīto jautājumu risināšanu.

Tur bija teikts ka neatkarīgi no dzimuma īstā vai sociāla vardarbība nav pieļaujama....
tur jau tā lieta ka neietekmē vardarbību ģimenē, bet tas vilka uz to ka vardarbīb ģimene varēt būt arī viendzimuma pāriemun Latvijas bīskapi un kas tik vēl ne par to sacepās, jo neēsot tāda dzimuma, ģimenes. Vai tas ir iemesls lai neparasktītu konvenciju, ko parasktīja ļoti liela daļa eiropas valstu?
03.10.2019 16:31 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Pretējo dzimumu attiecībās, ar ko kopdzīves līgums atšķiras laulībām (+ laulības līgums, ja nepieciešams)
Gan viens gan otrs ir juridiskas saistības, pārim kuriem ir attiecībās.
Vienīgi nosaukumā (Vīrs / Sieva, Vīrietis / Sieviete)
Pāri kuri gadiem dzīvojot kopā nevar salaulāties, nevarēs arī saņemties noslēgt kopdzīves līgumu.
03.10.2019 16:19 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Kiskismau @ 03.10.2019 13:37
law7 bet zini kāpēc nepieņēma stambuls konvenciju, jo tur bija pieminēts cilvēks ar citu dzimumu nekā bioloģiskais. (Precīzi neatceros jo tas bija diezgan pasen). Un protams mūsu bīskapi kuriem vispār nav darīšanas gar politiku par to visu šausminājās. Neviens nerunāja par juridskajiem aspektiem tikai par to vienu lietu.
Kopdzīves likums definējot ģimeni kā divus cilvēkus. Tas arī atkal nepatika indivīdiem kuri domā ka ģimene var būt tikai precēti un ar bērniem.
Latvijā likumus nepieņem dēl juridiskajām problēm un neskaidrībām, bet dēļ tā ka kādam kaut kas nepatīk.
Es piemēram dzīvoju nereģistrētu kopdžīvi un gribētu to likumu, jo precēties negribu, bet tai pat laikā gribu lai būtu kāds likums, kas regulētu kopdzīvi.

Par ST - iespējams, taču tas "sociālais dzimums", vai kā viņu tur sauc, nekādi neietekmētu ar vardarbību ģimenē saistīto jautājumu risināšanu.
Kas tavā nereģistrētā kopdzīvē kaut kā īpaši jāregulē ar likumu? Vai tādēļ visu nereģistrētā kopdzīvē dzīvojošo cilvēku attiecībām jāuzspiež civiltiesiskas sekas? Tie, kuri vēlas civiltiesiskas sekas, jau šobrīd var lēti un vienkārši reģistrēt savu kopdzīvi dzimtsarakstu nodaļā. Savukārt, nereģistrētā kopdzīve jāatstāj kā iespēja tiem, kuri nevēlas laulības noteiktās juridiskās sekas un ar tām saistīto čakaru.
03.10.2019 14:00 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
law7 bet zini kāpēc nepieņēma stambuls konvenciju, jo tur bija pieminēts cilvēks ar citu dzimumu nekā bioloģiskais. (Precīzi neatceros jo tas bija diezgan pasen). Un protams mūsu bīskapi kuriem vispār nav darīšanas gar politiku par to visu šausminājās. Neviens nerunāja par juridskajiem aspektiem tikai par to vienu lietu.
Kopdzīves likums definējot ģimeni kā divus cilvēkus. Tas arī atkal nepatika indivīdiem kuri domā ka ģimene var būt tikai precēti un ar bērniem.
Latvijā likumus nepieņem dēl juridiskajām problēm un neskaidrībām, bet dēļ tā ka kādam kaut kas nepatīk.
Es piemēram dzīvoju nereģistrētu kopdžīvi un gribētu to likumu, jo precēties negribu, bet tai pat laikā gribu lai būtu kāds likums, kas regulētu kopdzīvi.
03.10.2019 13:37 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Kiskismau @ 03.10.2019 09:10
To ka latvieši aizspriedumaini piekrītu. Par to liecina nepieņemtais kopdzīves likums, Stambulas konvenciju. Cilvēkiem tāda attieksme, ka nedod dievs gejiem un lezbietēm būs tiesības. Bet tai pat laikā šīs divas lietas aizstāv arī pāru attiecības kas nedzīvo laulība, aizstāv cilvēkus kas ir cietuši no vardarbības ģimenē. Dažkārt liekas ka latvieši baidās ka viņiem blakus stāvēs gejs un gejisms pielipis ari viņiem tā kā tā būtu lipīga slimuba.
Lai butu optimists ir jāatrod laime sevī un tad arī lietas apkārt bus skaistas. Pesimisms jau nāk no iekšienes nevis no politikas vai naudas kontā.

Stambulas konvencija un Kopdzīves likums šajā kontekstā ir neveikli piemēri.
Stambulas konvecijas ietekme uz praksi būs tuvu nullei, jo tiesiskais ietvars cīņai pret vardarbību Latvijā ir pat ļoti plašs (es tajā jomā esmu strādājusi diezgan ilgu laiku). Sīkāk man te slinkums rakstīt.
Savukārt, Kopdzīves likums pārsvarā skartu nevis homo, bet gan pamatīgi čakarētu dzīvi daudziem tūkstošiem cilvēku, kuri dzīvo nereģistrētā kopdzīvē, uzspiežot viņu attiecībām civiltiesiskas sekas, kuras viņi nav izvēlējušies. Teorētiski, protams, no Kopdzīves likuma ir iespējams izmest nodaļu, kas paredz čakarēt dzīvi nereģistrētā kopdzīvē dzīvojošajiem, un pieņemt to daļu, kas piešķir tiesības homoseksuāļiem. Taču es runāju par to likumprojekta versiju, kas tika virzīta Saeimā.
03.10.2019 13:03 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Jo augstāks dzīves līmenis jo cilvēki paliek sliknkāki, nemākulīgāki un infantīlāki. Gribās no valsts izspiest īsākas darba stundas, mazākus nodokļus, lielākas algas un pabalstus.
Neviena ekonomika nespēs pavilkt visas iedzīvotāju kaprīzes. Un ir pamats būt nepamierinātam, ja nesanāk labi iekārtoties. Un tad var čīkstēt un vaimanāt.
No LV neatkarības atgūšanas 90tajiem ir ļoti daudz kas mainījies uz labo pusi. Daudz kur citur ir labāka dzīve, daudz kur ir sliktāka.
Protams te daudz kas nav izdarīts un sakārtots, bet ekonomika ir tāda kā ir un vajag ļaut tai pamazām attīstīties.
Ātri nekas labs nebūs tikai tukši solījumi.
03.10.2019 11:40 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
To ka latvieši aizspriedumaini piekrītu. Par to liecina nepieņemtais kopdzīves likums, Stambulas konvenciju. Cilvēkiem tāda attieksme, ka nedod dievs gejiem un lezbietēm būs tiesības. Bet tai pat laikā šīs divas lietas aizstāv arī pāru attiecības kas nedzīvo laulība, aizstāv cilvēkus kas ir cietuši no vardarbības ģimenē. Dažkārt liekas ka latvieši baidās ka viņiem blakus stāvēs gejs un gejisms pielipis ari viņiem tā kā tā būtu lipīga slimuba.
Lai butu optimists ir jāatrod laime sevī un tad arī lietas apkārt bus skaistas. Pesimisms jau nāk no iekšienes nevis no politikas vai naudas kontā.
03.10.2019 09:10 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
MaijaGardi-Diezgan labi apmaksāts darbs, varbūt tāpēc.
03.10.2019 08:22 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Fameonfire kāpēc nemaini darba vietu? Esmu bijusi līdzīgā pozīcijā, jaunajā darba vietā cilvēki nebij laipni, nu ne visi, bet atsevišķi kadri, viņi varēja izteikt kādu asu piezīmi, pat ja tas ir nevietā, varēja just ka atmosfēra nav laba, bet iemeslus nevarēju izdibināt.
03.10.2019 06:45 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es šausminos par Roy Rogers izskatu ?, bet kad paklausās kā viņš runā, liekas sakarīgs cilvēks, ar tādu varetu sastradaties, papļāpāt. Nav tik traki. Mana jaunībā arī bija pankti, skati bija briesmīgi, vecā paaudze ķēra trieku tos redzot, bet jaunajiem bija vienalga.
Esmu arī minimālisma dzīvesveida piekritēja, sliecos piekrist tam ka labak nopērku ko 1 un kvalitatīvu nekā daudz, ar gadiem esmu pieņēmusi ka pilns skapis nav vajadzīgs lai izskatītos labi.
03.10.2019 06:38 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Kiskismau @ 02.10.2019 11:16
Piekrītu Godfather. Man arī tā pārspīlētā laipnība kaitina.
Fameonfire Kāpēc tā?
Vismaz mums katru nedēļu skolās nav shooting kā Amerikā. Vismaz mums sievietēm ir tiesības nekā arābu valstīs. Mums nav lielas dabas katastrofas kā citās valstīs. Mums pie varas nav diktatos, kā Ziemļkorejā, ir vārda brīvība. Mūsu valsts teritorijā nenotiek karš. Un vēl citi daudzi piemēri.
Ja uz to skatās ne tikai caur naudas un politikas prizmu tad mums ir daudz kas labs par ko priecāties. Daudz labumi no ES. Mums jābūt pateicīgiem, ka tikām ārā no PSRS, iestājāmies ES un esat attīstījušies tik tālu. Jā mums vēl tāls ceļš ejams lai būtu labāk, bet ja salīdzina cik jauna valsts esam tad ir gana labi.

Nu nezinu. Es vairāk skatos uz visu ar tādu politisku aci. Neuzskatu, ka tagad esam baigi brīvā valsts, jo tāpat tā apspiešana jūtama no visām pusēm-gan saeimas, gan darba utt. Un par to sveicināšanos...Kad sāku jaunajā darba vietā strādāt, biju entuziasma un enerģijas pilna, bet vadība ir vienkārši neizturama. Negribas ne sveicināties, kur nu vēl runāt ar kādu. Tagad labi, ja reizi mēnesī varu piecelties ar labu garastāvokli.
03.10.2019 06:27 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Nabadzība ir tā lieta, kas ierobežo visādos veidos - gan domāt pietiekoši plaši, gan būt labākiem pret līdzcilvēkiem vai uzdrīkstēties ko mainīt.

Ļoti labi pateici.
Arī par pārējo, ko rakstīji, piekrītu. Gan par Tevis teikto komentārā, kuru veltīji kā atbildi manam, gan Tavam pirmajam komentāram šajā diskusijā. Tā teikt, prieks apzināties, ka neesmu vienīgā, kura tā redz un jūt šo situāciju.
03.10.2019 01:21 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Dahlia
Nabadzība ir tā lieta, kas ierobežo visādos veidos - gan domāt pietiekoši plaši, gan būt labākiem pret līdzcilvēkiem vai uzdrīkstēties ko mainīt.
Daudziem nauda, auto, māja, pat ja kredītā paņemta, ir kā sinonīms laimei, dzīves augstākais punkts. Latvieši izmisīgi cenšas tiekties uz Rietumeiropas pusi, noliedzot jebkādu saistību ar krieviem, taču, manuprāt, latvieši (jā, tieši latvieši, ne lietuvieši vai igauņi) joprojām domāšanas un dzīves uztveres ziņā palikuši tādi paši kā krievi
Kamēr tā nav ir grūti spriest par to vai tas sniedz gandarījumu vai ne, bet dzīvojot ārvalstīs es pamanīju, ka arī rietumeiropiešiem un āmurukāņiem patīk izlikties labākiem/bagātākiem par citiem. Tāda ir cilvēku daba. Parasti tie, kuri ārēji šķiet viss turīgākie tādi patiešām arī nav, jo dzīvojot ar plašu vērienu visa bagātība tam nepietiek. Tie kuri ir ultra bagāti arī reāli domā par naudas pelnīšanu, tādēļ viņiem pat nepietiek laika un vēlmes sapņot par tik smalkām lietām kā dizaineru apģērbs, skaistumkopšanas saloni utt
03.10.2019 01:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Kad pirms vairākiem gadiem pieņēmu lēmumu doties prom no Latvijas, lēmums tika izdarīts balstoties ne jau uz naudas vai darba trūkumu, bet tieši vēlmi dzīvot citā sabiedrībā. Ne nu no zila gaisa radušies visi tie stāsti par īgnajiem, ar dzīvi neapmierinātajiem, depresīvajiem latviešiem. Protams, nesaku, ka tādi ir visi, taču, manuprāt, lielākā daļa pilnīgi noteikti. Latviešiem pietrūkst atvērtības, spējas pasmieties pašiem par sevi. Trūkst atsaucība un cilvēcība. Visi ir ierāvušies sevī, nedod dies', ja vajadzēs kādam pasniegt palīdzīgu roku, drīzāk stāvēs malā un noskatīsies vai aši, nodurtu galvu, soļos prom. Tā teikt, "nav manas problēmas". Nemaz nerunāšu par aprobežoto domāšanu un aizspriedumiem, kuri joprojām valda Latvijas sabiedrībā, kaut vai saistībā ar citu cilvēku seksuālo orientāciju vai invalīdu vietu sbaiedrībā (šeku reku, tieši vakar izlasīju rakstu par to, kā kaimiņi vākuši parakstus (!), lai aizliegtu pie mājas uzstādīt invalīdu stāvvietu). Latviešiem trūkst spēja priecāties par citu panākumiem. Ja kādam veiksies, tad vienmēr atskanēs kāds nievājošs, nicinošs komentārs. Ja neveiksies - vienmēr kāds priekā paberzēs rokas. Latvieši ir ļoti tendēti uz izrādīšanos, naudu, pat ja tās nav. Daudziem nauda, auto, māja, pat ja kredītā paņemta, ir kā sinonīms laimei, dzīves augstākais punkts. Latvieši izmisīgi cenšas tiekties uz Rietumeiropas pusi, noliedzot jebkādu saistību ar krieviem, taču, manuprāt, latvieši (jā, tieši latvieši, ne lietuvieši vai igauņi) joprojām domāšanas un dzīves uztveres ziņā palikuši tādi paši kā krievi, kuriem arī lielajā Krievzemē aizspriedumi, aprobežotība un PSRS laiku domāšana turpina plaukt un zelt. Lai gan okupētas tika visas trīs Baltijas valstis, kuras vienlaicīgi arī atguva neatkarību, uzskatu, ka tikai latvieši domāšanas un attīstības ziņā turpina stagnēt, kamēr Igaunija drīz būs sasniegusi Skandināvijas valstu līmeni. Nedomāju, ka ar paaudžu maiņu kaut kas mainīsies, jo uzskati tiek nodoti no paaudzes paaudzē. Protams, ir arī jauki un patīkami jaunieši, taču diezgan nomācoša ir tā pārējā pelēkā masa. Jautājums: kāpēc tas viss? Jo mentalitāte tāda. Neticu, ka šajā ziņā kaut kas jebkad mainīsies. Kad apciemoju ģimeni Latvijā, ļoti, ļoti jūtu to atšķirību, kuru nejutu agrāk, jo nebija ar ko salīdzināt. Tagad varu teikt tā - pat ja zinu, ka tas smaids uz ielas, iespējams, ir mākslīgs (kā to bieži vien uzsver latvieši, runājot par sabiedrību citās valstīs), labāk redzu mākslīgus smaidus, nekā akmens cietas sejas. Man ir svarīgi, lai cilvēki apkārt smaida, lai kaut vai "uzbāžas" ar savu palīdzību, nevis brīdī, kad kliedz pēc palīdzības, jo tev uz ielas uzbrūk (pašas pieredze) stāv apkārt un blisinās. Bet nu, katram savs. Tiesa gan, esmu ievērojusi, ka visbiežāk tie, kuri runā par tiem mākslīgajiem smaidiem, paši konkrētajā valstī vai nu nemaz nav bijuši vai arī nekad nav dzīvojuši, līdz ar to tikai mētājas ar frāzēm no sērijas, ka "ai, tur visi ir mākslīgi, bet latvieši vismaz ir patiesi". Nezinu gan vai dēvēt negatīvismu par patiesumu ir īsti korekti, bet lai jau. Latviju nekad neesmu jutusi kā savu valsti, līdz ar to priecājos, ka esmu prom.
Paredzu, ka gan jau kādam manis rakstītais nepatiks, tāpēc atgādinu, ka šis ir tikai mans viedoklis un negaidu, ka kāds tam piekritīs. Tikai izteicu domas, saistībā ar šo tēmu.
02.10.2019 23:32 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Cilvēki ir depresīvi, jo ir interesantā pozīcijā. It kā ir visas iespējas, bet tajā pašā laikā jāiegulda daudz lielāks sākotnējais darbs, lai tās sasniegtu, salīdzinot ar rietumu attīstītajām valstīm. Līdz ar to latvietim ir augstas ekspektācijas, kuras realitātē sasniegt ir ļoti grūti. Tāpēc arī depresija.
02.10.2019 22:55 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vai jums nešķiet, ka Latvijā ir ļoti daudz pesismistisku cilvēku, kuri netic sapņiem, paši nemāk riskēt, pieņemt izaicinājumus, kuros redzama vairāk neapmierinātība? Es cenšos saprast kāpēc tā ir? Vai tās ir sekas mūsu pagātnei, kad Latviešu nācija bija ilgstoši apspiesta, kad pakļāvāmies režīmam un nemaz nezinājām kā ir citādi, ka mātes un tēvis audzināja pēc viena kanona, un skolotājas pēc tam to nebeidza atkārtot? Turklāt aizvien vairāk pēdējos gados redzu, ka cilvēki pat pārstāj sveicināties? Jaunatne jo īpaši. Kā jums šķiet?

Man šķiet, ka sievietēm ir visai tipiska tieši sapņošana un ilūzijas. Ja paskatamies instagram un padomājam, ka tur ir tik daudz kas mākslīgs un tavs lielais sekotāju skaits neko daudz materiāli arī nedod.
Tam kādēļ LV iedzīvotaji ir tik drūmi ir daudz izskaidrojumi un viens no galvenajiem ir laikapstākļi. Tie mūs nelutina. Ir visai maz saulaino dienu. Un tagad pat ja ir saulains, tad ir auksts, tādēļ cilvēki sēž iekštelpās un saskumst.
LV iedzīvotāji kļūst pozitīvi uz vasaru, bet pārēos gada laikos diemžēl optimisms krīt.
Ja salīdzinam, tad jaunieši vienmēr būs tie, kas vēlas pārmaiņas un vecākai paaudzei būs vēlme daudzas lietas saglabāt, kas ne vienmēr ir ļoti slikti. Arī es 34g. arvien priecājos, ka kaut ko var saglabāt un izmantot ilgstoši vai pāŗveidot pa jaunam. Bet ja būtu daudz naudas (vai lielākas atkāpšanās iespējas) noteikti arī pieņemtu daudz kardinālākus un drosmīgākus lēmumus.
Tāda konservatīva sabiedrība ir UK tur var manīt visos balsojumos dominē pensionāru stagnācija. Un izskatās, ka viņi vēlas atgriezties 50 gadus senā pagātnē.
Mūsdienu cilvēks daudz lielāku vērtību piešķir lietām. Tur jaunām kurpēm vai biksēm, jaunam telefonam vai mašīna kredīta vai privātmāja uz kredīta un pēc tam 10 gadus maksā kredītu un domā, a kur pazūd nauda.

Minimālisms ir filozofija, ko katram vajadzētu kādā mērā adaptēt, taču māja kredītā uz tikai 10 gadiem ir labs darījums. Domāju, ka daudz labāks kā īrēt. Mūsu palatuma grādos nav diez ko daudz iespēju dzīvot alterantīvus dzīves veidus - busiņā vai treilerī, jo labas pārvietojamās mājas arī labi maksā un salīdzinoši ar mūsu nekustamo cenām optimālāk un ērtāk ir iegādāt dzīvokli. Kredīts var būt arī tas, kas nodrošina stabilitāti dzīvē, jo viss ir atkarīgs no ikmēneša maksājamās summas. Ja tava ikmēneša maksa ir mazāka par īres cenām, tad tas tomēr ir vairāk kā atspaids un piedevām Tev ir iepsēja iekārtot priekš sevis.
Auto...ir jauki ja tāds ir un vēl jaukāk, ja var iztikt bez, taču, lai arī es ikdienā cenšos nepārvietoties ar to mani radi dzīvo patālu un uz kapiem arī jābrauc tur kur autobuss iet 1x nedēļā, tad nu sanāk, ka tā ir nepieciešamība. Tas gan mani nedara laimīgu, bet tādi nu ir dzīves apstākļi.
02.10.2019 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits