Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man viņš kaitina

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Kā sadzīvot ar otras puses kaitinošiem izgājieniem? Un kā savaldīties, neko neteikt?
Dažām varbūt liksies, ka es esmu traka, vai arī man ir pārāk augstas prasības bet.. došu piemēru.
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām. Mēs vienmēr visur kavējam, jo šķiet, ka viņš nemāk elementāri pārvietoties ar auto. Es esmu sieviete ar 9 gadus mazāku braukšanas stāžu, un man nekad šādas ķibeles negadās.
Otra lieta, viņš, atvainojos par izteicienu, rij kā cūka, un tad kad ir pieēdies vienmēr iet kaut kur pagulšņāt. Es nesaprotu, kapēc viņš nevar paēst normāli, bet jāapēd uzreiz 3 porcijas līdz komai.... esmu mēģinājusi ko teikt, bet neklausas. Pie tam viņš nav arī līdz ar to ekselentā formā.
Vēl, viņš brīžiem runā galīgus suņa murgus. Es viņā klausos, skatos uz viņu, un bieži domāju - kā viņš vispār pabeidza medicīnas skolu...
Ir daudz daudz lietas, kas man sāk viņā ar vien vairāk kaitināt, un to sapratu tad, kad aptvēru, ka mums būs jāpavada viss mūžs kopā.
Kā man iemācīties uz to pievērt acis? Es brīžiem tik ļoti sadusmojos par šiem sīkumiem, ka negribu pat lai viņš man pieskaras, bet es negribu tādas attiecības, un es negribu taisīt skandālus par neko, bet tiešām viņš man ĻOTI kaitina, katru dienu...
p.s. Esmu ar viņu runājusi, bet man šķiet viņš neredz nekur problēmu..
29.09.2019 15:38 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Katrā gadījumā, tu pati pareizi teici, ka to kā ir aiz aizvērtām durvīm zinat tikai jūs divi vien, un ja tu jūti, ka nav tas tavs cilvēks, tad pie kājas ko domās citi cilvēki, lēmumu tev jāpieņem priekš sevis.
30.09.2019 20:50 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Tori @ 29.09.2019 23:47
Paldies par visu komentāriem un viedokļiem.. šis man ļoti liek aizdomāties par daudz ko.
Kāzas jau izplānotas, viesi ielūgti, bet sāk parādīties sajūta, ka nevēlos būt bēgošā līgava no altāra...
Vai kādai šeit ir bijusi situācija, ka ir jāatceļ kāzas? Nesaku, ka to taisos darīt, bet brīžiem šķiet, vai tiešām es to daru aiz mīlestības vai pienākuma..?

Man šķiet, ka mēs bieži dzīvē daudz ko darām tāpēc, ka tā redz ir pareizi, bet vai tā ir pareizi tieši mums/tev? No vienas puses, kamēr esi jauns un iemīlējies ir jāprecas un gan jau pāraudzināsi, ar laiku pieslīpēsies viens otram, no otras puses, ja ir šaubas, tad varbūt apdomāt vēlreiz pirms ir par vēlu?
30.09.2019 20:47 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Tori @ 29.09.2019 23:45

Jā, arī šajā rakstā minēju “topošais vīrs”
Nepamanīju
30.09.2019 00:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
feinulee @ 29.09.2019 23:52

Tevi gadījumā nesauc Sindija?

Nesauc gan. Bet pēc šī jautājuma spriežu, ka šī problēma ir visai populāra ?
29.09.2019 23:55 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tori @ 29.09.2019 23:50
Un atbildot uz dāmu komentāriem par ārstam būšanu un esam neveselīgam - viņš , ja atklāti, ir ļoti lielās pretrunās ar to, ko pats bieži māca citiem. Šad tad uzpīpēt, alkohols, nekāda sporta... es nenosodu, bet tādu dzīvesveidu neatbalstu.

Tevi gadījumā nesauc Sindija?
29.09.2019 23:52 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Doublechoco @ 29.09.2019 17:03
Tu viņu nemīli.
Katram cilvēkam ir savi trūkumi, ja tie trūkumi sāk pārlierku kaitināt, tas nav tavs cilvēks. Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.

Šim komentàram es ļoti piekrītu..
Es ļoti sāku pārdomāt visu, tik tiešām.
Ļoti novērtēju šos viedokļus, jo ikdienā man nav ne ar vienu ar ko parunāt.
Visi manu līgavaini dievina un par nedaudz uzspiež man atzīt, cik perfekts viņš ir, bet patiesībā nezina, kas notiek aizkulisēs.
29.09.2019 23:52 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Un atbildot uz dāmu komentāriem par ārstam būšanu un esam neveselīgam - viņš , ja atklāti, ir ļoti lielās pretrunās ar to, ko pats bieži māca citiem. Šad tad uzpīpēt, alkohols, nekāda sporta... es nenosodu, bet tādu dzīvesveidu neatbalstu.
29.09.2019 23:50 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Ketija123 @ 29.09.2019 20:01
Manējam ir nelāgs ieradums mani kaitināt un runāt absolūtas muļķības tajos brīžos, kad redz mani izbesījušos, sliktā omā, aizkaitinātu. Viņam tas sagādā baudu. Un galu galā es vairs nespēju būt dusmīga, jo viņa tēlotais debilisms liek man pasmaidīt. Mani nekas viņā nekaitina. Ok, ir dažas rakstura īpašības un uzskati, kurus varbūt gribētu mainīt, bet neviens jau nav ideāls. Autores gadījumā šķiet, ka puisis nav īstais. Ja tādi nieki tik ļoti kaitina, tad diezgan skaidrs, ka nemīli viņu, vibrējat dažādās dzīves frekvencēs.
P. S. Mani kaitina lēni cilvēki un tādi, kad daudz runā, bet īsti nepasaka neko, neprot noformulēt savu viedokli un runā murgaini, nevajadzīgi plaši. Ja man būtu tāds puisis, ak jēziņ, nē. Bet citas šādus tipāžus sauc par gudriem un emocionāli inteliģentiem (no pieredzes).

Man ir tieši šī pati problēma. Esmu straujas dabas, un neciešu, ka apkārtējie dara visu lēni un netur līdzi manam tempam.
Bieži domāju, ka man ir jāmācas būt iecietīgākai, bet tādas lietas mainīt jau nav tik vienkārši sevī..
29.09.2019 23:49 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Paldies par visu komentāriem un viedokļiem.. šis man ļoti liek aizdomāties par daudz ko.
Kāzas jau izplānotas, viesi ielūgti, bet sāk parādīties sajūta, ka nevēlos būt bēgošā līgava no altāra...
Vai kādai šeit ir bijusi situācija, ka ir jāatceļ kāzas? Nesaku, ka to taisos darīt, bet brīžiem šķiet, vai tiešām es to daru aiz mīlestības vai pienākuma..?
29.09.2019 23:47 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Annachka @ 29.09.2019 21:42
Es domāju, ka tu esi pirmkārt, spēcīgāka par viņu, itkārt, ja tagad jau besī, tad paliks tikai sliktāk, saku no pieredzes. Attiecību beigu fāzē man besīja, ka viņš skaļi slāj pa māju no rīta un likās, ka sit tējkannu, vienk uzvilka līdz baltkvēlei, lieki teikt, ka iepriekšējos gadus neuzvilka tādi ikdienas sīkumi.. kamēr ir mīlestība, tikmēr pat pielipis punķis pie deguna nav nekas īpašs.

Prieks ka liku pasmieties ?
29.09.2019 23:45 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
law7 @ 29.09.2019 23:03
Oi, tikko pamanīju citu autores tēmu, no kuras ir skaidrs, ka viņa ar savu vīrieti, kuru viņa acīmredzami nemīl, drīzumā..... plāno precēties...

Jā, arī šajā rakstā minēju “topošais vīrs”
29.09.2019 23:45 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Oi, tikko pamanīju citu autores tēmu, no kuras ir skaidrs, ka viņa ar savu vīrieti, kuru viņa acīmredzami nemīl, drīzumā..... plāno precēties...
29.09.2019 23:03 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Es domāju, ka tu esi pirmkārt, spēcīgāka par viņu, itkārt, ja tagad jau besī, tad paliks tikai sliktāk, saku no pieredzes. Attiecību beigu fāzē man besīja, ka viņš skaļi slāj pa māju no rīta un likās, ka sit tējkannu, vienk uzvilka līdz baltkvēlei, lieki teikt, ka iepriekšējos gadus neuzvilka tādi ikdienas sīkumi.. kamēr ir mīlestība, tikmēr pat pielipis punķis pie deguna nav nekas īpašs.
29.09.2019 21:42 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Tori @ 29.09.2019 15:38
Sveikas.
Kā sadzīvot ar otras puses kaitinošiem izgājieniem? Un kā savaldīties, neko neteikt?
Dažām varbūt liksies, ka es esmu traka, vai arī man ir pārāk augstas prasības bet.. došu piemēru.
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām. Mēs vienmēr visur kavējam, jo šķiet, ka viņš nemāk elementāri pārvietoties ar auto. Es esmu sieviete ar 9 gadus mazāku braukšanas stāžu, un man nekad šādas ķibeles negadās.
Otra lieta, viņš, atvainojos par izteicienu, rij kā cūka, un tad kad ir pieēdies vienmēr iet kaut kur pagulšņāt. Es nesaprotu, kapēc viņš nevar paēst normāli, bet jāapēd uzreiz 3 porcijas līdz komai.... esmu mēģinājusi ko teikt, bet neklausas. Pie tam viņš nav arī līdz ar to ekselentā formā.
Vēl, viņš brīžiem runā galīgus suņa murgus. Es viņā klausos, skatos uz viņu, un bieži domāju - kā viņš vispār pabeidza medicīnas skolu...
Ir daudz daudz lietas, kas man sāk viņā ar vien vairāk kaitināt, un to sapratu tad, kad aptvēru, ka mums būs jāpavada viss mūžs kopā.
Kā man iemācīties uz to pievērt acis? Es brīžiem tik ļoti sadusmojos par šiem sīkumiem, ka negribu pat lai viņš man pieskaras, bet es negribu tādas attiecības, un es negribu taisīt skandālus par neko, bet tiešām viņš man ĻOTI kaitina, katru dienu...
p.s. Esmu ar viņu runājusi, bet man šķiet viņš neredz nekur problēmu..
šis vienk made my day????
29.09.2019 21:32 |
 
Moderators
Reitings 3627
Reģ: 13.11.2016
Dzīvo UK un rij kā cūka? Piedod, bet tieši par UK man ir iespaids, ka tur liels % no tautas rij kā cūkas.
Bet attiecību kontekstā piekrītu citām meitenēm, ka tava attieksme pamatīgi velk uz mīlestības trūkumu...
29.09.2019 21:19 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Ketija123 @ 29.09.2019 20:01
Manējam ir nelāgs ieradums mani kaitināt un runāt absolūtas muļķības tajos brīžos, kad redz mani izbesījušos, sliktā omā, aizkaitinātu. Viņam tas sagādā baudu. Un galu galā es vairs nespēju būt dusmīga, jo viņa tēlotais debilisms liek man pasmaidīt. Mani nekas viņā nekaitina. Ok, ir dažas rakstura īpašības un uzskati, kurus varbūt gribētu mainīt, bet neviens jau nav ideāls. Autores gadījumā šķiet, ka puisis nav īstais. Ja tādi nieki tik ļoti kaitina, tad diezgan skaidrs, ka nemīli viņu, vibrējat dažādās dzīves frekvencēs.
P. S. Mani kaitina lēni cilvēki un tādi, kad daudz runā, bet īsti nepasaka neko, neprot noformulēt savu viedokli un runā murgaini, nevajadzīgi plaši. Ja man būtu tāds puisis, ak jēziņ, nē. Bet citas šādus tipāžus sauc par gudriem un emocionāli inteliģentiem (no pieredzes).

Haha, man arī ļoti līdzīgi. Arī, kad esmu ne-garastāvoklī, man ir besis, viss zb, ļoti kaitina visi apkārtējie, precīzāk tuvie, ne tikai draugs. Principā, kad tā ir, tad tie tikai ir tie brīži, kad man viņā kaitina sīkas un nenozīmīgas lietas, par kurām gandrīz vai aizsvilstos, bet pēdējā laikā to cenšos kontrolēt.
Autori es savā ziņā saprotu. Ja es būtu tavā vietā un gadiem nekas nemainītos, es domāju, ka viens otru būtu tik ļoti izbesijuši, ka pat jūtas izzustu aiz to aizkaitinājumu. Grūti teikt, vai tev ir tā patiesā mīlestība pret viņu vai tomēr nav.. tās gluži nav tās lietas, par ko dienu no dienas vajadzētu sevī rast aizkaitinājumu, kas līdz ar to bojā arī visu labo.
29.09.2019 20:39 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
tu neesi vieniigaa, kurai ir shaada probleema.. esmu apsveerusi pameegjinaat hipnozi, lai tik traki neceptos par taadaam lietaam un nebojaatu nervus.
par maneejo graamatu vareetu sarakstiit - ja uz griidas ir kkas izliets, tas uzreiz tiek pamaniits un saslauciits, jo redziet griida ir daarga, a, ja uz taas kkas meetaajaas, aiz kaa var pats vai beern paklupt, to vinjsh neredz. :@
mums ir kastiite daarzenjiem/augljiem bet vinjsh nekad neko neizpakos no iepakojuma
nogriezh nagus izlietnee. peec tam es saku - wtf - vareeji tak attaisiit kraanu un aiskalot, uz ko vinjsh atbild, ka izdariija .. aiskaloja taa, ka tie nagi veel jo projaam tur ir?!
kad prasu kaapeec tu neieliki miskastes maisu miskastee, atbild - neieliku?! it kaa es vinjam melotu..
29.09.2019 20:26 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Manējam ir nelāgs ieradums mani kaitināt un runāt absolūtas muļķības tajos brīžos, kad redz mani izbesījušos, sliktā omā, aizkaitinātu. Viņam tas sagādā baudu. Un galu galā es vairs nespēju būt dusmīga, jo viņa tēlotais debilisms liek man pasmaidīt. Mani nekas viņā nekaitina. Ok, ir dažas rakstura īpašības un uzskati, kurus varbūt gribētu mainīt, bet neviens jau nav ideāls. Autores gadījumā šķiet, ka puisis nav īstais. Ja tādi nieki tik ļoti kaitina, tad diezgan skaidrs, ka nemīli viņu, vibrējat dažādās dzīves frekvencēs.
P. S. Mani kaitina lēni cilvēki un tādi, kad daudz runā, bet īsti nepasaka neko, neprot noformulēt savu viedokli un runā murgaini, nevajadzīgi plaši. Ja man būtu tāds puisis, ak jēziņ, nē. Bet citas šādus tipāžus sauc par gudriem un emocionāli inteliģentiem (no pieredzes).
29.09.2019 20:01 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Paskat, šeit jau ir standarts un tipisks vīrietis, tā vien izskatās ka dzīvo savu dzīvi un sieva viņam ir kā meita, paši saprotiet, kā tas strādā un notiek, pēc kā un kāpēc..
Tālāk, vai jebkad mūžā, ir pamanījis ka sieva ir blakus, nevis dragā pa ceļu?
Parasts vīrietis ar it kā sievu un kaut ko ņemās pa dzīvi un salaiž ar savu meitu / meiteni nevis sievu. Tādas interesantas attiecības Jums tur ir, vispār ir, izskatās ka tiešām ir problēmas ar to, vai tiešām izskatās, ka uzkrīt uz nerviem, kāpēc pieļauj vispār to, kas notiek ja tev pašai ir svarīgāka sava dzīve, kpc vsp ir tā, ka tev viņš vajadzīgs..
Loģiskā domāšana nav pie vainas, viņš grib tev simpatizē nevis ieriebt, drīzāk viņš zina, ka viņam ir sieva, tikai grib pārnestā nozīmē būt brīvs vīrietis un savā izpratnē, pēc sajūtām bauda dzīvi, tomēr neliekas aizmirsties, ka ir sieva blakus...
Šajās attiecībās kaut kas ir tāds, kas ir mazliet nav izprotams, tik daudz to interpretāciju un dzīves, ka nav īsti skaidrs, kuru no šiem viņš ir izvēlējies, a? Interesants cilvēciņš. Šķiet, ka grib paskriet līdzi arī kādai citai, kas zina, tomēr, es šeit redzu kādu uzticību no tava vīrieša puses, savā ziņā, bet, nu, nenāc nu atkal to darīt, viņam arī ir dzīve, ļauj to pabaudīt...
29.09.2019 19:05 |
 
Reitings 75
Reģ: 03.01.2018
Izklausās pēc tādiem sīkumiem. Bet nu , ja jau tu cepies tik ļoti tad atbrīvo čali , būsi reāli kā pūpedis viņam blakus
29.09.2019 18:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits