Dažādas mūzikas gaumes

 
Reitings 17
Reģ: 24.08.2019
Vēlviens man inčīgs jautājums-
Jums ar partneri sakrīt mūzikas gaume?Kā apmierinat inviduālās vajadzīas ja nesakrīt?Jo nu tomēr katrs grib savu paklausīties
29.09.2019 19:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Mums sakrīt 70% vinam vairāk us hard core metālu man vairāk rock.
Ja braucam mašīna tad klausāmies radio piemēram swh rock vai ari star fm kur dažkārt skan kaut kas smieklīgs.
Mājas mūziku neklausamies, bet ja reti klausās tad jau var paciest uz tām 3min. Vairāk nevaru iedomāties vietas kur buru jādala mūzikas gaume.
Varbūt varat uztaisīt kopīgu playlist kurā ir dziesmas kas jums liekas pieņemamas vienam no otra repertuāra.
Un kadas jums ir tas gaumes? Vienam metāls otram saldais pop? ?
29.09.2019 20:25 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Mums abiem patīk grupa Hurts, ir arī daži mūsdienu radio pop hiti, kurus dažreiz uzlieku youtube tad, kad no rīta taisāmies uz darīšanām, vai tīrām māju, un abiem patīk. Bet man arī patīk roks un metāls, kas viņam riebjas. Viņam patīk arī Pet Shop boys, kas mani galīgi nesaista. Es reizēm klausos Lanu Del Rey, viņš to mūziku nesaprot. Tāpat kā es viņa mīlestību pret grupu Aha. Kaut kā tā.
Kopā esot, solidarizējamies un klausāmies to, kas abiem tīk. Ja mājās pa vienam, tad dārdinām to, kas katram pašam patīk.
Bieži skatāmies dažādus raidījumus vuedierīcēs. Viņam patīk krievu ķrimiķi, man dokumentālas filmas eng valodā. Tādās reizēs sarunājām, kurš liks austiņas. Tātad jā, iesaku austiņas. Jo nav jau tik traki būtiski, lai muzikālā gaume būtu identiska. Man ir bijis tā, ka ballītē iepazīstos ar puisi, un sarunas gaitā noskaidrojam, ka mūsu mūzikas gaume ir pat neticami vienāda, taču personisko fluīdu nav. Tā ka tas īsti neko nenozīmē un nenosaka.
29.09.2019 20:25 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
To pašu izmantotu..
29.09.2019 20:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Austiņas.
29.09.2019 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits