Man viņš kaitina

 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Sveikas.
Kā sadzīvot ar otras puses kaitinošiem izgājieniem? Un kā savaldīties, neko neteikt?
Dažām varbūt liksies, ka es esmu traka, vai arī man ir pārāk augstas prasības bet.. došu piemēru.
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām. Mēs vienmēr visur kavējam, jo šķiet, ka viņš nemāk elementāri pārvietoties ar auto. Es esmu sieviete ar 9 gadus mazāku braukšanas stāžu, un man nekad šādas ķibeles negadās.
Otra lieta, viņš, atvainojos par izteicienu, rij kā cūka, un tad kad ir pieēdies vienmēr iet kaut kur pagulšņāt. Es nesaprotu, kapēc viņš nevar paēst normāli, bet jāapēd uzreiz 3 porcijas līdz komai.... esmu mēģinājusi ko teikt, bet neklausas. Pie tam viņš nav arī līdz ar to ekselentā formā.
Vēl, viņš brīžiem runā galīgus suņa murgus. Es viņā klausos, skatos uz viņu, un bieži domāju - kā viņš vispār pabeidza medicīnas skolu...
Ir daudz daudz lietas, kas man sāk viņā ar vien vairāk kaitināt, un to sapratu tad, kad aptvēru, ka mums būs jāpavada viss mūžs kopā.
Kā man iemācīties uz to pievērt acis? Es brīžiem tik ļoti sadusmojos par šiem sīkumiem, ka negribu pat lai viņš man pieskaras, bet es negribu tādas attiecības, un es negribu taisīt skandālus par neko, bet tiešām viņš man ĻOTI kaitina, katru dienu...
p.s. Esmu ar viņu runājusi, bet man šķiet viņš neredz nekur problēmu..
29.09.2019 15:38 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ārsts un rij kā cūka, fu, tas gan neiet kopā.
tas ka vins ir ārsts nenozīmē la vinam jaieveroulads noteikts dzīves veids. Protams tas ir neglīti un nemotivē pacientu mainīties, bet bonam nav pienākums būt veselam.
Ja par tēmu tad es domāju ka ir nokritušas rozā brilles un saproti kads viņš ir patiesība. Vai ari iespējams tevī iekšā sez aizvainojums par kaut ko citu par ko tu it kā esi piedevusi, bet tomēr netiec tam pāri un tāpēc viņš tevi kaitina.
29.09.2019 18:14 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Es kopā nedzīvotu un neprecētos. Cilvēki nemainās un ja viņš tur nesaskata problēmu vēl jo vairāk nekas nemainīsies. Ar laiku tev apniks ar vien vairāk skatīties kā viņš ēd, guļ, nemāl braukt. Apniks tev pašai sagaidīt viņu kaut kur. Sāks kaitināt citi ieradumi un beigās sapratīsi, ka nemaz nemīli viņu un vienkāršs pieradums tas ir.
Precēt cilvēku, kas kā tu pati saki, rij kā cūka, un tevi kaitina tas tagad, kur nu pēc 5 gadiem vai 10. Būsi sirma jau. Liekas sīkumi jājā, bet ar laiku tas tā piegriezīsies, ka būsi pastāvīgi dusmiga, nokaitināta, neapmierināta. Pati neko negribēsi darīt. Tev to vajag? Nu ne tak. Kamēr vēl nav par vēlu, apdomā, izrunā. Es sķirtos. Labāk dzīvoju ar kaķi nekā vīru, kas rij kā cūka un nevarētu laicīgi aizbraukt kaut vai uz dzemdību namu. Kad lietus gāzīs un tu gaidīsi viņu kaut kur. Un tādas situācijas būs vesels vezums.
29.09.2019 17:18 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.
piekrītu! Kā saka, otrā puse ir kā skolotājs, kas cenšas mums pasniegt mācību stundu:)
29.09.2019 17:15 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Tu esi tikai cilvēks un arī viņš ir cilvēks ar netikumiem. Mani vispār tādi sīkumi neuztrauktu.
Iesaku padomāt, kādas emocijas Tu izjūti, kad vińš izdara kaut ko, Tavuprāt, ne tā.
29.09.2019 17:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Doublechoco @ 29.09.2019 17:03
Tu viņu nemīli.
Katram cilvēkam ir savi trūkumi, ja tie trūkumi sāk pārlierku kaitināt, tas nav tavs cilvēks. Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.

Jā, es arī piekrītu šim komentāram.
Bija līdzīgi, ar draugu bijām kopā gandrīz desmit gadu un uz beigām tik ļoti viss, ko viņs dara sāka kaitināt, ka ar laiku sapratu,ka vienkārši esam atsvešinājušies un neesam vairs tik tuvi kā agrāk,tā lielā mīla un jūtas kaut kā ar gadiem pagaisa un viss, kas palika bija lietas, kas otrā cilvekā besī. Tādas attiecības labāk ir pārtraukt.
29.09.2019 17:13 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Tu viņu nemīli.
Katram cilvēkam ir savi trūkumi, ja tie trūkumi sāk pārlierku kaitināt, tas nav tavs cilvēks. Nav izslēgts, ka tavs nākamais vīrietis arī nepratīs atšķirt kreiso pusi no labās, un tu par to tikai mīļi pasmiesies.
29.09.2019 17:03 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Ārsts un rij kā cūka, fu, tas gan neiet kopā. Veselības kaut kādai morālei tomēr jābūt, ja nu nav milzīga slodze un nevar normāli paēst.
Visiem ir savi mīnusi, bet nu vai tu pati vēlies sadzīvot - tas ja jautājums tev.
29.09.2019 16:54 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Nē, viņš nav latvietis.
29.09.2019 16:14 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tori @ 29.09.2019 16:02
Mēs lietojam vienu un to pašu aplikāciju, un man nekad nav bijušas problēmas. Tas ir mazliet savādāk viņa gadījumā, teiksim, GPS saka - griez pa kreisi, viņš griež pa labi. Un tad mums sanāk braukt papildus 20min reizēm, jo mēs dzīvojam milzīgā pilsētā, ārzemēs (viņš te arī ir dzimis).tas vairāk ie tā, ka viņš nekad nekoncentrējas, nekad un ne uz ko.
Agrāk es viņam mierīgi teicu, tad es sāku ar rokām norādīt virzienus, bet tagad es jau vairs nevaru izturēt un vai nu lieku viņam dot man braukt jeb sēžu mašīnā un vienkārši pūšu pie sevis visu laiku ?

Viņs nav Latvietis?
29.09.2019 16:09 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
Mēs lietojam vienu un to pašu aplikāciju, un man nekad nav bijušas problēmas. Tas ir mazliet savādāk viņa gadījumā, teiksim, GPS saka - griez pa kreisi, viņš griež pa labi. Un tad mums sanāk braukt papildus 20min reizēm, jo mēs dzīvojam milzīgā pilsētā, ārzemēs (viņš te arī ir dzimis).tas vairāk ie tā, ka viņš nekad nekoncentrējas, nekad un ne uz ko.
Agrāk es viņam mierīgi teicu, tad es sāku ar rokām norādīt virzienus, bet tagad es jau vairs nevaru izturēt un vai nu lieku viņam dot man braukt jeb sēžu mašīnā un vienkārši pūšu pie sevis visu laiku ?
29.09.2019 16:02 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Mana draugs, topošais vīrs, ir itkā ļoti inteliģents cilvēks, viņš ir ārsta un es sagaidu arī kaut kādu loģisko domāšanu no viņa puses. Teiksim, mēs braucam mašīnā, pa nezināmu pilsētu, viņš skatās GPS navigācijā, un apmēram 4-5x VIENMĒR kaut kur pašauj garām.

Pagaidi, meitene mīļā, pat dārgākā navigācija mēdz pateikt kur jāgriežas tad kad jau ir pa vēlu. Daudz tā ir iznācis. Ir cilvēki kas ir topogrāfiskie idioti (arī es). Iedomājies, es aptuveni 6 mēn nevarēju atcerēties savas mājas pagalma pagriezienu. Rīgā dzimusi un augusi esmu, kad no savas čuhņas pilsētas atbraucu uz Rīgu, bez navigācijas nezinu kur ir jābrauc. Pat pa centru.
Un ja tu zini kur ir jābrauc, vai tu viņam to saki? Vai tu brīdini viņu ka lūk tur un tur ir jāgriežas? Vai tu dari tāpat kā navigācija - sāc bļaut tad kad ir pa vēlu? :D
29.09.2019 15:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!