Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
200+ komentāri pie viņas video un visi pozitīvi???? Interesanti cik cilvēki ir dabūjuši block dēļ sava komentāra pie tā video. ?
30.09.2019 11:27 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Didrihsone vienkārši rauj jumtu nost ar savu - kā uzturēt sevi formā! ? Man patīk ēst veselīgi, bet kā patīk arī picas , treknu saldu ēst utt ?Neesmu vinas Ig redzējusi nevienu veselīgu ēdienu, toties neveselīgi ir pilni storiji ?‍♀️
Šķirba starp kājām? Nopietni? ?‍♀️? Īstais cilvēks no kā mācīties kā turēt sevi formā
30.09.2019 11:06 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Palmiņa @ 29.09.2019 23:41
Tāda rēka. Sajūta, ka tas video ir dēļ šī topica ???

Es nebrīnos. :))
Jo arī iepriekš - pavasarī, vasaras sākumā viņa bija sacepusies un skandināja par poļu drēbēm. Un pirms tam tieši šeit apsprieda, kur iepērk.
30.09.2019 09:58 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Tāda rēka. Sajūta, ka tas video ir dēļ šī topica ???
29.09.2019 23:41 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Citāts no video “vot, es gribēju, lai man starp kājām ir šķirba”....
Miiii un žē zeme atveries! Cik klases viņa ir pabeigusi?
29.09.2019 22:15 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Manuprāt, Elīna sevi neuztur nekādā formā. Viņa vienkārši ir normālas miesas būves, nepaliek resnāka, jo strādā vielmaiņa un viss. Nekāda kopšana un veselīgs dzīvesveids tur nav tuvu pat. Cukuri, tauki, kafijas,kūkas, picas, sushi.
29.09.2019 22:05 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Jaunākā bomba no Didrihsones - meičuki pats galvenais ir sevi mīlēt tādu kāda esi, jo ja tu sevi nemīlēsi nekas nebūs.
LOL to saka sieviete, kura dara visu iespējamo, lai pārveidotu sevi par citu cilvēku. Es runāju par izskatu.
Riktīgā padomdevēja savā jaunajā video. Rij picas un saldumus, izlaiž ēdienreizes, lai to kompensētu, sports ir kaut kas neeksistējošs viņas dzīvē, bet nē, pofig, filmē video kā uzturēt sevi formā un tad jaunas meitenes šito saskatās un domā, ka tā ir baigi labi un pareizi dzīvot. Lieki teikt, ka iekomentēju šo pie video un tiku bloķēta sekundes simtdaļā.✌
Es nezinu nevienu publisku ig kontu, kurš rauj tādā dēlī un pretrunās. Bet nu nekas, aizies svētdien uz savu sektu, nomaksās 10to tiesu, pakratīsies pie slavinājuma dziesmām un viss iznāc ārā tīrs kā maza balta pūciņa un vari atkal d**st visu nākamo nedēļu.
29.09.2019 22:02 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
feinulee @ 29.09.2019 16:11

negribu,lai man te kāds brauc virsū un saka, ka es kādu nolieku no a-z, bet.. bet Elīnai nav tik laba gramatika, lai viņa tā uzrakstītu.
??????
29.09.2019 21:46 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nu nespēju aptvert tādu meiču kā MaijaG domāšanu. Dīvaina esi? Ienāc forumā un pārmet citām foruma dalībniecēm par to, ka viņas izsaka savu viedokli. Kāda starpība, negatīvs vai pozitīvs, bet tāda ir foruma būtība, apmainīties domām, viedokļiem un uzskatiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir ar plus zīmi, vai mīnuszīmi. Kāpostgalva tev paura vietā. Tiešām nesaproti interneta foruma specifiku? Vai internetu vakar sāki lietot?
29.09.2019 20:12 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
feinulee @ 29.09.2019 16:11

negribu,lai man te kāds brauc virsū un saka, ka es kādu nolieku no a-z, bet.. bet Elīnai nav tik laba gramatika, lai viņa tā uzrakstītu.
Ak pareizi, par to neaizdomājos! Tiešām
29.09.2019 17:06 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
na na na Dīva @ 29.09.2019 16:01
Patiesībā ļoti izklausās pēc pašas Elīnas! Nemaz nebrīnītos., Pēc tā teksta- Jūs taču nezinat kà liek cenas.. Un kā Tu to zini Maijag?

negribu,lai man te kāds brauc virsū un saka, ka es kādu nolieku no a-z, bet.. bet Elīnai nav tik laba gramatika, lai viņa tā uzrakstītu.
29.09.2019 16:11 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Patiesībā ļoti izklausās pēc pašas Elīnas! Nemaz nebrīnītos., Pēc tā teksta- Jūs taču nezinat kà liek cenas.. Un kā Tu to zini Maijag?
29.09.2019 16:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Gan jau kaut kāda Disrihsones draudzenīte. ?
29.09.2019 14:41 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
ak tu debestiņ. Svētā.
Visi te pateica vienu, kvalitatīve - mēsls. Pirkt pa 60 euro kko nav normāli. Te meitenes prasa, mēs atbildam,jo ir mūsu vai paziņu reāla pieredze.
Knābā? Kas tad liek viņai skandināt dieva ticību, likt simties bildes, bet pareizi, krūtis '' dabīgās'' traucē. Meitene tik ļoti skandina dieva ticību, bet nedzīvo ar to, kas viņai dots-skropstas, nagi,spray tan utt. Kilograms špakteles. Uztaisīji profilu, lai visu šo pateiktu?
29.09.2019 14:21 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Bet Tu mūs noniecini par to,ka mēs izsakām viedokli. Tas Tevi nepadara labāku par mums. Un saki,ko gribi man tas tāpat neiet kopā. Tu esi divkose. Apgalvo cik mēs sliktas,sliktas,bet pati brēc mums virsū un apvaino par tādām un šitādām. Lai arī cik laba gribi izlikties aizstāvot viņu tāpat tāda neesi.
29.09.2019 14:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.09.2019
Varat aizstāvēties cik gribat, bet es neesmu tāda kā jūs. Es cilvēkus nenoniecinu par to, ko viņi dara, jo tā ir viņu dzīve nevis jūsu. Tas, ka publiski profili, nedod tiesības nolikt no a līdz z. Katrs pats var iet un izvērtēt gan cenu, gan kvalitāti. Kāpēc tad tur tik daudzi iepērkas, ja ir slikta kvalitāte? Es pavisam noteikti atbildu par saviem vārdiem, jo aizstāvu cilvēkus, kurus apvaino. Jūs to saucat par pieredzi - ne jau par precēm runājat vien, bet gan par viņas izskatu un personīgo dzīvi. Varat mani knābāt, man pie vienas vietas. Ja esat drosmīgas, aizejat un pasakiet viņai šo acīs, nevis anonīmi knābājat internetā. Bet diez vai jūs spētu pat acīs viņai kādu vārdu pārspļaut pār lūpu. Es ceru, ka kāda vismaz nāks pie prāta šo izlasot, jo tiešām pieauguši cilvēki netaisa forumā sadaļu ar vēlmi nolikt cilvēku un visu ko viņš dara.
29.09.2019 13:27 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Tu sāc runāt par konjaku un tajā iekšā esošajām čūskām, ko ievad Latvijā... Kāda grib iedzert?
29.09.2019 12:50 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
MaijaG @ 29.09.2019 11:18
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.

Paga,mēs esam tādas un šitādas-čūskas,nožēlojamas būtnes,neveiksminieces,jo izsakam savu viedokli un pieredzi par tajā veikalā nopērkamajām precēm,bet Tu,mūs tā apsaukājot ,esi balta un pūkaina un pavisam noteikti nonāksi paradīzē? Man kaut kā tas viss neiet kopā.
29.09.2019 12:45 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Paldies dievam es tur neesmu neko nopirkusi. Un par ko čūskas? Par to, ka sakām taisnību? Par to, ka dalāmies pieredzē ar tām briesmīgajām lupatām ar cerību, ka daudzi izvēlēsies tam s*ūdam iet ar līkumu? Kas tur ir tik šausmīgi slikts, dalīties savā pieredzē par to, kāda kvalitāte tur ir? Diemžēl kvalitāte attiecībā pret cenu ir šauuuusmīgi slikta, kapēc lai mēs teiktu pretējo un melotu, kā viņa to dara? Pie šīs visas negācijas Elīna pati ir vainīga, jo nevajag savas lupatas izslavēt kā kvalitatīvāko apģērbu pasaulē.
29.09.2019 12:26 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
MaijaG @ 29.09.2019 11:18
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.
viss ko tu te par mums uzrakstīji tagad nāks pār tevis pašas galvu, tā sanāk pēc tavas loģikas. Apsveicu čūska!
29.09.2019 12:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!