Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
na na na Dīva @ 29.09.2019 16:01
Patiesībā ļoti izklausās pēc pašas Elīnas! Nemaz nebrīnītos., Pēc tā teksta- Jūs taču nezinat kà liek cenas.. Un kā Tu to zini Maijag?

negribu,lai man te kāds brauc virsū un saka, ka es kādu nolieku no a-z, bet.. bet Elīnai nav tik laba gramatika, lai viņa tā uzrakstītu.
29.09.2019 16:11 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Patiesībā ļoti izklausās pēc pašas Elīnas! Nemaz nebrīnītos., Pēc tā teksta- Jūs taču nezinat kà liek cenas.. Un kā Tu to zini Maijag?
29.09.2019 16:01 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Gan jau kaut kāda Disrihsones draudzenīte. ?
29.09.2019 14:41 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
ak tu debestiņ. Svētā.
Visi te pateica vienu, kvalitatīve - mēsls. Pirkt pa 60 euro kko nav normāli. Te meitenes prasa, mēs atbildam,jo ir mūsu vai paziņu reāla pieredze.
Knābā? Kas tad liek viņai skandināt dieva ticību, likt simties bildes, bet pareizi, krūtis '' dabīgās'' traucē. Meitene tik ļoti skandina dieva ticību, bet nedzīvo ar to, kas viņai dots-skropstas, nagi,spray tan utt. Kilograms špakteles. Uztaisīji profilu, lai visu šo pateiktu?
29.09.2019 14:21 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Bet Tu mūs noniecini par to,ka mēs izsakām viedokli. Tas Tevi nepadara labāku par mums. Un saki,ko gribi man tas tāpat neiet kopā. Tu esi divkose. Apgalvo cik mēs sliktas,sliktas,bet pati brēc mums virsū un apvaino par tādām un šitādām. Lai arī cik laba gribi izlikties aizstāvot viņu tāpat tāda neesi.
29.09.2019 14:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.09.2019
Varat aizstāvēties cik gribat, bet es neesmu tāda kā jūs. Es cilvēkus nenoniecinu par to, ko viņi dara, jo tā ir viņu dzīve nevis jūsu. Tas, ka publiski profili, nedod tiesības nolikt no a līdz z. Katrs pats var iet un izvērtēt gan cenu, gan kvalitāti. Kāpēc tad tur tik daudzi iepērkas, ja ir slikta kvalitāte? Es pavisam noteikti atbildu par saviem vārdiem, jo aizstāvu cilvēkus, kurus apvaino. Jūs to saucat par pieredzi - ne jau par precēm runājat vien, bet gan par viņas izskatu un personīgo dzīvi. Varat mani knābāt, man pie vienas vietas. Ja esat drosmīgas, aizejat un pasakiet viņai šo acīs, nevis anonīmi knābājat internetā. Bet diez vai jūs spētu pat acīs viņai kādu vārdu pārspļaut pār lūpu. Es ceru, ka kāda vismaz nāks pie prāta šo izlasot, jo tiešām pieauguši cilvēki netaisa forumā sadaļu ar vēlmi nolikt cilvēku un visu ko viņš dara.
29.09.2019 13:27 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Tu sāc runāt par konjaku un tajā iekšā esošajām čūskām, ko ievad Latvijā... Kāda grib iedzert?
29.09.2019 12:50 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
MaijaG @ 29.09.2019 11:18
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.

Paga,mēs esam tādas un šitādas-čūskas,nožēlojamas būtnes,neveiksminieces,jo izsakam savu viedokli un pieredzi par tajā veikalā nopērkamajām precēm,bet Tu,mūs tā apsaukājot ,esi balta un pūkaina un pavisam noteikti nonāksi paradīzē? Man kaut kā tas viss neiet kopā.
29.09.2019 12:45 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Paldies dievam es tur neesmu neko nopirkusi. Un par ko čūskas? Par to, ka sakām taisnību? Par to, ka dalāmies pieredzē ar tām briesmīgajām lupatām ar cerību, ka daudzi izvēlēsies tam s*ūdam iet ar līkumu? Kas tur ir tik šausmīgi slikts, dalīties savā pieredzē par to, kāda kvalitāte tur ir? Diemžēl kvalitāte attiecībā pret cenu ir šauuuusmīgi slikta, kapēc lai mēs teiktu pretējo un melotu, kā viņa to dara? Pie šīs visas negācijas Elīna pati ir vainīga, jo nevajag savas lupatas izslavēt kā kvalitatīvāko apģērbu pasaulē.
29.09.2019 12:26 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
MaijaG @ 29.09.2019 11:18
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.
viss ko tu te par mums uzrakstīji tagad nāks pār tevis pašas galvu, tā sanāk pēc tavas loģikas. Apsveicu čūska!
29.09.2019 12:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
MaijaG @ 29.09.2019 11:18
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.

Manuprāt tu kaut kā baigi asi reaģēji paķerot tikai kaut kādus dažus komentārus, ne jau viss te ir slikti, es piemēram esmu šeit izteikusi viedokli par precēm kuras esmu tur pirkusi, pāris lapas atpakaļ tika jautāts par kvalitāti, tad nu dalījos pieredzē. Tak brīvi drīkst diskutēt un runāt par ko grib, ja cilvēks ir izlicis publiskai apskatei visu savu dzīvi, tad protams, ka cilvēki par viņu runās. Un neviens cilvēks nav nauda, lai visiem patiktu. Bet tā, ka es šo diskusiju esmu lasījusi jau no pirmās lapas, man liekas, ka tu ļoti pārspīlē ar šo tekstu, neviens tik drausmīgi šausmīgi ļauns te nav bijis, visi dalās ar pieredzi un novērojumiem.
29.09.2019 11:41 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.09.2019
Šausmas, kādas šeit čūskas savākušāa. Ko tad Jūs pērkat tur preces, ja viss ir slikti? Bet ziniet ko, ticiet man, jums dzīvē neveiksies un nāks šis viss atpakaļ. Varu saderēt, ka pašas esat neveiksmenieces, kuras savu brīvo brīdi pavada, lai izgāztu savu pretīgo žulti un skaudību. Varat teikt, ka tā nav, bet tas ir acīmredzami. Jums nav ne mazākās sajēgas, ka veidojas cenas. Pie tam, katram ir brīva izvēle pirkt vai ne. Es tur neiepēekos un lai arī dažreiz liekas kaut kas ļoti par dārgu vai nepatīk, es NEIEPĒRKOS TUR. Ejiet uz tirgu, siluetu vai kur citur pirkt, ja tur lētāk. Bet varu pateikt droši, ka jūs pašas būsiet vainīgas, ja jums dzīvē neies gludi, jo nu šitā aprunāt cilvēkus par visu. Tad drēbes sliktas, tad auskari, tad cenas, beigās vēl pati un viņas vīrs, izskats, ko runā, ko ēd. Paskatieties uz sevi, kas jūs esat? Skaistules? Izglītotas? Gudrs un laimīgs cilvēks tādas lietas nekad nerakstītu par citiem, pat ja riebjas tas cilvēks, kuru pat nepazīstat. Nožēlojamas būtnes jūs esat! Un nē, es nepazīstu nevienu no viņām un nekad tur neesmu iepirkusies, taču par šo sarunu zina daudzi un gribēju jums pateikt, ka reāli vaina ir jūsos nevis kāda citā. Atcerieties, ka arī izteikti un uzrakstīti vārdi mēdz pārvērsties pret pašu.
29.09.2019 11:18 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Es konkrēti čamdīju garos, pāri celim. Bet jā, tur visi tādi ir.
29.09.2019 01:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
fifa @ 29.09.2019 00:02
Par kādiem zābakiem ir runa?!
visiem.
29.09.2019 01:08 |
 
10 gadi
Reitings 3009
Reģ: 13.11.2011
Par kādiem zābakiem ir runa?!
29.09.2019 00:02 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Babubaba @ 28.09.2019 22:46
Zābakiem kvalitāte ir tik briesmīga. 50eur maksā tie s*di un kad papēta pie zoles redz, ka tie ir līmēti s*di kuri jau līp vaļā. Es nesaprotu cilvēki kas tur iepērkas tiešām ir akli, vai vienkārši negrib to redzēt??? Žēl tos cilvēkus, kuri iegrābjas pasūtot tur kaut ko un sagaidot paciņu paķer lielu ablomu!

Jā, par zābakiem piekrītu. :)
28.09.2019 23:32 |
 
Reitings 3692
Reģ: 26.09.2019
Zābakiem kvalitāte ir tik briesmīga. 50eur maksā tie s*di un kad papēta pie zoles redz, ka tie ir līmēti s*di kuri jau līp vaļā. Es nesaprotu cilvēki kas tur iepērkas tiešām ir akli, vai vienkārši negrib to redzēt??? Žēl tos cilvēkus, kuri iegrābjas pasūtot tur kaut ko un sagaidot paciņu paķer lielu ablomu!
28.09.2019 22:46 |
 
Reitings 71
Reģ: 20.09.2019
Es vairāk par to, ka tās bildes tur bija, nevis kopumā par pašu rakstu, bet paldies par viedokli.
28.09.2019 18:50 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
miss99 @ 28.09.2019 17:24

Draudzene arī pavilkās uz tām Labākajām biksēm un atnāca viņai labas kvalitātes bikses,viss stringri nošūts,poga turas,audums biezs un neburzīgs. Vienīgi viņa ir tikpat gara cik Elīna,bet viņai tās bikses ir par garu :D velns sazin,varbūt Elīnai vnk rumpis garāks :D
sasmējos *rumpis garāks????++ humora deva
28.09.2019 18:38 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Nu vot! Visu ko zinu par šo biznesu un cilvēkiem.
28.09.2019 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits