Taukaini mati

 
Reitings 25
Reģ: 13.11.2018
Sveikas, varbūt kādai ir tāda paša problēma. Mati jāmazgā gandrīz vai katru dienu.
Varbūt varat ieteikt kādu šampūnu?
Un vai ir dzirdētas atsauksmes par šiem produktiem?
1)Natura Siberica Made for Copenhagen Frozen Berries vitamīnu šampūns taukainiem matiem, 400ml
2)EcoLab Karite Spa balansējošs šampūns matiem ar taukainām saknēm un sausiem galiņiem, 350ml
26.09.2019 16:03 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Man mati no krāsošanas tieši paliek sausāki un ilgi turas svaigi.
Labāk mazgāt katru dienu ar maigu šampūnu un tik ļoti neiespringt uz to, lai "pāraudzinātu" matus. Daudziem tas nestrādā, tikai staigā ar netīriem matiem.
Vēl var padomāt par ēdienkarti, hormoniem un dzīvesveidu kopumā, bet ir cilvēki, kam vienkārši no dabas ir taukaini mati.
26.09.2019 16:49 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jā viens no labākajiem veidiem ir mazgāt retāk. Man ari bija taukaini mati. Tad vienu dienu sapratu ka tā nevar katru dienu mazgāt un poh gāju ar taukainiem matiem. Protams saņēmu viņus copē lai mazāk var pateikt. Pēc laikā sāka mazāk taukoties. Tagad vispār varu nemazgā trīs dienas. Pat ceturtajā izskatās tīri ok. Vēl viena lieta kas padara galvas ādu sausu un liek tai izstrādāt vēl vairāk taukvielu ir katu krāsošana. Pārtraucu arī to darīt.
Šampūni kas ir "paredzēti" taukainiem matiem visbiežāk satur alkoholu, kas sausina galvas ādu un liek adai izstrādāt vel vairāk taukvielu. Tāpēc labak tādus nelietot.
26.09.2019 16:32 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Jācenšas retāk mazgāt - parasti ir tā, ka jo biežāk mazgā, jo ātrāk sataukojas. Ja, piemēram, brīvdienās neko īpašu nedari, tad vari uz 5dienu un abām brīvdienām atstāt viņus dzīvot savu dzīvi, tā var panākt, ka taukainums samazinās.
26.09.2019 16:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Iesaku pamainīt matu kopšanu, man ir praktiski padomi..
1.Ar šampūnu mazgāt 2 reiz un kārtīgi izskalot, lietot maskas/kondicionierus.
2.Matus ķemmē ar tīru ķemmi, kas ir iztīrīta no vecajiem matiem, ķemmi regulāri mainīt vai pamazgāt/patīrīt.
3.Nepirku šampūnus tieši taukaniem matiem, jo šķita, ka tad ir vēl trakak - labāk jaukta tipa/kombinētiem.
4.Centies mazgāt retāk - otrajā,trešajā dienā matos var lietot sauso šampūnu vai veidot frizūru (asti,copi).
5.Man bija arī taukaina sejas āda, uz nakti matus sapinu vājā bizē, lai tie nedzīvo savu dzīvi-lai nemaisās pa spilvenu,seju utt..
26.09.2019 16:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits