Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
na na na Dīva @ 26.09.2019 13:32
vienmēr atradīsies kāda aizstāve! Kas īsti līdz galam neko neizlasa, bet metās aizstāvēt!
Iedeva atlaidīti savām pērlītēm? Vai pati esi viena no ā? ??

Ne reizi neesmu iepirkusies un arī netaisos (jo man ir izvēle), BET robežām ir jābūt - kaut vai tīri cilvēcīgām, ā!
Puse no šiem graujošajiem komentāriem tāpat ir bez praktiskās pieredzes, bet ar nodomu šeit izliet savu mēslus pāri kāda galvai! Ja jums ir pretenzijas, tās jebkurā gadījumā jārisina caur atbildīgajām instancēm, nevis vāroties interneta forumā.
26.09.2019 13:36 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Alys @ 26.09.2019 13:28
Šķiet, ka daudzām meitenēm šajā diskusijā trūkst tādas lietas kā cieņa un pieklājība pret otru cilvēku, it īpaši jau tai, kura izmanto svešas meitenes bildi savā profilā!
Es sapratu jūsu "cepienu", ja jūsu ikdienas neizbēgamā nepieciešamība būtu pirkt drēbes pie Elīnas un viņa jūs čakarētu ar cenām un attieksmi, bet šajā gadījumā tas ir viņas bizness un viņas cenas. Jūs daudzas pat nesaprotat, kas galu galā ir bizness, kas ir telpu īre/iekārtošana/algas u.c. miljons sīkumi un tam veltītais laiks. Jūs arī acīmredzot nenovērtējat/apskaužat cita cilvēka pozitīvo attieksmi pret to, ko viņš dara un ieguldījumu, veiksmi.
Jums taču ir izvēle braukt uz Poliju, pirkt drēbes ali Express vai jebkurā tirdzniecības centrā, bet nē - jums vajag šeit kapāt svešas dzīves, izmantot svešas bildes un izlikties, ka jūs esat labākas nekā citas - noliekot tās citas meitenes.
Es ceru, ka jums te vairākumam ir 16 gadi, jo ja mūsu valstī dzīvo tik neizglītotas un prastas meitenes, tad man ļoti žēl...
vienmēr atradīsies kāda aizstāve! Kas īsti līdz galam neko neizlasa, bet metās aizstāvēt!
Iedeva atlaidīti savām pērlītēm? Vai pati esi viena no ā? ??
26.09.2019 13:32 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Alys @ 26.09.2019 13:28
Šķiet, ka daudzām meitenēm šajā diskusijā trūkst tādas lietas kā cieņa un pieklājība pret otru cilvēku, it īpaši jau tai, kura izmanto svešas meitenes bildi savā profilā!
Es sapratu jūsu "cepienu", ja jūsu ikdienas neizbēgamā nepieciešamība būtu pirkt drēbes pie Elīnas un viņa jūs čakarētu ar cenām un attieksmi, bet šajā gadījumā tas ir viņas bizness un viņas cenas. Jūs daudzas pat nesaprotat, kas galu galā ir bizness, kas ir telpu īre/iekārtošana/algas u.c. miljons sīkumi un tam veltītais laiks. Jūs arī acīmredzot nenovērtējat/apskaužat cita cilvēka pozitīvo attieksmi pret to, ko viņš dara un ieguldījumu, veiksmi.
Jums taču ir izvēle braukt uz Poliju, pirkt drēbes ali Express vai jebkurā tirdzniecības centrā, bet nē - jums vajag šeit kapāt svešas dzīves, izmantot svešas bildes un izlikties, ka jūs esat labākas nekā citas - noliekot tās citas meitenes.
Es ceru, ka jums te vairākumam ir 16 gadi, jo ja mūsu valstī dzīvo tik neizglītotas un prastas meitenes, tad man ļoti žēl...

Vai izlasījāt visus komentārus? :)
Pati esmu apģērbu veikala īpašniece jau 4 gadus un tas ko dara Elīna - nav pieļaujams. Un te neiet runa par ciparu. ??
26.09.2019 13:32 |
 
Reitings 23
Reģ: 26.09.2019
Šķiet, ka daudzām meitenēm šajā diskusijā trūkst tādas lietas kā cieņa un pieklājība pret otru cilvēku, it īpaši jau tai, kura izmanto svešas meitenes bildi savā profilā!
Es sapratu jūsu "cepienu", ja jūsu ikdienas neizbēgamā nepieciešamība būtu pirkt drēbes pie Elīnas un viņa jūs čakarētu ar cenām un attieksmi, bet šajā gadījumā tas ir viņas bizness un viņas cenas. Jūs daudzas pat nesaprotat, kas galu galā ir bizness, kas ir telpu īre/iekārtošana/algas u.c. miljons sīkumi un tam veltītais laiks. Jūs arī acīmredzot nenovērtējat/apskaužat cita cilvēka pozitīvo attieksmi pret to, ko viņš dara un ieguldījumu, veiksmi.
Jums taču ir izvēle braukt uz Poliju, pirkt drēbes ali Express vai jebkurā tirdzniecības centrā, bet nē - jums vajag šeit kapāt svešas dzīves, izmantot svešas bildes un izlikties, ka jūs esat labākas nekā citas - noliekot tās citas meitenes.
Es ceru, ka jums te vairākumam ir 16 gadi, jo ja mūsu valstī dzīvo tik neizglītotas un prastas meitenes, tad man ļoti žēl...
26.09.2019 13:28 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Pēcgarša @ 26.09.2019 12:25
Meičukiii, neaizmirstam, ka cenas swarovski ir tikai iepazīšanās un vēlāk būs dārgāk.

Ak, pareizi ! ??‍♀️
26.09.2019 12:45 |
 
Reitings 93
Reģ: 17.06.2013
Meičukiii, neaizmirstam, ka cenas swarovski ir tikai iepazīšanās un vēlāk būs dārgāk.
26.09.2019 12:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Annachka @ 25.09.2019 22:05
Un tās rotas arī ir ar nenormāli uzskrūvētu cenu.. to pašu lētāk var dabūt Nalagems + smukā kastītē (tā nāk pa brīvu, atšķirībā no Butterfly) smuki viss iepakots, serviss izcils. Sūtīju 2x, abas atnāca caur Omnivu 2 dienās. Man pilnīgi slikti paliek redzot Butterfly cenas un to vazāšanu pa visu meiteņu ausīm, fuj, reāli nonēsātas tās rotas pa fotosesijām utt un tad kāda pa tādu cenu noperk lietotas. Kaut kas te stāstīja, ka viņss meitenēm, kas pasūta internetā, sūta nonēsāto, lai veikalā paliek kaut cik svaiga “manta”.

Jā, un diezvai dezinficē.
Fui !
Žēl, ka meitenes līdz tam neaizdomājas.
26.09.2019 10:18 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Un tās rotas arī ir ar nenormāli uzskrūvētu cenu.. to pašu lētāk var dabūt Nalagems + smukā kastītē (tā nāk pa brīvu, atšķirībā no Butterfly) smuki viss iepakots, serviss izcils. Sūtīju 2x, abas atnāca caur Omnivu 2 dienās. Man pilnīgi slikti paliek redzot Butterfly cenas un to vazāšanu pa visu meiteņu ausīm, fuj, reāli nonēsātas tās rotas pa fotosesijām utt un tad kāda pa tādu cenu noperk lietotas. Kaut kas te stāstīja, ka viņss meitenēm, kas pasūta internetā, sūta nonēsāto, lai veikalā paliek kaut cik svaiga “manta”.
25.09.2019 22:05 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Dansone @ 25.09.2019 09:09
Viņai ir ļoti izdevīgi visu izreklamēt instagramā līdz vispār tiek interneta veikalā. PVN ziņā.
Šad tad paprasu, kad būs interneta veikalā, jo man vajag oriģinālo rēķinu, kas nāk uz e-pastu. Viss ko viņa atbild - ja gribi, pērc tagad. Un liek pārskaitījuma mērķī norādīt instagram niku (piems tam lika rakstīt kā dāvinājums) un nosūtīt screenu ar veiktu pārskaitījumu. Vai tas vispār ir pareizi? Nedomāju.
Ir ļoti maza izvēle interneta veikalā, tad varu iedomāties cik ļoti daudz % aiziet nelegālā tirdzniecībā.
Ar čekiem laikam kā nu kurai paveicas. ??
Varbūt te ir kāda kas pārzin grāmatvedības lietas? Kā ir ar tiem čekiem un uzrādīšanu?
25.09.2019 21:55 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Elīna vēl ir ļoti jauna, priecājas par panākumiem šodien, kuru pamatā ir veiksmīga reklāma Instagram, bet nedomā uz priekšu.
Šodien viņas šmotku andelei klājas labi, ir pircēji, ir rējēji, bet kopumā bizness iet. Tomēr dzīvē viss ātri mainās. Lai nostiprinātu savas pozīcijas kā veiksmīgai, zinošai, ilgtermiņā domājošai uzņēmējai, ja jau savs apģērbu veikals ir lielais sapnis un Dieva dāvana, kā viņa to pozicionē, būtu tikai loģiski strādāt kā primāro uzstādot, pirmkārt, ekselentu klientu servisu. Otrkārt, kvalitāti, kas saprāta robežās atbilst tai cenai, ko viņa piedāvā. Treškārt, godīgumu pret savām klientēm. Un, ceturtkārt, tam visam klāt vēl prasītos nedaudz patiesas mīlestības, nevis tas uzspēlētais Instagram story "meičuki" smaids, kura pretstats, pircēju nelaipnā sagaidīšana veikalā, daudzām liek izjust gan neizpratni, gan aizvainojumu. Piektkārt, ieklausīšanos arī negatīvās sūdzībās. Protams, nav jāņem vērā katra dusmīgā vēstule, bet šajā gaidījumā jau izkristalizējas konkrētas lietas un problēmas, ar kurām vairākas klientes ir neapmierinātas. Daudzi uzņēmumi maksā milzīgas naudas, lai uzzinātu, kas tieši klientiem nepatīk viņu piedāvātajā servisā, lai saprastu ko uzlabot. Te viss ir kā uz paplātes, atliek vien piefiksēt, padomāt kā mainīties un darīt. Ja vien, protams, ego atļauj.
25.09.2019 20:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Bieži aizkavējas tie pasūtījumi, kas ir caur IG, jo tā teikt tie ir neoficiāli, un tos viņa nepaspēj nočekot.. paciņa nāk reāli nedēļu, kā tas var būt? Ja vēl ar visu to, ka Omniva piebrauc pie viņas durvīm.
25.09.2019 10:23 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Viņai ir ļoti izdevīgi visu izreklamēt instagramā līdz vispār tiek interneta veikalā. PVN ziņā.
Šad tad paprasu, kad būs interneta veikalā, jo man vajag oriģinālo rēķinu, kas nāk uz e-pastu. Viss ko viņa atbild - ja gribi, pērc tagad. Un liek pārskaitījuma mērķī norādīt instagram niku (piems tam lika rakstīt kā dāvinājums) un nosūtīt screenu ar veiktu pārskaitījumu. Vai tas vispār ir pareizi? Nedomāju.
Ir ļoti maza izvēle interneta veikalā, tad varu iedomāties cik ļoti daudz % aiziet nelegālā tirdzniecībā.
Ar čekiem laikam kā nu kurai paveicas. ??
25.09.2019 09:09 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Annachka @ 24.09.2019 21:00
Meičuki! Man šodien bija brīvdiena un krustu šķērsu iekaroju Akropoli! Ziniet, pilnīgi visas drēbes (stila ziņā) atrodamas Zara, Bershka u.c.veikalos.. BET kvalitāte ir 10x labāka un cena 2x lētāk tikai tik cik oakaļu pakustināt un pameklēt normālos veikalos. Nesaprotu kā pie Elinčika var pirkt apavus, kardiganus, bodijus nu visu īstenībā, jo tak parastā veikalā ir izvēle daudz lielāka un kvalitāte, čeks, apkalpošana.
jā, manuprāt, arī mūsdienu stils turas pie bēšiem, brūniem, brūni oranžiem rudens toņiem. Nevis neona rozā vai sarkana parka.
Vismaz man šķiet tas laiks ir pagājis. Un labu laiku modē ir nude toņi, basic stils, minimālisms un stilīgi kostīmi-bikses, žaketes, mežģīņu topi,nevis viss raibs.?
24.09.2019 21:04 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Vot vienu gan noliegt nevar - poļu tirgus baigi labi iet modei līdz, jo tiešām tas ko meičuks Elinčiks piedāvā izrādās ir modē arī normālos veikalos
24.09.2019 21:02 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Labākās bikses pat tagad katrā veicī, Bershkā ja nenaldos bij praktiski tādas pašas
24.09.2019 21:01 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.09.2019
Meičuki! Man šodien bija brīvdiena un krustu šķērsu iekaroju Akropoli! Ziniet, pilnīgi visas drēbes (stila ziņā) atrodamas Zara, Bershka u.c.veikalos.. BET kvalitāte ir 10x labāka un cena 2x lētāk tikai tik cik oakaļu pakustināt un pameklēt normālos veikalos. Nesaprotu kā pie Elinčika var pirkt apavus, kardiganus, bodijus nu visu īstenībā, jo tak parastā veikalā ir izvēle daudz lielāka un kvalitāte, čeks, apkalpošana.
24.09.2019 21:00 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Dansone @ 24.09.2019 17:21

Tāpēc arī bija pēdiņās. ;)
Piedod, mana vaina, nepamanīju ;)
24.09.2019 18:30 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
na na na Dīva @ 24.09.2019 14:59
Neuzskatu nevienu par zvaigzni, kas Miglāne par zvaigzni, vai Sauliete vai Dzene. Bet domāju, ka tas ir izdevīgi Elīnai un viņām pašāk, gan jau visas mazās butterfly fanes ir arī viņu fanes un sekotāju skaits aug

Tāpēc arī bija pēdiņās. ;)
24.09.2019 17:21 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Dansone @ 24.09.2019 10:56
Un runājot par kažokiem.
Es labāk piemaksātu un pirktu normālos veikalos, kur pretī izsniedz GARANTIJAS čeku un oriģinalitātes apliecinājumu.
Cik dzirdu un lasu, tad ar preču atgriežanu likumā norādītajā 14 dienu laikā Elīnai tas neinteresē.
Ir diemžēl daudz negatīvu stāstu arī no manu paziņu loka.
Kolēģe bija nopirkusi ādas jaku, teica, ka saskarē ar siltu ķermeni ādas jaka burtiski smirdēja pēc zivīm.. nepārprotiet, meitene tīrīga. ?

Kas tur var interesēt vai nē? Ja čeks ir un netiek pildītas likuma prasības tad uz PTAC un tur ātri jautājums tiks atrisināts.
24.09.2019 16:52 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Neuzskatu nevienu par zvaigzni, kas Miglāne par zvaigzni, vai Sauliete vai Dzene. Bet domāju, ka tas ir izdevīgi Elīnai un viņām pašāk, gan jau visas mazās butterfly fanes ir arī viņu fanes un sekotāju skaits aug
24.09.2019 14:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!