Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis, lupata vai bērns?

 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Sveikas, dāmas. Nepieciešams jūsu viedoklis, pieredze, domas, ieteikumi.
Situācija sekojoša -
Iepazinos ar vīrieša dzimuma pārstāvi pirms vairāk kā gada, kā jau visiem - šķiršanās, salabšanas utt. Jo vairāk laika paiet, jo vairāk parādās viskaut kas tāds, kas man šķiet nepieņemami. Sākums bija pats briesmīgākais, nesportoja, zobi nav, nav higiēna utt. To visu ir izdevies mainīt. Ir sporta zāle, apmeklē zobārstu, kopj sevi. Bet vai tas viss ir galvenais? Es gribētu attiecības kurās ir jūtas un mīlestība. Viņš mani neprātīgi mīl. Es viņu nespēju vairs mīlēt. Mani pārņem jautājums - lupata vai bērns?! Mūžīgi cenšas pierādīt savu taisnību, nekad nepiekāpsies, domā, ka ar naudu visu aizlāpīs un viss būs labi, bet tā nav.
Neiegrimsim detaļās. Pēdējā sarunā uzzināju - viņš zin kas, kurā brīdī jāsaka vai jādara, bet to nedara, attaisnojas, ka var taču nedarīt un gan jau norimšu, bet es nenorimstu, viņš sagaida, kad man mērs ir pilns un esmu gatava šķirties. Pāri visam viņam esot bail teikt ko domā, jo ja nu visu sabojās vai kā reaģēšu. Jums tas liekas normāli, ka vīrietis baidās no sievietes? :D Man riebjas sajūta, ka esmu kā mamma - mācu,stāstu,saku utt. Manā uztverē attiecībās jādominē vīrietim un sieviete ir sekotāja, bet žēl, ka tā nav. Jūtas pret šo cilvēku nav. Ir pieradums, ērtums, materiālais atbalsts. Bieži domāju, kam man šo visu?! Ir ieteikumi ko darīt? Ja jāšķiras tad kā?! Vai šādu lupatu maz ir iespējams mainīt? Lieki piebilst, ka audzināja māte un oma, vienmēr viss kas jādara ir teikts priekšā vai pat izdarīts viņa vietā. Mājas darbus, kā vīrietim pienāktos, darīt neprot. Ļoti attīstīta sievišķīgā puse. Uzskata, ka ir ļoti kruts, izskatīgs, utt....
24.09.2019 11:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Es nesaprotu, ko Tu vairs vispār vēlies. Mīlēt nespēj, bet gribi izmainīt, negribi gulēt kopā, bet sazin ko gribi. WTF
25.09.2019 10:49 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Izskatās, ka pats sākums jau bija nepareizs. Ja saki, ka gribi īstu vīrieti, kas uzņemas atbildību, tad kādēļ savāci to subjektu no ielas, kā pati saki, sakopi, satīrīji (piedod, bet izklausās it kā tu būtu paņēmusi bomzi mājās no ielas), un ārēji izveidoji pēc savas gaumes? Tur taču skaidrs, kāds raksturs ir šādam cilvēkam. Jā, āriņu var pārtaisīt, kā gribas, bet ne jau iekšiņu- raksturu... Tāds nu tas cilvēks ir un viss. Take it or leave it.
Katra šķiršanās ir sāpīga, protams, ka būs pārmetumi un nesmukumi. No tā nevar izvairīties. Bet kāpēc tev ir tik svarīgi, lai viņš saprot, ka tā bija viņa vaina? Jūs šķiraties, paskaidro, kas tev nepatika, un tālāk jau tā būs viņa problēma- atzīt to vai ne. Tev dzīve ritēs tālāk bez viņa, un nav vairs svarīgi, ko viņš par tevi domā.
25.09.2019 09:20 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
@Sii93
Jebkura šķiršanās nav īpaši patīkama,bet....
Man šķiet ir jāizrunā ar viņu vai viņu apmierina šādas jūsu attiecības?
Vai ir vēlme ko uzlabot, mainīt?
Daudzi vīrieši gan nav tie runātīgie...ja ir runa par attiecībām.
Bet,pirmkārt saproti pati, vai tevi šis viss apmierina.
Jo viena tu nevari vilkt jūsu attiecības.
24.09.2019 17:51 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Ja es kļūdos, kāpēc tu viņu vispār tādu netīru, nekoptu un nesportisku izvēlējies? Un tagad arī raksturu gribi mainīt.
24.09.2019 17:18 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Doublechoco @ 24.09.2019 15:15
Izskatās, ka problēma ir nevis vīrietī, bet tevī pašā. Tev vajag vīrieti, kuru savākt, nomazgāt, sakopt un tagad vēl audzināt. Grūti tādu mīlēt, piekrītu.
Un šķiršanās un salabšanas nav visiem, man piemēram pēc šķiršanās nekad nav bijusi salabšana. Ja nevajag, tad nevajag.

Noteikti nē, te Tu smagi kļūdies.
24.09.2019 16:32 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Es nesaku, ka vaina ir autorē. Mēs visi esam tikai cilvēki un mums visiem ir negatīvās īpašības, no kurām nepieciešams tikt vaļā..
24.09.2019 15:42 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Izskatās, ka problēma ir nevis vīrietī, bet tevī pašā. Tev vajag vīrieti, kuru savākt, nomazgāt, sakopt un tagad vēl audzināt. Grūti tādu mīlēt, piekrītu.
Un šķiršanās un salabšanas nav visiem, man piemēram pēc šķiršanās nekad nav bijusi salabšana. Ja nevajag, tad nevajag.
24.09.2019 15:15 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Kiskismau @ 24.09.2019 15:08
kāpēc guļat atsevišķi?

Jo kopā nav iespējams nogulēt un man nepatīk, ka viņš mēģina man pieskarties...
24.09.2019 15:13 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Jasmean @ 24.09.2019 14:57

Tas ir egoisms. Tas, kas Tev nepatīk savā partnerī, ir Tevī pašā, tikai varbūt citā jomā. Es zinu, ka mani nories meitenes un mans viedoklis ir pilnīgi pretējs, bet es iesaku strādāt ar savu egoismu un tad jau arī partneris, Tev nemanot, mainīsies uz labo pusi. Visu ir iespējams labot!:)

Šo esmu bieži dzirdējusi un tam piekrītu, tikai kā šīs lietas atrast sevī?!
24.09.2019 15:12 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
kopā neguļam un fiziskā tuvība ir labi ja reizi 2 mēnešos
kāpēc guļat atsevišķi?
24.09.2019 15:08 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Jasmean parējo izlasīji? Tātad viņā pašā sanāk ir vēlme nerunāt, viņā pašā domas ka pati vēlas visu aizlāpīt ar naudu? Viņa saka ka vīrtietis baidas runāt un to nevēlas, tad kur pēc tavas loģikas ir problēma autorē.
Te ir skaidrs kā diena ka cilvēkiem nesaskan un nav ko mālēt ciet caurumus. Šī nav tā situācija, ka ir strīds par to kādā krāsā aizkarus pirkt, bet autore jau pati atzinās ka nemil viņu un attiecības iet uz galu pašas par sevi.
24.09.2019 15:05 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Mūžīgi cenšas pierādīt savu taisnību, nekad nepiekāpsies.

Tas ir egoisms. Tas, kas Tev nepatīk savā partnerī, ir Tevī pašā, tikai varbūt citā jomā. Es zinu, ka mani nories meitenes un mans viedoklis ir pilnīgi pretējs, bet es iesaku strādāt ar savu egoismu un tad jau arī partneris, Tev nemanot, mainīsies uz labo pusi. Visu ir iespējams labot!:)
24.09.2019 14:57 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Annija35 @ 24.09.2019 12:25
@Sii93
Lai jau mētājas ar apvainojumiem, pats tak tevi līdz tam ir novedis.
Attiecības veido 2 cilvēki, abiem pie tā ir jāstrādā.
Mīli un cieni vairāk sevi un savas vēlmes ?
P. S. Pati reiz arī centos ļoooti pieslīpēties vīrietim, traki man viņš patika.
Bet sapratu, ka tam nav jēgas,ka tā es pazaudēju sevi.
mēs gan nenonācām līdz attiecībām...jo viņam vairāk interesēja tikties tikai seksam.
Pateicu...ka mani tā neinteresē un pieliku punktu.
Palikām tā kā paziņu līmenī...šad tad viņš uzraksta,
vnk jauki parunājamies.

Kā lai pārvar vai noliek malā to ticību, ka gan jau viss mainīsies un būs labi?
Normālas attiecības tās nav, tas gan jāatzīst, jo kopā neguļam un fiziskā tuvība ir labi ja reizi 2 mēnešos.... Runāt par to ir viegli, bet izdarīt grūtāk... Vakar vakarā runājām un mani uz pauzes atstāja viņa frāze, ka viņš pēc darba grib nedomāt, jo visu laiku esot jādomā, bet kā gan savādāk attiecības var izveidot ja pie viņām nestrādā?!
24.09.2019 14:38 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
@Sii93
Lai jau mētājas ar apvainojumiem, pats tak tevi līdz tam ir novedis.
Attiecības veido 2 cilvēki, abiem pie tā ir jāstrādā.
Mīli un cieni vairāk sevi un savas vēlmes ?
P. S. Pati reiz arī centos ļoooti pieslīpēties vīrietim, traki man viņš patika.
Bet sapratu, ka tam nav jēgas,ka tā es pazaudēju sevi.
mēs gan nenonācām līdz attiecībām...jo viņam vairāk interesēja tikties tikai seksam.
Pateicu...ka mani tā neinteresē un pieliku punktu.
Palikām tā kā paziņu līmenī...šad tad viņš uzraksta,
vnk jauki parunājamies.
24.09.2019 12:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Annija35 @ 24.09.2019 11:57
Pieaugušu vīrieti nevar ne izaudzināt ne mainīt...
Esot attiecībās var runāt un ir jārunā par savām vēlmēm,bet ja otrs neņem vērā tavas vēlmes...tad nav jēgas būt kopā ar tādu cilvēku.
Tikkai ķeksim...lai kāds būtu blakus, nevajag.
Tev šāds vīrietis neder.
Pati jau minēji...ka nav jūtu, laid viņu vaļā un gan būs tev kāds cits, kas tevi novērtēs ?
Nav taču jāšķirās ar skandāliem un naidu, ja nav pa ceļam tur neko nepadarīsi.

Viņš nekad nespēj samierināties ar šķiršanos. Kad ir šķiršanās tad esmu tāda, šitāda, ir draudi, protams, bez fiziskas rīcības. Kā saka, suns kurš rej, nekož!
"Esot attiecībās var runāt un ir jārunā par savām vēlmēm,bet ja otrs neņem vērā tavas vēlmes...tad nav jēgas būt kopā ar tādu cilvēku."
Šis bija kā naglai uz galvas. Paldies :)
24.09.2019 12:08 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Kiskismau @ 24.09.2019 11:56
Kad ir šķiršanās tad 90% gadījumu viena puse būs sāpināta un nesapratīs. Vajag mierīgi izrunāt kas tev neaptīk un tā arī pateikt, ka viņa dzīves veids un vēlmes neatbilst tavam. Vajag teikt ka tev ir apnics būt mammai un viss.
Es zinu ka mani tādas attiecības ļoti kaitinātu un emocionāli izsmeltu, jo domāt un virzīt dzīvi par diviem ir grūti.

Izsmeļ ļoti. Atceros kāda enerģijas bumba biju pirms tam, tagad vienkārši kā zombijs bezmiegā staigāju.
24.09.2019 12:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
woman_wonderland @ 24.09.2019 11:42
Man nešķiet normāls jau sākums Tavam tekstam - mazliet vairāk kā gads, bet jau šķiršanās uz salabšanas.
Un ja vairs nespēj mīlēt, tad šķiries pavisam. Tu viņam gribi palīdzēt kļūt labākam..priekš kam? Nav jau bēbis, kas būtu jāaudzina.

Domāju, ka varbūt ja viņš mainīsies viss uzlabosies. Naiva ticība,cerība
24.09.2019 12:06 |
 
Patīk
Reitings 2066
Reģ: 22.05.2019
Pieaugušu vīrieti nevar ne izaudzināt ne mainīt...
Esot attiecībās var runāt un ir jārunā par savām vēlmēm,bet ja otrs neņem vērā tavas vēlmes...tad nav jēgas būt kopā ar tādu cilvēku.
Tikkai ķeksim...lai kāds būtu blakus, nevajag.
Tev šāds vīrietis neder.
Pati jau minēji...ka nav jūtu, laid viņu vaļā un gan būs tev kāds cits, kas tevi novērtēs ?
Nav taču jāšķirās ar skandāliem un naidu, ja nav pa ceļam tur neko nepadarīsi.
24.09.2019 11:57 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kad ir šķiršanās tad 90% gadījumu viena puse būs sāpināta un nesapratīs. Vajag mierīgi izrunāt kas tev neaptīk un tā arī pateikt, ka viņa dzīves veids un vēlmes neatbilst tavam. Vajag teikt ka tev ir apnics būt mammai un viss.
Es zinu ka mani tādas attiecības ļoti kaitinātu un emocionāli izsmeltu, jo domāt un virzīt dzīvi par diviem ir grūti.
24.09.2019 11:56 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Man nešķiet normāls jau sākums Tavam tekstam - mazliet vairāk kā gads, bet jau šķiršanās uz salabšanas.
Un ja vairs nespēj mīlēt, tad šķiries pavisam. Tu viņam gribi palīdzēt kļūt labākam..priekš kam? Nav jau bēbis, kas būtu jāaudzina.
24.09.2019 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits