Vīrietis, lupata vai bērns?

 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Sveikas, dāmas. Nepieciešams jūsu viedoklis, pieredze, domas, ieteikumi.
Situācija sekojoša -
Iepazinos ar vīrieša dzimuma pārstāvi pirms vairāk kā gada, kā jau visiem - šķiršanās, salabšanas utt. Jo vairāk laika paiet, jo vairāk parādās viskaut kas tāds, kas man šķiet nepieņemami. Sākums bija pats briesmīgākais, nesportoja, zobi nav, nav higiēna utt. To visu ir izdevies mainīt. Ir sporta zāle, apmeklē zobārstu, kopj sevi. Bet vai tas viss ir galvenais? Es gribētu attiecības kurās ir jūtas un mīlestība. Viņš mani neprātīgi mīl. Es viņu nespēju vairs mīlēt. Mani pārņem jautājums - lupata vai bērns?! Mūžīgi cenšas pierādīt savu taisnību, nekad nepiekāpsies, domā, ka ar naudu visu aizlāpīs un viss būs labi, bet tā nav.
Neiegrimsim detaļās. Pēdējā sarunā uzzināju - viņš zin kas, kurā brīdī jāsaka vai jādara, bet to nedara, attaisnojas, ka var taču nedarīt un gan jau norimšu, bet es nenorimstu, viņš sagaida, kad man mērs ir pilns un esmu gatava šķirties. Pāri visam viņam esot bail teikt ko domā, jo ja nu visu sabojās vai kā reaģēšu. Jums tas liekas normāli, ka vīrietis baidās no sievietes? :D Man riebjas sajūta, ka esmu kā mamma - mācu,stāstu,saku utt. Manā uztverē attiecībās jādominē vīrietim un sieviete ir sekotāja, bet žēl, ka tā nav. Jūtas pret šo cilvēku nav. Ir pieradums, ērtums, materiālais atbalsts. Bieži domāju, kam man šo visu?! Ir ieteikumi ko darīt? Ja jāšķiras tad kā?! Vai šādu lupatu maz ir iespējams mainīt? Lieki piebilst, ka audzināja māte un oma, vienmēr viss kas jādara ir teikts priekšā vai pat izdarīts viņa vietā. Mājas darbus, kā vīrietim pienāktos, darīt neprot. Ļoti attīstīta sievišķīgā puse. Uzskata, ka ir ļoti kruts, izskatīgs, utt....
24.09.2019 11:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.09.2019
Kiskismau @ 24.09.2019 11:23
Tu jau pati atbildēji-tu viņam esi MAMMA. Ir tādi vīrieši kuriem vajag sievietes-mātes un ir tādes sievietes kurām patīk šāda tipa vīrieši un viņas ir spējīgas to sniegt.
Pēc tava teiktā tu to nevēlies. Tātad jums nav pa ceļam un ieteiktu šķirties kamēr nav aizgājis viss par dziļu (kopēji kredīti, saistības utt).
Arī zinu attiecības, kur vīrietis ir līdzīgs tavam aprakstītajam un viņa sievai tas patīk. Viņiem tā ir laba kopdzīve. Sieviete šajās attiecības izlemj visu. Viņa ir iebīdījusi viņu labā amatā, pati sēž mājās un izbauda lielo vīra algu. Vīrietis saka ka viņa sieva ir pati labākā, jo atbalsta, palīdz izlmet un bieži citē-aiz katra izcila vīrieša stāvi izcila sieviete. Dažiem šāds attiecību modelis ir pieņemams.
Man tieši tā pat kā tev dažkārt patīk sajusties "trauslai" un saņemt atbalstu no vīrieša. Vienu vārdu sakot, izskatās ka jums nav pa ceļam.

Liels paldies par atbalstu un viedokli.
Mazliet baida šķiršanās, jo zinu, ka būs ārdīšanās no viņa puses, manis nomelnošana, gribētos, lai viņš pats apzinās, ka bija vainīgs pie šāda iznākuma, jo zināja, bet neko nedarīja un nemainīja.
24.09.2019 11:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tu jau pati atbildēji-tu viņam esi MAMMA. Ir tādi vīrieši kuriem vajag sievietes-mātes un ir tādes sievietes kurām patīk šāda tipa vīrieši un viņas ir spējīgas to sniegt.
Pēc tava teiktā tu to nevēlies. Tātad jums nav pa ceļam un ieteiktu šķirties kamēr nav aizgājis viss par dziļu (kopēji kredīti, saistības utt).
Arī zinu attiecības, kur vīrietis ir līdzīgs tavam aprakstītajam un viņa sievai tas patīk. Viņiem tā ir laba kopdzīve. Sieviete šajās attiecības izlemj visu. Viņa ir iebīdījusi viņu labā amatā, pati sēž mājās un izbauda lielo vīra algu. Vīrietis saka ka viņa sieva ir pati labākā, jo atbalsta, palīdz izlmet un bieži citē-aiz katra izcila vīrieša stāvi izcila sieviete. Dažiem šāds attiecību modelis ir pieņemams.
Man tieši tā pat kā tev dažkārt patīk sajusties "trauslai" un saņemt atbalstu no vīrieša. Vienu vārdu sakot, izskatās ka jums nav pa ceļam.
24.09.2019 11:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)