Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Nezinu, drēbes kā jau drēbes. Visam vīles nepētīju, bet, biju nopirkusi vasarā tādu puķainu kleitu ar nolaistajiem pleciem, tai gan diegi bija iznākuši un audums man ne visai beigās patika. Nesen viņu andelē pārdevu. Tās apspīlētās kleitas un bodiji tiem gan labs audums bija, tiešām stingrs, ļoti cieš. Tās labākās bikses gan es nemērīju pie Elīnas, bet citā veikalà (par tādu pašu cenu), un viņas tādas plānas un audums izskatijas, ka ilgi neizturētu. Tās gan nepatika. Domāju, ja esi kaut ko noskatījusi tad labāk aizbraukt un visu apskatīt, ja ir iespēja. Džinsa jakas un kardiganus par 60eiro nemūžam nepiktu.
22.09.2019 17:43 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
fifa @ 22.09.2019 16:18
Esmu tur 4reizes bijusi, divās no tām neko nenopirku, jo viss likās dārgs. Man arī nav vajadzīgs, lai kāds baigi pievērstu uzmanību un skrietu uzreiz klāt. Iegāju, meitenes sasveicinājās un teica, ja vaig lai visu jautāju, viņas palīdzēs. Šo to pielaikoju, pateicu paldies un aizgāju.

Nu un kā drēbītes izskatījās tīri vizuāli? (audums, krāsas, šuves utt) Vai Ir kā bildēs?
22.09.2019 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Esmu tur 4reizes bijusi, divās no tām neko nenopirku, jo viss likās dārgs. Man arī nav vajadzīgs, lai kāds baigi pievērstu uzmanību un skrietu uzreiz klāt. Iegāju, meitenes sasveicinājās un teica, ja vaig lai visu jautāju, viņas palīdzēs. Šo to pielaikoju, pateicu paldies un aizgāju.
22.09.2019 16:18 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
feinulee @ 22.09.2019 15:19

es arī kaut kad gribēju intereses pēc aiziet, bet esmu dzirdējusi,ka Elīna dzīvē ļoti nejauki izturas pret meitenēm, it sevišķi ja tu aizej tikai paskatīties, ja tu nepirksi divus pilnus maisus tad tev tur neviens pat it kā nepievērsīs uzmanību. Tā esmu dizrdejusi

Hmmm... Interesanti, kā tad tur citas iepērkas, ja tā attieksme pret gandrīz visām, briesmīga...
Tur jau tā lieta, ka vispirms taču gribas aplūkot un iztsustīt to apģērbu, kas iepaticies. Un Tad uzmērīt.
Es tur šo to nopirktu, ja tikai tā kvalitāte būtu pieņemama.
Tāpēc arī interneti palasīt - citu cilvēku reālu pieredzi, kas ir bijušas, irpirkušās veikalā!
22.09.2019 15:32 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Evelīna * @ 22.09.2019 15:15

Mani, vienkārši interesē, citu pieredze ar Butterfly drēbēm!
Es neko netaisos sūtīt. Labak kaut kad aiziešu uz vietas, paskatīšos, kas tad tur īsti notiek.

es arī kaut kad gribēju intereses pēc aiziet, bet esmu dzirdējusi,ka Elīna dzīvē ļoti nejauki izturas pret meitenēm, it sevišķi ja tu aizej tikai paskatīties, ja tu nepirksi divus pilnus maisus tad tev tur neviens pat it kā nepievērsīs uzmanību. Tā esmu dizrdejusi
22.09.2019 15:19 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.09.2019
Bet ir cilvēki, kuri apakšbikses mēra virsū uz savām apakšbiksēm un zeķubiksēm.. Varbūt tās meitenes kabīnēs dara tāpat. :)
22.09.2019 15:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Palmiņa @ 22.09.2019 15:11
preškam tur vispār kko pirkt?
Tadas drēbes vari pasūtīt 2x lētāk.
+neticu, ka tiešām pēc tām fotosesijām kko tur mazgā vai viņas pašas sev visu to pērk. Un kvalitāte jā, slikta. Man žēl atdot kaut kādus 60 eur par somu, kura pēc mēneša nodilst un izskatās pēc sū*a. Tad labāk nopērku Zara, h&m, Daniele Donati vai jebkurā citā veikalā un kalpo šobrīd 3 gadus kā jauna. Palasi FB atsauksmes un reti kura saņem visu kā vajag un nav kkadi diegi uz āru vai vēl nez kas.
es tā neteiktu ?esmu redzējusi stulbas kazas, kuras piemerišanas kabīnē mēra arī apakšveļu un ko tik nē. Taka pirms pirkt 3x apskatos. Te arī bija sen meitenes diskusijas, kur biksītēm bija iekšpuse netīra ar citas meitenes kājstarpes saturu..
Ari veikalos visi džemperi un krekli ar sviedriem, tonāliem, smaržām, netīri. Pa nagiem sadot, ka nevar iemācīties iet uz veikalu pirkt apģērbu BEZ makeup.. Sviests.

Mani, vienkārši interesē, citu pieredze ar Butterfly drēbēm!
Es neko netaisos sūtīt. Labak kaut kad aiziešu uz vietas, paskatīšos, kas tad tur īsti notiek.
22.09.2019 15:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Palmiņa @ 22.09.2019 15:11
preškam tur vispār kko pirkt?
Tadas drēbes vari pasūtīt 2x lētāk.
+neticu, ka tiešām pēc tām fotosesijām kko tur mazgā vai viņas pašas sev visu to pērk. Un kvalitāte jā, slikta. Man žēl atdot kaut kādus 60 eur par somu, kura pēc mēneša nodilst un izskatās pēc sū*a. Tad labāk nopērku Zara, h&m, Daniele Donati vai jebkurā citā veikalā un kalpo šobrīd 3 gadus kā jauna. Palasi FB atsauksmes un reti kura saņem visu kā vajag un nav kkadi diegi uz āru vai vēl nez kas.
es tā neteiktu ?esmu redzējusi stulbas kazas, kuras piemerišanas kabīnē mēra arī apakšveļu un ko tik nē. Taka pirms pirkt 3x apskatos. Te arī bija sen meitenes diskusijas, kur biksītēm bija iekšpuse netīra ar citas meitenes kājstarpes saturu..
Ari veikalos visi džemperi un krekli ar sviedriem, tonāliem, smaržām, netīri. Pa nagiem sadot, ka nevar iemācīties iet uz veikalu pirkt apģērbu BEZ makeup.. Sviests.

Oi, tad man laikam paveicies, jo parasti sanāk pirkt apakšveļu kur tie pīkstuļi tā pielikti klāt, ka nekādi nevar uzmērīt :D
22.09.2019 15:13 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.09.2019
Evelīna * @ 22.09.2019 14:58
Mani interesē -
Vai tiešām ir tik traki ar to apģērbu kvalitāti -kā te iepriekš rakstīts?
Vai tiešām uzvelkot, uzreiz pilnigi viss irst pa vīlēm vai nomazgājās krāsa, izstaipās vienā rāvienā?
Vai tiešām, tur pilnīgi neko nevar pirkt?
preškam tur vispār kko pirkt?
Tadas drēbes vari pasūtīt 2x lētāk.
+neticu, ka tiešām pēc tām fotosesijām kko tur mazgā vai viņas pašas sev visu to pērk. Un kvalitāte jā, slikta. Man žēl atdot kaut kādus 60 eur par somu, kura pēc mēneša nodilst un izskatās pēc sū*a. Tad labāk nopērku Zara, h&m, Daniele Donati vai jebkurā citā veikalā un kalpo šobrīd 3 gadus kā jauna. Palasi FB atsauksmes un reti kura saņem visu kā vajag un nav kkadi diegi uz āru vai vēl nez kas.
feinulee @ 22.09.2019 12:23

bet ja runa ir konkrēti par bodijiem, tad viņiem aizmugure ir kā stringbiksītes un veikalos neviens stringus nemēra.. padomā viņas fotosesijās nostaigā ar tiem bodijiem pus dienu starp kājām un pēc tam tirgo kā jaunus...
es tā neteiktu ?esmu redzējusi stulbas kazas, kuras piemerišanas kabīnē mēra arī apakšveļu un ko tik nē. Taka pirms pirkt 3x apskatos. Te arī bija sen meitenes diskusijas, kur biksītēm bija iekšpuse netīra ar citas meitenes kājstarpes saturu..
Ari veikalos visi džemperi un krekli ar sviedriem, tonāliem, smaržām, netīri. Pa nagiem sadot, ka nevar iemācīties iet uz veikalu pirkt apģērbu BEZ makeup.. Sviests.
22.09.2019 15:11 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
feinulee @ 22.09.2019 15:08

Es pagājušā gada vasarā biju nopirkusi balto mežģīņu topu, pēc pirmās mazgāšanas reizes man apakšējā mežģīne visa atira vaļā.
Tad iegādājos bikses rozā sasienamas, kvalitāte arī bija galīgi garam, audums nepatīkams, iekšā nošūtās vietas ar neizprotamām dīvainām vīlēm šķībām. - šogad tās pašas bikses ir no pilnīgi cita materiāla un es teiktu, ka patiešām labas kvalitātes, ļoti patika audums. Iespējams, ka viņa sākusi iepirkt kvalitatīvākus apģērbus. Vēl esmu bijusi pirkusi tā saucamo perfekto bodiju melnā krāsā, arī bija ok kvalitāte, bet man nepatika kā man izskatās,laikam baigi lielām krūtīm jābūt.
Māsīca iegādājas kleitu, bildēs bija ļoti skaista, saņemot dzīvē krāsa bija galīgi garām un man nepatika ne audums, ne kā izskatās, kleita bija tā nolaistiem pleciem ar daudz kabatām un striķīšiem savelkamiem, spīdīgas lielas pogas priekšā.

Noderīga informācija! Paldies!
Varbūt vēl kāda varētu padalīties?
22.09.2019 15:11 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Evelīna * @ 22.09.2019 14:58
Mani interesē -
Vai tiešām ir tik traki ar to apģērbu kvalitāti -kā te iepriekš rakstīts?
Vai tiešām uzvelkot, uzreiz pilnigi viss irst pa vīlēm vai nomazgājās krāsa, izstaipās vienā rāvienā?
Vai tiešām, tur pilnīgi neko nevar pirkt?

Es pagājušā gada vasarā biju nopirkusi balto mežģīņu topu, pēc pirmās mazgāšanas reizes man apakšējā mežģīne visa atira vaļā.
Tad iegādājos bikses rozā sasienamas, kvalitāte arī bija galīgi garam, audums nepatīkams, iekšā nošūtās vietas ar neizprotamām dīvainām vīlēm šķībām. - šogad tās pašas bikses ir no pilnīgi cita materiāla un es teiktu, ka patiešām labas kvalitātes, ļoti patika audums. Iespējams, ka viņa sākusi iepirkt kvalitatīvākus apģērbus. Vēl esmu bijusi pirkusi tā saucamo perfekto bodiju melnā krāsā, arī bija ok kvalitāte, bet man nepatika kā man izskatās,laikam baigi lielām krūtīm jābūt.
Māsīca iegādājas kleitu, bildēs bija ļoti skaista, saņemot dzīvē krāsa bija galīgi garām un man nepatika ne audums, ne kā izskatās, kleita bija tā nolaistiem pleciem ar daudz kabatām un striķīšiem savelkamiem, spīdīgas lielas pogas priekšā.
22.09.2019 15:08 |
 
Reitings 93
Reģ: 21.09.2019
Mani interesē -
Vai tiešām ir tik traki ar to apģērbu kvalitāti -kā te iepriekš rakstīts?
Vai tiešām uzvelkot, uzreiz pilnigi viss irst pa vīlēm vai nomazgājās krāsa, izstaipās vienā rāvienā?
Vai tiešām, tur pilnīgi neko nevar pirkt?
22.09.2019 14:58 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
fifa @ 22.09.2019 13:13
Es nezinu kā citas, bet es parasti velku apakšveļu arī zem bodijiem. Bet nu tas tad ir maksimāli pretīgi.
nu apakšveļu jā, es arī vilktu, bet man tāpat neliekas baigi forši ņemot vērā kāda ir tā aizmugure, tāpat viņa ir 'dupsī', vienalga vai tev ir savas biksītes apakšā vai nē.. nu man tas liekas galīgi garām..
apskaties šeit Aleksandrai ir mugurā, otrā bilde no sāna, viņai tikai bodijs mugurā, viss dibens pliks. https://www.instagram.com/p/BpppeRLBWIq/
22.09.2019 13:42 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Es nezinu kā citas, bet es parasti velku apakšveļu arī zem bodijiem. Bet nu tas tad ir maksimāli pretīgi.
22.09.2019 13:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
fifa @ 21.09.2019 21:49
Nu meitenes, pie Elīnas iet meitenes, bet nedomāju, ka tik daudz kā jebkurā parastā apģērbu veikala - zara, h&m, nevaig tak pārspīlēt.

bet ja runa ir konkrēti par bodijiem, tad viņiem aizmugure ir kā stringbiksītes un veikalos neviens stringus nemēra.. padomā viņas fotosesijās nostaigā ar tiem bodijiem pus dienu starp kājām un pēc tam tirgo kā jaunus...
22.09.2019 12:23 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Bet, nepātprotiet, es arī nepirktu neko netīru vai saplēstu, kur nu vēl par tādu naudu. Ticu, ka pēc Sabīnes Kalējas visas drēbes paliek oranžas no viņas paštonējošā. Visas plaukstas galīgi melnas, visu laiku acīs krīt.
22.09.2019 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 13.11.2011
Nekad jau nevar zināt, kas tās drēbes ir nosmerejis. Tik pat labi tā varēja but tāda pati pircēja, kā tu. Vienīgi, man liekas, ka parastā apģērbu veikalā, ja prece bijusi netīra, var sarunāt kādu atlaidi.
22.09.2019 09:47 |
 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Meitenes domākat kad vesela bars taisa fotosesiju viņas velk savas pirktās drēbes? Protams, ka nē viņas velk to ko pēc tam turpat var nopirkt uz vietas vai aizsūta
Pati biju mērīju lietas kuras bija sasmērētas ar lūpukrāsu ar tonālo, tā arī noliku malā un aizgāju prom
Pateicu Elīnai viņa pateica negribi nepērc
22.09.2019 09:20 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Meičuki!! Skrienam iepirkties! :)
21.09.2019 23:25 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
New story - khaki džemperi ar Krievijas karogu. ??
21.09.2019 22:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!