drauga mamma

 
Reitings 9
Reģ: 10.09.2019
Sveikas!
Pieļauju iespēju, ka līdzīgas tēmas ir bijušas daudz un dikti, bet arī man šoreiz prasās izkratīt sirdi un parunāt par to, kas jau sen grauž.
Esam attiecībās jau pusotru gadu, no šī gada sākuma sākām dzīvot kopā(atsevišķi no vecākiem). Mēs sadzīvojam ideāli - abi esam kārtīgi, par darbiem nekad nav jāstrīdas un atstājam pēc sevis kārtību. BET katru reizi, kā ciemos atbrauc drauga vecāki sākas problēmas.
Protams, es apzinos, ka ciemiņi ir ciemiņi un māju fiziski nesanāks uzturēt super kārtīgu, taču viņi burtiski visu apgriež kājām gaisā, neko nekad nenoliek atpakaļ un "ievieš savu kārtību".
Drauga mamma regulāri sāk tīrīt māju, likt drēbes mazgāties utt., tā it kā es pati to nedaru. Kaut gan realitātē esmu tikko, piemēram, nomazgājusi logus un viņa atnāks un notīrīs vēlreiz.
Vai arī veikalā visu laiku prasīs kas mums mājās ir nepieciešams, varbūt jānopērk kaut kas, kaut gan ēdiena mājās nekad netrūkst, kā arī es pati katru dienu gatavoju un vienmēr esam paēduši.
Esmu draugam jau vairākas reizes teikusi, ka jūtos ļoti neērti, ja viņa mamma konkrēti neciena manu darbu, iet darīt vēlreiz vai vispār pārkārto mūsu plauktus. Draugs ne reizi nav sniedzis īsti loģisku atbildi, tikai no sērijas "viņa tevi ciena, nesatraucies".
Vakar pamatīgi sastrīdējāmies, jo drauga mamma nolēma ielikt mazgāšanā tīrās drēbes. Kāpēc? Nezinu.
Faktiski apzinos, ka problēma ir tajā, ka draugs nav konkrēti nostādījis māti fakta priekšā, ka šī ir mūsu māja un viņai nav šeit nekas jādara, kur nu vēl jāievieš sava kārtība. It kā arī mammu saprotu - viņai ir grūti samierināties, ka dēlam ir jauna dzīve, pašam sava māja utt.
Varbūt kādai ir bijis līdzīgi? Ko darīt, kā rīkoties?
Jauku dienu :)
10.09.2019 13:25 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Neiesaku tīšuprāt maitāt attiecības ar vīra māti, vēl paspēsi :D viņa var būt noderīga, kad piedzima bērni un reizēm patiešām var izveidoties sirsnīgs kontakts. Censties izprast vienai otru, novilkt robežas un pie kara ieročiem ķerties tad, kad nu tiešām, tiešām viņa nesapratīs.
10.09.2019 16:51 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Vēl es visu laiku viņai zvanītu un saldā balsī prasītu, kā ko pagatavot vai kā labāk mazgāt, lai viņa kā pieredzējusi saimniece tev palīdz ar padomu. Ok, es bik aizrāvos ?
10.09.2019 16:29 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Draugam vajadzētu parunāt ar savu māti. Viņa tev šādi grib parādīt, ka nekāda saimniece tur neesi un visam jābūt pēc viņas stabules. Es ko tādu nepaciestu un aizliegtu braukt ciemos, kamēr neiemācīsies ievērot robežas. Vēl protams ir visādas "riebīgas" stratēģijas, kā piemēram sagatavot darbus jau iepriekš - sagaidīt ar netīrās veļas groziem, tukšu ledusskapi un izvandītiem plauktiem. Lai strādā. Es kādā plauktā vēl ieliktu pa seksa rotaļlietai. Bet tas viņai noteikti nepatiks, tu būsi saimniece un viņa kalpone. Daudz foršāk ir pārmazgāt acīmredzami mazgātus logus vai pārmazgāt drēbes, nekā reāli kaut ko palīdzēt.
Ja jums ir nodalītas istabas, es guļamistabā ieliktu slēdzeni ar atslēgu.
10.09.2019 16:27 |
 
Reitings 9
Reģ: 10.09.2019
Dzīvesvietu paši apmaksājam, esam pilnīgi neatkarīgi no mūsu vecākiem. Un par drēbēm - no skapja neņēma, bet bija čupiņa, kas atlikta uz gludināšanu, bet ar netīrajām tāpat nesajauktu.. :D
Paldies par atbildēm, vismaz spēju saprast, ka neesmu vienīgā. Bet lietas labā tāpat kaut ko jādara, laikam vien būs jāsaka atklāti, ka paši lieliski tiekam galā! :)
10.09.2019 15:17 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2009
Vina nem tavas tiras drebes ara no skapja un liek mazgat? :D
Viet kura dzivojat pieder kam?
10.09.2019 14:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Visticamāk domā, ka Tev nav pieredzes, lai apčubinātu viņas dēlu..
10.09.2019 14:29 |
 
Reitings 257
Reģ: 19.07.2017
Oi kā es tevi saprotu. Man gan nav tik traki, mūsu mājas savu kārtību neieved, bet jaukties attiecibas gan patīk. Manējā vīrene dzīvo viena, pārējie 2 bērni ir ārzemēs, tad nu manējo nelaiž nost no mātes pupa. Viņš arī ir teicis, lai nejaucas, tad ignorē, tad nerunā. Rezultātu nav. Ja uz nedēļu ir miers no viņas, tad pēc nedēļas dod vaļā pa divi deviņi. Ir nervi beigti. Kopš uzzinājusi, ka gaidām pirmdzimto jau paspēju sapirkt drēbes bez atļaujas, kaut kādus ratus noskatījusi etc. Sajūta ir kā bomzim. Iestāstīt neko nevar un ja pasaki savu viedokli tad ir dusmīga un aizskarta. Tāda dabai, man šķiet. Neko nevar izdarīt. Ja nu vienīgi aizbēgt prom no tādām. ?
10.09.2019 13:35 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Un vēl - vai dzīvokli paši apmaksājiet? Ja vecāki finansiāli līdzdarbojas, tad viņiem var rasties tāda papildus atbildības sajūta..
10.09.2019 13:32 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Saprotu šo problēmu. Esmu ar to sastapusies, tikai ne tik izteiktā formā. Ko darīt? Nodalīt robežas - tu saimniece - viņa - ciemiņš. Kad ķeras klāt, apturi, saki, ka pati izdarīsi. Kad atnāk ciemos, nezinu, varbūt rosies pati, lai viņai ir apkārt tas rosīšanās šums? Varbut mazāk aiciniet ciemos viņu, vairāk ejat ciemos, lai viņai iespēja jūs aprūpēt... Vēl vari nodalīt kaut kādus darbus un pati piedāvāt izdarīt, piemēram, uzreiz, kā atnāk ciemos - palīdzēsi man sagriezt salātus? Pa ceļam atnesīs kaut ko desertam, pusdienas jau gatavas. Vai ko tml.. visiem jāaprod ar jaunajām lomām. :) Varbūt drauga mammai sajūta, ka vēl viens bērns jāaprūpē :D
10.09.2019 13:31 |
 
Reitings 9
Reģ: 10.09.2019
Aizmirsu pieminēt, ka abi esam jauni, abiem 20
10.09.2019 13:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits