Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieberzos

 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Protams,saprotu ka šis ko rakstīšu ir jāizbeidz un ir pilnīgi nenopieti...stulbi...un ka jāsaprot ko vēlos...
Tātad,esmu attiecībās,bet pirms menesa iepazinos ar gadu jaunaku vīrieti. Sākām komunicēt un pa retam tikties. Saprotu,ka vins aizpilda to vietu kas man tiesi trūkst no esošā,bet no esosā negribu šķirties un ja sākumā likās- ou,man tak ir labas attiecības arī ar citiem viriesim un sis ar gan jau tikai draudzeties vēlas,neko vairāk. Bet sapratu,ka nu ir auzas. Jo līdz smadzenem beidzot aizgaja, ka sī jau skaitās krapšana...
Ar otru pusi esmu runājusi,ka nepiepilda to ko velos vai ko vajadzetu...un savaa vecumā jau reizēm liekas,ka esam iesēdējušes kā vairums pensionāru...
Pati esmu atbildejusi jau sev,ka ir jaizbeidz ta rīkoties.
Bet kā jūs samierināties ar attiecībām,ja īsti otrs nepiepilda otru????
06.09.2019 11:35 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Amm, nevienam nav jāaizpilda Tevi btw.
Ideāli ir tad, kad abi ir kā puzles gabaliņi, kas viens otru papildina, nemainoties un paliekot vienkārši taisnīgi pret sevi un citiem.
Nepiepildītā sajūta var būt gadījumos, kad Tev vienkārši šis vcilvēks nav īstais, kurš acīmredzot nav, ja praktiski krāp viņu. Otrkārt tad, ja pati esi nepilnīga.
Ieteiktu atrast sevi. Uz citiem vainu vienmēr vieglāk novelt.
Lai veicas!
08.09.2019 14:26 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Stridi tadi ir.
Ja ir strids, vai medaudz nepatemai.
Man pasam rokas nolaizas, un vairs neko nevelos istebot planot, iesledzos rezima, tagad tikai manas intereses, kamer piepildisu, ko velos tikai es pats vienatne.
08.09.2019 08:11 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
Thats the point,ka pirmie mēneši bija raibi- gājām biežāk atpūsties, bija lielākā iniciatīva, bet kad sākās pirmie strīdi,tad jau panesās pamazām vienaldzība.... un tagad īstenībā arī jau paliek taaa nekaa...
Nevaru saņemties izšķirsties...
Zinu kādu vīrieti gribu sev blakus...ja pirmie mēneši bija woowww, domāju,ka ir tieši tas ko vēlos... tiešām,likās kur viņš ir slēpies visu mūžu... ar laiku, diemžēl, redzēju kāda ir patiesība.... ehhh...besī
07.09.2019 14:30 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
MGTOW101 @ 06.09.2019 20:46
Ko jūs tādus mājās sēdētājus atradāt? Pašas vainīgas..
man interesē tas pats jautājums?
06.09.2019 22:56 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Ko jūs tādus mājās sēdētājus atradāt? Pašas vainīgas..
06.09.2019 20:46 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
Emīlija 001 @ 06.09.2019 20:10
@Latviete
Nepiepildītā sajuta - prasīju lai kādā brīvdienā,kad abi esam Rīgā aizlaižam, piemēram,uz mežaparku paskrituļot vai pastaigāt.
Aizbraucam,piemēram,uz kādu pierīgas taku vai kaut kur arī netālu no mājām kaut ko padarīt.... Nekā... pirms vairāk kā ned.pateica- noīrēsim kaut kur kādu mājiņu vai būdiņu un brīvdienas pavadīsim tur.... nekā....
Aizvedīšu tevi tur un šur....nekā.... cits cilvēks (tiesa radinieks) ir svarīgāks par norunāto , neskatoties uz to,ka tas radinieks lielākoties dur dunci mugurā un izrāda necieņu kā pet savējiem tā pret mani..
Sanāk tā- runā daudz,bet rīcību nav...
Pēdējā laikā tāpat vairāk ar draudzenēm atpūšos,protams,jūtos labāk, bet gribas izrauties kaut kur arī divatā...kaut vai paskrituļot vai jeb ko citu.... bet neee...
Kaut kā tā...
neredzu jēgu pavadīt savu dzīvi ar tādu cilvēku. Skumji. Izrunājies atklāti
06.09.2019 20:32 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Pilnīgi tevi saprotu. Man attiecībās tāpat. Es gribu kaut ko, bet otrs tikai mājās sēdēt
06.09.2019 20:31 |
 
Reitings 24
Reģ: 26.09.2018
@Latviete
Nepiepildītā sajuta - prasīju lai kādā brīvdienā,kad abi esam Rīgā aizlaižam, piemēram,uz mežaparku paskrituļot vai pastaigāt.
Aizbraucam,piemēram,uz kādu pierīgas taku vai kaut kur arī netālu no mājām kaut ko padarīt.... Nekā... pirms vairāk kā ned.pateica- noīrēsim kaut kur kādu mājiņu vai būdiņu un brīvdienas pavadīsim tur.... nekā....
Aizvedīšu tevi tur un šur....nekā.... cits cilvēks (tiesa radinieks) ir svarīgāks par norunāto , neskatoties uz to,ka tas radinieks lielākoties dur dunci mugurā un izrāda necieņu kā pet savējiem tā pret mani..
Sanāk tā- runā daudz,bet rīcību nav...
Pēdējā laikā tāpat vairāk ar draudzenēm atpūšos,protams,jūtos labāk, bet gribas izrauties kaut kur arī divatā...kaut vai paskrituļot vai jeb ko citu.... bet neee...
Kaut kā tā...
06.09.2019 20:10 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Brīvās attiecības rullē!
*ja netaisa bērnus
06.09.2019 13:47 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
Nesamierinos. Ja otrs nevarētu aizpildīt to tukšumu-čao un uz redzēšanos. Ja par to ir teikts, bet otram ir - phe, vienalga. Tad kas būs tālāk?
Ja otrs neko nedara, lai to mainītu, es šķirtos un viss. Nav jau pasaules gals, nekad nevari zināt ar ko īsti būsi laimīga. Dzīvot attiecībās un ciest, preškam to vajag.
Izrunāt vēlreiz, ja viņam vienalga vai neko nedara lietas labā, tad kāda jēga. Ja kopā tagad ir rutīna, kas būtu pēc piemēram 5 gadiem?
Es uzskatu, ka attiecībās pirmajiem 5 gadiem nedrīkst būt nekādu rutīnu. Citādi nākamie gadi nāks ar mokām. Un nekādu abpusēju mīlestību tas nesniegs.
Kā izpaužas šī nepiepildītā sajūta?
06.09.2019 13:26 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Priekš tā ir citi draugi/draudzenes, lai tukšo aizpildīt.
Vieglak it brīvā tipa attiecībās.
06.09.2019 12:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits