Rutīna

 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Sveikas, meitenes !
Jautājums ļoti vienkāršs, kā izvairaties no rutīnas ikdienā ? Saprotu, ka pavisam no tās vienveidīgās ikdienas nav iespējams izvairīties, bet tomēr katru dienu viens un tas pats, viss uz rinķi nav tas, kas mani īsti dara laimīgu.. varbūt jums ir kādi knifiņi, kā padarat darba dienas interesantākas ?
05.09.2019 13:00 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Hobiji/ nodarbošanās ārpus darba un mājām.
Velti vakaru nedēļā kad dodies uz masāžu vai kādu citu procedūru.
Ēdiena gatavošana, katru nedēļu vai ik pa vakariem uztaisi ko interesantu,nebijušu,izcep kūku,izmēģini jaunu recepti.
05.09.2019 14:13 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Hobiji! Man brīvajā laikā ir ko darīt
05.09.2019 13:09 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
P. S es īsti neiebraucu, bet rutīna attiecībās un kopistiskajos pasākumos, vai tieši tev pašai un tavā ikdienā?
05.09.2019 13:07 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
Darba dienu vakarus pavadu kopā ar draugu - ejam uz kafenēm, kīno, pastaigājamies parkā, ejam uz sporta zāli, citreiz vienkārši kopā paskatamies komēdijas . Rutīnu 4 gadu laikā neesam piedzīvojuši nevienu reizi, katru vakaru kaut ko darām un pārsvarā kopā mums iet ļoti jautri.
Ja ir runa par sevi, tad atrodi pulciņus/treniņus/nodarbes,jaunas draudzenes ar ko pavadīt laiku
Esmu to nostādījusi kā likumu - mājās par darbu /skolu nerunāt. Mācīties jā, bet gultā vai vispār to neievilkt.
Vienveidīgas sarunas, manuprāt veidojas ar cilvēku/-cilvēkiem ar kuriem tu saproties, bet nav tā fīča starp jums. Tam ir jābūt gan ar draudzenēm, gan otru pusi.
Bet tā-nodarbības, treniņi, jaunas lietas, pastaigas. Ja dzīvo Rīgā, viss tev ir iespējams. ?
05.09.2019 13:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits