Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svara kritums

 
Reitings 13
Reģ: 30.08.2019
Sveikas , mēnesi atpakaļ saku savu ceļojumu uz ideālu augumu , man tas liekais ir diezgan daudz ~30 kg , eju uz zālīti 5 reizes nedēļā pa 1.5 h kardio + trennežieri/svari , uzreiz pēc trenniņa izmantojot anabolisko logu , izdzeru vai nu proteīna kokteilīti , vai piena spēku .
Ēdu 3 reizes dienā, (skaitu kalorijas ) plus retu reizi kāda uzkodiņa protams ar zemu kcal.
Problēma ir tajā ka svars krīt tik lēni kaut gan sākuma svars bija trīsciparu skaitlis , pa mēnesi ir nokritušies kādi 4 kg tikai , kaut gan ēdiens satur maz kcal .
30.08.2019 09:39 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vēlviens minerāls ir kalcija karbonāts (ne obligāts) (lai uzsūktos vajag lietot kopā ar D3 vit) tirgojas akciza.net
12.09.2019 21:16 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Breath99
Elle, kādas ir Tavas domas par carnivore diet? Es esmu procesā. Un paldies par snake diet - nezināju, ka kaut kas tāds eksistē; man liekas, ka es mēģināšu (varbūt vari ieteikt, kur nopirkt to sāli ar minerāliem?)

Carnivoire tāpat kā keto, manuprāt, ir tikai terapētiska diēta. Es taisīju keto un tas pēc kāda laika sajūtās atgādināja ūdens fastingu. Man, personīgi, šķiet, ka samērīgs ogļhidrātu patēriņš ir daudz labāks kā lietot tikai gaļu. Tas ir arī vienkāršāk no vitamīnu/minerālu viedokļa. Carnivoire ir priekš retajiem, kam gēnos tiešām ir ielikts, ka gaļa ir tas, kas dara paēdušu un veselīgu (pāris reizes mēnesī ogas un dārzeņi ar nekaitē). Tāpat, lai taisītu carnivoire jābūt draugos ar zemniekiem un jo īpaši medniekiem, lai saņemtu pilnvērtīgāku uzturu. Tā gaļa maksā labi no 10€/kg un uz augšu.
Fāstingam ir dažādas formas. Tas var būt balstīts uz smūtijiem un buljoniem(bez biezumiem) vai dārzeņu sulām vai Ūdens vai vispār bez šķidruma. Secība ir sarindota pēc viegluma izturēt.
Snake Diet (juice) Sastāv no:
1.Ūdens 2l
2.Jūras/himalaju/ķeltu sāls (1tk). Var iegādāties Gemoss Popup store/Rimi/Maxima
3. Kālija hlorīds (1tk) ebay.co.uk Sūtot no UK būs visātrāk.
4. Magnija Sulfāts (0.5tk) (aka Rūgtā sāls) Floutings.lv vai Saules aptieka(padārgi).
5. Dzeramā soda (1tk) Gemoss
+(nav obligāti, bet enerģijai vērtīgi)
6. L-karnitīns dion.lv
7. Kreatīna Monohidrāts - dion.lv
8. Mct oil - vplab.lv
9. Zaļā tēja - veikalā
12.09.2019 21:11 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
^Dry brushing un dziļā elpošana.
11.09.2019 13:02 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Par limfatisko sistemu taisniba. Ka efektivak vinu attiirit?
Man Ar svaru viss ok, bet apskate konstateja, ka limfas daudziem organiem ir ta ka ciet, kas protams nav labi.
11.09.2019 08:28 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.09.2019
Pamēģini kādu rīta treniņu un augļus vairāk kā arī beidz rīt visādus sīkumus ko ikdienā sarij nav tas vajadzīgs šodien drusku nedomājām piedod bet domāju ka vajag balancēt nu viens veids kā vēl to izdarīt ir https://lv.oriflame.com/products/product?code=29691
Otrs izvēlies normālu paiku un vairāk skrien pa treniņu...
Skaties ko citas šeit sarakstījušas un beidz sev to skaidrot nekādas rolton diētas lūdzu...
11.09.2019 04:37 |
 
Reitings 81
Reģ: 11.09.2019
Emmm drusku personīgi iz dzīves...
Man redz ļoti sāp labais sāns jau mēnesi un kreisais sāp jau kādas 2 nedēļas patiesībā ilgāk. Ēdu tikai pēdējā laikā frī kartupeļus pa kādam banānus un neko vairāk jau nedēļu un ilgāk. Agrāk radās veselības problēmas sāpēja vēders nenormāli un tad gadu ēdu tikai augļus un putras un pa kādam jogurtam. Godīgi sakot tagad pa laikam iedzeru un ēdu neregulāri un kā jau teicu frī un jogurts un augļi tas vis. Varētu tu kaut kā to visu pakoreget?
11.09.2019 04:13 |
 
Reitings 232
Reģ: 21.10.2015
Fastings ir tiešām lielisks. Daudz ieguvumu, ne tikai svara zudums. Tiem, kas skeptiski, tiešām ieteiktu palasīt daaaaudz vairāk..
Elle, kādas ir Tavas domas par carnivore diet? Es esmu procesā. Un paldies par snake diet - nezināju, ka kaut kas tāds eksistē; man liekas, ka es mēģināšu (varbūt vari ieteikt, kur nopirkt to sāli ar minerāliem?)
10.09.2019 22:35 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ja ir interesē par fāstingu, tad var noklausīties bezmaksas audiogrāmatu https://www.audible.com/pd/Eat-Stop-Eat-Audiobook/B076B3N4R5 vai nereģistrējoties
05.09.2019 12:04 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Nevajag klausīties elle. Viņa pieņēmumu ir kaut kur pa internetu sagrabstīti un neviena zinātniska organizācija tos neatbalsta. Padomā loģiski, ja badosies nebūs spēkā nekam un pec liela bada ķermenis uzņems tikai papildus taukus. Labak ir ēst mēreni un sportot. Tā organisms tiks pieradināts gan pie slodzes gan pie normāla ēšanas ritma.

Zinātniskas organizācijas un pētījumi parsvarā tiek sponsorēti ar vēlmi pelnīt. Jo ir skaidrs, ka pētījumi ir lieta, kas ļauj pārdot. Pētījumos var būt pat maznozīmīga tendence uz vienu pusi, lai to varētu sākt izmantot reklāmās vai sava lobija pamatošanā.
Fastings gan ir praktizēts no laika gala un ir to izmanto arī dzīvnieki. Vai tas ir vienīgais veids kā zaudēt svaru? Absalūti ne!
Fastojot 72h un pēc tam mazliet uzēdot pirms nākamjām 72h nebūs tā, ka trūkst daudz spēka. Bet ja iespējams neest ilgāk, tad tas ļaus nonākt pie vēlamā svara ātrākā laika posmā.
Mūsdienās cilvēki nedzīvo kā senie cilvēki tāpēc manuprāt nav pareizi to visu salīdzināt un pielīdzināt. Mēs vairs neejam vākt un mēdīt, nav vairs tads klimats un daba. Tāpēc teikt ka diēta ir 100% piemērota mūsdienās ir nepareizi. Kā ari ģenētika nav kā senajiem cilvēkiem. Tāpēc ir jādomā mūsdienīgi un jāpielāgo diēta savam dienas ritmam un jāveido draudzīgas attiecības ar ēdienu...

Vēlos uzsvērt, ka tas ir tikai "Manuprāt" un nav pat meģināts "internetā sagrābstīt".
Mūsdienās organisms funkcionē tā kā tas ir funkcionējis vienmēr. Barības vielas tiek apstrādātas ar kuņģa skābi un atlikums novadīts zarnu traktā, kur var notikt tālākā sagremošana pateicoties baktērijām.
Attiecībām ar ēdienu vienmēr jābūt draudzīgām, bet ja ir notikusi novirze(aptaukošanās), tad to var salabot ar atslodzes periodiem.
Ir neskaitāmas dokumentālās filmas un arī mazāki pētījumi par to kā periodi bez ēšanas ietekmē pētāmo veselību un dzīves ilgumu. Ir arī ārsti, kas izmanto terapētisko fastingu (piemēram, Nefrologs Jason Fung https://www.youtube.com/watch?v=7nJgHBbEgsE) Neēšana ir stress organismam un šis stress pozitīvi ietekmē organisma pašattīrīšanos un spēju sevi "salabot".
Ed cik gribi bet dārzeņus un augļus. Tieši del kaut kādiem ierobežojumiem rodas apsēstības ar ēdienu vai izsalkums brīžos kad esi jau paēdis.

Var būt vegāns un var arī nebūt. Arī vegānisms ir ierobežojums. Izsalkums bieži rodas no pārtikas ķīmiskā sastāva neskatoties pat ja tam ir daudz kcal.
05.09.2019 11:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Mūsdienās cilvēki nedzīvo kā senie cilvēki tāpēc manuprāt nav pareizi to visu salīdzināt un pielīdzināt. Mēs vairs neejam vākt un mēdīt, nav vairs tads klimats un daba. Tāpēc teikt ka diēta ir 100% piemērota mūsdienās ir nepareizi. Kā ari ģenētika nav kā senajiem cilvēkiem. Tāpēc ir jādomā mūsdienīgi un jāpielāgo diēta savam dienas ritmam un jāveido draudzīgas attiecības ar ēdienu. Ed cik gribi bet dārzeņus un augļus. Tieši del kaut kādiem ierobežojumiem rodas apsēstības ar ēdienu vai izsalkums brīžos kad esi jau paēdis.
05.09.2019 08:19 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Kontrolēta un zināšanās balstīta badošanās nav nemaz tik slikta. Elle pareizi saka. Senais cilvēks arī taču netika pie pārtikas katru dienu. Un ir reizes kad vienkārši neko negribas ēst un tad arī nevajag, nevis domāt kā tad tā, negribas pusdienas kaut kas tak tomēr jāapēd. Bet apetīte rodas ēdot. Mūsdienās ir pārāk viegli pieejama pārtika un to nevajag ne noķert, ne nodīrāt un sadalīt ne arī nostaigāt kilometrus lai to atrastu un dabūtu laukā no zemes. Bet mūsdienu darbs ir pārāk mazu slodzi. Tāpēc jau ir sports un sporta sacensības lai kompensētu to uz ko bija spējīgs senais cilvēks. Mums ģenētiski iekšā ir kustēties un kustēties. Un pieņemu ka arī pārtiku neuzņemt nonstopā kā tagad brokastis tad vēl 2. brokastis tad pusdienas, launags, vakariņas un vēl uzkodas pa vidu.
05.09.2019 07:39 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Nevajag klausīties elle. Viņa pieņēmumu ir kaut kur pa internetu sagrabstīti un neviena zinātniska organizācija tos neatbalsta. Padomā loģiski, ja badosies nebūs spēkā nekam un pec liela bada ķermenis uzņems tikai papildus taukus. Labak ir ēst mēreni un sportot. Tā organisms tiks pieradināts gan pie slodzes gan pie normāla ēšanas ritma.
05.09.2019 07:16 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Es esmu par tievumu/vieglumu un ilgu kardio izturību, kā maratonistiem, riteņbraucējiem utml.
Būdīgs spēkavīrs/kačoks negribu būtu, tiem ir pavisam cita diēta/treniņi
04.09.2019 22:16 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Tiem, kas grib būt ļoti spēcīgi un enerģiski ir jāsaprot, ka kaloriju deficītā spēks neslēpjas. Muskuļi vislabāk augs 250-500kcal proficītā. Visvairāk enerģijas ir ar augstāku ogļhidrātu daudzumu un ar muskuļu izmēri krietni atšķiras augstākā ogļhidrātu diētā. Nevar gribēt visu vienlaicīgi. Vai nu esi slaids un spēks mazliet kritīs vai nu spēcīgs un liels vai liels un vājšs ?
04.09.2019 21:53 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Vēl jābilst, ka beidzot ilgstošu diētu/fastingu, kad sasniegts labs rezultāts nevajag uzskatīt, ka viss ir beidzies. Visticamāk būs pāris dienas tā, ka būs grūti sevi kontrolēt, taču jāņem vērā, ka pēc deficīta arī metabolisms palēninās un pārejai no ierobežošanas un normālām kalorijām jābūt pakāpeniskai 1-2mēnešu garumā. To sauc par "Reverse dieting"
04.09.2019 21:44 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Es galīgi neatbalstu šitās badošanās diētas, tad nav spēka/enerģijas utt. Vajag vnk. pareizi ēst (tik cik gribās) un kustēties (kardio)

Ja ir liels liekais svars, tad iztikšana no rezervēm nav badošanās, bet gan iespēja tik vaļā no liekā, lai esot tievākam būtu vairāk enerģijas un varētu izmainīt ķermeņa uzbūvi, uzkrājot taukus vienmērīgāk pa visu ķermeni. Lāči ir labs paraugs tam, ka var arī dzīvot no uzkrātā.
Enerģija un spēks nav optimāls ilgstoša fastinga laikā, bet pēc 1 dienas fastinga spēka mēdz būt tieši vairāk, jo ķermenis nav noguris no pārtikas pārstrādes. Kopumā līdz 72h ilgumam var arī nesajust lielu spēka/energījas zudumu.
Pareizi ēst ir stiepjams jēdziens, jo pat dabīgas lietas satur dažādus "umami" un var būt grūti kontrolēt sāta sajūtu. (Piemēram, grauzdēti, sālīti riekstiņi) :)
...4kg menesi ir loti loti labs rezultāts. Ja būs vairāk tad sanāks vienkārši badosanas un organisms paldies nepateiks. Appedisi vienu mazu kucinu un kg būs klāt, jo organisms var isleslgt enerģijas taupīšanas režīmu un tad no ta tikt valja būs pavisam grūti
Ar fastingu var zaudēt straujāk, bet ir jāzin kuras lietas rada maksimālu sāta sajūtu un kas jāēd pirms un nobeigumā, lai pārslēgšanās no glikozes uz taukiem noritētu mierīgi un nenotiktu izēšanās 2 nedēļu garumā, kas pārvelk svītru 40 dienu fastingam. Svars pēc diētas (jebkuras) atgriežas(bet vajag kontrolēt cik). 5-7kg atgūti pēc diētas ir normāli, tādēļ mērķi vajag uzstādīt arī par tiem 7kg augstāku.
Vari Pastāstīt lūdzu sīkāk par to snake diet lūdzu

Snake diet ir priekš tiem, kas ir jau pamēģinājuši iztikt bez ēšanas 24h, pēc tam 72h un ar prātu apzinās, ka fastings nemaz nav nekas tik radikāls.
Sagatavoties fastingam vislābāk var, ja vismaz nedēļu pirms fastinga sāk ievērot zemu ogļhidrātu diētu un varbūt lieto MCT oil kā brokastu aizstājēju(sviesta kafija/tēja). Fastinga uzsākšana un nobeigums ir kārtīgi jāplāno https://www.youtube.com/watch?v=9sV4BxXKh8s, jo var sanākt krist un tad ir jāmāk sevi noķert. Iepriekš jāsagatavo minerālvielu un elektrolītu komplekss un jādzer "snake juice". Jāiegādājas kāds ļoti sāļš minerālūdens (vytautas).https://www.youtube.com/watch?v=bNJvsH6P9rE
Lietas no kurām var vislabāk paēst, lai būtu ilgstoša sāta sajūta un labs hormonālais balanss. Ābolu sidra etiķis/citronu ūdens, tikai veselīgie tauki (mct, kokosa eļļa, sviests, e.v. olīveļļa, sezama eļļa), zema glikēmiskā indeksa dārzeņi ar šķiedrvielām (piemēram,saldētie pavasara dārzeņi), avokādo. Gaļa, zivis...kafija
Labāk nevajag lietot graudaugus, piena produktus, jebkādu ražotu pārtiku, jo tur sastāvā ir cukuri, umami, msg, sāls, skābe, tauki utt
PROTIP‼
Lai vai kāda būtu diēta un sanāk paslīdēt to badu un kāri vienmēr var nokontrolēt ar dabīgiem, taukainiem un šķiedrvielām bagātiem ēdieniem(Maltakcal gaļa, ara dārzeņi, salds krējums). Labāk extra 1500 tauku kcal kā 4000kcal ogļhidrātu.
04.09.2019 21:29 |
 
Reitings 105
Reģ: 03.09.2019
a kas tev nepatik? 4kg menesi ir loti loti labs rezultāts. Ja būs vairāk tad sanāks vienkārši badosanas un organisms paldies nepateiks. Appedisi vienu mazu kucinu un kg būs klāt, jo organisms var isleslgt enerģijas taupīšanas režīmu un tad no ta tikt valja būs pavisam grūti
04.09.2019 19:19 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
snake diet.com tas ir tad, kad ēšanas dienas ir retāk kā neēšanas...tas ir veselīgi... Vairāk pastāstīšu vēlāk. https://youtu.be/t1b08X-GvRs
04.09.2019 18:23 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Es galīgi neatbalstu šitās badošanās diētas, tad nav spēka/enerģijas utt. Vajag vnk. pareizi ēst (tik cik gribās) un kustēties (kardio)
04.09.2019 16:52 |
 
Reitings 13
Reģ: 30.08.2019
ellle @ 04.09.2019 12:25
Svara zaudēšana ir lēns process un var aizņemt 4-9mēneši. Tādēļ nevajag tā agresīvi pieet, jo tik ilgam laikam spēka nepietiks. Vajag pamazām, pakāpeniski. Teiksim visulaiku ēd maintenance līmenī un tad kaloriju deficīts rodas no 2dienām nedēļā kurās need vispār. Tādejādi par diētām jādomā daudz retāk. Kcal daudzumu nevajag mainīt atkarībā no trenniņiem, bet trenniņu dienā var ēst vairāk ogļhidrātu kā brīvajā dienā.
Ir gan viena diēta, kas ir daudz effektīvāka par jebko citu - snake diet, taču tad ir jādzer minerālvielas un ar krūti ar nevar barot. Es tagad esmu uz tās diētas 16d un 8kg nost. 2dienas refīd ar taukiem un dārzeņiem un esmu atsācis bez bada sajūtām.

Vari Pastāstīt lūdzu sīkāk par to snake diet lūdzu
04.09.2019 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!