Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mūžīga mīlestība

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kā lai droši mīl cilvēku, nebaidoties no sāpinājuma?
Viss, ko publisko medijos - ka pat prezidenta kungs atļaujas būt neuzticīgs, nerunājot vēl par tādiem andriem ērgļiem, kivičiem, buļiem... KĀ lai saglabā sirdsmieru savā laulībā?
Tāda sajūta, ka laulība un mīlestība pret vīru neko negarantē... ja vecs vecis jūtas jauns un varens, aizies pa kreisi.
Noteikti šeit Mgtow lietotājam būs ko komentēt, bet neko nesaku par tiem večiem, kuri uzreiz pasaka, ka nemeklē neko nopietnu. Savukārt, ja apsola Dieva priekšā (vai kur nu kurš precas) "līdz nāve šķirs", tā ir pēdējā nodevība to neizpildīt.
Es gan varu apsolīt, ka nenodošu savu vīru, jo, pat ja nāks kāds kārdinājums dzīvē, es ar to cīnīšos un novilkšu robežas. Jo esmu solījusi. Vnk nespētu tā sāpināt cilvēku, kas mani mīl. ?
Manuprāt, tas nav attaisnojums "mēs jau vīrieši =dzīvnieki, tēviņi". Kāpēc tad ir pāri, kas nodzīvo līdz nāve šķir? Varbūt tāpēc, ka laulātie ir spējuši cīnīties ar saviem kārdinājumiem un nevadīties tikai pēc instinktiem?! Tātad tas IR iespējams! Un viss pārējais ir tikai attaisnojums savai nolaidībai un zemiskumam.
P.s. Nekā personīga.
23.08.2019 17:41 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
MaijaGardi. Viduslaikos monarhi varēja atļauties visu, pat neslēpjot, un tauta sprieda -tie taču ir valdnieki, viņi ir kaut kas augstāks par cilvēku.
Tagad monarhi un politiskie līderi ir zem lupas. Tā ir gan skaudība, gan greizsirdība pret tiem kuri ir "sabiedrības krējums"
Vienmēr ir bijuši cilvēki kuri ir nav paticis draudzēties un čupoties ar kaimiņiem, kolēģiem, paziņām. Kāpēc neej un neaicini ciemos kaimiņus, kāpēc neej pusdienot kopā ar kolēģiem, utt. Tie automātiski tie uzskatīti par dīvaiņiem, nesabiedriskiem un sliktākiem cilvēkiem kopumā. Tikai tāpēc ka nedara kā visi.
26.08.2019 11:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Godfather, man tas uzreiz izsauc viedokli par karalisko ģimeni Anglijā, kura tiek apspriesta visā pasaulē un jo īpaši smalki pašā angļu zemē, ne tā saģērbies, ne tā pasmaidījis, sasveicinājies izsauc preses vētru un viedokļu jūru, tāda sajūta, ka šī nācija uztur šo ģimeni, lai tikai varētu pavīpsnāt par katru viņu soli, nevis tāpēc ka tā būtu kāda tradīcija.
Runājot par politiķiem, cilvēkiem vienmēr interesējusi citu dzīve, tiem patīk pavīspnāt par citiem, tāpēc man personīgi mazpilsētas nepatīk, dzīve tajās ir jauka, mājīga, pietuvināta dabai, bet ļaužu tenkas ir nepārspējamas.
26.08.2019 11:11 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Attieksme pret privāto dzīvi , vai tas ir prezidents vai strādnieks, būtu jābūt vienādai.
Protams no vēstures velkās līdzi sabiedrības uzspiestās "morāles normas" un ietekmīgām personām ir jārāda priekšzīme pārejai tautai.
Bet patiesībā sabiedrība ar prieku bāž degunu visās spraugās un netīrajā veļā, lai tikai uzietu kādus "morāles un normas" pārkāpumus.
Kas notiktu ja valsts vadītājs, kas labi pilda savus draba pienākumus, atklāti paziņotu par savu izkalidīgo dzīvesveidu ? Viņš noteikti saņemtu vispārēju nosodījumu un sabojātu savu politisko karjeru, pat ja ir izcili labs un godīgs politiķis. Un tikai tāpēc ka "sabiedrībai" nepatīk atšķirīgie. Jo "sabiedrībai" nepietiek ar darba lietām, tai gribās urķēties arī pa privāto dzīvi.
Ir darbs un ir privātā dzīve. Jo augstāka un biezāka siena ir starp tām jo abas pusas darbosies labāk.
26.08.2019 11:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Pēc dažu loģikas liekas kāpec cilvēki vispār precas vai taisa bērnus, ģimeni...tak tāpat pec 10 gadi būs rutīna un kas tik vēl ne, nu tad neveido to ģimeni, neprecies un ķer baudu tik, visas dzīves garumā...jēziņ....
26.08.2019 02:59 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es nevienu pusi nenoliku, manos komentāros bija pilnīgi neitrāla stāja, es nenosodīju ne krāpējus, ne upurus, jo tieši tā, mēs nekad nevaram zināt kas darās cilvēku savstarpējās attiecībās.
25.08.2019 15:49 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.08.2019
MaijaGardi @ 25.08.2019 08:57
Sievietes retāk krāpj jo viņas bieži nes šo upuri, būt tai kura ģimeni satur, nekrist kaunā, palikt zenītā, būt mātei, upurēties, neļauties miesiskām kārēm, pat ja gadiem vai desmitiem viņas dzīvesbiedrs viņai vairs nepieskaras kā maigai, trauslai būtnei, neizsaka komplimentus, neizrāda mīlestības izpausmes...
nu nu,retāk krāpj. neesam ielīduši cilvēku dzīvē un neesam atvēruši viņa skapi lai redzētu viņa skeletus. Nevajag tagad tāpēc nolikt vīru/vīrieti. zinu ļoooootiii daudz pārus kur tieši sieva/sieviete ir izdarījusi pirmā šo sānsoli un vēlāk atzinusies, jo iemīlējusies un nav izturējusi
Attiecības ir vainīgi abi ja notiek sānsolis. Vīrietis, ka nelutina, nepalīdz mājasdarbos, necenšas radīt kaisli, sieviete ka pārstāj sev sekot līdzi, rij visu pēc kārtas un negrib radīt uguntiņu vīram
25.08.2019 14:18 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
MaijaGardi +++
25.08.2019 11:44 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Iespējams arī šis faktors, viņām pienākas labi pabalsti, alga arī ir nopelnāma pienācīgāka, līdz ar to spēj sevi un bērnu nodrošināt. Latvijā tā ir problēma, tu šķiries, tev alga ir varbūt 800-900 uz rokas un tas jau ir labi LV līmenim, tev ir jānoīrē dzīvoklis, tev jāatrod skola vai bērnudārzs, Rīgā bērnudārzs vispār pakaļā, privātajiem jāpiemaksā, kamēr izsit no vīra kaut centu, paiet nez cik ilgs laiks, vari kaut mirt badā, ja nav ģimenes atbalsts. Tāpēc nes upuri un dzīvo
25.08.2019 09:28 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
MaijaGardi @ 25.08.2019 08:57
Sievietes retāk krāpj jo viņas bieži nes šo upuri, būt tai kura ģimeni satur, nekrist kaunā, palikt zenītā, būt mātei, upurēties, neļauties miesiskām kārēm, pat ja gadiem vai desmitiem viņas dzīvesbiedrs viņai vairs nepieskaras kā maigai, trauslai būtnei, neizsaka komplimentus, neizrāda mīlestības izpausmes...
Varbūt pie mums ir savādāk, bet rietumu pasaulē vairāk kā 70% gadijumu, sievietes ir tās kas ierosina šķiršanos.
https://www.psychologytoday.com/us/blog/the-new-resilience/201508/women-initiate-divorce-much-more-men-heres-why
Tur laikam spēlē faktors ka viņāk nav ko zaudēt, tiekai iegūt, dēļ tiesu sistēmas.
25.08.2019 09:15 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Tas ir tā kā nopirkt vienu mašīnu un braukt ar viņu līdz mūža galam, nu kā var neapnikt?....?
25.08.2019 09:07 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Tādēļ neticu monogāmām attiecībām mūža garumā, tas ir liels retums tā nodzīvot, vai nu tas ir upuris vai augstākā mērā prasme mīlēt un likt otram justies pilnībā mīlēts
25.08.2019 08:59 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Sievietes retāk krāpj jo viņas bieži nes šo upuri, būt tai kura ģimeni satur, nekrist kaunā, palikt zenītā, būt mātei, upurēties, neļauties miesiskām kārēm, pat ja gadiem vai desmitiem viņas dzīvesbiedrs viņai vairs nepieskaras kā maigai, trauslai būtnei, neizsaka komplimentus, neizrāda mīlestības izpausmes...
25.08.2019 08:57 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Es neesmu tik kategoriska, kad laulībā nodzīvo 15-20 gadus, es nesaku ka visiem, bet ļoti daudziem tā kļūst kā rutīna, ģimenē ir bērns vai bērni ap kuriem grozas visas lietas, kaisle ir nodzisusi, ir tikai kopīga dzīve ar saviem pienākumiem, bieži vien gadiem nestrīķējas raksturi un viedokļi, kas šad tad rada nevajadzīgu spriedzi un ja vīrietis visbiežāk atrod, satiek jaunu sievieti un viņa viņam atgriež tās sajūtas kuras zudušas ar sievu, tad tā arī notiek- krāpšana, sānsolis, nodevība, laulību zvēresta laušana, jo kā iepriekš šeit rakstīja, dzīve paiet, un varbūt negribas tā nodzīvot kā slazdā, aizmirstot par savām iekšējām velmēm un kaislēm. Ar sievietēm ir vèl trakāk, ja vīrieši citas sievietes uztver kā kaisles objektu savu fizisko vēlmju mierināšanai, tad sievietēm tā bieži vien ir iemīlēšanās, kas arī pazudina attiecības.
Runājot par preses veidotām zvaigznēm, amatpersonām, arī viņi ir cilvēki, ja viņi pasākumos un žurnāla atvērumos spēj spīdēt, tas nenozīmē ka viņu attiecības ir pàrcilvēcīgas un būtiski atšķiras no pārējās sabiedrības.
25.08.2019 08:53 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Adaa @ 25.08.2019 00:04

ļoti rekomendētu nelasīt tenku vāceli un zzs ruporu.

Tas nav nekas jauns, Vējonis arī ņēmās ar savu sekretāri. Latvijā prezidentam netiek tik daudz uzmanība kā piem. Trampam, tāpēc var darīt ko grib un īpaši neviens neņems vērā.
25.08.2019 01:15 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
pat prezidenta kungs atļaujas būt neuzticīgs

ļoti rekomendētu nelasīt tenku vāceli un zzs ruporu.
25.08.2019 00:04 |
 
Reitings 33
Reģ: 23.08.2019
Dahlia @ 24.08.2019 23:09
Varbūt ne pa tēmu, bet man liekas, ka nedaudz savāda tēma (un domas galvā) tik neilgu laiku pēc kāzām. Vispār man no autores pēdējām tēmām kaut kā nolasās izteikts pesimisms saistībā ar pašas attiecībām. Tad kāzu diena izjaukta, jo lietus lijis, tad tas un šitais bijis ne tā, tad puņķi un asaras, tagad prātojumi par neuzticību... Nez, man kaut kā liekas, ka cilvēkam, kurš tik tikko apprecējies, aiz laimes un mīlestības būtu jālido, jābauda medusmēnesis un laulības dzīve, ne jādomā par neuzticību un to, kā nosargāt attiecības. Kaut kā par daudz tā negatīvisma. Varbūt pa dziļu rokos, tāpēc atvainojos, ja aizskāru.
piekrītu. tagad autorei ir jābūt septitajas debesīs un par kaut kādu krāpšanu vai sānsoļiem nevar būt ne runas. ko tad domas, kad kopa būs gadus 10 un attiecibas būs palikušas par rūtinu?
Manuprāt, diezgan liels pesismis autores domās tikko pec kāzām,kad jābūt vislaimigakajai sievietei nevis jāizdomā kaut kadi scenāriji galvā
24.08.2019 23:42 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
Dahlia @ 24.08.2019 23:09
Varbūt ne pa tēmu, bet man liekas, ka nedaudz savāda tēma (un domas galvā) tik neilgu laiku pēc kāzām. Vispār man no autores pēdējām tēmām kaut kā nolasās izteikts pesimisms saistībā ar pašas attiecībām. Tad kāzu diena izjaukta, jo lietus lijis, tad tas un šitais bijis ne tā, tad puņķi un asaras, tagad prātojumi par neuzticību... Nez, man kaut kā liekas, ka cilvēkam, kurš tik tikko apprecējies, aiz laimes un mīlestības būtu jālido, jābauda medusmēnesis un laulības dzīve, ne jādomā par neuzticību un to, kā nosargāt attiecības. Kaut kā par daudz tā negatīvisma. Varbūt pa dziļu rokos, tāpēc atvainojos, ja aizskāru.

Man viņas tēmas patīk, šķiet sirsnīga un jauka meitene .
Nez, man kaut kā liekas, ka cilvēkam, kurš tik tikko apprecējies, aiz laimes un mīlestības būtu jālido, jābauda medusmēnesis un laulības dzīve, ne jādomā par neuzticību un to, kā nosargāt attiecības.

smieklīgs komentārs .. Tu neesi lasījusi viņas tēmas tā pa īsto .
24.08.2019 23:19 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Varbūt ne pa tēmu, bet man liekas, ka nedaudz savāda tēma (un domas galvā) tik neilgu laiku pēc kāzām. Vispār man no autores pēdējām tēmām kaut kā nolasās izteikts pesimisms saistībā ar pašas attiecībām. Tad kāzu diena izjaukta, jo lietus lijis, tad tas un šitais bijis ne tā, tad puņķi un asaras, tagad prātojumi par neuzticību... Nez, man kaut kā liekas, ka cilvēkam, kurš tik tikko apprecējies, aiz laimes un mīlestības būtu jālido, jābauda medusmēnesis un laulības dzīve, ne jādomā par neuzticību un to, kā nosargāt attiecības. Kaut kā par daudz tā negatīvisma. Varbūt pa dziļu rokos, tāpēc atvainojos, ja aizskāru.
24.08.2019 23:09 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Egils Levits bijis neuzticīgs sievai?
24.08.2019 20:29 |
 
Reitings 118
Reģ: 17.08.2019
Pēc manām domām attaisnojums'' es esmu vīrietis man tāds instinkts uz citām skatīties'' ir nepatiess un stulbs. Cilvēks jau sen vairs nedzīvo pēc saviem instintktiem, vairs nav akmens laikmets.

Tieši tā! Cilvēks evolūcijas gaitā paliek gudrāks.
23.08.2019 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits