Vientuļā māmiņa

 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Sveikas, Lilit meitenes!
Nepieciešams padoms
Situācija sekojoša, dažus mēnešus biju attiecībās ar puisi, uzzinājām, ka esmu neplānoti palikusi stāvoklī (un bez pārmetumiem, vienmēr izsargājāmies). Sākumā viss bija labi, līdz brīdim kad pirms nedēļas ievācos pie viņa. Pirmie vakari bija tīri jauki, normāli parunājām un pavadījām kopā laiku cik iespējams, jo man bija jāpabeidz studijas, bet draugam darbs. Pirms pāris dienām draugs "no zila gaisa" bez konkrēta iemesla, pateica ka mums jāškiras, jo vinam esot pazudušas jūtas pret mani.
uz svētkiem protams atbraucu pie vecākiem, bet ko darīt tālāk? Vai kāds pēc pieredzes var pateikt cik grūti ir būt vientuājai māminai 19 gados un varbūt kadam ir ieteikumi kā atgūs puisi?
Un tiešām, lūdzu bez pārmetumiem, pēdējās dienās esmu pietiekami sāpināta.
22.06.2019 20:26 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Un nevajag mierināt ka atradīs citu čali kas mīlēs vientuļo māti + piekabi. Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.

Tev tiešām pāri 30? Jo kaut ko tik bērnišķīgu un es pat teiktu debilu es sen nebiju lasījusi. Mans tēvs kļuva par atraitni un vientuļo tēvu 35 gados. Ko tad visai viņa dzīvei bija jābūt norakstītai ar divām mazām piekabēm? Sarkanais karogs, ka viņš kādu mīlēja, bet dzīve izvērtās citādi? Normālam cilvēkam tik stulbi teksti ārā nenāk. Iesaistīti bērns(i), protams, visu padara nopietnāk, bet lai to sauktu par piekabi un sarkano karogu. Ej tak tu ratā. Un ņem prezi līdzi tur ejot, lai tiešām tādi nevairojas kā tu...
Es saprotu, ka vīriešiem bērnu jautājums ir smags. Bet pirmais, ko jāapzinās - sekss ir lai vairotos. Tas ir primārais. Ja negribi bērnu, tad attiecīgi rīkojies.
Es saprotu, ka maz jau vīrietim tā teikšana, ja sieviete neplānoti paliek stāvoklī, jo tas ir viņas ķermenis un viņas vēlmes ir priekšplānā. Bet kā jau teicu, tā ir seksa augstākā cena. Nevar vecis piepeši nu izlikties, ka neko nezina. Viss ir daudz sliktāk, ja sieviete to speciāli izdara un vīrieti mēģina piesiet, tas tiešām zemiski. Bet, ja šī stāsta autores gadījums, abiem vajadzētu spēt kaut kā rast pieaugušu cilvēku vidusceļu, bez tiesām, bez kašķiem un netīras veļas mazgāšanas...Diemžēl vairums vīriešu to neprot.
24.08.2019 15:44 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Srumun @ 24.08.2019 10:49
Nē, viņam ir problēmas ar atbildību.
Tieši tā, tāpēc man vienmēr ir līdz prezervatīvi, kaut arī tas nav 100% garants
24.08.2019 11:50 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Nē, viņam ir problēmas ar atbildību.
24.08.2019 10:49 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Tas bija nedaudz aizvainojoši. Neesmu no tām kas plānoti palika stāvoklī, vīrietim nezinot.
Esmu tikko beigusi studijas un man bija izplānota nākotne lai nostabilizētos finansiāli. Bērns bija pēdējais ko vēlos. Bet ideja par Abortu nebija man nevienā brīdī, tikai bērna tēvs to ieteica kad bija jau par vēlu. Bet nu spriežot pēc šīs diskusijas MGTOW101 ir problēmas ar stereotipiem. ?
24.08.2019 09:48 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
vonHerta @ 23.08.2019 18:58

Tu vispār filtrē ko raksti?

Es to biju domājis tā ka sieviete apzināti paliek stāvoklī, neskatoties uz to ka vīrietis negrib bērnus un izsargājās.
Te pat forumā bija tēma, - kā palikt stāvoklī vīrietim nezinot (apzināta prezervatīva saduršana, vai melošana par hormonu tabletēm)
Es uzskatu ka tādā gadijumā būtu jāveica aborts, lai gan ej pēc tam pierādi...
23.08.2019 23:23 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
1) Atgūt nevajag- jo viņam tak nav jūtu vairs pret Tevi.
2) Abiem jāuzņemās par to ir atbildība - tā kā ,lai viņš tik maksā ragā.
Un pieņemt lēmumu par abortu - ir sievietes izvēle - viņas ķermenis, jebkāda veida negatīva ietekmēšana uz abortu - tas ir krimināli jāsoda.
3) Daudz puišu -atradīsi citu.
4) Vecāki/radi/draugi palīdzēs - jāmācās, jāaudzina bērns, jāstrādā :D
23.08.2019 19:24 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
MGTOW101 @ 24.06.2019 22:54
Piekrītu ka abiem jāuzņemās atbildība! Tad ir jātaisa aborts, nevis jābojā dzīve sev vai otrai pusītei un vēljovairāk bērnam.

Tu vispār filtrē ko raksti?
23.08.2019 18:58 |
 
Reitings 110
Reģ: 18.08.2019
MGTOW101 @ 24.06.2019 22:54
Piekrītu ka abiem jāuzņemās atbildība! Tad ir jātaisa aborts, nevis jābojā dzīve sev vai otrai pusītei un vēljovairāk bērnam.
Sieviete tikai pati izlems, vai taisīt abortu vai nē. Kas tā par veču izlemšanu sieviešu vietā, kas notiek viņu dzemdēs!?
23.08.2019 18:55 |
 
Reitings 118
Reģ: 17.08.2019
Normāliem čaļiem vientuļās mātes ar sīko (vēl jo vairāk ar maziņu) ir liels sarkanais karogs.

Atvaino, bet tieši normāls vīrietis pieņems arī to bērnu, ja sievieti mīlēs. Nespried pēc sevis.
23.08.2019 18:48 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Mamma strādā pašvaldībā un ik pa laikam tieku bezmaksas dažādos pieredzes apmaiņas braucienos. Un ir saglabājies labs kontakts ar vidusskolu kuru mācījos pirms 4 gadiem. Tur man arī būs iespēja apmeklēt bezmaksas kursus nedēļas nogales. Tāda ziņā nesēžu rokas klēpī salikusi, bet kaut ko darīšu.
23.08.2019 18:42 |
 
Patīk
Reitings 335
Reģ: 12.10.2018
Sākot kopdzīvi un seksu, jābūt arī gatavam uz to ka 100% izsargāšanās nepastāv un sekas ir atbildība par cilvēku.
100% garantiju dod sterilizācija, lai nebojātu dzīvi, ne sev ne citiem.
Aborts arī nav risinājums, jo vienam no partneriem ir jāuzņemās veselības risks -aborts nav 100% drošs fiziskai veselībai, nemaz nerunājot par garīgo.
Gandrīz visi (~ 90%) vīriešu ( ja tos tā var saukt) kuriem ziņa par bērnu "sabojā visu dzīvi" , pēc gadiem meklē kontaktu ar savu pēcnācēju. Ja ne fiziski, tad seko līdzi FB un citur.
23.08.2019 11:53 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.03.2019
feinulee @ 23.08.2019 11:24
Ar alimentiem vispār ir ļoti vienkārši ja zināms bērna tēvs un to vari pierādīt. Ja viņš nevēlas maksāt, tu sūdzi viņu tiesā, tiesā tiek izskatīti viņa ienākumi un pēc to summas nosaka cik viņam obligāti jāmaksā katru mēnesi nauda. Ja viņam nav darba un nav oficiāli ienākumi, ko uzrādīt, tad tev maksās valsts kaut kādu minimumu, pirms pāris gadiem tie bija 90eur, nezinu kā tagad. Un pēc tam kad čalim parādīsies nauda, viņam tas viss, ko viņa vietā maksājusi valsts, tiks atvilkts:))

Izskata no Lv minimālās algas, kas šobrīd ir 430 Eur. Līdz septińiem gadiem tie ir 25%, no 7 līdz 18 gadiem tie ir 30%.
23.08.2019 11:36 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Tas ir saprotami, ka šobrīd uzsākt darba gaitas nav īpaši iespējams. :) Un vecāku pabalstam (tam, kas 171 EUR, tas arī neko daudz nedotu). Vienkārši iesaku padomāt par priekšdienām. Arī šobrīd gan jau esi mājās un neesi sevišķi aizņemta. Varbūt iespējams painteresēties NVA vai vietējā pašvaldībā par iespējamajiem bezmaksas kursiem, ar ko aizpildīt šo laiku? Varbūt pat pirms bērna nākšanas pasaulē vari apgūt kādu profesiju?
23.08.2019 11:31 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ar alimentiem vispār ir ļoti vienkārši ja zināms bērna tēvs un to vari pierādīt. Ja viņš nevēlas maksāt, tu sūdzi viņu tiesā, tiesā tiek izskatīti viņa ienākumi un pēc to summas nosaka cik viņam obligāti jāmaksā katru mēnesi nauda. Ja viņam nav darba un nav oficiāli ienākumi, ko uzrādīt, tad tev maksās valsts kaut kādu minimumu, pirms pāris gadiem tie bija 90eur, nezinu kā tagad. Un pēc tam kad čalim parādīsies nauda, viņam tas viss, ko viņa vietā maksājusi valsts, tiks atvilkts:))
23.08.2019 11:24 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Bordo
Strādāt varēšu, pēc bērniņa nākšanas pasaulē, varēšu kādā no vietējiem veikaliem. Nejau visu mūžu grasos dzīvot uz kāda rēķina. Šobrīd darbā neņem jo visi zin ka gaidu mazo un nevienam nav izdevīgi paņemt darbinieci uz pāris mēnešiem.
Un par naudu piedzīšanu. Man jau ar advokātu viss ir sarunāts.
23.08.2019 11:09 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tad nu jautājums, kādas ir izmaksas tam un kā ir ar uzvārda likšanu, jo vēlos likt bērnam tēva uzvārdu bet viņš paziņo ka varēs likt viņa uzvārdu tikai pēc testa veikšanas.

A kādā sakarā bērnam viņa uzvārds?
MGTOW tu kā jau mgtows esi lohs. Ja vecis piekrīt bērnam kamēr aborts vēl ir legāls, un kad jau termiņš beidzies viņš saka "a vispār zini es pārdomāju" tad imho viņu varētu pie staba uz publisku pērienu. Un visi MGTOWi varētu nākt skatīties kā savējo šausta.
23.08.2019 10:57 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Tur kur dzīvoju, tur nekur darba iespēju neatradu. Dzīvoju ar vecākiem un apkārtējie jau palīdz ar to ko spēj (mēbeles, drēbes utt.)

Bet tīri tā skatoties nākotnē, nedomā vispār nekad meklēt darbu? Visi mūžu dzīvosi pie vecākiem un gaidīsi, kad kāds kaut ko palīdzēs? Varbūt lietderīgāk kļūt pašai pieaugušai un prast gādāt pašai par sevi? Pamēģini kādus manikīra, friziera kursus (kā piemērs), ja šī lieta aizies, tad varēsi pārcelties uz lielāku pilsētu, kur arī iespējas būs citas.
Jo es zinu 100% ka bērns ir viņa un jebkurā gadījumā naudu saņemšu. Kaut tie paši ienākumi kas ir pirmo gadu. Un tad 18 gadus varēšu piedzīt alimentus.

Naivi. Neiesaku paļauties uz kaut ko tādu. Kā piedzīsi, ja viņš nemaksās labprātīgi un nebūs ierakstīts dzimšanas apliecībā? Ar kādu mehānismu? Pirmo gadu, cik saprotu, maksā 171 EUR no valsts, bet kāpēc šo summiņu nepalielināt jau pirmajā gadā ar tēva alimentiem?
23.08.2019 09:58 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Zini,lai tas “vecis” iet kur viņš grib! Bērniņš ir lielākā laime un neviens lupata nesabojās Tev un Tavam bērniņam dzīvi!
Lai tas lupata(savadāk nevaru viņu nosaukt) maksā uzturnaudu ,bet Tu dzīvo laimīga kopā ar mazulīti! ❤
Mans tēvs nobijās no atbildības un arī pameta ģimeni,tagad kopš esmu pieaugusi uzbāžas man,bet man ir pilnīgi vienalga,jo man bija un ir ,pati foršāka mamma!❤️
Lai mierīgs gaidīšanas laiks un ja vēlies parunāt droši raksti!
23.08.2019 09:54 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Tur kur dzīvoju, tur nekur darba iespēju neatradu. Dzīvoju ar vecākiem un apkārtējie jau palīdz ar to ko spēj (mēbeles, drēbes utt.)
Viņu atgūt vairs nevēlos. Kad biju pir ārsta pirms neilga laika, nācās satikt un redzēju cik ļoti viņš sevi ir nolaidis (vizuāli nedomā par sevi vairs kā agrāk) ?
Nu ko lai saka. Veiksmi viņam maksāt to visu. Jo es zinu 100% ka bērns ir viņa un jebkurā gadījumā naudu saņemšu. Kaut tie paši ienākumi kas ir pirmo gadu. Un tad 18 gadus varēšu piedzīt alimentus.
Protams abi esam vainīgi un abiem atbildība liela. Bet neesmu vismaz pavisam viena, man ir ģimene un labākie draugi.
23.08.2019 09:53 |
 
Reitings 2031
Reģ: 21.02.2015
Uzvārda likšana nozīmē to, ka dzimšanas apliecībā pie ailītes "Tēvs" ir attiecīgā persona. Un, ja neesat laulībā, tad šo var dabūt gatavu tikai ar viņa piekrišanu (viens variants), caur tiesu, pierādot paternitāti (otrs variants). Taču noteikti iesaku to nokārtot, jo tikai šāds ieraksts garantē nākotnē alimentus bērnam no tēva līdz pat 24 gadu vecumam (ja studēs tik ilgi, ja nē, tad līdz 18). Parēķi pati, cik liela summa par šiem gadiem tā būs. :)
Paturpinot par pašu problēmu...Neredzu šeit variantu atjaunot attiecības ar puisi. Labākais, ko vari šobrīd, ir parūpēties par stabiliem ienākumiem, cik nu tas iespējams 19 gados. Tie paši manis pieminētie uzturlīdzekļi un paternitāte - ja nav pašai naudas juridiskai palīdzībai, vērsties Juridiskās palīdzības administrācijā. Viņi palīdz šādos gadījumos. Tālāk jau runāt ar vecākiem par palīdzību un pajumti. Pēc tam skatīties, kur mazo iekārtot dārziņā un pašai apgūt kādu profesiju, lai varētu strādāt. Viss būs labi, galvenais cīnies un nenokar galvu! :)
23.08.2019 09:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits