Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvanas vecākiem un vedējiem

 
Reitings 6
Reģ: 14.06.2017
Labrīt!
Man drīz gaidāmas kāzas, viss pa lielam gatavs, tikai nevaram nekādi izdomāt ko dāvināt vecākiem/vecvecākiem un vedējiem ! Gribas kaut ko personalizētu, noderīgu un ko nenometīs kaut kur malā!
Ir tikai problēma, ka vecāki šķīrušies un tad sanāk katrai ģimenītei kaut ko dāvināt , bet nevaram izlemt ! Tādu baigo hobiju nav nevienam, tāpēc ir grūtāk !
Lūdzu, padalieties ar idejām! :)
19.08.2019 08:47 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Mūsu dāvanu sortiments bija krūzītes ar uzrakstiem, koka lietiņas un piparkūkas. Dāvinājām vecākiem, vedējiem, un arī maniem mīļajiem vecvecākiem, kuri bija kā svētība mūsu dienai. :)
Bet tā uzskatu, ka nav īpaši vajadzīgs tērēties. Piekrītu MaijaGardi - kāzās jaunais pāris var uzvesties mazliet egoistiski. Vajag izvērtēt, vai saņēmējs novērtēs.
Dāvinājām šos nieciņus no sirds, taču ļoti priecājos, ka neiztērējāmies uz dāvanām viesiem. Diemžēl..bet Tavus centienus un pateicību novērtē tikai paši, paši tuvākie. Tādēļ tiem dāvaniņu var sarūpēt. Mazu, mīļu simbolisku.
23.08.2019 01:18 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Dāvinājām tētiem kaklasaites, bet mammām - katrai pa mazai pērļu rotai. Vienai bija kuloniņš, otrai auskariņi.
22.08.2019 10:12 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
Ceļojumu vedējiem, piemēram
22.08.2019 09:16 |
 
Reitings 6
Reģ: 14.06.2017
Man liekas tikai normāli vecākiem pasniegt dāvanas un arī vedējiem ! Jo viņi ļooti daudz iesaistas kāzu veidošanā un plānošanā . Tās dāvanas būtu kā superīga pateicība !
Un esmu bijusi uz vairākām kāzām un tur visur pasniedza dāvanas gan vecākiem, gan vedējiem ! ;)
22.08.2019 06:51 |
 
Reitings 118
Reģ: 17.08.2019
Man personīgi patīk dāvanas, kuras nekrāj uz sevis putekļus un kuras paliek atmiņā, piemēram, izbrauciens pa Gauju ar Gaujas tramvaju. Ziedi ir laba doma, bet, manuprāt, labāk podiņos, jo tad ilgāk dzīvos :)
Man patīk šī ideja:
http://www.sniegasuni.lv/article/15
19.08.2019 14:21 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Skaistus ziedus vecākiem un teātra biļetes vedējiem ar piedavājumu pieskatīt bērnus izrades vakarā :)
19.08.2019 12:49 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Arī nesaprotu kāpēc jādāvina kaut kāda nieki. Ja grib dāvināt kaut ko nopietnu tad jau tas ir dārgi. Uzdāvini puķes un kādas konfektes.
Biju kāzas kur dāvināja kruzas ar uzrakstiem- labākie vecāki, labākie vedēji... Nezinu man tas liktos stulbi un labāk saņemtu puķes. ? Kā arī vienās kāzas dāvina Spa apmeklējumu vedējiem un pirts vecākiem. Tas jau mazliet labāk.
19.08.2019 11:13 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Kāpēc jādāvina kaut kas? Redzu, ka arī citi visiem gatavo kādas sūdiņdāvaniņas(kaut kur redzēju ziepju gabaliņus, fleškas utm., vispār šķiet nevajadzīga, gandrīz kā pildspalvu uzdāvināt)? Tā ir tradīcija? Mēs bijām sliktie, neko nedāvinājām nevienam, un ja otreiz kāzas būtu jātaisa, taisītu svētkus egoistiski - vairāk sev, īpaši neiespringstot par citiem, vai citiem patiks, būs pietiekoši ēst, dzert, tusēt, interesanti, kas izglaidēs visus utt.
19.08.2019 09:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits