Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecības

 
Reitings 767
Reģ: 14.03.2014
Labs vakars visiem, kas šo lasīs! :)
Man ir sasāpējis jautājums. Tātad ar draugu kopā esam pāris mēnešus. No kuriem 2 jau dzīvojam kopā. Galīgi neesmu tusētāja, kādu 1x 2mēnešos varu aiziet kkur pasēdēt, bet tas ir maksimums ko no manis var izspiest. Savukārt draugs ir pilnīgs pretstats man- kompānijas cilvēks, kuram patīk satikties ar draugiem, iedzert. Piekrītu, ka vīrieti nevar turēt važās, bet man tas nākas ļooti grūti. It sevišķi, ja pašai tai dienā nav nekādu plānu. Viņš stāsta, ka nevar 24/7h pavadīt savu brīvo laiku ar mani, man atkal šķiet, ka tā galīgi nav un viņš nevēlas vispār laiku ar mani pavadīt. Vienvārdsakot, viņam vajag no visa pa druskai, bet man pietiek tikai ar darbs, mājas, viņš un ģimene. Varbūt tiešām esmu paranoiska brīvības apspiedēja, bet reāli nezinu kā reaģēt tādā situācijā. :-/
21.08.2019 17:11 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Izskatās, ka jūs esat pilnīgi atšķirīgi cilvēki. Ja viņš jau attiecību sākumā īsti negrib pavadīt ar Tevi laiku, tad padomā kā būs pēc pāris gadiem. Vai Tu vispār vari iztēloties kā būtu?
Ne Tu, ne viņš šajā ziņā tad īsti nevar mainīties, tad jūs paliksiet otram zem tupeles i viss, pēc laika būs vēl trakāk.
29.08.2019 19:10 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Ar laiku radīsies vēl vairāk problēmas. Varbūt viņš vnk nav attiecību cilvēks, jo kas par daudz tas vienmēr skādēs attiecībās.
29.08.2019 14:22 |
 
Reitings 34
Reģ: 04.02.2019
Ir tikai divi varianti - izrunāties un atrisināt vai šķirties. Gaidīt, kad vīrietis uztvers kaut kādus signālus vai pats izdomās ir diezgan bezcerīgi. Tādi viņi vienkārši ir. ?
Neviens priekšā nepateiks pareizo atbildi, jo katrs cilvēks ir individuāls un visiem viens neder.
Veiksmi!
29.08.2019 13:39 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Manuprāt, Jums "nav pa ceļam". Es vnk. arī esmu cilvēks, kuru nesaista Vecrīga, ballītes utt. vsm, ne vairs manā vecumā,protams, pa retam var, bet, nu, tiešām pa retam, izballējos padsmit gados. Par laimi, man vīram ir līdzīgi, viņš vēl varbūt šad-tad var kkur aiziet, bet bez manis arī nekad nevēlas, kaut es tieši viņu uz to mudinu, jo zinu, ka viņam patīk vairāk nekā man, bet, ja viņš būtu "party animal", man sākotnēji jau ar šādu cilvēku nebūtu pa ceļam. :) To tak uzreiz redz kāds cilvēks un kādas primārās interese......
29.08.2019 13:25 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Palasīju tavu jūlija tēmu. Bēdz tak prom no viņa, tu neesi viņa līmenis.
28.08.2019 22:14 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Domaju,ka viens no iemesliem kapec mans ex ir mans ex ir tiesi si lieta.Diezgan atri sakam dzivot kopa un sakuma vins man pielagojas un bija majas.Abi ari stradajam ofisa darbu,tapec brivdienas vienmer pavadijam kopa,ar retiem iznemumiem kad kads no mums aigaja patuset ar draugiem.Vins ar dzekiem,es kadreiz izgaju ar meitenem patuset.
Man ari nepatika un kaut ka nevareju lidz galam iedraudzeties ar vina labako comu,kuram bija ligava un sikie.Tapec pec kada laika pat tur isti ar vinu vairs nebraucu.Vins ari vairs nebrauca pie maniem draugiem.Tad viena bridi es attapos,ka katru reizi esmu viena pie saviem draugiem un vins viens pie saviem.
Kad pargaju uz mainu grafiku un vins palika ofisa grafika,loti pirmaja laika naca man preti,brauca pec darba pakal,bija uztaisijis vakarinas.Un pec kaut kada laika vairs ne brauca pakal,ne vakarinas.Un citi sikumi.
Man vina pietruka,neskaitamas reizes par to runajam,bet vinam skita,ka es kaut ka vinu gribu ierobezot. Un vins turpinaja darit to pasu.Kaut gan vins man bija introvertais,es vairak izliku savu energiju darba un pec darba biju galigi nekada...Kur nu vel lai brauktu tuset.
Man ieteikums,vai nu ir jaizrunajas par to un jaatrod kompromiss vai nu ilgtermina tur tapat nekas nesanaks.
28.08.2019 21:40 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Izklausies pēc manis. Es arī introverta un neprasās bieži ārā. Esmu bijusi ar puisi, kurš ļoti ekstroverts. Mums gan tas problēmas itin nemaz neradīja, jo nejutos, ka viņš mani atstātu novārtā. Arī bieži gāja ar draugiem uz ''boys night''. Pārējo čaļu draudzenes bieži pat sūdzējās, ka šie ar mani salīdzinot viņas, ka es tāda chill un viņām traucē, ja tik bieži vazājas puisis apkārt.
Bet, ja tu jūties pamesta novārtā, tad tur ir problēma. Jo tā tev nevajadzētu justies... Viņš tevi nekur līdzi nevēlas ņemt? Mans tieši mani kaut kur izvilka vairāk. Jo man vajag lai izvelk kāds, savādāk varu mēnešiem darbs/mājas un man viss ok...Mums bija labs balanss - viņš varēja iet, cik grib, netraucēja, ka es tāda mājas pele, bet ļoti bieži pats visur ņēma līdzi.Un arī netraucēja šad tad mierīgi mājās. Jums tur kaut kas neklapē.
21.08.2019 23:04 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ir divu veidu cilvēki tadi kuriem patīk iziet sabiedrība un būt ar citiem un tadki kuriem patik pa mierīgo mājas ar otru pusīti. Jūs esat atšķirīgi. Un manuprāt, pec pieredzes varu teikt ka tādas attiecības nestrādās un beigsies slikti. Vienalga vai ir mainu darbs vai nē, attiecības būtu jāpavada vairāk laika kopā
21.08.2019 22:27 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Sorry, bet nesaprotu, kādēļ jādzīvo kopā? Pāris mēnešu attiecības un jau tēlot ģimenes dzīvi? Tas ir laiks, kad tiekaties, iepazīstat un saprotat vai jums pa ceļam vispār. Attiecīgi šeit es teiktu, ka galīgi nav pa ceļam. Jūs esat radījuši rutīnu nemaz nepavadot laiku kopā. Normālā variantā, ja Tu galīgi uz ielas bez naudas nepaliec, mierīgi pateiktu puisim, ka esat sasteiguši un tāda dzīve Tev neinteresē. Ja viņam būsi svarīga, tad ne tikai piselēties naktī, bet arī atpūsties kopā, izbraucieni, pastaigas, kopīgas ēdienreizes utt. Līdz šim viņam viss izskatās, ka bijis bez iespringuma, bez liekas naudas tērēšanas un uzmanības veltīšanas, skuķis pie sāniem, pasaki vēl, ka dzīvokli un ēdienu uz pusēm dalat :D
Ieteiktu mazliet vairāk pašcieņas.
21.08.2019 22:00 |
 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Man arī ir līdzīga situācija, ja pat ne trakāka...
Ar draugu sanāk tikties reizi vai divas mēnesī. Viņš daudz strādā. Un ja ir kāda brīvdiena, tad to viņš sadala gan draugiem , gan man. Kā arī citreiz grib būt mājās, un neko nedarīt, atpūsties. Bet es tad ciešu. Jo šķiet tikšanās ir ļoti retas...
21.08.2019 21:49 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
ieplānojat laicīgi brīvajām dienām ko darīsiet, vismaz mēs tā darām, laicīgi izrunājam kādi kuram tuvākās nedēļas vai divu plāni, kuras nedēļas nogales brīvas un saplāno ko un kad darīs.

Reizēm ieplānojam, reizēm nē. Man vispār nepatīk plānot. Vai arī bieži vien brīvdienās ir tāds nogurums, ka vēlos vienkārši mājās sēdēt un neko nedarīt (vai otra puse ir līdzīgā situācijā). Bet mani apmierina tāds modelis, kāds tas ir. Manu otru pusi, manuprāt, arī. Ir trūkumi, ir priekšrocības.
21.08.2019 19:57 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Srumun @ 21.08.2019 19:35
Man ir nedaudz līdzīga situācija.
Arī darba laiku nesakritības dēļ sanāk pavadīt kopā pārsvarā tikai vakarus un atsevišķas brīvdienas, kas sakrīt UN nav tajās ieplānots kas cits.
Reizēm tas kaitina, ka tad, kad varētu pavadīt laiku kopā, otra puse izvēlas ko citu, taču tā kā arī savus draugus satikt gribu vai reizēm nevēlos konkrētas aktivitātes, pārāk par to nepārdzīvoju. Vienkārši jāpieņem, ka otra puse gribēs tikties arī ar citiem cilvēkiem, turklāt, ja cilvēks ir pieradis pie kāda konkrēta dzīvessveida, to arī tik viegli neizmainīsi.
Bet grūti arī saprast, cik plašas un kā izpaužas viņa brīvā laika citur pavadīšanas tendences. Vajag kādus piemērus.

mums ar draugu arī ir dažādi grafiki, es strādāju tikai darba dienas, viņš strādā maiņu grafiku, kas var iekrist arī brīvdienās, bet gandrīz visus vakarus pavadām kopā, praktiski visus un kādreiz ir kāds izņēmums, kas nav kopā. Bet tas, ko vispār gribēju teikt ir, ka mēs saplānojam weekedus jau laicīgi, tu vienkārši rakstīji sanāk pavadīt kopā pārsvarā tikai vakarus un atsevišķas brīvdienas, kas sakrīt UN nav tajās ieplānots kas cits.
ieplānojat laicīgi brīvajām dienām ko darīsiet, vismaz mēs tā darām, laicīgi izrunājam kādi kuram tuvākās nedēļas vai divu plāni, kuras nedēļas nogales brīvas un saplāno ko un kad darīs.
21.08.2019 19:39 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Man ir nedaudz līdzīga situācija.
Arī darba laiku nesakritības dēļ sanāk pavadīt kopā pārsvarā tikai vakarus un atsevišķas brīvdienas, kas sakrīt UN nav tajās ieplānots kas cits.
Reizēm tas kaitina, ka tad, kad varētu pavadīt laiku kopā, otra puse izvēlas ko citu, taču tā kā arī savus draugus satikt gribu vai reizēm nevēlos konkrētas aktivitātes, pārāk par to nepārdzīvoju. Vienkārši jāpieņem, ka otra puse gribēs tikties arī ar citiem cilvēkiem, turklāt, ja cilvēks ir pieradis pie kāda konkrēta dzīvessveida, to arī tik viegli neizmainīsi.
Bet grūti arī saprast, cik plašas un kā izpaužas viņa brīvā laika citur pavadīšanas tendences. Vajag kādus piemērus.
21.08.2019 19:35 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Attiecības ir smags darbs, man nepatīk pārāk piepūlēties otra cilvēka dēļ, + man vajag daudz alone time.
21.08.2019 18:10 |
 
Reitings 767
Reģ: 14.03.2014
Dakotta
Palasi vēlreiz. Rakstīju, ka nepilnu pusgadu. Piekrīti, ka būtu stulbi veidot tādu tēmu ņemot vērā ka bijām kopā mazliet vairāk kā 3 mēnešus, tāpēc neminēju konkrētu ciparu. :)
21.08.2019 18:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 21.08.2019
Jūs jau jūlijā bijāt kopā pusgadu, tagad 4 mēnešus tikai? Laiks gājis uz otru pusi?palasi savas vecās diskusijas.
21.08.2019 17:55 |
 
Reitings 8
Reģ: 21.08.2019
*Bella* @ 21.08.2019 17:37
Pārsvarā visiem draugiem ir attiecības, bet jau ilglaicīgas. Precējušies u.t.t. Mēs kopā esam pilnus 4 mēnešus, manuprāt, pavadam maz laika kopā. Šis ir tas laiks kad pāri nevar atlipt viens no otra, viņam viss mazliet savādāk. Ar viņa draugiem šad tad tiekamies arī kopā, tad visi nāk ar otrajām pusītēm.
esat kopā 4 mēnešus un tik maz laiku kopā pavadat? Attiecību sākumā vispār gribas 24/7 būt.
Kas tad būs tālāk ja jau tagad tādas lietas tiek konstatētas?
21.08.2019 17:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man liktos ļoti par maz laiks, ko pavadāt kopā..
21.08.2019 17:37 |
 
Reitings 767
Reģ: 14.03.2014
Pārsvarā visiem draugiem ir attiecības, bet jau ilglaicīgas. Precējušies u.t.t. Mēs kopā esam pilnus 4 mēnešus, manuprāt, pavadam maz laika kopā. Šis ir tas laiks kad pāri nevar atlipt viens no otra, viņam viss mazliet savādāk. Ar viņa draugiem šad tad tiekamies arī kopā, tad visi nāk ar otrajām pusītēm.
21.08.2019 17:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
*Bella* @ 21.08.2019 17:23
Te vairāk liekas, ka viņam vajag laiku pavadīt tieši bez manis. Viņš to argumentē ar to, ka atpūta ar čaļiem galīgi nav salīdzināma ar atpūtu divatā(tas ir ar mīļoto cilvēku)
Kā viņa draugi attiecas pret jūsu attiecībam? Un vai kompānijā neatpūšaties? Citi draugi ar otrajām pusītem visi kopa?
21.08.2019 17:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits