Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā būt?

 
Reitings 1
Reģ: 16.08.2019
Sveikas meitenes. Vēlējos varbūt kādu padomu, ieteikumu vai vienkārši izkratīt sirdi. ?
Esmu attiecībās 4.gadus un esmu ļoti laimīga. Puisis ir vienkārši zelts-jauks, gādīgs, rūpīgs,uzmanīgs. Nekad nav devis kaut kādu iemeslu justies slikti vai noprast man, ka manī kaut kas ir slikti.
Bet... Es vienkārši nespēju pieņemt sevi viņam blakus. Vienmēr liekas, ka esmu par sliktu. Par neglītu. Neesmu tik gudra. Neesmu tik smaidīga. Neesmu kā visas meitenes. Ka manī kaut kas ir ne tā. Katru reizi redzot citu meiteni, mani vienkārši iekšēji pārņem lēkme, varu mājās raudāt, vienmēr tā dēļ nav noskaņojuma, ko cenšos slēpt un neizrādīt . Jūtos vienmēr lieka viņa dzīvē, jūtos tā, it kā būtu sabojājusi viņam dzīvi, lai gan nekas tāds nav. Mums kopā ir pavadīts fantastisks laiks. Viņš vienmēr ir pats pats, nekad nav bijis kaut kāds greizsirdības iemesls. Dāvina dāvanas, puķes, vienmēr maksā. Vārdu sakot, vienkārši aptecē mani.
Bet atkal man iekšēji kāds saka-nē, tu neesi laba. Paskaties, kāda tu neglīta. Neesi tāda kā citas utt. (lai arī esmu normāla meitene, kopta, un par neglītu nevar nosaukt)
Vienkārši nezinu ko vairs darīt! Vienkārši gribas pārtraukt šīs attiecības, lai kaut cik justos labi iekšēji un man nebūtu sevis pārmetumi, ka redz kur labāka meitene. Tai pat laikā kāda runa var būt par šķiršanos - viss ir tik ideāli.
Jūtos vienmēr vainīga. Slikta.
Tagad draugs vēl arī uzsāks papildu mācības augstkolā, lai iegūtu papildus izglītību. Tur būs viņa bijusī lielā mīla un kā viņš teica vēl pirms sākām satikties, tad dikti viņam patika tā meitene - viņa esot tur forša un dibens viņai labs un vispār. Tāpat arī būs citas meitenes un es vienkārši jau nespēju - acu priekšā šīs ainas, ka koķetēs ar citām. Iepatiksies.
Ko darīt? Kā būt? Kā sevi pārliecināt par pretējo? Kā nelikt sev justies slikti manu iedomu dēļ un justies iekšēji pilnīgi, nevis pārmest sev katru dienu?
Piedodiet, ka sanācis tāds garais stāsts! ?
16.08.2019 23:36 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
veiksmīgi
17.08.2019 14:03 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
Pirmo reizi reģistrējos un jau tādas problēmas. Neiešu jau te kasīties ar kaut kādu administrāciju vai ko un man vēl kaut kas jāpierāda.
Paldies meitenēm par komentāriem! Celšu vēl vairāk savu pašapziņu! Lai Jums visām šodien izdevusies diena?
Žēl ka tik maz nācās te pabūt.
17.08.2019 14:03 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
neesi iedomājusies par to, ka jebkurš profils atstāj pēdas, un ir nosakāms no kāda pc sēdi, kāds ip, kādiem browser settings utt. Tāpēc ja esi iepriekš troļļojusi vai pārkāpusi noteikumus, gaidi atbilstošu administrācijas rīcību. Ja nē, tad paud savu sašutumu privātā sarakstē, nevis šādā publiskā formātā
17.08.2019 13:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
kāda melleenneee vai kas tur? neesmu vainīga ka nevar uztaisīt normāli nickname, jo lielāka daļa aizņemta un tad jātaisa ar simtiem burtu un ciparu. un kas tev vispar notiek, ja cilvēks reģistrējas un pēkšņi jau draud izdzēst un izdzeš pirmo profilu. tagad vēl... ?
17.08.2019 13:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary, Tu jau noteikti biji tas, kas nosūdzēja ! :D Sorry, nespēju Tevi saukt sieviešu dzimtē
17.08.2019 13:50 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
woman_wonderland @ 17.08.2019 13:44
Kāds varbūt nosūdzēja Tevi, bet nav skaidrs par ko, šajā diskusijā neko nesaskatu.
par ko var''nosūdzēt' '?
17.08.2019 13:48 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
vrbt tāpēc ka esi melleneeee eee e ?? Forumu pārvaldīšanas guru
17.08.2019 13:48 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
TimeToDream2 @ 17.08.2019 11:54

Tieši tā.
Esmu pati izbaudījusi līdzīgus kompleksus, ka likās, ka citas ir skaistākas utt. Draugam ir paradums sarunas laikā izstāstīt to, kas viņam nepatika bijušajā, citās meitenēs utt. Līdz ar to cēlu pašapziņu, ka manī nav tādu īpašību, rūpējos, lai viņam blakus ir meitene, kuru prieks redzēt, nevis kura rīko histērijas, zāģē utt.
Un kāpēc tu esi tā, kura baidās viņu pazaudēt. Tikpat labi tu vari aiziet no viņa, bet neizklausās, ka viņš par to ļoti uztraucas. Tici man, tu viņu par daudz idealizē. Ir citi vīrieši, kuri ir labāki par viņu, kuri neraksta citām meitenēm utt. Ziedi ir tikai ziedi, neuzskatu to pat par kādu īpašu detaļu attiecībās, vienaldzīga lieta. Mierīgā tonī pasaki, lai vairs nemētājas ar tādām frāzēm par bijušo dibeniem, ka tev tas liek justies slikti. Normālam vīrietim būtu jāsaprot, ka mīļotajai tas liek justies slikti.
Neticu, ka 4 gadu laikā var būt tādi kompleksi bez iemesla. Ja vīrietis parāda, ka tu viņam esi labākā, tad ar laiku tu tā arī sāktu justies, nevis raudātu, ja blakus viņam parādās kāda meitene. 4 gadi ir pārāk ilgs laiks. Kaut ko tu nestāsti līdz galam, iemeslam ir jābūt. Izklausās, ka tas ir viņa frāzēs par bijušo, sarakstes ar citām utt.
Cik jums ir gadu?
par aiziešanu esmu runājusi dažas reizes, un viņš vienkārši to nekad nepieļauj,saka, ka mīl, kāpēc tā, kad viņam būtu jādara labāk utt, un tad tā arī ir. Esmu ļooti ļoti laimīga ar šo cilvēku, to varu just arī no viņa puses. Tikai ik pa laikam šī mūžīgā sevis zāģēšana.
17.08.2019 13:45 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Kāds varbūt nosūdzēja Tevi, bet nav skaidrs par ko, šajā diskusijā neko nesaskatu.
17.08.2019 13:44 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
starpcitu, pirms tam tikai lasīju šo forumu un reģistrējos un tagad man raksta laikam redakcija vai atbildīgais/-ā un saka, ka izdzēsīs profilu. šis jau ir otrais profils ko izveidoju, jo pirmais pazuda. kāpēc tā un vai tā ir kaut kāda kļuda?
17.08.2019 13:42 |
 
Reitings 480
Reģ: 21.07.2019
Esi Tu pati un , ja viņš nevar Tevi novērtēt - tad ,acīmredzot, nav lemts būt.....
17.08.2019 13:40 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
Tā bija viena vienīgā reize 4gadu laikā, kad uzrakstīja tikai '' ko dari'' un vairāk neatbildēja viņai. Nezinu kāpēc, bet vairs arī neatbildēja neko.
Par to, kāpēc teica par lielo mīlu, jo mēs tad vēl nebijām kopā. Bijām tikai draugi, kas vienkārši sarakstījās par visu uz pasaules un arī es teicu par savām bijušām simpātijām.
Man varbūt jāprecizē jautājums - varbūt ir kaut kādi kursi iekšējā miera un harmonijas sasniegšanai, varbūt ir kaut kādas metodes kā izbeigt šo izgudrošanu sev galvā, kaut kāds mākslas, mūzikas vai citas terapijas? Pati es nezinu no kurienes vispār šādas domas, jo draugs nevienu reizi dzīvē nav teicis, ka man tevī nepatīk tas un tas, mani sevī to un to. Drīzāk viņš katru dienu atkārto, ka mīl, ka esmu vislabākā
17.08.2019 13:39 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Tā vien šķiet, ka daudzas domā, ka viņām ir jāizpatīk vīriešiem un jābūt ideālām ar ideālām figūrām. Liecieties mierā, un esiet Jūs pašas ;)
17.08.2019 12:21 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Man arī ir pašai kompleksi, jo manam puisim patīk koķetēt ar citam, vins pats man to teica, ka patīk flirtēt vnk patīk flirtēšana pati par sevi, ka tur nekā tāda nav . Bet kad es flirtēju uzreiz var redzēt kad greizsirdīgs paliek ?
Par augumiem runājot, mans vīrietis vispār ir ļoti neķītrs, es zinu ka viņam patīk sieviešu augumi, vienmēr skatoties kādu filmu pateiks o kādas krūtis vai kāds augums/kādi dibeni, bet tajā paša laika vins man arī to saka, lai gan man nav tik ideāls augums, man savs augums nepatīk, bet vins man saka kāds smuks dupsis , cik es skaista esmu.
Tas ir tikai normali ja vīrieši arī paskatās un apbrīno arī citu sieviešu augumus, tāda viņiem daba. Es arī pakustu kad ieraugu seksīgu vīrieti, vienkārši man ir tāda atšķirība ka es to skali nesaku. ?
Bet man līdz ideālam augumam un tādam kurš man pašai patiktu ir tālu. ?
17.08.2019 12:09 |
 
Reitings 1310
Reģ: 19.07.2019
Puisis nebūt nav ideāls, ja raksta citām meitenēm un tur telefonā citu sieviešu bildes.

Tieši tā.
Esmu pati izbaudījusi līdzīgus kompleksus, ka likās, ka citas ir skaistākas utt. Draugam ir paradums sarunas laikā izstāstīt to, kas viņam nepatika bijušajā, citās meitenēs utt. Līdz ar to cēlu pašapziņu, ka manī nav tādu īpašību, rūpējos, lai viņam blakus ir meitene, kuru prieks redzēt, nevis kura rīko histērijas, zāģē utt.
Un kāpēc tu esi tā, kura baidās viņu pazaudēt. Tikpat labi tu vari aiziet no viņa, bet neizklausās, ka viņš par to ļoti uztraucas. Tici man, tu viņu par daudz idealizē. Ir citi vīrieši, kuri ir labāki par viņu, kuri neraksta citām meitenēm utt. Ziedi ir tikai ziedi, neuzskatu to pat par kādu īpašu detaļu attiecībās, vienaldzīga lieta. Mierīgā tonī pasaki, lai vairs nemētājas ar tādām frāzēm par bijušo dibeniem, ka tev tas liek justies slikti. Normālam vīrietim būtu jāsaprot, ka mīļotajai tas liek justies slikti.
Neticu, ka 4 gadu laikā var būt tādi kompleksi bez iemesla. Ja vīrietis parāda, ka tu viņam esi labākā, tad ar laiku tu tā arī sāktu justies, nevis raudātu, ja blakus viņam parādās kāda meitene. 4 gadi ir pārāk ilgs laiks. Kaut ko tu nestāsti līdz galam, iemeslam ir jābūt. Izklausās, ka tas ir viņa frāzēs par bijušo, sarakstes ar citām utt.
Cik jums ir gadu?
17.08.2019 11:54 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
varbūt viņš Tevī saskata to, ko pati līdz galam nesaskati un nenovērtē. Sievietēm ir potenciāls, daži to pamana, dažas šo potenciālu realizē
17.08.2019 11:07 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja raksta citām ,tad arī citas interesē un nekad nevar būt pārliecība vai tur neizveidosies nekas vairāk par saraksti.
17.08.2019 10:58 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ja Tev galvā tādas domas, tad diezvai vari apgalvot, ka esi laimīga.
Un ar kādu mērķi draugs teica par savu bijušo mīlu,viņas dibenu utt?
17.08.2019 08:58 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
No šī apraksta tiešām nevar saprast no kurienes tev tādas domas un gribēju jau sūtīt tevi pie speciālista, bet tālāk lasot parādās arvien jaunas lietas - bildes, sarakstes, varbūt vēl kaut kas, kas tev liek justies nepārliecinātai par viņu? Pie psihologa tāpat aizej.
17.08.2019 08:41 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Puisis nebūt nav ideāls, ja raksta citām meitenēm un tur telefonā citu sieviešu bildes.
Varbūt tu viņu idealizē un negribi pieņemt to ka viņš tomēr koķetē ar citām un saproti, ka viņš var tevi pamest.
Es arī biju tā teikt abusive attiecībamās kur man likās ka puisis ir baigi labais, vienkārši perfekts un visu dara ideāli, lai gan viņš to izjūtu mani panāca ar savu iespaidošanu. Teica tāda lietas kā - kā paskaties es tev pērku puķes un visu ko vien gribi, bet tu nevari dabūt lielāku dibenu. Jā viņš arī bija smuks un tas man lika just kompleksus . Un tas man lika justies tā ka viņš aizies pie citas ar lielāku dibenu. Viņš arī rakstīja citām un iegalvoja ka tur nekā nav. Es arī domāju ka vaina ir manī, jo es viņam nevaru dot ko gribu, bet tad sapratu ka viņš ir psihopāts un viņš mani nemanot ir iespaidojis. Padomā vai tev nav tā pat, jo tas notiek nemanot. Arī kopā bijām ilgus gadus, un visticamāk būtu vēl ja nebūtu parādījies puisis, kas pasaka tas nav normāli ka tā jūties.
17.08.2019 07:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits