Kā būt?

 
Reitings 1
Reģ: 16.08.2019
Sveikas meitenes. Vēlējos varbūt kādu padomu, ieteikumu vai vienkārši izkratīt sirdi. ?
Esmu attiecībās 4.gadus un esmu ļoti laimīga. Puisis ir vienkārši zelts-jauks, gādīgs, rūpīgs,uzmanīgs. Nekad nav devis kaut kādu iemeslu justies slikti vai noprast man, ka manī kaut kas ir slikti.
Bet... Es vienkārši nespēju pieņemt sevi viņam blakus. Vienmēr liekas, ka esmu par sliktu. Par neglītu. Neesmu tik gudra. Neesmu tik smaidīga. Neesmu kā visas meitenes. Ka manī kaut kas ir ne tā. Katru reizi redzot citu meiteni, mani vienkārši iekšēji pārņem lēkme, varu mājās raudāt, vienmēr tā dēļ nav noskaņojuma, ko cenšos slēpt un neizrādīt . Jūtos vienmēr lieka viņa dzīvē, jūtos tā, it kā būtu sabojājusi viņam dzīvi, lai gan nekas tāds nav. Mums kopā ir pavadīts fantastisks laiks. Viņš vienmēr ir pats pats, nekad nav bijis kaut kāds greizsirdības iemesls. Dāvina dāvanas, puķes, vienmēr maksā. Vārdu sakot, vienkārši aptecē mani.
Bet atkal man iekšēji kāds saka-nē, tu neesi laba. Paskaties, kāda tu neglīta. Neesi tāda kā citas utt. (lai arī esmu normāla meitene, kopta, un par neglītu nevar nosaukt)
Vienkārši nezinu ko vairs darīt! Vienkārši gribas pārtraukt šīs attiecības, lai kaut cik justos labi iekšēji un man nebūtu sevis pārmetumi, ka redz kur labāka meitene. Tai pat laikā kāda runa var būt par šķiršanos - viss ir tik ideāli.
Jūtos vienmēr vainīga. Slikta.
Tagad draugs vēl arī uzsāks papildu mācības augstkolā, lai iegūtu papildus izglītību. Tur būs viņa bijusī lielā mīla un kā viņš teica vēl pirms sākām satikties, tad dikti viņam patika tā meitene - viņa esot tur forša un dibens viņai labs un vispār. Tāpat arī būs citas meitenes un es vienkārši jau nespēju - acu priekšā šīs ainas, ka koķetēs ar citām. Iepatiksies.
Ko darīt? Kā būt? Kā sevi pārliecināt par pretējo? Kā nelikt sev justies slikti manu iedomu dēļ un justies iekšēji pilnīgi, nevis pārmest sev katru dienu?
Piedodiet, ka sanācis tāds garais stāsts! ?
16.08.2019 23:36 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
Ilūzijas nav. Nevar tā katru dienu būt ideālam un ilūzija ilgst 4 gadus tad. Puisis man ir ideāls un runa neiet par viņu, bet par mani.
Kā iekšēji būt laimīgai un nepārmest sev, ka redz, ir taču labākas meitenes. Pati nezinu no kurienes vispār šādas domas nākušas.
17.08.2019 02:04 |
 
Reitings 33
Reģ: 20.04.2019
Dīvaini, ka puisis “vienkārši zelts”, bet sadzērās un raksta citām, saglabā citu meiteņu bildes. Padomā arī par to, varbūt Tev par viņu tik tāda ilūzija.
17.08.2019 01:35 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
sniegpulksteniite @ 17.08.2019 00:12
Kā iespējams būt tik kompleksainai?
Domā daudzi vīrieši tērē savu laiku ,naudu uz sievietēm ,kuras nepatīk?
Ceru, ka Tu skaļi nepaud viņam savus tekstus par to, cik neglīta, ne īpaši gudra , ne pietiekami laba esi viņam.
Tas ,ja viņam nezin ,cik gadus atpakaļ kāda interesēja, patika nenozīmē, kad tagad ir tāpat.
Vai viņš ir ikdienā tāds ,kurš flirtē ar citām ,izsaka komplimentus, vai arī Tu tagad dramatizē un uzbur iedomu ainiņu kā viņš bez Tevis ķer citas sievietes?
flirti nav, nekā tāda nav. Bet pirms kāda laika viņam telefonā bija daudz citu meiteņu bildes-kur meitenes tikai apakšveļā vai peldkostīmā. Uzreiz sev pārmetu, ka redz man nav tik lielas krūtis vai tāda, ideāli tīra seja. Bildes gan no IG gan interneta.
Ko viņš darījis ar viņām, es nezinu. Arī nesen, kad nedaudz iedzera, citai meitenei uzrakstīja, ko viņa darot, un pēc tam teica, ka viņa esot pirmā rakstījusi utt.
Nekādas citas izpausmes nav bijušas, dzīvē noteikti nē, bet puisis ir ļoti simpātisks, gaiši mati, dzidri zilas acis. Un mank vienkārši grauž. ?
17.08.2019 00:29 |
 
Reitings 9
Reģ: 16.08.2019
annele72 @ 17.08.2019 00:04
Piekrītu MGT. Man bija līdzīgi. Pirmie gadi arī tā bijām tgd esam kopā 11 gadus. Daudz ko būtu darījusi savādāk. Galvenais attīsties pati. Viņam jau viss tevii patīk. Nav ko čīkstēt. Tu dēļ savas muļķības padirsisi labu puisi, velak pati zobus kodisi.
tur tā lieta, ka es gan mācos, gan studēju, man ir savas intereses, savs vismīļākais hobijs, iekšēji es esmu laimīga pati ar sevi, bet līdz ko uz horizonta parādās cita meitene - viss, klikšķis un vecā dziesma.
17.08.2019 00:25 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Kā iespējams būt tik kompleksainai?
Domā daudzi vīrieši tērē savu laiku ,naudu uz sievietēm ,kuras nepatīk?
Ceru, ka Tu skaļi nepaud viņam savus tekstus par to, cik neglīta, ne īpaši gudra , ne pietiekami laba esi viņam.
Tas ,ja viņam nezin ,cik gadus atpakaļ kāda interesēja, patika nenozīmē, kad tagad ir tāpat.
Vai viņš ir ikdienā tāds ,kurš flirtē ar citām ,izsaka komplimentus, vai arī Tu tagad dramatizē un uzbur iedomu ainiņu kā viņš bez Tevis ķer citas sievietes?
17.08.2019 00:12 |
 
Reitings 296
Reģ: 15.09.2015
Piekrītu MGT. Man bija līdzīgi. Pirmie gadi arī tā bijām tgd esam kopā 11 gadus. Daudz ko būtu darījusi savādāk. Galvenais attīsties pati. Viņam jau viss tevii patīk. Nav ko čīkstēt. Tu dēļ savas muļķības padirsisi labu puisi, velak pati zobus kodisi.
17.08.2019 00:04 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Rēķinies un pieņem ka viņam jebkurā brīdī var iepatikties/patīk cita, tas ir normāli.
Strādā pie sevis, cel savu vērtību lai viņam nezūd motivācija.
Citu neko nevaru ieteikt.
16.08.2019 23:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits