Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā apvienot darbu un bērna skolas gaitas?

 
Reitings 19
Reģ: 17.05.2019
Sveikas, bērns būs uzsācis skolas gaitas, bet ar to viss tikai sākās, skola ar bērnu jāierodas uz 8.30 bet man darba jābūt agrāk uz pulkst 7.00 sanak kad jākavē darbu, ari bērnu jāizņem ārā līdz pulkst 16.00 reāli to nevaru apvienot, spiesta kārtā jākļūst būs par bezdarbnieku ?vēlējos jautāt ka jums šādas situācijas izdevās atrisināt? Par cik esmu pārcēlusies sveša pilsētā nav ari manu radinieku kas var palīdzēt izņemt bērnu no skolas tikai drauga māte, bet nepatīk man savas problēmas uzkrāmēt citiem, gribas ar visu tikt pašai galā, bet kā? ?Un draugam darbs sākas 7.00 un beidzas līdz 19.00 ?viņš nekad īgi nevar izlīdzēt, jūtos slikti kad nevaru atļauties jebkādu darbu neatkarīgi no darba laikiem.
14.08.2019 09:04 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man bija līdzīgi, kā Gamegril saka.
Vienu brīdi, kas ir apm 2 gadi, manā bērnībā ģimenes apstākļu dēļ dzīvojām ārpus pilsētas. Autobuss gāja tikos, cikos gāja, mammai darbs sākās, kad sākās. Nu es ierados skolā krietni agrāk, sēdēju tur gaitenī, zīmēju, rakstīju, lasīju. Tas pats pēc stundām. Reizēm bija ļoti garlaicīgi, besīgi, apskaudu bērnus, kuri dzīvo turpat netālu no skolas. Bet nu nenomiru, jo sapratu, ka ģimenē ir tādi apstākļi.
14.08.2019 09:53 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Iespējams klasē ir kāds vecāks kuram var uzticēt. Pamēģini iepazīties un uzjautāt.
14.08.2019 09:20 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Nav pagarinātās grupas iespējas? Manam brālim arī skolā bija jābūt vēlāk nekā mammai darbā, bet viņš patsāvīgs un pagaidīja koridorā vai nu krāsojot kaut ko vai zīmējot, jo skola no 7iem vaļā ir. Kā arī viņiem vēl bija tā ka 3 reizes gadā bija "mākslas dienas", kad nav jāiet uz skolu un tad bija jāmeklē, kas pieskata . Mamma ņēma līdzi uz darbu. (Jā, man ar brāli 18 gadu starpība)
Bet par to pensionāru, jā laba doma, jo tieši šorīt redzēju facbook grupā "darbs Latvijā", ka viena pensionare piedāvā pēc skolas pieskatīt vai aizvest uz pulciņiem. Vari pati ielikt sludinājumu ka meklē kādu. Iespējams ka kads no facebook draugiem var atsaukties.
14.08.2019 09:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Varbūt ir kāda draudzene/cita bērna māmiņa,kas var izpalīdzēt ;)
14.08.2019 09:19 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Sarunā kādu tuvumā dzīvojošu cilvēku, piemēram, pensionāri, kas būtu ar mieru par simbolisku samaksu veikt šo vienkāršo, bet tik nepieciešamo darbiņu. Vai arī atrodi citu darbu ar piemērotāku darba laiku. :)
14.08.2019 09:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits