Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gatavojos kāzām!

 
Reitings 5
Reģ: 12.08.2019
Sveiki! Tātad novembrī iestūrēju laulību ostā. Lielāko organizēšanu uzņemamies paši, taču esmu pilnīgā nesapraśanā par vakara vadītāju. Esmu atradusi pāris variantus, taču visur tas mistiskais jautajums- Ko jūs vēlaties? Ea pati īsti nezinu ko vēlos, vēlos mīļas un sirsnīgas kāzas, romantiskas, bet tajā pašā laika, lai visiem ir jautri. Ko īsti vakara vadītājs vēlas no manīm dzirdēt? :D Kādas atrakcijas gribam vai ko? Lūdzu padalaties meitenes ar savu pieredzi!
Varbūt kādai ir labas idejas ko novembrī precoties varētu darīt, kautkas interesants un orģinaals?
12.08.2019 00:21 |
 
Reitings 15
Reģ: 26.06.2019
Vadītājs sākumā grib noskaidrot vai tev ir kaut kādas konkrētas vēlmes. Piemēram, par aktivitātēm, noformējumu, noskaņu u.t.t. Ja ir, tad savas idejas ir jāizstāsta. Bet ja nav, tad tā arī jāsaka, ka pagaidām nezini, ko gribi. Tad viņš pats sāks piedāvāt idejas.
13.08.2019 21:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Ary
daudzas kāzas uz kurām esmu bijusi ir pilnīgi garām . galvenokārt tieši dēļ kāzu vadītājām, un muļķīgām atrakcijām. Beigās tas viss izvēršas par neizdevušos, garlaicīgu teātri.
Izveido playlisti , dažas romantiskas dziesmas, vēlāk party ar skaļu mūziku, alkoholu, dejām.. vietu kur kāds var vnk sēdēt pie galdiņiem, pa kompānijām.

kurš cilvēks gribētu, lai viņa viesi kāzās sēž pa kompānijām kā svešinieki??? :D
Nedomāju, ka atrakcijas ir sliktāk par atvainojos s*dīgu pašizveidotu playlisti un dzerstīšanos :D
13.08.2019 15:16 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
kamēr tās nav Tavas kāzas, vari arī neiet. Es vienmēr apsveru ielūgumus no tālākiem draugiem, radiem, noskaidroju kādi cilvēki būs . Bet var jau arī doties visur kur aicina, un bolīties kā svešinieki nodzeras.
12.08.2019 15:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Es biju jūnijā kāzās kur bija vakara vadītājs, principā ja draugos vai rados ir aktīvs cilvēks, kas gatavs to uzņemties tad nevajag nekādu vakara vadītāju, viņa vienkārši vadīja spēles un atrakcijas, ko manuprāt novadīt var jebkurš cilvēks. Bija interesanti, galvenais ir saprast ko un kā pašam gribas, atrakcijas tādas mūsdienīgas vajag, man patika. Iesaistīja arī viesus un jauno pāri, aktīvi un forši bija.
Pirms gada biju kāzās kur nebija nekāda vadītāja vispār, nekas nenotika, pat viesus savā starpā nesapazīstināja, neviena atrakcija, nekā, visi pamatīgi nodzērās, briesmīgas kāzas.
12.08.2019 14:56 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ary @ 12.08.2019 10:00
daudzas kāzas uz kurām esmu bijusi ir pilnīgi garām . galvenokārt tieši dēļ kāzu vadītājām, un muļķīgām atrakcijām. Beigās tas viss izvēršas par neizdevušos, garlaicīgu teātri.
Izveido playlisti , dažas romantiskas dziesmas, vēlāk party ar skaļu mūziku, alkoholu, dejām.. vietu kur kāds var vnk sēdēt pie galdiņiem, pa kompānijām.

Nekas personīgs, bet vai drīkst jautāt cik tev gadu?
12.08.2019 14:46 |
 
Reitings 809
Reģ: 04.08.2019
daudzas kāzas uz kurām esmu bijusi ir pilnīgi garām . galvenokārt tieši dēļ kāzu vadītājām, un muļķīgām atrakcijām. Beigās tas viss izvēršas par neizdevušos, garlaicīgu teātri.
Izveido playlisti , dažas romantiskas dziesmas, vēlāk party ar skaļu mūziku, alkoholu, dejām.. vietu kur kāds var vnk sēdēt pie galdiņiem, pa kompānijām.
12.08.2019 10:00 |
 
Reitings 123
Reģ: 09.08.2019
Vadītājam jāzina, vai vēlaties izklaides latviešu stilā vai ārzemnieku? Principā tās ir spēles. Idejas vari smelties no YouTube, tur ir daudz dažādu ideju ar izklaidēm kāzās, ja gribas latviešu stilā, tad atkal kaut ko citu. Viss ir atkarīgs no svinības vietas. ?
12.08.2019 09:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits