patīk darba kolēģis

 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Sveiki visiem un visām! Esmu nonākusi nepārāk patīkamā situācijā, ar prātu domājot liekas vispār stulbi ko domāt un cerēt.. ahh. Nesen sāku darbu kompānijā X un sēdēju blakus diviem puišiem. Abi tādi patīkami, draudzīgi cilvēki, bet viens tā īpaši. pat nezinu ar ko iepaticies, pēc vizuālā tāds viduvējs, bet runājot ar viņu ir tik patīkami un interesanti klausīties, liekas ka varētu visu mūžu klausīties viņa runas. Nevienā klausoties nav bijusi tik patīkama un nepiespiesta sajūta kā ar viņu. Reizēm sarunājāmies tiešām ilgu laiku no vietas pat darbam īsti nepievēršoties. Kolēģi arī jau ķircinās kā mums kas veidotos uz palikšanu.
Un te es nonāku pie problēmas. Viņš ir ģimenes cilvēks, vecāks par mani. Viņš daudz par bērnu un sievu neko nesaka, bet tā ir lieta, kuru man grūti no viņa klausīties. Negribas dzirdēt, it kā nekas tāds neeksistētu. Un es arī nevaru līdz galam saprast, vai es viņam patīku. Vai viņš gribētu lai starp mums ir kas vairāk kā draudzīgas attiecības vai tomēr ir lojāls pret ģimeni. Visvairāk nezinu kā man darīt pareizāk. Ar prātu saprotu, ka nebūtu pareizi ne no viņa, ne no manas puses kaut ko veidot un cerēt, bet ja nu liktenis ir lēmis, ka tā tam ir jābūt?
18.07.2019 21:59 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Ko jūs visas sakritāt tai meičai virsū? 'Ģimeņu jaucēja'?Es domāju ka turpinājums ir atkarīgs tikai no tā čaļa, viņam jau ir tā famīlija, viņam jāizvēlās, vai ielaisties tālāk vai nē.
Sirdij nepavēlēsi?
19.07.2019 21:27 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
miss_grape
LV apstākļos, kur sieviešu izmisums un elementāra demogrāfiskā situācija ir totāli ārpus balansa
Nu nu, pastāsti, kur tad te ir kāds disbalanss? Pilns ar glamūrīgām princesēm un neviena prinča?
19.07.2019 20:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Varbūt meitene negrib jaukt ģimeni, grib tikai izklaidi

Ja izklaide pārvērtīsies vairāk nekā draudzīgas sarunas, ta ,tāpat sieva var arī uzzināt par mīļāko pat ,ja mīļākā nevēlas nopietnas attiecības, aizvilināt vīrieti. Sievietes bieži vien jūt, ja vīrietim ir cita sieviete.
19.07.2019 18:31 |
 
Reitings 1317
Reģ: 19.07.2019
No vienas puses, jā, viņa ir iemīlējusies, nedomā racionāli, grib vīrieti sev, bet vai tad kolēģis ir bezsmadzeņu radījums, kuram prāta vietā ir tikai viens orgāns? Ja ģimene viņam ir svarīga, tad viņš mācēs tikt galā ar tādām simpātijām, jo apzināsies, ka ne vienmēr izdodas izveidot nopietnas attiecības, ļaujot vaļu kaislei un "tauriņiem", bet pēc tam var kost pirkstos, saprotot, ka sieva un ģimenes dzīve un stabilitāte ir zaudēta, mainot to pret kādu šķietami labāku sievieti un spēcīgākām emocijām. Normālu vīrieti nevar tik viegli aizvilt no mīlošām attiecībām. Ja var, tad nekas labs tur arī nav, varbūt tā arī ir " labāk", cik nu labi tas ir tādā situācijā.
19.07.2019 16:29 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Varbūt meitene negrib jaukt ģimeni, grib tikai izklaidi vai connection ar nobriedušu cilvēku, viņai dzīvē kas pietrūkst. Iemīloties cilvēkā, diemžēl racionāli apsvērumi reti kad strādā. Kurš racionālāks pēc dabas, nogriež potenciālu uzreiz saknē, bet tas ne vienmēr izdodas/ne vienmēr vēlas. Protams, ideālā gadījumā būtu ieķerties brīvā puisī, taču dzīvē gadās visādi. Gan meitene pati izdomās, kā pareizāk rīkoties. Vēlmi pēc saturīguma, sarunu izbaudīšanu varu saprast, vīrieši nereti nobriest vēlāk, tāpēc sava vecuma puisis uz pieredzes/brieduma fona neiztur kritiku.
Piebildei uz tekstiem: "Iedomājies sevi sievas vietā", "Kaut arī tevi krāptu!" Ja kādreiz precēšos, es ļoti novērtēšu vīra atklātību, ja nu gadījumā viņam iepatiktos cita. Nevis dzīvot gadiem blakām viduvējā, bailīgā eksistencē (īpaši LV apstākļos, kur sieviešu izmisums un elementāra demogrāfiskā situācija ir totāli ārpus balansa), bet totāla atvērtība komunikācijā un izrunāt iemeslus, trūkstošo, kāpēc jāskatās pa kreisi. Noskaidrotu, ko šī cita sieviete viņam var dot, ko es ne, un pamēģinātu to sniegt pati. Ja ne, nu tad jāšķiras.
:)
19.07.2019 15:57 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Un tāpēc ir stulbi pārmest kādam to, ka tāda ir cilvēka daba.

Viens ir iemīlēties un saprast ka tam cilvēkam ir ģimene un ka tu būsi ģimenes izjaucēja. Ja to apzinies tad var arī veikt apzinātas darbības lai to novērstu.
Izskatās ka raksta autore neapzinās ka viņa izjauks kaut ko, kas dažiem ir ļoti nozīmīgs un visa dzīve. Tieši tāpēc te ir cilvēki, kas norāde uz viņas jūtu muļķīgumu un uz to, ka ir jānovēršas no tā ceļa kur viņa plāno būt romantiskās attiecībās ar aizņemtu vīrieti.
Manu ģimeni arī izjauca šādas darbības, tikai tas bija vīrietis, kas manai mammai sākumā nevainīgi piesējās. Tagad ienīstu to vīrieti.
19.07.2019 15:54 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Pipars22 @ 19.07.2019 15:24

Priekš tam, ka cilvēks ir pēc dabas egoistisks un iemīlēšanās gadījumā viņš vēl jo vairāk domā tikai par sevi, jo mīlestība nekad nav racionāla. Un tāpēc ir stulbi pārmest kādam to, ka tāda ir cilvēka daba. Bez tam neviens nezin kas un kā dzīvē ir lemts katram. Varētu padomāt, ka visi prec savus pirmos/pirmās un pilnīgi visi dzīvo laimīgi tad līdz mūža galam.
to sauc par hormoniem jeb mīlestības '' ķimiju''.
Bet aiz loga 21.gs un viss kontrolējams. Tāpēc nav jālec gultā ar citu, tikai tāpēc, ka pašai viena vieta niez.
19.07.2019 15:39 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Arī mana ģimene izjuka, mana tēva sānsoļa dēļ. Tiešām, grūti saprast, kā vēl var apsvērt domās kaut ko pasākt ar aizņemtu vīrieti, kam ir ģimene!
Un, ja arī viņš aizies no sievas un bērna tevis dēļ, ja viņš ir tik sakarīgs, kā tu raksti, tu nebūsi viņam pirmajā vietā. Viņam vel joprojām būs bērni par kuriem rūpēties, normāls vīŗietis, kaut gan šķīries, ieguldīs līdzekļus un laiku, lai viņus apciemotu, viņš turpinās gan jau kontaktu arī ar bijušo sievu, viņiem būs vēl joprojām bērni, kas viņus vieno, padomā vai tu spēsi izturēt šādu konkurenci. Plus vēl jau katrai ģimenei ir ģimenes draugi, kas tevi vispār uztvers kā neredzamu. Tu tur būtu kā piektais ritenis. Un protams, cilvēki runās jums aiz muguras. Bet ja tev nav pašcieņas, tad kāpēc gan ne.
19.07.2019 15:35 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Arī bija līdzīga situācija. Es ļāvu laikam nolikt visu savās vietās, pats sāka izrādīt pastiprinātu interesi par mani, sākām paslepus tikties (bez seksa) un tā tas viss aizgāja.. tagad jau kādu laiku dzīvojam kopā ?

A kāpēc paslepus? Kāpēc burvīgais princis tad neizbeidza iepriekšējās attiecības, bet sāka slepeni ar tevi?
Hey, dzīvē gadās visādi... bet kāpēc tad tik cūcīgi to nokārtojāt? Nekāda nožēla viņa bijušās priekšā? Gaidi, kad šis to pašu tev izdarīs. You lose them how you find them. Nu vai ar pati ar nākamo precēto laidīsi.
19.07.2019 15:33 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Mjā, kādas pareizās visas... Gatavas ar akmeņiem jau nomētāt cilvēku tikai par to, ka ir iemīlējusies. Varētu padomāt, ka jūtas ir kontrolējamas.

Jūtas nav, darbības ir. Neviens tev neliedz pasapņot. Bet pašai nebūtu pretīgi, ja šis nokniebtos ar tevi 6 reizes, sieva uzzinātu, pamestu viņu, ņemot bērnu līdzi. Un tad tas bērns tiktu raustīts no vienas uz otru pusi. Tad varbūt labākajā gadījumā tu kādu gadu ar viņu pītos un tas būtu viss. Tu atrastu nākamo veci, viņš citu idioti visticamāk. Sieva atrastu citu, bet bērns uzaugu sašķeltā ģimenē dēļ vienas blozgas... Patiktu tev ar to dzīvot? Man būtu pretīgi. Nu neesi tu tā izredzētā ar ko šis pavadīs visu mūžu. Neesi. Pasapņo, bet nelien, kur nevajag.
19.07.2019 15:28 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Arī bija līdzīga situācija. Es ļāvu laikam nolikt visu savās vietās, pats sāka izrādīt pastiprinātu interesi par mani, sākām paslepus tikties (bez seksa) un tā tas viss aizgāja.. tagad jau kādu laiku dzīvojam kopā ?
19.07.2019 15:24 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Eggija @ 19.07.2019 15:19

Nejau par to, ka iemīlējusies, bet, ka plāno, ka tur kaut kas varētu sanākt. Priekš kam līst ģimenē?

Priekš tam, ka cilvēks ir pēc dabas egoistisks un iemīlēšanās gadījumā viņš vēl jo vairāk domā tikai par sevi, jo mīlestība nekad nav racionāla. Un tāpēc ir stulbi pārmest kādam to, ka tāda ir cilvēka daba. Bez tam neviens nezin kas un kā dzīvē ir lemts katram. Varētu padomāt, ka visi prec savus pirmos/pirmās un pilnīgi visi dzīvo laimīgi tad līdz mūža galam.
19.07.2019 15:24 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Pipars22 @ 19.07.2019 15:18
Mjā, kādas pareizās visas... Gatavas ar akmeņiem jau nomētāt cilvēku tikai par to, ka ir iemīlējusies. Varētu padomāt, ka jūtas ir kontrolējamas.

Nejau par to, ka iemīlējusies, bet, ka plāno, ka tur kaut kas varētu sanākt. Priekš kam līst ģimenē?
19.07.2019 15:19 |
 
Reitings 73
Reģ: 15.05.2017
Mjā, kādas pareizās visas... Gatavas ar akmeņiem jau nomētāt cilvēku tikai par to, ka ir iemīlējusies. Varētu padomāt, ka jūtas ir kontrolējamas.
19.07.2019 15:18 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Tevi nepazīstu, bet Tu man nepatīc. Esmu bijusi bērns kura ģimene tiek izjaukta štādu blozgu deļ, kas pinas ar precētiem vīriešiem, fu, kauns
19.07.2019 15:14 |
 
Reitings 85
Reģ: 18.03.2015
Stella99, Tev attiecībās ar tēvu viss ok? :D
19.07.2019 15:00 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Vai viņš gribētu lai starp mums ir kas vairāk kā draudzīgas attiecības vai tomēr ir lojāls pret ģimeni.

Piedodiet, atvainojiet, bet šitādus cilvēkus ar akmeņiem būtu jānomētā. Nu vai tad kauns tiešām nav? Viens ir, ja tev iepatīkas aizņemts cilvēks un, ja šis aizņemtais cilvēks pats burtiski lec virsū. Kas cits, ja šitāds apraksts par šo cilvēku. Ja tu nezini, vai šim patīc - tad nepatīc. Vismaz ne līmenī, lai šis tagad pamestu savu ģimeni. Cilvēki ir arī tikai draudzīgi, neskatoties uz dzimumu. LIEC VIŅAM MIERU!
19.07.2019 14:42 |
 
Reitings 130
Reģ: 17.03.2019
Drausmas! Esmu precēta, ar bērnu, bet tas man neliedz draudzīgi pačalot ar kolēģi, iedzert kafiju, pajokot (jā, dažreiz tie varbūt ir čuķ divdomīgi joki), bet tas viss absolūti bez nekāda zemteksta. Vīram arī labas attiecības ar kolēģēm. Bet gribās domāt, ka mums attiecībās viss kārtībā. Fuj, pretīgi iedomāties, ka no pretējās puses kāds savā prātā laizās. Ja zini, ka kolēģis ir precējies, momentā izmet no galvas domu par kaut kādu soļu speršanu. Savā galvā nav aizliegts pasapņot.
19.07.2019 14:29 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Man arī patīk viens puisis, bet viņš ir aizņemts. Bet es tāpat priecājos, ka viņš ir laimīgs. Tiešām! Dzīvoju pēc principa: ko Dievs saved kopā, to tikai nāve var šķirt.
19.07.2019 12:17 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Nav aizliegts kādu mīlēt, bet jaukt ārā ģimeni - neprāts. Atcerēsimies enerģijas nezūdāmības likumu, tas pats attiecas uz mūsu darbībām. Viss nāks atpakaļ :)
19.07.2019 12:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!