patīk darba kolēģis

 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Sveiki visiem un visām! Esmu nonākusi nepārāk patīkamā situācijā, ar prātu domājot liekas vispār stulbi ko domāt un cerēt.. ahh. Nesen sāku darbu kompānijā X un sēdēju blakus diviem puišiem. Abi tādi patīkami, draudzīgi cilvēki, bet viens tā īpaši. pat nezinu ar ko iepaticies, pēc vizuālā tāds viduvējs, bet runājot ar viņu ir tik patīkami un interesanti klausīties, liekas ka varētu visu mūžu klausīties viņa runas. Nevienā klausoties nav bijusi tik patīkama un nepiespiesta sajūta kā ar viņu. Reizēm sarunājāmies tiešām ilgu laiku no vietas pat darbam īsti nepievēršoties. Kolēģi arī jau ķircinās kā mums kas veidotos uz palikšanu.
Un te es nonāku pie problēmas. Viņš ir ģimenes cilvēks, vecāks par mani. Viņš daudz par bērnu un sievu neko nesaka, bet tā ir lieta, kuru man grūti no viņa klausīties. Negribas dzirdēt, it kā nekas tāds neeksistētu. Un es arī nevaru līdz galam saprast, vai es viņam patīku. Vai viņš gribētu lai starp mums ir kas vairāk kā draudzīgas attiecības vai tomēr ir lojāls pret ģimeni. Visvairāk nezinu kā man darīt pareizāk. Ar prātu saprotu, ka nebūtu pareizi ne no viņa, ne no manas puses kaut ko veidot un cerēt, bet ja nu liktenis ir lēmis, ka tā tam ir jābūt?
18.07.2019 21:59 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Man šķiet, ka tu esi draudzīgas kolēģu attiecības un pieklājību sajaukusi ar flirtu un simpātiju izrādīšanu vai kkādiem mājieniem un pati sev nez ko safantazē.
Man arī ir kolēģi ar kuriem forši ir parunāt, pajokot utt, bet es nekad nebūtu iedomājusies kko vairāk, vai viņu pieklājību uztvert kā simpātijas.
19.07.2019 11:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Ahh.. grūti ar visu to. Laikam pati nekādus tiešus mājienus nedošu, bet ja viņš kādā brīdī soli paspers, nezinu, vai varēšu atturēties. Notiks tas kam jānotiek.
19.07.2019 11:38 |
 
Reitings 85
Reģ: 09.02.2015
Tas ir likums numur viens - nepīties ar precētiem, aizņemtiem. Zini ka eskistē tāda kā karma, bumeranga likums. Patiktu ja ap tavu vīru, puisi, trītos kaut kāda darba biedrene. Un aizvilinātu no ģimenes. Man pilnīgi besij, ka šitā notiek mūsdienās.
Neizrādi simpātijas, neatbildi, apgriez visu jau saknē. Jebkura sevis cienoša meitene saprastu, ka tas viss nav tā vērts. Manuprātt sevi jāciena, lai nesanāk ka esi tikai otrā plāna draudzene - mīļākā....
19.07.2019 11:26 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tā vienkārši ir idealizēšana un rozā brilles. Tu viņu redzi tikai darbā, tev nav nekāas sajēags kāds viņš ir ārpus tā. Ne jau visu dzīvi runāsiet tikai.
Kā arī viņam ir ģimene. Ja viņš negribētu būt kopā ar savu ģimeni pats būtu aizgājis un būtu šķīries. Nevajag jaukties iekšā. Ja izšķirsi ģimeni tad vismaz 5 cilvēki tevi ienīdies( viņa sieva, bērni un sievas vecāki) un vai visu mūžu gribēsi dzīvot ar atmiņām par to kāda bij šķiršanās utt.
Labāk nevajag. Aizmirsti romantiskās jūtas, uztver kā draugu.
19.07.2019 11:15 |
 
Reitings 68
Reģ: 17.11.2013
Es saprotu, ka var iepatikties kāds, to baigi kontrolēt nav iespējams. Bet, lai plānotu kā tagad izjaukt ģimeni, nu tas gan ir stulbi.
Man arī agrāk ir iepaticies puisis, kurš ir attiecībās un bija gatavs pamest savu meiteni manis dēļ. Bet ja viņš ir spējīgs tā izrīkoties pret savu draudzeni, tad kāpēc lai vēlāk es nebūtu tās meitenes vietā, kad uzradīsies viņam atkal kāda cita?
Nu ja tev nav žēl tā darīt sievas un bērna dēļ, tad vismaz padomā par sevi, vai tiešām ir vērts?
19.07.2019 11:01 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Ne uz katrām dzirkstelēm jāklūp virsū. Izbaudi savus tauriņus, ļauj viņam izbaudīt tos un iemācies no šīs sajūtas, kas ir tas elements, kas Tevi uzrunā un kuru vēlēsies, lai ir Tavam sapņu vīrietim.
19.07.2019 02:48 |
 
Reitings 17
Reģ: 08.07.2019
MGTOW101 Tu gan proti pateikt tieši :D un tā kā tas ir reāli.
19.07.2019 00:20 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
dzerveneee @ 18.07.2019 23:30
Un tas tev nedod atļauju jaukt citu ģimeni un vēlēties kaut ko tur pasākt. Kā to var nesaprast?
Varbūt tam čalim savējā jau apnikusi, arī nav izslēgts, mani precētie darbakolēģi tā tik vien laizās un koķetē ar smukajām kolēģītēm. Vienmēr piedomāju kādā stulbā un neērtā situācijā viņi ir, precējušies ar bērniem, bet uz svešām meitenēm tik un tā kāri?
18.07.2019 23:49 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
dzerveneee @ 18.07.2019 23:08
Es savas pašcieņas un sirdsmiera dēļ neņemtos at precētu, kur nu vēl, kad bērns ir.
Preškam tev to vajag? Brīvu veču vairs nav?
Un te svarīgs nav arguments, ka viņš var arī ar citu būt, bet gan tu un tas, kā tu rīkotos. Dzīvē viss nāk atpakaļ un skaties, ka reiz tu un tavs bērns nav tas, kas tiek krāpts. ?‍♀️?‍♂️
Man darbā ir viena baigi smukā kolēģīte, vienmēr koķetē, zinu ka viņa grib izveidot jaunas attiecības, šķīrusies no sava vīra un ir brīva šobrīd, bet viņai ir pirmskolas vecuma sīkais, kas priekš manīm ir mega liels red flag.
Varētu kauto ko sabīdīt pump and dump stilā, bet man ir jāstrādā ar viņu kopā, negribu sabojāt attiecības.
Viņa meklē kādu kas pasponsorēs šamo, lai nav vienai jāsitās ar sīko, man tas galīgi neinteresē, rūpēties par sveša veča sīko, utml.
18.07.2019 23:43 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Atvaino, bet dažbrīd lasot šķiet, ka esi pamatskolniece, nevis pieaugusi sieviete. Kā to saprast “neviens puisis, kurš ir brīvs vienkārši nav kā viņš...?” Protams, ka identisks nav, bet interesanti puiši noteikti ir, turklāt brīvi. Nu tā tava patikšanās ir vienkārši mirkļa iespaids. Es pat nedomāju, ka tu viņam patīc un pat, ja pielaujam, ka viņam būtu minimālas simpātijas pret tevi - met to pie malas un neizrādi nekādus mājienus, neuzmācies vīrietim. Tiešām padomā par viņu, vīrietis precējies, ir bērni, priekš kam iegribu dēļ postīt ģimeni?
18.07.2019 23:37 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Un tas tev nedod atļauju jaukt citu ģimeni un vēlēties kaut ko tur pasākt. Kā to var nesaprast?
18.07.2019 23:30 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Pēc laika darbā mums nedaudz apstākļi mainīsies, vienā telpā būsim, bet kopā nesanāks sēdēt. No vienas puses ceru, ka kontaktēšanās ierobežojums mazinās manu vēlmi ko pasākt, bet no otras, pat domāt par to nevēlos.. Zinu, ka domāju par lietām, kuras būtu pilnīgi nepareizi cerēt bet neviens puisis kuru es zinātu, kurš būtu brīvs vienkārši nav kā viņš..
18.07.2019 23:26 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
es nesaskatu situācijā neko liktenīgu. esi ļoti saķērusies viņā, bet nu tā gadās. ja tas būtu liktenis, tad justu arī no viņa puses lielu pievilkšanos un kaut kādu rīcību lietas labā. ja viņš ir ģimenes cilvēks un citreiz stāsta par sievu un bērnu, tad kur tu saskati, ka viņš ir nelaimīgs vai ka tu viņam patīc un vajadzētu spert kaut kādus soļus vai gaidīt no viņa? manuprāt, nevajag.
18.07.2019 23:14 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Kur tādas rodas vispār? Tu nemaz neko nezini par to vīrietis un varbūt viņam nekādu jūtu nav pret tevi, bet tu jau gatava kājas vērt, nepadomājot pat par ĢIMENI un to, ka sieva var ļoti mīlēt šo cilvēku.
Un ja ko tādu izdarīsi, ceru, ka reiz arī tu būsi tādā situācijā un ceru, ka tu būsi krāpta. Fuj. Sacerējusies viņa uz kaut ko.
18.07.2019 23:11 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Es savas pašcieņas un sirdsmiera dēļ neņemtos at precētu, kur nu vēl, kad bērns ir.
Preškam tev to vajag? Brīvu veču vairs nav?
Un te svarīgs nav arguments, ka viņš var arī ar citu būt, bet gan tu un tas, kā tu rīkotos. Dzīvē viss nāk atpakaļ un skaties, ka reiz tu un tavs bērns nav tas, kas tiek krāpts. ?‍♀️?‍♂️
18.07.2019 23:08 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Darbs jau nav nekāds prestižais, kuru būt žēl zaudēt. Biju iedomājusies, ka varētu spert nopietnu soli (ja viņš nebūs spēris) tiešām brīdī, kad taisos iet prom no darba, gadījumā, ja kaunā jākrīt, lai vismaz tiešām nebūtu jāsaredzas vēl vienam ar otru. Ahh, tik ļoti sāp par šo visu. Īpaši vakaros, nevaru sagaidīt kad viņu satikšu un visu laiku domāju par to, cik jauki būtu šajā brīdī, ja viņš būtu blakus..
18.07.2019 23:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
It kā brīvu vīriešu trūktu!
Nevedīs viņš Tevi uz normāliem randiņiem , jo trīcēs , kad ieraudzīs sieva, kāds kopīgs draugs.. Ja gribi seksot mežā, darba wc, kādā viesnīcā un jaukt ģimeni, tad dari tā. Ja neiznāks, tad varēsi pamest darbu, vai arī ar skumjām, asarainām acīm katru dienu uz viņu skatīties darbā:D
18.07.2019 22:48 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.07.2019
Ar viņu ir tā, ka seksošana pat nav tas primārais ko es gribētu. Vēlos būt kopā kā īstās attiecībās, runāt ar viņu, pavadīt laiku. Zinu, ka daudzi tā dara pa kluso, bet nezinu kā lai zinu, ka es viņam pa īstam patīku un vai viņš gribētu kaut ko tuvāk ielaisties. Ja viņš ir lojāls ģimenes cilvēks, justos šausmīgi muļķīgi ko tādu piedāvājot un saņemt atteikumu. Viņš nedusmotos bet es izjustu lielu pazemojumu pati sev.
18.07.2019 22:16 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
Seksojat pa kluso, es tā darītu.
18.07.2019 22:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits