Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziedi kāzās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Tātad, savās kāzās gatavošu pati visas kompozīcijas no a-z.
Gribēju pajautāt, vai ir reāli uztaisīt tās jau 2 dienas pirms kāzām un uzglabāt, piemēram, pagrabā?
Un otrs - kurā salonā var pasūtīt kvalitatīvākos ziedus (kad ir garantija, ka svaigi)?
16.07.2019 21:14 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Kāzās ielūgumos ierakstījām, ka priecāsimies par baltām rozēm; svinību telpā un uz galdiņiem bija vāzītes ar zaļajām lapām jau sagatavotas, kamēr visi safotogrāfējās, māsas salika baltās rozes vāzēs pie zaļumiem, bija ļoti skaisti. Pārējos ziedus un kompozīcijas ziedu stūrītī.
Man ļoti patika :)
17.07.2019 17:53 |
 
Reitings 1375
Reģ: 26.06.2019
MaijaGardi es vairs neatceros - ielūgumā vai mutiski, bet radiniece minēja, ka vēlas saņemt baltas rozes, jo tās izmantos dekorēšanā. Kamēr fotografēšanās, uzkodas pēc salaulāšanās, floriste izdekorēja svinību telpu. Protams, bija minimāli rotājumi jau iepriekš sagatavoti, bet pārsvarā viss bija no dāvinātajiem baltajiem ziediem. Manuprāt, ļoti sakarīga ideja.
17.07.2019 14:25 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Bet parasti jau sadāvina tik atšķirīgus ziedus, vismaz mums tā bija, kāds dāvināja rozes, kāds peonijas, kāds, pušķi, mums bija maz viesu, ziedi dažādi, tikai mājās salikt vāzītēs.
Iepriekšējais vakars arī nebija intensīvs. Mums viss bija diezgan viegli, tikai pati laulību diena bija intensīva, bet arī drudžaini neuztvēru.
17.07.2019 13:44 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Mēs savās kāzās neoficiālajā daļā kā daļu no ziedu dekorācijām izmantojām ceremonijā sadāvinātos ziedus. :)
Man nebūtu laika dienu iepriekš vēl ar kaut kādiem ziediem ņemties, galvā 101 cita doma un gatavošanās.
17.07.2019 10:51 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Kāpēc iepriekšējā dienā netaisi?
Bija tāda doma, bet to dekoru ir visai padaudz, lai sataisītu dienu iepriekš. Domāju, ka jāsataisa šo to dienu pirms, šo to - jau agrāk.
izvēlejos krāsu gammu - rozīgs, balts un zaļš,
man tāda pati krāsu gamma ?
17.07.2019 10:21 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Viss atkarīgs no ziedu izvēles, ir ziedi kuri labi turas, ir tādi kuri ātri nozied, rēķinies ka daudzi jau tirgo ne pirmā svaiguma ziedus. Kāpēc iepriekšējā dienā netaisi?
Par bāzēm Rīgā nezinu, arī gatavoju sev ziedus, man sanāca ļoti smuki,izvēlejos krāsu gammu - rozīgs, balts un zaļš, un uz galda tas pats, gāju ziedu bāzē un saliku šādā gammā. Man nebij milzigas ziedu dekorācijas, tikai uz galda un man uz rokām, pat uz auto nelikām, jo negribēju.
17.07.2019 06:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits