Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jauns mobilais telefons

 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Mans pirmais, otrais un trešais viedtālrunis bija Sony Xperia, bet tagad apsveru iegādāties citu. Lmt veikalā ļoti uzstājīgi pārdevēja centās pārdot Samsung Galaxy A50, bet internetveikalā cena atšķiras par gandrīz 100€, taču kuri internetveikali ir droši, jo garantiju tad cik saprotu iet caur to internetveikalu, kurā mobilais pirkts. Cik zinu Samsung telefoniem ir labas specifikācijas, tāpēc nezinu vai A50 būtiski atšķiras no citiem samsung modeļiem, jo es netērētu vairāk kā 400€ uz jaunu telefonu.
Ja tev ir ko ieteikt, salīdzināt, tad raksti komentārā vai PM.
26.06.2019 07:49 |
 
Reitings 480
Reģ: 24.06.2019
No androīdiem LG ir labs, G7 (pērnā gada flagmanis) iekš lmt 450e vai 18e mēnesī uz 2 gadi.
Kamera laba, platlenķis jo īpaši.
Pats lietojo lg g5 jau 3 gadus, iet bez problēmām, neplānoju mainīt tuvākajā laikā.
15.07.2019 19:12 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Fantasia jā huawei nevajadzētu tagad pirkt, jo nevar zināt kāda būs viņa nākotne, bet tā telefons ļoti labs. Es savu nopirku 6 mēnešus atpakaļ tāpēc lietošu kamēr nebūs kaut kādi tur aizliegumi vai boikuts viņu kompānijai.
15.07.2019 18:39 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Jā,Huawei ir izturīgāki un baterija tur ilgāk. Pamainīju pret Samsung un rodas sajūta,ka kamera paliek sliktāka,daudziem kam ir Samsung esmu dzirdējusi ar laiku kamera paliek sliktāka,bildes nekvalitatīvas. Paldies,zināšu ka jāpērk S sērija. Huawei nedaudz baida, jo tagad tie aizliegumi u.t.t.
15.07.2019 18:33 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
konotiek Jā esmu, un besī ka nav tādas funkcijas kā android un ka tā pati sistēma ir stulba. Bet jau tu saki katram savs. iphone cilvēks un android cilvēks kopīgu valodu neatradīs. Kā arī ja salīdzina cenas- tad jaunai iphone maksā 1100 bet jaunais huawei ar tādu pašu specifikāciju maksā 600. Man roka neceļas par telefonu izgāzt tādu naudu. Kā arī iphone nevar ielikt atmiņas karti, kas sucks, bezvadu austiņas un citi viņu bullshit. Protams, ja tagad pērk iphone 6,kas maksā 400 eiro tad jau var teikt ka lēti, bet ja salīdzina vienā laikā izlaistus telefonus cena ir krietni par augstu.
Manas domas, bet par to nav stāsts, jo meitenes prasīja par telefonu specifikācijām un par iphone ir tikai pēdējās 4 rindiņas. :D
15.07.2019 18:23 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Gamergril @ 15.07.2019 16:50
Ja runa par Huawei tad viņiem ir Lite vai Pro. Pro nozīmē ka viņš būs piemērots cilvēkiem kam telefons vajadzīgs ļoti daudz-labāka specifikācija, lielāks ekrāns, vairāk atmiņas, labāks procesors (ātrāk strādā) utt. Lite nozīmē- ka tā ir vieglā versija kur viss ir mazliet mazāk nekā pro.
Es izmantoju p20 lite. Esmu ļoti apmierināta, liekas ka tā pat ļoti ātri strādā, kamera ļoti laba.
Par samsung tad tiešām visi tie J un A ir tā teikt sūdi. Mammai nogāja gadu un baterija vispār vairs neturēja. Mans vecais huawei p9 lite vēl tagad pēc 3 gadiem strādā bez problēmām.
Ja runa iet par kamerām tad galvenais ir telefona izšķirtspēja. kamerai ir pikseļi telefonam iekšā ir izšķirtspēja. Ja tā ir maza tad bildes būs sliktas.
Nu fast fashion ir apple- viņš katru gadu laiž ārā telefonu un vecajiem aplikāciju skaits krītas. Kā arī tās cenas ko viņi prasa ir smieklīgi augstas un cilvēki kā aitas arī pērk. Viss mūsdienās ir tendēts uz patērētāju un visi telefoni ir ražoti tā lai katrus 1-2 gadus ir jāpērk jauni.

par tiem iphoniem, visi nepērk kā aitas, nevajag
es turos pie 6s, 7 moduļiem un nemetu naudu ka tik jaunākam, kops sāku lietot iphone nekas neglučī un ērti lietojums, man patīk!
Nu laikam katram savs telefons :) pati esi mēginājusi iphone , ka tik kritiska?
15.07.2019 18:04 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja runa par Huawei tad viņiem ir Lite vai Pro. Pro nozīmē ka viņš būs piemērots cilvēkiem kam telefons vajadzīgs ļoti daudz-labāka specifikācija, lielāks ekrāns, vairāk atmiņas, labāks procesors (ātrāk strādā) utt. Lite nozīmē- ka tā ir vieglā versija kur viss ir mazliet mazāk nekā pro.
Es izmantoju p20 lite. Esmu ļoti apmierināta, liekas ka tā pat ļoti ātri strādā, kamera ļoti laba.
Par samsung tad tiešām visi tie J un A ir tā teikt sūdi. Mammai nogāja gadu un baterija vispār vairs neturēja. Mans vecais huawei p9 lite vēl tagad pēc 3 gadiem strādā bez problēmām.
Ja runa iet par kamerām tad galvenais ir telefona izšķirtspēja. kamerai ir pikseļi telefonam iekšā ir izšķirtspēja. Ja tā ir maza tad bildes būs sliktas.
Nu fast fashion ir apple- viņš katru gadu laiž ārā telefonu un vecajiem aplikāciju skaits krītas. Kā arī tās cenas ko viņi prasa ir smieklīgi augstas un cilvēki kā aitas arī pērk. Viss mūsdienās ir tendēts uz patērētāju un visi telefoni ir ražoti tā lai katrus 1-2 gadus ir jāpērk jauni.
15.07.2019 16:50 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.07.2019
J klase ir viszemākā, tad ir A klase un, tad S klase.
15.07.2019 16:40 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Laila Zuša @ 15.07.2019 10:02
A klases telefoni ir ljoti nekvalitatīvi, tāpēc arī tik lēti. Iepriekš bija samsungS7 un, ja njemtu tgd samsungu noteikti njemtu S klases.

Kā ir ar J klasi? Vispār kāda atšķirība telefonos,specifikācijas liekas kameras labas,bet cena atšķiras. Tie paši A klases ir zem 200eur,ir virs 300eur. Tāpat ar Huawei kaut kādi ir lēti un ir ļoti dārgi,bet abiem apraksti labi. Man radiniece viena teica,ka jāpērkot dārgi tie ilgāk kalpo un "negļučī". Varbūt ar tiem lētajiem telefoniem kā ar apģerbu-fast fashion!? Jo arī pašlaik skatos jaunu telefonu un nesaprotu kur atšķirība vai pa 180eur vai 500eur un pēc gada abi nekādi.
15.07.2019 15:59 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.07.2019
A klases telefoni ir ljoti nekvalitatīvi, tāpēc arī tik lēti. Iepriekš bija samsungS7 un, ja njemtu tgd samsungu noteikti njemtu S klases.
15.07.2019 10:02 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
konotiek @ 14.07.2019 15:06
Pašai tagad ir iphone 6s, pirku pirms gada, bija nedaudz virs 300euro, ātri darbojas, kamera laba, batereja neko daudz nedarot tur ilgi, bet seriālus, filmas skatīties gan ātri ēd enerģiju. Esmu ļoti apmierināta ar telefonu, bija man Samsung Galaxy A3 agrāk, pēc pusgada sāka “glučīt”, pēc 2 konkrēti kārās.

Savam iphonam neesmu novērojusi, ka ziemā slēgtos ārā vai kas tāds, varbt tāpēc, ka ejot pa ielu nevelku ārā.
14.07.2019 15:07 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Pašai tagad ir iphone 6s, pirku pirms gada, bija nedaudz virs 300euro, ātri darbojas, kamera laba, batereja neko daudz nedarot tur ilgi, bet seriālus, filmas skatīties gan ātri ēd enerģiju. Esmu ļoti apmierināta ar telefonu, bija man Samsung Galaxy A3 agrāk, pēc pusgada sāka “glučīt”, pēc 2 konkrēti kārās.
14.07.2019 15:06 |
 
Reitings 4
Reģ: 14.07.2019
Telefonus esmu iegādājusies uz vietas LMT un BITE veikalā, kā arī 220.lv. Salīdzinot LMT un BITE, pārsvarā gadījies, ka viens un tas pats modelis BITE maksā lētāk. Arī TELE 2 pārsvarā ir dārgāk kā BITE. No 220.lv sūtot, izvēlējos piegādi uz pastu un samaksu saņemšanas brīdī. Ar telefonu (LG) bija viss kārtībā, nokalpoja savu laiciņu līdz sakārojās ko jaunu. Šobrīd lietoju BITE pirktu Samsung Galaxy A6+, man patīk, ekrāns liels, labas kameras, iespēja ievietot 2 SIM kartes,..lietoju jau pusgadu un neko slikti pagaidām nevaru sacīt. Iesaku internetā apskatīt dažādu telefonu specifikācijas un jāskatās, kas pašai nepieciešams - liela atmiņa, labas kameras, augsts akumulatora apjoms utt. Paziņa lieto Huawei telefonu, neko sliktu nesaka. Paturpinot par Samsung, vienīgais, kas man nepatīk, ka nevar atinstalēt tādas programmas kā, piemēram, facebook. Es to nelietoju, bet telefonā aizņemt vietu, jo tā ir kā "iebūvētā" programma. ?
14.07.2019 14:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits