Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RISEBA vs. LU

 
Reitings 3
Reģ: 11.07.2019
Sveikas! Ir pienācis tas brīdis, kad jāizdara ne tik vieglā izvēle saistībā ar studijām. Domāju par Latvijas Universitāti - Vadības zinībām, Risebu - Uzņēmejdarbības vadību un Banku Augstskolu - Uzņēmejdarbības vadību. Varbūt kādai no jums ir bijusi kāda pieredze ar šīm skolām vai kādas atsaukmes, kas varētu manu izvēli padarīt vieglāku! Un vai ir atšķirība no iegūstamajiem grādiem - LU - sociālo zinātņu bakalaura grāds vadībzinātnē un Risebā - profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā?
Un kuru skolu jūs ieteiktu izvēleties?
11.07.2019 14:04 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Fentyyy @ 11.07.2019 21:59
Mans mērķis nav veidot uzņēmumu, bet gan ar laiku, attīstoties, kļūt par kāda uzņēmuma, viesnīcas vadītāju, direktori.

Tam ieteiktu attsīstīt raksturu, jo diplomam nav nekāda sakara bieži vien, ja vien pašai mav izteiktas līdera dotības un gatavība uzņemties cilvēku vadību. Tā vispàr, cik esmu dzirdējusi, RISEBA nav tā labākā skola, tad jau labāk LU vadības zinība vai tevis pieminētā BA. Galvenais pašai saprast, ko gribi iemācîties un vari paņemt no tā. Nezinu kā BA, bet LU jebkurai studiju programmai pieejams studiju plāns, tur arī ir visi tie priekšmeti, kurus mācīs, arī apraksti. Palasi, sapratīsi, kādas zināšanas piedāvās tev.
Vēl zinu ir kaut kāda Riga hotel school, ja nemaldos, bet par kvalitāti nezinu. Bijusī skolasbiedrene tur studē, bet personīgi nepazīstu viņu, tāpēc nevaru neko tuvāk pastāstīt.
Lai izdodas!
11.07.2019 22:22 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.07.2019
Mans mērķis nav veidot uzņēmumu, bet gan ar laiku, attīstoties, kļūt par kāda uzņēmuma, viesnīcas vadītāju, direktori.
11.07.2019 21:59 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Ja Tu gribi būt grāmatvedis - koleģas izglītība pat būs vērtīgāka, jo vadzinības ir ļoti vispārīga programma, ja tu gribi būt personāla speciālistu arī labāk sāc ar koledžu, tad iekārtojies praksē, darbā un ja redzi sevi nākotnē, piemācis 2-3 gadus un būsi bakalaurs personāla vadības, turklāt jau ar praksi, mārketingam arī ir sava programma, pietiekoši liela konkurence būs lai ar šo diplomu tiktu kādā mārketinga asistenta amatā, jo priekšā būs jau ar speciālizētu programmu. Darba tirgū ir liela konkurence, ir ļoti jāpārdomā savas izglītības izvēle, jāspēj vizualizēt sevi ko tu tiešām vēlies darīt, kas būt, kas patīk, nevis jāiet kaut kur nezinu kas būs kad izmācīsies un vai vispār kas būsi, un ja ir tik dārgas studijas, tad tas nav tā vērts!
11.07.2019 15:21 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Skatoties kas tu vēlies būt nākotnē izvēloties šādu programmu, kāpēc vēlies mācīties vadzinības, es ieteiktu skatīties kādas noteiktas profesijas virzienā un vadzinības izmācīties Maģistratūrā, jo faktiski beidzot Uzņēmējdarbības vadību ja tev nav nekādas darba pieredzes, blati kādos amatos, es nezinu kas tu reāli vari būt, kāda ir tava specialitāte.
Par vadītāju neņem tik dēļ diploma, un uzņēmējs tu vari kļūt arī bez diploma.
Kāds ir tavs mērķis?
11.07.2019 15:16 |
 
Reitings 146
Reģ: 16.04.2016
Es tikai par Latvijas Universitāti! Turklāt liela iespēja tikt budžetā.
Banku Augstskola arī ir neslikts variants.
11.07.2019 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits