Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iecienītākā dekoratīvā kosmētika

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveikas!
Gribu papildināt savus kosmētikas krājumus, bet nezinu, ko lai labāk ņem(saprotu, ka toņi ir individuāli un daudz kas ir individuāli), tomēr gribētu palasīt kādas firmas un konkrēti kādi ir jūsu iecienītākie dekoratīvās kosmētikas produkti? Ko pērkat atkārtoti un ir labs?
Man šobrīd aktuālākais, ko gribētu nopirkt būtu noturīgas acu ēnas(brūnganos toņos), ūdensizturīga, pagarinoša skropstu tuša, labi maskējošs konsīleris un lūpukrāsas, kas nesmērējas un neatstāj nospiedumus, ir ieteikumi?
Kāds ir jūsu ikdienas grims, must have produkti? Piemēram, man tas ir konsīleris, pūderis, lai to nofiksēt, skropstu tuša un lūpukrāsa, bet vasarā vispār bieži vien tikai lūpukrāsa un tuša. Neesmu no tām, kurai patiktu čakarēties ar full face makeupu’, bet reizēm patīk nude - brown acu ēnas :)
11.07.2019 18:16 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
No lūpukrāsām man patīk Rival de Loop, man tas bija spontāns pirkums Drogās, bet turas tiešām labi un smuki toņi.
08.09.2019 12:19 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Tonālo, konsīlerus nevaru ieteikt, bet lūpu krāsu gan. 1. Lēta 2. Nav smaga uz lūpām un sakalst lai vēlāk nesmērētu. Nosaukums : Essence colour boost liquid lipstick. Un uzacīm arī essence briw marker, princips tāds pats kā flomīšiem, tāpēc vieglāk uzkrāsot un ilgāk turās nekā zīmulis.
Šīs divas lietas man patīk no lētā gala. Tonālo gan labāk izvēlēties dārgākus
08.09.2019 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Atkatīgs no tava budžeta.?
Man jau pašai patīk Makeup revolution conceal &define konsīleris sūtu no viņu mājaslapa vai no beautybay,jo LV nav toņu izvēles.
Patīk arī born this way konsīleris ir viņš it kā dārgs, bet īstenībā tur diezgan daudz iekša produkta 15ml, jas ir gandrīz puse no standarta tonālā
No drogām patīk Rival de loop, natural touch, kad man nevajag baigāko sedzamību un viņš ir lēts, like ļoti lēts, man jau 3 šā tūbiņa aiziet.
Acu ēnas , ja no kabatai draudzīgajām tad tas pats Makeuprevolution, man ir ļoti daudz viņu palešu, vnk fantastika, NYX ultimate paletes , bet MUR ir labākas, Morphe ir foršas ēnas,īatenībā nemas tik dārgas nav ja parēķina viņu skaitu paletē.? Samplebeauty arī šķiet dikti foršas un arī nav kosmoss sūtu no beautybay , paša beautybay paletes arī ir foršas man ir maziņā 16 krāsu Brights, ļoti, ļoti laba. Patīk colourpop, bet mazliet čakars ar muitām jo no ASV sanāk sūtīt.
Skropstu tušu lietoji no Catriece glam&doll pelēkā iepakojumā, dievinu birstīti,jo tā ie tik maza un smalka,dienas gaitā arī nenobirst.
Ar pūderiem ir smagi vismas man, diezgan daudzi ir izčakarējuši nervis, sedzamību konsīlerim absorbē? Man patīk no Too faced born this way loose powder, bet viņš ir padārgs, no lētākām opcijām ļoti labs ir no NYX cant stop wont stop loose powder un Makeup Obsession banana loose powder, ar šiem neesmu manījusi ka sedzamība konsīlerim nozustu, no tā paša Makeup revolution x Imgone highlight to the moon paletes arī nav man problēmu ar sedzamības samazināšanos.
05.09.2019 16:24 |
 
Reitings 58
Reģ: 05.09.2019
Mans ikdienas meikaps sastāv no sekojošiem produktiem:
•konsīleris. Šobrīd arī esmu tā meklējumos, bet patīk MAYBELLINE Instant Anti-Age Eraser konsīleris. Tagad lietoju ļoti lētu konsīleru paleti no RDL YOUNG.
https://www.mylook.lv/maybelline-new-york-instant-anti-age-eraser-concealer.html
•uzacu tuša. Tā ka manas uzacis ir krāsotas ar krāsu, es tās tikai saķemmēju ? Šobrīd lietoju arī lēto variantu no RDL YOUNG. Bet varu ieteikt arī no MAYBELLINE Brow Drama Mascara.
https://klipshop.lv/maybelline-brow-drama-mascara-uzacu-tusa?combination=8145
• vaigu sārtums un hailaiters. Tas man ir arī no tās pašas lētās firmas. ? Bet tur ir ļoti skaists un diez gan noturīgs hailaiters.
https://shop.rossmann.hu/rdl-young-kontur-paletta-3-steps-1-db
•acu ēnu vietā es krāsoju to brūno toni no iepriekšējās paletes, kas domāta kontūrēšanai.
• skropstu tuša. Ar tām man ir tā, kā ir... ? Ir atvērtas vairākas un es tik turpinu domāt par jaunu skropstu tušu iegādi ?
Varu ieteikt šo Oriflame OnColour Big Lash skropstu tuša. Un skropstas tiešām kļūst veselīgākas.
https://lv.oriflame.com/products/product?code=38929
•lūpu balzāms. Parasti no lūpu produktiem lietoju tikai lūpu balzāmus. Šobrīd liels favorīts ir arī Oriflme The ONE Lip Spa Care lūpu balzams.
https://lv.oriflame.com/products/product?code=31442
Tas arī viss :)
Ps.- Kāds var pamācīt, kā te var ielikt attēlus, lai nevajadzētu likt linkus? ??‍♀️?
05.09.2019 15:55 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
moonshine @ 11.07.2019 22:58
Par lūpukrāsām... Neesmu vēl atradusi pavisam piemērotu, kuru krāsot katru dienu. Vienmēr nepatīk, kā izskatās vai tamlīdzīgi. Vai arī dažas ir ķepīgas un pārāk noturīgas, ka nevar noberzt nost pēc tam, un liekas, ka kaut kāda līme uz lūpām. :D Laikam būs jāmēģina dārgākas. Veikalos gan nemēdzu testerus izmēģināt uz lūpām, tāpēc parasti varbūt nopērku tādas, kuras man nepatīk. :D

same, man bija viena lūpukrāsa(jau neatceros firmu), turējās labi, bet tad noņemt varēja tikai beržot ar ūdensnoturīgās kosmētikas noņemēju, bez tam tā bija tūbiņā kā lūpu spīdumi, gribu parasto, noturīgo lūpeni, lai nav tā, ka iedod kādam buču un vaigs sarakans vai kafejnīcā uz krūzītes nospiedums..toni savu arī neesmu atradusi, pagaidām kombinēju divas no essences, vienu klāju apakšā, otru daudz tumšāku ar otiņu virs nedauz un izlīdzinu, priekš ikdienas varianta der, bet izejot cilvēkos un pasākumiem gribas kaut ko labāku, lai arī dārgāku
no revolution man mājās vēl ir viena palete, nepatīk, ka tur matēti ir 3 toņi un pārējie spīdīgi, turklāt no matētajiem man patīk tikai viens brūnais par ko esmu saņēmusi komplimentus, ka man piestāvot ?, tas arī ir līdz “zarnām tukš”, biju nopirkusi atsevisķi vienu artdeco acu ēnu, it ok, bet pa vienam dārgs prieks, tāpēc šobrīd metu uz to Urban Deacky paleti, vēl kādu matētāku Revolution vai arī domāju pamēgināt NYX
vispār, kādas atsauksmes par NYX acu ēnām?
11.07.2019 23:30 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Par lūpukrāsām... Neesmu vēl atradusi pavisam piemērotu, kuru krāsot katru dienu. Vienmēr nepatīk, kā izskatās vai tamlīdzīgi. Vai arī dažas ir ķepīgas un pārāk noturīgas, ka nevar noberzt nost pēc tam, un liekas, ka kaut kāda līme uz lūpām. :D Laikam būs jāmēģina dārgākas. Veikalos gan nemēdzu testerus izmēģināt uz lūpām, tāpēc parasti varbūt nopērku tādas, kuras man nepatīk. :D
11.07.2019 22:58 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Acu ēnas, kuras lietoju un man ļoti patīk, manuprāt, noturīgas - revolution palette iconic 2 no Drogām. Kādi 6€, ja nemaldos. Izvēlējos brūnos un spīdīgos toņus. Ja grib pavisam noturīgas, var izmantot konsīleri uz plakstiņiem (tikai nedaudz) vai arī iegādāties acu ēnu bāzi. ;) Bet es iztieku tāpat.
11.07.2019 22:54 |
 
Reitings 356
Reģ: 20.06.2019
Esence bija labs konsīleris - jā, lēts, bet toties labs.
Ikdienā lietoju nedaudz tonālā krēma (dažreiz pat to nē), vieglas acu ēnas, pašu lētāko skropstu tušu, marķierveida acu laineri (bez tā nevaru nekādīgi, jo man ļoti patīk, kā izskatās manas acis uzreiz, bet zīmēju to pa pus acu līniju virs skropstām, tad acis nav tik smagnējas pēc izskata), parasti maigi ietonēju uzacu formu ar uzacu zīmuli. Dažreiz uzlieku barojošu lūpu spīdumu, ja atceros pirms iešanas ārā no mājas. Pēc apraksta noteikti liekas, ka baigi daudz krāsojos, bet patiesībā tas man aizņem kādas minūtes piecas, varbūt mazliet vairāk. :D Ar laineri parasti liels čakars, kaut roka jau piešāvusies, tā teikt. ;)
Uz kaut ko svinīgāku tad attiecīgi pamanāmu lūpu krāsu, iekontūrēju vaigu kaulus ar sasodīti lētu paleti pa 5€ no Drogām. Īsti nemāku kontūrēt, parasti izskatās kā kaut kādi pleķi uz vaigiem. Nu kaut kā tā. :D
11.07.2019 22:51 |
 
Patīk
Reitings 1739
Reģ: 24.05.2019
Man ir taukaini plakstiņi:
Ēnas, kas nekur "neaizpeld" un nesaveļas - Revlon Colorstay Creme eyeshadow. Tādi mazi stikla bundulīši.
Tuša, kas visu dienu turas nevainojami, netek kad noņem - Sensai 38c. Noņemt var tikai ilgi mazgājot ar siltu ūdeni.
Lūpukrāsa - "izejamā", ar lakas efektu - YSL vinyl cream lip stain (melnas tūbiņas). Tiešām neatstāj nekādus nospiedumus, tonis un pat spīdums uz lūpām gan turas godam, pilnīgi neticami.
Lūpukrāsa "ikdienas", sajūta, ka uz lūpām nekā nav, bet krāsa ir, un iiilgi - Loreal Rouge Signature matte.
Konsīleri diemžēl nevaru ieteikt, man viņu ir kaudze, bet visiem uzvedība klibo. Gribu pamēģināt slaveno Tarte.
11.07.2019 21:31 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.06.2019
Ja ir taukainas/kombinētas sejas ādas tips, tad vari uzrakstīt PM, pastāstīšu vairāk par dažādiem labiem produktiem.
11.07.2019 21:24 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
SeaStar @ 11.07.2019 21:17
Man acu ēnas ir Urban Decay Naked. Tiešām noturīgas, viegli uzklāt, it īpaši ar acu ēnu bāzi. Ja vēlreiz pirktu ēnas, tad noteikti ABH Soft glam, jo tur ir dažādāki neitrālie toņi, ar kuriem izpausties. UD kvalitātē neesmu vīlusies.
Mīļākā skropstu tuša- L'oreal paradise extatic waterproof. Nesen nopirku Dior, ne tuvu nav, it īpaši ņemot vērā cenu.
Catrice konsīlerim tiešām nav ne vainas, tikai man traucē riebīgais aromāts. Lietoju Maybelline Anti Age, ļoti patīk, liekas labāks.
Ikdienā izmantoju lūpu balzamu, lūpu krāsas tikai svētkos.
Manam ikdienas make up- praimeris, tonālais krēms, konsīleris, uzacu pomāde, nedaudz bronzeris, pūderis, skropstu tuša un fiksējošais sprejs.?

paldies liels par ieteikumiem! :)
11.07.2019 21:20 |
 
Reitings 23
Reģ: 06.06.2019
Man acu ēnas ir Urban Decay Naked. Tiešām noturīgas, viegli uzklāt, it īpaši ar acu ēnu bāzi. Ja vēlreiz pirktu ēnas, tad noteikti ABH Soft glam, jo tur ir dažādāki neitrālie toņi, ar kuriem izpausties. UD kvalitātē neesmu vīlusies.
Mīļākā skropstu tuša- L'oreal paradise extatic waterproof. Nesen nopirku Dior, ne tuvu nav, it īpaši ņemot vērā cenu.
Catrice konsīlerim tiešām nav ne vainas, tikai man traucē riebīgais aromāts. Lietoju Maybelline Anti Age, ļoti patīk, liekas labāks.
Ikdienā izmantoju lūpu balzamu, lūpu krāsas tikai svētkos.
Manam ikdienas make up- praimeris, tonālais krēms, konsīleris, uzacu pomāde, nedaudz bronzeris, pūderis, skropstu tuša un fiksējošais sprejs.?
11.07.2019 21:17 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Tweek @ 11.07.2019 20:28
Labākais konsīleris ko esmu lietojusi ir no Catrice camouflage. Var nopirkt Drogās pa 4€ (??) ja atmiņa neviļ. Seit pat cosmo bija izreklamēts kā baigi labais un iespaidā arī nopirku. Tiešām ļoti labs.

esmu to konsīleri mēģinājusi, man nepatika, smagnēja sajūta, pat nezinu kā lai izskaidro, bet man sajūtu līmenī nepatika
vienu brīdi biju lietojusi rimmel vienu kosīleri, patika, tagad cik meklēju veikalos nav, laikam vairs neražo
11.07.2019 21:13 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Labākais konsīleris ko esmu lietojusi ir no Catrice camouflage. Var nopirkt Drogās pa 4€ (??) ja atmiņa neviļ. Seit pat cosmo bija izreklamēts kā baigi labais un iespaidā arī nopirku. Tiešām ļoti labs.
11.07.2019 20:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits