Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā deja kāzās

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vai pirmā deja var būt mīņāšanās un.. vēlreiz mīņāšanās? ?
Mana vedējmāte apgalvo, ka visās kāzās, kur bijusi, visi pāri ir izgājuši kursus un iestudējuši deju.
Tiesa gan - viesi mums būs ap 20, budžets ļoti ierobežots. Līdz kāzām pāris nedēļas, neesam izvēlējušies nedz dziesmu, kur nu vēl iemācījušies kādu soli... tikai mīdīties protam.
Yt nepalīdz...izmēģinājām valsi un tikai apdauzījām ceļus viens pret otru.
Sāku jau riktīgi saspringt, ko varētu vērst par labu.
Vai ir vērts kaut ko mēģināt "iestudēt" diviem dejot nepratējiem, vai tad vienkārši simboliski nomīņāties? Esat kāda mīņājusies, vai redzējušas, ka citi pāri tā dara??
10.07.2019 01:08 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Biju kāzas kur iestudēts un biju kur vienkārši pamīņājas. Man personīgi vairāk patika pamīņāšanās, jo tas izskatās sirsnīgāk un var redzēt mīlestība pāra acīs. Iestudētā izskatās fake un nepatīk, jo varēja redzēt kā pāris vairāk koncentrējas uz soļiem nekā uz mirkļa izbaudīšanu. Lai nu ko izvēlētos neaizmirsti ka tā deja ir jums nevis viesu izklaidēšanai.
11.07.2019 07:17 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Tikko biju kāzās, kur deja bija iestudēta. Tik nenormāli skaisti bija, ka tagad nespētu redzēt kaut kādu mīņāšanos. Vīrs dejoja lieliski, sieva tāpat. Neko pielikt, neko atņemt. Brīdis bija ļoti emocionāls un jauks.
Tāpēc arī paši mājās var iestudēt. Kaut kādu lēno dziesmu, dažus '' fokus pokus'', apgriezienus un pieliecienus var dabūt.
Ieteiktu pacenties pašiem
11.07.2019 00:00 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Vispār nevaram atrast dziesmu savai dejai. Mums nav tādas īpašās vai mīļākās, bet mūsu iepazīšanās un randiņošanas laiks bija Adventes laikā... vai var izvēlēties Jaunā gada dziesmu? ? Jo citas mums ir burtiski bezpersoniskas.
10.07.2019 22:48 |
 
Reitings 1460
Reģ: 10.02.2016
Vai nu mīņātos, vai vnk tādu kā ''opciju'' pirmais valsis izslēgtu no vakara programmas.
Un pie kājas , ka tur kāds ko padomās - mana diena, kā gribu- tā daru. Tieši tik vienkārši uzspļautu tradīcijām.
10.07.2019 15:00 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Paldies,meitenes! ❤ Taisnība ir... ja būtu iemācījusies iestudētu deju, nemaz nevarētu izbaudīt to kā pirmo deju ar savu vīru, bet domātu, ka tik ko nesajaucam. Vēlamies deju pašiem sev, nevis viesiem atrādīt. ?
10.07.2019 11:46 |
 
Reitings 298
Reģ: 19.09.2016
Nesen biju kāzās, kur pie PV dziesmas “Meklēt vienam otru” pāris “mīņājās”. Nu tik skaisti bija ! Raudāja ne tikai līgava, bet pilnīgi visi. Tas tiešām atkarīgs no katra paša - ja jums nav tik nozīmīga tā perfekti sastādītā deja, tad nevajag tādu. Būs brīnišķīgi, nesatraucies.
10.07.2019 09:32 |
 
Reitings 267
Reģ: 28.06.2013
Es arī savās kāzās mīņājos - tajā kleitā tāpat neko vairāk neizdarītu ? kam liekas tā deja svarīga, tie arī iet kursos - man to vajadzēja tikai ķeksītim un bija ļoti ok
10.07.2019 08:00 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Esmu bijusi kāzās,kur pāris mīņājas un ik pa laikam uztisa kādu griezienu.Man personīgāk tas šķiet daudz mīļāk nekā iestudētās dejas.Ja vēl mūzka ir lēna un mierīga,tad vispār neprasas nekādi valši :)
10.07.2019 07:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits