Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

AMERIKA (kā tur nokļūt un darba piedāvājumi)

 
Reitings 3
Reģ: 06.01.2019
Sveiki! Varbūt kāds ir zinošs šajā tēma ,kā var likumīgi tikt uz Ameriku? Vēlos gan tur dzīvot ,gan strādāt? Kā ar darba vīzu?? Kas būtu vispirms jādara ,lai tiktu uz ASV?
Zinu par GREEN CARD, bet tā ir jāgaida 2gadus vēl! Es vēlos jau lidot prom septembrī vai oktobrī.
Varbūt kāds zina ,kā vissātrāk var tikt uz Ameriku ,kā ar vīzām! Vēlos dzīvot vismaz 1-2gadus.
Varbūt zinat kādu konsultantu ,kas palīdz risināt šos jautājumus un palīdzī nokārtot dokomentus?
Varbūt káds tiešām var palīdzēt??
Paldies jau iepriekšs!
Nepiedāvāt studentu vīzas, vai aprecēties ar amerikāni!
08.07.2019 18:28 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
minnyminny @ 10.07.2019 18:47
Intereses pēc, kādas ir top profesijas, ar kuru iespējams dabūt darba vīzu?:)

Dažāda veida inženieri, CEO, programmētāji, būvniecības eksperti, ārsti, ķirurgi, utt.
Visi pārējie kas strādā primitīvus darbus jau ir pietiekamā daudzumā, tirgoņi, pārdevēji, apkopēji u.c. ienāk no dienvidamerikas un meksikas.
btw
refugeeswelcome ?
11.07.2019 16:31 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Intereses pēc, kādas ir top profesijas, ar kuru iespējams dabūt darba vīzu?:)
10.07.2019 18:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar estu vari ierasties asv bez problemām. Bet legāli uzturēties baigi nesanaks. Ja neesi kaut kāds baigais speciālists ko viņiem vajag, darba vīzu tev nedos. Tāpat ja darbs tev nav jau garantets, tad pirmkārt vajag labi daudz naudas, tai pašai dzīvošanai, visticamak ari mašīnu vajadzētu iegadāties jo ar kājām te baigi nekur tikt nevar, ja vien nedzivo kadā lielpilsētā kur ir metro utt. Daudzi asv dzīvo un strādā nelegāli pat 10 gadus, ja nekadas baigas ziepes netaisi un lieki nepievērs sev uzmanību, tad arī tev neviens nepieverš uzmanību, bet nu tas protams nav baigi foršs variants, jo ja tevi noķers kāda iemesla dēļ tad arī deportēs un atpakaļ tev netikt.
10.07.2019 18:34 |
 
Reitings 296
Reģ: 15.09.2015
Dzīvoju strādāju 2 gadus ASV, ir labi. Gribi dzīvot te, atrodi darbu lai vari atļauties te uzturēties ?
10.07.2019 00:40 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Tweek @ 09.07.2019 17:53
Es arī gribētu pārcelties uz USA
Sapņoju par to kopš 14 gadu vecuma, bet nezinu vai es to piepildīšu, jo dzīve iegājusi pavisam citās sliedes
Runājot par rasismu
Rasisms ir VISUR! Un ja tu lietotajs domā, ka dzīvojam homogēnā sabiedrībā tad tu maldies. Paskaties tepat Eiropā. Zviedrija: es lasu zviedru forumu, Zviedrija ir tuvu pilsoņu karam imigrantu dēļ. Zviedrija ir kļuvusi par ļoti sašķeltu valsti, jo imigranti “dzīvo” uz zviedru nodokļiem un logic, ka viņiem tas nepatīk.
Vācijā joprojām ir anti semītisms. Pirms kāda laika lasīju ziņas, ka vietējie vācieši uzbrukuši ebreju restorānam un piekāvuši. Ir youtube video, ka Vācijā vajadzētu pastāvēt tikai āriešu rasei.
Un tā ir tikai maza daļa no tā, kas notiek pasaulē. Jā, Amerika ir multikulturāla valsts un notiek šķelšanās starp baltajiem un melnajiem, bet ne tikai. Diskriminē sievietes darbos, jo visbiežāk sievietes izmaksā vairāk un mazāk labuma, sakarā ar bērnu dzemdēšanu. Nerunājot nemaz par homo diskrimināciju.
Rasismu atradīsi jebkur, nav pat Amerika jāmeklē.

Tev gadījumā smadzenes nav izskalotas tā kā pa daudz?
Rasisms ir pavisam nesen (1960..) izgudrots vārds lai apklusinātu politiskos pretiniekus un kādu kam tu nepatīc. On otrkārt rasisms ir naturāla reakcija pret ārējo sugu kas mēģina iefiltrēties.
Arī tu esi rasiste (kaut tu nekad to neatzītu), jo varu derēt, ka tev uzskati zemapziņā mainīsies, ja būs apkārt citas rases, tas pat novērojams arī Latvijā, latvieši ir ļoti rusofobiski un negrib padoties krievu lielajai komūnai.
Rasisms ir arī, ja jūs uzskatat, ka blondi / gaiši mati un gaišas / zilas acis izskatās vislabāk, tikai neaizmirstat, ka baltie cilvēki (Eiropieši) ir vienīgie pasaulē kuriem tas ir. Visa pārējā masa pasaulē ir ar melnām acīm un melniem, melni brūniem matiem.
Vācijā joprojām ir anti semītisms. Pirms kāda laika lasīju ziņas, ka vietējie vācieši uzbrukuši ebreju restorānam un piekāvuši. Ir youtube video, ka Vācijā vajadzētu pastāvēt tikai āriešu rasei.

Cringe lol :DD Tipisks kreiso propagandas upuris. Tu tiešām domā miermīlīgie, mīkstie vācieši sit žīdus? Tu vēl nejēdz ka Vācija ir pārpludināta ar 2 miljoniem arābu / islama migrantiem pēdejos 3 gados?
Un protams, Vācija - vāciešiem. Izstāsti kāpēc Vācija nedrīkst piederēt vāciešiem? Vācieši ir 2000 gadus eksistējuši Eiropā, viņiem ir vēsture, kultūra kuru ir svarīgi saglabāt. Importējot miljoniem migrantu ar laiku vāciešu dzimstība nespēs konkurēt ar arābu 7 bērniem uz ģimeni.
Diskriminē sievietes darbos, jo visbiežāk sievietes izmaksā vairāk un mazāk labuma, sakarā ar bērnu dzemdēšanu.

Tam nekāds sakars ar bērnu dzemdēšanu nav. Sievietes vienmēr strādā vienkāršus darbus, par ko viņām arī atbilstoši maksā. 90% sievietes nestrādā par inženieriem, būvniekiem, zinātniekiem, bet gan par medmāsām, pārdevējām, makeup smērētājām un frizierēm (Latvijā), utt.
Tas ka sievietes negrib strādāt tehniskus darbus ir vienkārši tāda daba, visām sievietēm patīk sociāls darbs kur jādarbojas ar cilvēkiem.
09.07.2019 21:27 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Es arī gribētu pārcelties uz USA
Sapņoju par to kopš 14 gadu vecuma, bet nezinu vai es to piepildīšu, jo dzīve iegājusi pavisam citās sliedes
Runājot par rasismu
Rasisms ir VISUR! Un ja tu lietotajs domā, ka dzīvojam homogēnā sabiedrībā tad tu maldies. Paskaties tepat Eiropā. Zviedrija: es lasu zviedru forumu, Zviedrija ir tuvu pilsoņu karam imigrantu dēļ. Zviedrija ir kļuvusi par ļoti sašķeltu valsti, jo imigranti “dzīvo” uz zviedru nodokļiem un logic, ka viņiem tas nepatīk.
Vācijā joprojām ir anti semītisms. Pirms kāda laika lasīju ziņas, ka vietējie vācieši uzbrukuši ebreju restorānam un piekāvuši. Ir youtube video, ka Vācijā vajadzētu pastāvēt tikai āriešu rasei.
Un tā ir tikai maza daļa no tā, kas notiek pasaulē. Jā, Amerika ir multikulturāla valsts un notiek šķelšanās starp baltajiem un melnajiem, bet ne tikai. Diskriminē sievietes darbos, jo visbiežāk sievietes izmaksā vairāk un mazāk labuma, sakarā ar bērnu dzemdēšanu. Nerunājot nemaz par homo diskrimināciju.
Rasismu atradīsi jebkur, nav pat Amerika jāmeklē.
09.07.2019 17:53 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Notte.
Kā kurš. Cilvēks dzīvo tikai vienu reizi un man gribās savā dzīvē vēl pabūt tur, par kurieni daudz ir sapņots. Latvijā varēšu atgriesties vienmēr.
09.07.2019 17:19 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Es velos dzīvi Latvijā :D
09.07.2019 17:14 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Es arī vēlos dzīvot Amerikā.
Skaidri apzinos, ka arī tur ir gan bagātie, gan nabagie. Ikdiena kā jau visur.
Vienkārši visu laiku esmu par to sapņojis. Tuvākajos gados ir plāns uz turieni aizbraukt.
Zinu divas māsas kas pirms kādiem 10 gadiem uz turieni aizbrauca un joprojām tur arī ir. Vienkārši cilvēki.
09.07.2019 17:08 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Šis ir tas par ko runāju
Black Teen Violently Beats Up White Girl Holding A Toddler
https://www.liveleak.com/ll_embed?f=15bf5622c5e8
baltajiem nav tā apziņa visapkārt rietumu pasaulē, tomēr jebkuram kurš nav balts (non-white) ir tā apziņa, ka jūs neesat vienādi.
09.07.2019 16:51 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
lsd @ 09.07.2019 12:23
Kāda starpība vai esi white, vienalga kāda rase? Nevienam tur nav viegli anyway

:D Atkal. Cik naivi būtu jādomā, lai uztvertu to kā realitāti...
Ir ļoti liela starpība, tu to nesaproti, jo dzīvo homogēnā sabiedrībā, kur nevienam nav raciālā apziņa, bet atrodoties Amerikā drīz vien sapratīsi atšķirības.

Ja gribēsi pieteikties augstskolā, visu pieteikumu gala lēmumi ir balstīti uz rasi, tie kas nav baltie, tiem ir vieglāk tikt pieņemtiem. Piem. melnie ir kā augstākā prioritāte, tad hispanic, tad white, un asian apakšā, jo tā kā asian ir visgudrākie pret viņiem diskriminē visvairāk. Tāda veida uzņemšanai arī atbilst rasu un IQ atšķirības, tie kas ir ar zemāku intelektu tiek uzņemti vairāk.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/03/Race_IQ_Sketch_OrderFlipped.PNG
https://www.economist.com/sites/default/files/images/print-edition/20180623_USC932_0.png
Apmēram tā ir visās Ivy league skolās.
Un augstskolas ir tikai viens no piemēriem.
09.07.2019 16:42 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Vari sākt ar au pair, tas būtu vieglākais veids. Atrast darbu gan nebūs viegli, patiesību sakot, tā būtu viena no pēdējām augsti attīstītām valstīm, kur vēlētos dzīvot.
09.07.2019 14:29 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Un jā, es vēlos arī uzzināt, kāds ir vieglākais veids palikt uz dzīvošanu.
Vēl variants.. Kāds zin kā ar studijām? Es vēlos uz koledžu, tikai vai man ļaus palikt tho.. kad pabeigšu
09.07.2019 12:27 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Kāda starpība vai esi white, vienalga kāda rase? Nevienam tur nav viegli anyway
09.07.2019 12:23 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Bet kāda rase tu esi? Ja tu esi baltā, tad neceri uz nekādu labo dzīvi. Visi baltie Amerikā ir uztverti kā 'oppressor' un 'conquerors', un ja tu esi balta tad bieži vien varēsi dzirdēt pārmetumus par 'white privilege'. Ar visādiem diversity palielināšanas centieniem baltie tiek sistemātiski izslēgti no daudzām sabiedrības daļām.
Izskatās, ka tev ir naiva domāšana, un neko vairak par Ameriku, kā tikai LV pa TV, ziņās rādīto nezini. Tāda viltus ilūzija daudziem ir...
San Francisco stacija

LA county

Detroit

Portland, Oregon

Baltie ir minoritāte lielākas pilsētas, tie laiki kad uz Ameriku droši varēja braukt jau ir garām...

Vienīgas vietas kur ir droši pārvākties ir Vermont, Maine, New Hampshire, West Virginia, bet meksikāņi tās vietas drīz vien ātri pārpludinās nākošajos gados.

tipiska ikdiena amerikā...
09.07.2019 04:48 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Nu, ja slinkums meklēt, tad iesaku gan - jo ESTA ir parodzīgāka kā pēršanās ar vīzu :)
Tiesa, 2 gadus no vietas gan uzturēties nevarēsi (90 dienas max), bet tev būs atļauja divus gadus ierasties tur.
09.07.2019 00:41 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Neesmu eksperte šajā jomā, bet zinu meiteni, kas darbojās ar ESTA. Viņa gan ātri vien arī uz Green Card pieteicās (bet, protams, ar jurista palīdzību). Bet, cik zinu ESTA ir ļoti labs variants.
09.07.2019 00:35 |
 
Reitings 58
Reģ: 13.05.2017
Pati diezgan aktīvi par šo interesējos, ja vien nestrādā specifiskā jomā, ar daudzu gadu pieredzi, vari necerēt, ka kāds tevi gribēs sponsorēt. Darba vīzas ir uz izķeršanu. Variants aukļu apmaiņas programmas, droši vien esi dzirdējusi. Tā pat ja esi studente, vari pamēģināt ar ceļojošo vīzu tikt, ja nemaldos uz gadu, šeit tev var palīdzēt nokārtot dokumentus un atrast darbu - http://www.jauniesucelojumi.lv/lv/celojumu_programma/asv.html.
Un vēl jau ir tās grāmatu pārdošanas programmas. Tā kaut kā
08.07.2019 19:13 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Oh, es arī ļoti gribētu visu šo, kaut uzreiz, bet es nezinu cilvēku, kas varētu to palīdzēt izdarīt.
Amerika tik tiešām ir vieta, kura saista mani no bērnības.
Esi tur bijusi?
08.07.2019 18:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits