Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

šampūns bojātiem, sausiem matiem

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveikas!
Varbūt kāda, kurai ir bojāti, sausi mati var ieteikt labu, vēlams profesionālo šampūni? Esmu izmģinājusi entos drogas un douglas variantus, efekta nav(vienīgais +\- ok bija bad head, bet arī nebiju stāvā sajūsmā)
Interesētu arī tāds, kurs būtu ar keratīnu un tiešān būtu taisnojošs, jo tas ir galvenais efekts, ko vēlos panākt.
Tad vēl, kāda zina ko stāstīt par liquid hair procedūru? Tas tikai uzlabo matu struktūru? kādas cenas?
Paldies jau iepriekš!
06.07.2019 09:48 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Paldies par ieteikumiem! Vēl aktuāli.
Tagad beidzot no visiem nezināmu firmu variantiem un eksperimentiem pārslēdzos atpakaļ uz bed head zilo versiju, ko lietoju savlaik. Esmu diez gan apmierināta. Nav vairs kā pūdelim, pat ja dabiski izžūst. Mati škiet jau nedaudz veselīgāki. Vispār patīk šī līnija maniem matiem ;D Vai nu esmu palaidusi garām, vai šai līnijai tiešām nav klāt matu maska...
varbūt varat kaut ko ieteikt bojātiem matiem(krāsoti nav, tikai no taisnotāja karstuma bojāti), sausiem matiem tieši no maskām? kas tiešām strādātu, nevis būtu tikai likšanas pēc ;D vai varbūt jums ir forša receptīte paštaisītai maskai? vienu brīdi youtubē saskatījos par grieķu jogurtu, olu, citronu, bet man nepatika, nezinu vai ir vērts no turienes visu pārmēģināt...
un vēl aktuāls tas pats jautājums par liquid hair procedūru, kāda it veikusi un zina tuvāk pastastīt? vai kaut ko par botox(cik esmu dzirdējusi šis netaisno, vnk uzlabo matu struktūru, tad nu jautājums vai tā tiešām ir, vai arī smuki tikai pirmos mēnešus, kamēr svaigs?), par keratīnu sāku pārdomāt(bet šeit ar derētu atsauksmes)
Paldies!
07.07.2019 19:19 |
 
Reitings 658
Reģ: 18.06.2018
Tās kuras interesējas par šampūniem bez parabēniem un SLS,tad varu padalīties ar savu pieredzi. Nopirku InSight firmas šapmpūnu un kodndic.,dabīgo,bez visa iepriekšminētā. Pārdevējs ļoti salielīja,biju skeptiska... Bet teikšu godīgi-man patika. Tagad beidzas,mājās bija Garnier,nezinu sakritība vai kas, bet kad izmazgāju,tad galva pumpiņās. Noteikti pirkšu Insight atkārtoti.
07.07.2019 15:29 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
dzerveneee @ 07.07.2019 13:27
Man arī bija tā. Tad vienu reizi paņēmu Garnier liekas kondicionieri bojātiem, sausiem matiem. Ieklāju mitros matos un pastaigāju stundu.
Kad izmazgāju effekts bija wow. Mati tik mīksti. Gludi. Maigi. Nevienu sašķeltu matu neredzēju.

Vispār daudzi frizieri iesaka reizi divās nedēļās vai reizi mēnesī ieklāt matos barojošu masku, neizmazgāt un atstāt uz nakti, mazgāt no rīta tikai.
07.07.2019 13:54 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Man arī bija tā. Tad vienu reizi paņēmu Garnier liekas kondicionieri bojātiem, sausiem matiem. Ieklāju mitros matos un pastaigāju stundu.
Kad izmazgāju effekts bija wow. Mati tik mīksti. Gludi. Maigi. Nevienu sašķeltu matu neredzēju.
07.07.2019 13:27 |
 
Reitings 93
Reģ: 27.05.2019
Noteikti iesaku placentas ampulas, noperkamas drogās un placenta activ šampūnu un balzāmu, nopērkams medicinaspreces.lv un lietot pareizi un regulāri.
https://medicinaspreces.lv/produkts/skaistumkopsanai-higienai/skaistumam-un-veselibai-produkti-kosmetikai-higienai/produkti-kosmetikai-higienai-matiem-galvas-adai/matiem-galvas-adai-specifiskai-galvas-adai-un-matiem/placent-activ-milano-sampuns-250-ml/
07.07.2019 12:16 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
dansone - nekad neesmu lasījusi šampūniem sastāvu, bet esmu iedomājusies ka vajadzētu, tāpēc jautājums -kas ir sls? un kas vēl būtu jāņem vērā no sastāva?
06.07.2019 15:19 |
 
Reitings 430
Reģ: 09.06.2019
Mani mati skruļļaini pēc dabas, pirku dažādus taisnojošus šampūnus, jāsaka - sūds vien ir. Es kad izmazgāju matus, es ielieku argana eļļiņu mitros matos (aizsargā pret karstumu) un ar fēnu un ķemmi iztaisnoju. Nav tik kaitīgi un rezultāts labs. Vienīgais tad, kad uznāk mitrs/lietains laiks, izskatos pēc pienenes :D
06.07.2019 14:15 |
 
Reitings 200
Reģ: 21.05.2019
Šampūni bez sls.
06.07.2019 10:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)