Braukšanas eksāmens...nevar nolikt

 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Pažēlošos, cerot varbūt uz kādu mierinājumu, jo esmu ļoti bēdīga...
Jau otro reizi esmu izkritusi braukšanas eksāmenā.
Mācīties sāku martā no nulles. Divus mēnešus pa 2x nedēļā braukāju, sākumā gāja grūti, nepatika arī instruktors, bet sakodu zobus un zināju, ka jāpaciešas - lai tik dresē kā dresē, varbūt būs labāk.
Kad biju izbraukusi 20 obligātās stundas (10 dienas) un papildreizes (+vēl divas dienas), pret pašas gribu tiku aizfīrēta uz Csdd valsts eksāmenu. Protams, izkritu, jo nebiju tam vēl gatava, bet instruktors jau bija pieteicis, līdz ko izbraucām obligātās.
Izkritu arī otrajā reizē (pirms tās 2 papildst.izbraucu), jo kā reiz tiku aizdzīta tādā vietā, kur ne reizi mācību braucienos nebijām izbraukuši un pilnīgi notizlojos, lai gan pārējo izbraucu bez problēmām.
Meitenes, man nolaidušās rokas! Gribas tam vnk mest ar roku, jo liekas "ja nu nenolieku nekad?!" Es pati sev to nespēju piedot, ka krītu ārā, bet es cenšos maksimāli, mācos ar lielāko atdevi... taču vairs neticu saviem spēkiem un spējām, ja reiz esmu tik daudz izgāzusies?
Ar kuru reizi jūs nolikāt? Kas palīdzēja mazināt stresu pirms eksāmeniem? Ar katru nenolikto reizi, stress veļas lielāks kā sniega bumba..Esmu zaudējusi jebkādu cerību, ka jel kad nolikšu to eksāmenu...?
25.06.2019 18:23 |
 
Reitings 461
Reģ: 05.05.2019
Es arī zinu sievieti, kura nolika septītajā reizē.
Ar stresu var tikt galā meditējot un pareizi elpojot :)
25.06.2019 19:13 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Vai tev ir mājās kādam radiniekam/vīram/brālim utt personīgais auto? Ja jā, tad nopērc M burtus un brauc ar kādu kopā! Es ļoti daudz braucu pirms pēdējā eksāmena. Gan ar instruktoru kopā, gan personīgajiem auto. Man visas 5 reizes bija viens un tas pats pieņēmējs un viņš man eks beigās pateica, ka braukšanas prasmes ir ļoti uzlabojušās salīdzinājumā ar iepriekšējām, tā teikt mans goals bija nolikt ar 5 reizi.
25.06.2019 19:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
2 reizes un jau gribi mest plinti krūmos... :D
Zinu cilvēku kas 7 reizē nokārtoja ar kadām 40 braukšanām. Ja neesi gatav pamēģini citu instruktoru, jo paziņa nomainīja pirm pēdējā eksāmena un tas palīdzēja.
25.06.2019 19:06 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
2x nav nekas šausmīgs. Es noliku ar 5 reizi un biju uz aptuveni 50 braukšanas nodarbībām. 2x no eksāmeniem bija stulbas kļūdas nepalaidu auto (nepamanīju) un nepamanīju gājēju. Nepamanīju zīmes un pašā pirmajā reizē bija tik ļoti bail, ka vilkos pa pilsētu uz knapi 40 jo kājas trīcēja ?
Bet nu jau tiesības ir kādu laiku, jāpiebilst, ka neliku Rīgā, bet gan mazpilsētā bet droši braucu arī pa Rīgu.
Man bija skolas eksāmens bet ta bija tāda kā formalitāte, izpildīju 4 reizes uz apli csdd eksāmenu bez kļūdām un palaida uz valsts. Oj, es tam skolas eksāmenam riktīgi gatavojos, sēdēju pa vakariem pie datora un malu uz apli 20 reizes katru vakaru? bet izrādās kā tā bij tik tāda formalitāte
25.06.2019 19:02 |
 
Reitings 243
Reģ: 10.01.2019
Paldies, Eriksons.
Vienīgais, kas man nav skaidrs, visi apkārt runā par tādu lietu kā "Skolas eksāmens"... autoskolā, kurā es eju nav tāda skolas eksāmena - uzreiz pa taisno uz valsts. Pie tam nav paša izvēle, kad jūties drošs - instruktors uzreiz piesaka, kā obligātās esi izbraucis.??
25.06.2019 18:53 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.06.2015
Man labākais draugs arī 3x lika eksāmenu kamēr nokartoja
25.06.2019 18:47 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.06.2015
Ja pareizi atceros es mācījos braukt tuvu 30 stundām. Un Es purmstam biju ar mašīnu pieredzi braukšana, biju 2x stāvlaukumā oabraucis pirms braukšanas skolas
25.06.2019 18:46 |
 
Reitings 363
Reģ: 16.06.2015
2x nav nekas ārkārtējs... Daudz labāk ir cakareties kaut ilgi bet kārtīgi iemācīties braukt nekā pavirši iemācīties un uz galvu nolikt eksāmenus. Tas ir tavas pašas laba...
Es savlaik skolas eksāmenu liku 2x un pēctam valsts eksāmenu ar 1x izgāju...kopā sanāk 3 eksameni.
Un 1. Skolas eksamena man viss beidzas pēc 2-3min brauciena jo uzreiz pielavu rūpju kļūdu. Vot tā ir notizlosanas.
25.06.2019 18:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits