Lietus sandales - show must go on

 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
JŪRAS MEITA
19.03.2019 08:40 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Vizuālās grupas "Lietus sandales" - skrejlapa nr.20
04.08.2019 23:45 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Darītājai...
30.06.2019 22:13 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Maira Wilkiraine: šis papēdītis pie baseina sandalēm iedod nelielu intrigu
/Jautā producents Komandors/
- Jau reiz sarunājāmies par baseina iešļūcenēm...
Wilkiraine: bet šādas ir drusku savādākas un ... nedaudz intriģējošākas.
- Jā?
Wilkiraine: saku tieši- papēdīši jebkurā gadījumā piedod intrigu. Jebkādas bezpapēžu kurpes - ir vīrietīgas, mazvērtīgas, utilitāras. Protams, dažādās ikdienas darīšanās arī tādas ir nepieciešamas. Bet- ja vēlamies vizuālas lietas, tas papēdīši nepieciešami. Jā - nepieciešami!
- Arī dodoties uz baseinu?
Wilkiraine: jā, arī uz baseinu! Jo Dāmai vienmēr jāizskatās - kā Dāmai :)
- Parasti uz baseinu dodas bez papēdīšiem...
Wilkiraine: vienreiz ir jāieviešs daža jauna tradīcija. Es uz reizi neapgalvoju, ka visām sievietēm uz baseinu vai jūru jādodas uz spicenēm. Taču dažas Izredzētas šo jauno tradīciju gan varētu iesākt. Protams, par tradīciju baseina iešļūcenes uz papēdīša- ieviesīsies pakāpeniski.
- Bet ir grūtības Rīgā šādas nopirkt...
Wilkiraine: jā gan. Pārdošana ir bizness. Bet bizness balstās uz pieprasījumu. Mums baseina iešļūcenes uz papēdīša nav pieprasītas. Aiz nezināšanas. Bet nezināšana rodas aiz kūtruma un apātijas.
- Maira to darīs - baseinā uzvilkt šīs uz papēdīša, bet citas Dāmas sekos?
Wilkiraine: visticamāk, ne uz reizi. Ilgi skatīsies, kungi rakstīs soc-tīklos ģeķīgus komentārus. Bet vēstulēs sūtīs vēlmi "iepazīties"/ reāli gan - pašu veču valodā "iecirst bez saistībām" un pēc tam pazust tālēs zilajās. Vai arī čatos sūtīt gribēs savu "draudziņu" foto, pamasturbēt uz maniem attēliem.
- Papēdīši taču nejauks ārā ģimenes?
WIlkiraine: papēdīši arī pie baseina- ģimenes ārā nejauks. Drusku dīvaini gan tas viss izklausās. Bet cilvēki "ar putniem galvā" ir interesanti.
- Nākotne rādās interesanta...
WIlkiraine: jā, arī tad- kad beidzot tiekam pie šīm ūdensdrošām spicenēm. Neesmu pati pie šādām tikusi, bet reiz viss notiks. Man ir citi papēdīši lietus brīžiem. Bet arī baseina iešļūcenes uz papēdīši - ir intriga.
- Patiesi! Paldies par šodienas sarunu :)
24.06.2019 23:26 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Krokši: ziemeļnieciskās aristokrātijas lietus apavi
Šī ir krokšu nedēļa, un tamdēļ šajā reizē ir attiecīgā saruna...
/jautājumus Mairai Wilkirainei uzdod producents Komandors/
- Kas ir krokši?
Wilkiraine: Tie ir visai ērti un drusku pat skaisti apavi, kas ļoti noder daudziem cilvēkiem - viņiem darot ikdienišķus darbus: dārzā, mājā, uz lauka, parkā un citur.
- Ar ko tad atšķiras no tiem flip flopiem, par kuriem runājām pirms nedēļas...
Wilkiraine: Tie ir dižciltīgāka paskata kāju aizsarg-apavi. Tos vairāk lieto Vecajā Pasaulē un ASV. Jo ir izskatīgāki salīdzinot ar pieminētajiem flip flopiem.
- ... un...
Wilkiraine: Zoles un vispār formas ir biezākas, daudz noturīgākas, un - ja varētu tā izsacīties - arī nopietnākas. Un arī jau pa dzimumiem dalās. Ir arīdzan dārgāki lietus apavi.
- Lietus apavi?
Wilkiraine: Viennozīmīgi. Ja es šādās staigāšu pa lietus laiku- un ja manu kroksēnu krāsa būs dzeltena/ kombinācijā ar manis iemīļoto sarkano kleitu/, tad man pavisam noteikti pievērsīs uzmanību.
- Uzmanību krokšiem?
Wilkiraine: Uzmanību man! Ne krokšiem, pie tiem visi - Latvijā - ir pieraduši. Bet tajos ir patīkami staigāt lietusgāzē, nemaz neuztraucoties par ielu peļķu dziļumu. Un atkal neviens nebrīnīsies kā aitas uz jauniem vartiem, ka es bradāju kroškos pa ūdeni.
- Tomēr tāda latviska atturība jāievēro...
Wilkiraine: Un es visur, arī krokšu gadījumā, to ieturu. Ja esmu Rīgas centrā cilvēku barā, tad skaļi pa peļķēm nešļakstinos un citus nejauši neapleju. Taču, ja krokšos esmu meža vidū, tad savai galvenajai kaislībai ļauju brīvu vaļu. Tas man no bērnības tā ir...
...bērnībā...
Wilkiraine: Tad tādu krokšu nebija, bija parastās ādas sandalītes. Bet arī tas nebija šķērslis tādās staigāt pa lietainu laiku un pavisam dziļās peļķēs. Laikam man tas tad sākās.
... bērnība pārvēršas par fetišismu šodien?
Wilkiraine: Bērnība ir aizraujošs laiks. Kad vēl nēesam iekļāvušies kaut kādos pieaugušo stereotipos. Kad "pareizi ir jāuzvedas".
- Krokši ir arī tāds sava veida kompromiss?
Wilkiraine: Ja tā padomā- tad jā. Par krokšiem neviens nebrīnās, bet ar tiem kājās es varu nodoties savai kaislībai:)
- Nu, bet protams. Paldies par sarunu:)
18.06.2019 00:56 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Maira WIlkiraine: flip flop jeb bezpapēžu gumijas iešļūcenes - ir lētums visos veidos
/saruma ar "Lietus sandaļu" patronesi, jautājumus uzdod producents Komandors/
*Aizsākam jaunu tematisku ciklu - sarunas brīvā stilā par visa veida lietus sandalēm.
Wilkiraine: Jā, tā ir tāda jauna aktivitāte. Neviens neko nedara, jādara mums pašiem. Kurš tad cits, ja ne mēs...
* Tas jauki, tad - kamdēļ šīs nedēļas izvēle tika... uz gumijas iešļūcenēm?
Wilkiraine: Jāsāk ir no tā lētā gala, flip flop jeb bezpapēžu gumijas iešļūcenes - ir lētums visos veidos.
* Patiesi...
Wilkiraine: Šķiet, pasaulē tas ir visizplatītākais apavu tips. Der visiem laika apstākļīem, ir lētas, ir viegli tādas ražot, nav nepieciešama kvalificētu apavu meistaru darbs. Tās nēsā sākot ar Dienvidaustrumu Āziju un beidzot Kanādas ziemeļos. Vienlīdz derīgas abiem dzimumiem.
* Šīm gumijas iešļūcenēm - nav nekādas "pretenzijas" uz kādiem augstākiem mērķiem...
Wilkiraine: Ja es lietainā laikā šādās staigāšu pa peļķēm - nevienam gan mani un manām "prāta spējām" nebūs nekādas daļas.
* ... jo gumijas/plastikas materiāls...
Wilkiraine: ... ir piemērots visādiem ūdens priekiem. Gandrīz kā radītas. Ja ūdenī šī centrālā siksniņa arī noplīst, tad mājās var iet basām kājām, vai par dažiem eiro tūdaļ var nopirkt nākamo pāri.
* Šo iešļūceņu lētums izpaužas arī kā citādi...
Wilkiraine: Nu jā, ar tām var vasaras dienā aiziet līdz tuvākajam veikalam, aizbraukt nepiespiestā gaisotnē uz jūrmalu, var staigāt mājās dzīvoklī, siltā laikā var staigāt visur...
* ... arī uz mežu sēņot?
Wilkiraine: Pieļauju, ka siltā rudens laikā ar tādām vecāka gadagājuma cilvēki dodas mežos ievākt dabas veltes. Protams, tur gan vairāk der gumijas zābakai- parastie.
* Šīm flip flopenēm ir konkurenti ielās.
Wilkiraine: Latvijā un citās rietumzemēs visai daudz cilvēki staigā, kā es tos saucu, "krosenēs" jeb sporta apavos. Dāmas tādos mīkstos baltos, vīrieši- vairāk ar melniem toņiem ielāsmotos. Tādi apavi raksturo nesātājus: kā cilvēks- parastais. Bez "putniem galvās". Bez pretnzijām un ambīcijām. Tomēr ar bišķi piepaceltu tieksmi uz sado-mazo. Kas izpaužas arī kā ielu kautiņi, vai "razborkas" primitīvās mūzikas klubos.
* Tomēr gadās- ka flopenes parādās ... pat modes skatēs.
Wilkiraine: Pārsvarā tur, kur tiek peldkostīmi demonstrēti. Peldkostīmi - bikini, kuru mode arī nemainās jau gadus 70+. Protams, kur labi strādā stilists, režisors, producents- tur arī māksla no nekā rodas. Ja vien ir vēlēšanās, tad viss top.
* Tomēr flopenes ir - visdemokrātiskākie apavi...
Wilkiraine: Nenoliedzami. Demokrātiskākie un reizē "vispelēkākie". Fons kam izcilākām. Varbūt parādīsies kāda Karaliene, kura flopenes piepacens jaunos augstumos...
* Paldies par sarunu :)
09.06.2019 18:47 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Izsludinu nedēļu līdz 15.6.2019.- par lietaino flip flop nedēļu:) Te jau ir Salmas Salmikovas novērtejums: lietus sandales- baseina iešļūcenes.
09.06.2019 01:27 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Te ir ziņa - izskaidrojums, kamdēļ bikini peldkostīmu mode nemainās jau 70+ gadus. Atceramies, ka vadošie modes dizaineri pasaulē ir VĪRIEŠI.
06.06.2019 22:37 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Apkārtraksts nr.15
26.05.2019 22:14 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Ļoti interesanta modes skate:
26.05.2019 12:28 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Mairas Wilkiraines stila peldkostīms: 25. maijs 2019
25.05.2019 13:25 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Apkārtraksts nr.14
19.05.2019 18:44 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
"Lietus sandaļu" skrejlapa nr.13...
12.05.2019 19:08 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Man vienīgajai patīk peldēties kleitā un uz augstiem papēžiem... visā Latvijā?
07.05.2019 07:39 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Jauna vizuālā projekta "Lietus sandales" skrejlapa (nr.12) ir klāt. Tur viss uzrakstīts:)
05.05.2019 20:20 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Lietus sandaļu kontests 2019- atjaunots...
* Blue Sea Ribbon wet heels - 122 punkti.
* Blue Sea Ribbon wet heels - 100 punkti.
* Maira Wilkirain wet heels - 70 punkti.
* Blue Sea Ribbon wet heels - 60 punkti.
* Blue Sea Ribbon - wet heels/16.4.2019. - 50 punkti;
* Blue Sea Ribbon puddle splash heels - 40 punkti;
* Wet Rose - splash heels - 40 punkti;
* Maira Wilkirain -red splash heels - 14 april 2019 - 40 punkti;
* Blue Sea Ribbon - wet heels - 18 april 2019 - 40 punkti.
* Blue Sea Ribbon - wet heels - 28 april 2019 - 30 punkti;
Lapa šeit.
02.05.2019 22:44 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Maira Wilkiraine ir gatava "Lietus sandaļu- 2019" sezonai. Jūs?
02.05.2019 08:34 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Pasaules lietus sandaļu youtubes video 2019/ top 10
11. atjaunojums šajā gadā - 1.5.2019.. Lai redzētu video- nepieciešams iekopēt šīs saites youtube.com kanālā.
------------------------------
1 Melnas spicenes baseinā https://www.youtube.com/watch?v=-IUuegklD_k
2 Sarkanas spicenes dušā https://www.youtube.com/watch?v=2Kzr8Mi01Co
3 Sudrabainas laiviņas baseinā https://www.youtube.com/watch?v=ifiEo30Vu60
4 Baltas laiviņas baseinā https://www.youtube.com/watch?v=igRPz7Jx2wQ
5 Baseinā ieiet spiczandalēs https://www.youtube.com/watch?v=6ggn3No6I0Q
6 Mitras melnas sandales https://www.youtube.com/watch?v=rLAjRs9vKwU
7 Spiczābaki vannā https://www.youtube.com/watch?v=QPTasOwvURo
8 Baseinā ieiet spiczandalēs 2 https://www.youtube.com/watch?v=XW-MYtCCkoQ
9 Gaiši papēži dušā https://www.youtube.com/watch?v=Z3pp1TZSW7c
10 Melnas laiviņas vannā https://www.youtube.com/watch?v=fGukA_ojLqg
01.05.2019 22:06 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
(LV) Sveika. Ūdens. Tas ir pasaules noteicošais elements, bez kā mēs vispār nebūtu. Šodien visi vismaz vārdos mīl ūdeni. Tā ir mazgāšanās, veldzēšanās, relaksācija. Mīlam arī dzīvot ūdeņu tuvumā. Bet sāksim ūdeni mīlēt pa īstam, esot arī "augstas latiņas" Dāmas. Kuras ir uz skaistiem papēdīšiem, un kuras vispār ir Izredzētās. Īsumā: iz-aicinu Jūs apgūt ūdens šaltis līdz šīm (Latvijā, un arī pasaulē) neredzētā versijā. Tas ir - izrāde: STAIGĀJAM AUGSTOS PAPĒDĪŠOS PA ŪDENI. Es jau to veicu, un tagad izaicinu Jūs. Tehniski tas prasa 1-2 stundas. Man tāda lieta ļoti debešķīga, varbūt arī Jums.
Mana filma redzama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=O5zAX0k0ijE
Varam sākt rīkoties tūdaļ: un tad es savā emailā (adrese seko) no Jums labprāt sagaidītu saiti, kur attēli/ video no notikuma redzami. Bet var uzdot ar jautājumus :) Mana emaila adrese: [email protected]
Priekā - Maira WIlkiraine
28.04.2019 21:37 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Tuvojas arī mūsu peldsezona...
21.04.2019 09:11 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Jā...
20.04.2019 12:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits