Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko juus domaajat?

 
Reitings 1
Reģ: 04.06.2019
Esmu kopaa ar puisi jau aptuveni 3,5 gadus...un itkaa redzu naakotni, itkaa neredzu, jo pietruukst kaisles..es neesmu dzimusi vakar:), un zinu, ka viss reiz sakas un beidzas..es meeginu sevi kautkur apmanit, jo vins liekas taads jauks puisis, mils un gaadigs, bet tomer kautkaa pietrukst.sajutas ir divainas..itka vins man kautko nozime, bet tajapat bridi skiet, ka neesam saderigi..es saprotu, ka jabut katram savam lietam, kuras katrs esam gatavs pienemt.bet ir tik daudz taadu nepilnibu, ar kuram neesmu sajusma...kad braucam uz juuru, tad vins gul, un man vienai ir jaizbauda vilnu burvibu..itka siikums..bet vnm, kad vinam ir japalidz kadam citam, tad vins ir vilna augstuma..esmu nogurusi no shi visa.varbut kadam tas liksies bezsakars, bet varbut kads mani ieraudzis sava situacija..ko juus daritu situacija, kad draugam liekas tik passaprotama?
04.06.2019 20:29 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Ja problēma ir tajā ka viņš ir vairāk mājas sēdētājs un tu gribi skriet pa pasauli tad tur nekas labs nebūs. Pazīstu daudz pārus kur viens bija miera Mika un sievietei vajadzēja braukt ceļojumos. Vīrietim tas vienkārši nepatīk un beigās visi pašķiras, jo abiem tas sagādā ciešanas.
05.06.2019 19:45 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.06.2019
Kaisle nav mūžīga. Ir dažādi attiecību posmi. Kad kaisle pazūd, jāpaliek vēl kaut kam - draudzībai, cieņai, vēlmei kopā attīstīties utt. Domāju, ka dzirkstelīti var atgūt, ja abi cilvēki saprot problēmu un cenšas to risināt. Parunā ar savu draugu gan par šo, gan vispār par jūsu attiecību nākotni, kāda izaugsme gaidāma utt. Es ietu prom, ja neko sakarīgu nedabūtu dzirdēt un rīcība nesekotu. Tomēr jāņem vērā, ka ne ar vienu cilvēku nebūs ideāli visu laiku, ir kāpumi un kritumi.
05.06.2019 19:15 |
 
Reitings 347
Reģ: 27.12.2018
Ja Tu saki, ka pēc šķiršanās iet, dara, ceļo tad man sākumā būtu mazliet dusmas par to kāpēc tādas lietas nevarēja darīt kopā.

Brīvība. Var darīt ko, kur un ar ko vēlas. Attiecībās savukārt visu laiku jārēķinas ar otru pusi.
05.06.2019 16:54 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Bezgaliiiga Man prieks, ka saprati, kas Tev jādara un labi, ka viss nokārtojies!!! :)
Ja Tu saki, ka pēc šķiršanās iet, dara, ceļo tad man sākumā būtu mazliet dusmas par to kāpēc tādas lietas nevarēja darīt kopā.
05.06.2019 16:18 |
 
Reitings 18
Reģ: 24.05.2019
vienkaarssaa @ 05.06.2019 10:35
Pilnīgi saprotu par ko Tu runā. Ne jau runa ir tikai par kaisli gultā. Kaisli attiecībās. Jutos tieši tāpat kā Tu...Itkā esam kopā 7 gadus, zinu, ka gribētu ar viņu ģimeni, kopīgu nākotni, bet mums bieži ir tik atšķirīgi viedokļi, ka labi, ka nazis nav pie rokas :D Dažreiz tiešām sev jautāju vai neesam kļūdijušies domājot, ka esam līdzīgi un jābūt kopā. Itkā viņš nav slilts, bet ir tieši tāpat kā Tev.........viņam neinteresē nekas, pēc darba brīvas 3 gandrīz 4 dienas un tās viņš labprāt nosēdēs istabā spaidot telefonu vai datoru. Ja kaut kur dodamies tad vairāk vai mazāk, jo es liku. Aizbraucot, piemēram, uz jūru tiek ātri izpeldēts riņķis un dvj jābrauc prom, ko te vairāk darīt un par sauļošanos vai peldēšanos otreiz nemaz nedomā. Tāpat notiek ciemošanāa reizēs, sākumā pasēž kopā un parunā, bet pēc mirkļa jau spaida telefonu, jo esot garlaicīgi.
Izklausās līdzīgi manam variantam. Es personīgi nokārtošu savu vienu problēmu, kas man traucē un tad skatīšos, ja viņam nekas neinteresēs, neinteresēs nekur doties tad pieņemšu galējo lēmumu - šķirties. Diemžēl negribu nodzīvot līdz pensijai un saprast, ka savas otrās pusītes dēļ neesmu dzīvē neko izbaudījusi un redzējusi.
Un vienmēr uzdodu sev jautājumu - Ja reiz man atļauj un visur jāiet vienai tad kāpēc man jābūt ar tevi kopā? Izškiroties jau nekas nemainīsies, tāpat būšu viena!
Veiksmi Tev censties kaut lo mainīt, bet pa lielam cilvēki viens ar otru prod un īpaši uz labo pusi vairs nemainās.

Man arī bija tāds stāsts ar bijušo. Es gāju dariju, gribējās visur kur iesaistīties un darboties, bet viņam patika sēdēt mājās.
Izšķīrāmies, viņš ir cits cilvēks brauc uz koncertiem, festivāliem, ceļojumos un man prieks. Es arī tagad tieku kur vien vēlos un spēju. Dažiem vienkārši nesaskan. ?‍♀️ Vairāk tikai žēl, ka nepamanīju šo visu ātrāk, bet esmu paguvusi daudz iekavētā. ?
05.06.2019 13:04 |
 
Reitings 212
Reģ: 03.02.2019
Pilnīgi saprotu par ko Tu runā. Ne jau runa ir tikai par kaisli gultā. Kaisli attiecībās. Jutos tieši tāpat kā Tu...Itkā esam kopā 7 gadus, zinu, ka gribētu ar viņu ģimeni, kopīgu nākotni, bet mums bieži ir tik atšķirīgi viedokļi, ka labi, ka nazis nav pie rokas :D Dažreiz tiešām sev jautāju vai neesam kļūdijušies domājot, ka esam līdzīgi un jābūt kopā. Itkā viņš nav slilts, bet ir tieši tāpat kā Tev.........viņam neinteresē nekas, pēc darba brīvas 3 gandrīz 4 dienas un tās viņš labprāt nosēdēs istabā spaidot telefonu vai datoru. Ja kaut kur dodamies tad vairāk vai mazāk, jo es liku. Aizbraucot, piemēram, uz jūru tiek ātri izpeldēts riņķis un dvj jābrauc prom, ko te vairāk darīt un par sauļošanos vai peldēšanos otreiz nemaz nedomā. Tāpat notiek ciemošanāa reizēs, sākumā pasēž kopā un parunā, bet pēc mirkļa jau spaida telefonu, jo esot garlaicīgi.
Izklausās līdzīgi manam variantam. Es personīgi nokārtošu savu vienu problēmu, kas man traucē un tad skatīšos, ja viņam nekas neinteresēs, neinteresēs nekur doties tad pieņemšu galējo lēmumu - šķirties. Diemžēl negribu nodzīvot līdz pensijai un saprast, ka savas otrās pusītes dēļ neesmu dzīvē neko izbaudījusi un redzējusi.
Un vienmēr uzdodu sev jautājumu - Ja reiz man atļauj un visur jāiet vienai tad kāpēc man jābūt ar tevi kopā? Izškiroties jau nekas nemainīsies, tāpat būšu viena!
Veiksmi Tev censties kaut lo mainīt, bet pa lielam cilvēki viens ar otru prod un īpaši uz labo pusi vairs nemainās.
05.06.2019 10:35 |
 
Reitings 230
Reģ: 26.09.2017
Pie kaisles ir jāstrādā, tas gan.
Tu saki, ka jūti ka kaut kas nav, vabūt viņš jūtas tieši tāpat un arī noklusē?
Vislabāk ir pajautāt tieši, kamēr var kaut ko uzlabot un nav par vēlu. Jo visi mēs pierodam pie ikdienas un pēctam ir daudz grūtāk ko lietas labā darīt.
05.06.2019 09:56 |
 
Reitings 178
Reģ: 31.01.2018
Sievietes meklē problēmas,bez iemesla. Tas nu ir fakts :) .
05.06.2019 09:44 |
 
Reitings 18
Reģ: 24.05.2019
Ir jārunā. Varbūt puisim arī ir lietas ko viņam nepatīk darīt, bet tev tas rada prieku.
Uz pludmali pa viļņiem iztrakoties var arī kopā ar draudzeni aiziet. Manam puisim tieši nepatīk gulēt un sauļoties tad biežāk eju ar draudzenem, lai viņu nespīdzinātu. Un ir arī jāspēj palaist puišus viņu darīšanās.
Ar to es gribēju pateikt ka vajag izrunāt un vienoties ko kopā darīsiet un ko atsevišķi.
05.06.2019 09:30 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Varbūt pēc 3 gadiem ir pazudusi kaisle, bet pie kaisles ir jāstrādā. Pašai ir jāorganizē jaunas lietas gultā utt. Tik daudzi pāri pazaudē kaisli bet to atgriež lomu spēles, bdsm, pat vienkārši flirts ar īsziņu palīdzību. Varbūt esat pārāk pieraduši pie rutīnas. Vajag kaut ko pamainīt tad ieraudzīsi partneri citā gaismā.
Varbūt pameklē lietas ko jūs darāt kopā un ko izbauda abi. Uz pludmali jau katru dienu nebraucat. Un parunā par to izpalīdzēšanu.
05.06.2019 07:25 |
 
Reitings 94
Reģ: 31.03.2012
Vai esat abi runājuši par nākotnes plāniem? Kāda ir puiša reakcija? To pēc pieredzes varu pateikt,ka tā ir vissvarīgākā attiecībās un līdz ar to arī pārējās dzīves situācijas vieglāk izvērtēt.
04.06.2019 21:49 |
 
Reitings 273
Reģ: 20.05.2019
Cilvēki novērtē lietas patiesi tikai tad, kad to zaudē pavisam.
Izšķīries, tad redzēsi. Tikai atpakaļ neviens vairs negaidīs un viņš sapratīs, ka nav bijis svarīgs.
04.06.2019 21:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!