Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā var iekrist?

 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Paziņu lokā sadzimuši mazuļi vai meitenes ir gaidībās. Tuvākajām draudzenēm vaicājot par plānošanu (vecuma grupa 25-30) , lielākā daļa saka, ka iekritušas. Varbūt vaina manā paziņu lokā, bet nu nesaprotu, kādā veidā to vispār iespējams izdarīt, jo cilvēki it kā kontracepciju izmanto. Tostarp ārkārtas un gan īstermiņa, gan ilgtermiņa attiecībās. Nesen viens jaunlaulātais atbildēja, ka tā sanācis, bet plānojis nav.. nu kā? Saprotu, ka viņu atbildes varbūt arī nav atklātas, tādēļ vaicāju te.
Tad nu jautājums - kā izpaužas iekrišana jūsu pieredzē?
To saka tikai partnerim un paziņām, bet pašas bērnu gribējušas un rīkojušās ar prezervatīvu durstīšanu u.t.t.? Māmiņas - kāda ir jūsu pieredze, t.i. plānojāt vai bērniņš sanāca? Ja jā, tad .. kā? Un kur maz vēl ir tādi vīrieši, kas nesaprot, ka beidzot iekšā būs bēbis?
22.05.2019 11:37 |
 
Reitings 435
Reģ: 29.01.2009
Nu man māsa tā teikt "iekrita" ar spirāli. Itkā dakteris pārbaudījis, spirāle stāvot tā kā vajag, bet nu redz, laikam viņas vīra peldētāji diezgan aktīvi un spēcīgi, ja ir tikuši līdz finišam. Nu neko, tagad gaida trešo mazo, bet smejas par to kā viss sanācis :D
22.05.2019 19:04 |
 
Reitings 2
Reģ: 13.03.2019
Daudzi jau arī pārtraukto uzskata par drošu izsargāšanās metodi :D
Par tabletēm runājot, tur jau parasti pie vainas tas, ka tās netiek atbilstoši lietotas. Tām ir dažādi veidi un ar citām ir jābūt ļoti precīzam. Pat 3 stundu nobīde var krasi samazināt efektivitāti.
Manējām nav būtisks laiks, galvenais, ka 12h laikā iedzeru, bet es daudzas reizes esmu aizmirsusi un attapusies 3-5h vēlāk, īpaši ceļojot un esot ārpus mājas visu dienu. Tā kā man reāli būtu ar modinātāji jāstaigā ar tādām, kam var būt max 3h nobīde :D
22.05.2019 18:39 |
 
Reitings 2
Reģ: 24.09.2012
Dažreiz vienkārši nenostrādā kontracepcija. Pirmajā laulībā plīsa prezervatīvs un arī avārijas kontracepcija, kā izrādījās, bija neefektīva. Ar otro vīru - 5 gadu laikā neizsargājoties, ejot uz operācijām un mākslīgo apaugļošanu, mazais nepiesakās.
Manai māsai abas grūtniecības plānotas. Ar vīru izdomā, ka grib bērnu un viens vai divi cikli un jau stāvoklī.
Bet par to, ka kāda sieviete speciāli "durstītu prezervatīvus", kā te minēja.. nu nez. Nav vairs tie laiki, kad ar bērnu varētu "veci piesiet".
22.05.2019 15:46 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Bet es laikam nojaušu arī to, ka pat ja kāda būs apzināti 'iekritusi', šeit laikam neatzīsies, un tās paliks manas aizdomas vien.
Vispār sāku aizdomāties, jo viens ex, kurš gribēja mani padarīt par savu bērnu māti bez manas piekrišanas, nesen ticis pie bērniņa. Un man par viņu patiess prieks, lepns salicis soctīklos. Tikai domāju, vai šoreiz viņš rīkojās atbildīgāk kā toreiz, vairākus gadus senā pagātnē.
22.05.2019 15:39 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Klāt neskrienu un uzreiz neprasu - iekritāt vai kā? Kā jau minēju - dabiski sarunā iepinas.
Minēšu trīs piemērus, lai ilustrētu. Esmu uzaicināta ciemos, apraudzīt mazo un vecākus, kas kādu laiku cilvēkos nav bijuši. Runājam par to, kā pēdējā gada laikā klājies un kā veicās ar y plāna īstenošanu, kad paši piemin, ka neplānoti pieteicās mazais, tādēļ x, y un z plāni pamainījās. Bijušie kursabiedri diezgan atklāti pastāsta kopīgajos pasākumos, kad jau paņemts uz krūts - kurš plānojis, kurš īsti ne, kad saruna ievirzās tematos par bērniem. Nu un te no četriem, piemēram, plānoti bijuši 3. Bērnības draudzene, arī uzaicinot ciemos pati pateica, ka plāni mainījās, jo drīz pēc studijām palika stāvoklī, lai gan bērnu vēl nebija plānojuši. Kaut kā tā.
Loģiski, ka neskrienu un virsū ar jautājumiem par to pašu kontracepciju nebāžos, bet kāda pati ir pieminējusi - tablešu bērniņš. Tādēļ arī vaicāju anonīmā forumā, jo pati,par laimi, 10+ gadus regulāri nodarbojoties ar seksu un pat kādās ilgtermiņā attiecības izmantojot ne - drošu kontracepciju (pārtraukto) kaut kā palikt grūta neesmu pamanījusies.
Tādēļ interesē tas, kā tad cilvēki īsti iekrīt, JA iekrīt. Man vairāk aizdomas uz to, ka tas tik vienkārši nemaz nenotiek un viens no partneriem bērniņu vnk vēlējies vairāk par otru.
22.05.2019 15:31 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Man interesanti kā tikāt līdz sarunai par plānošanu un iekrišanu, vai tu regulāri jautā pāriem vai viņu bērns ir plānots vai arī viņi paši dalās ar šo informāciju?
22.05.2019 13:19 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Varbūt kļūdos, bet uzskatu, ka tas ir no sērijas “neizsargājāmies, domājam būs-būs, nebūs-nebūs”. Citādi nav saprotams, kā pieauguši cilvēki neprot izsargāties (protams, var gadīties izņēmumi, bet nejau tā, ka 10 pāri iekrīt “izsargājoties” ?)
22.05.2019 13:17 |
 
Reitings 745
Reģ: 24.03.2019
Tas "iekritu" nozīmē, ka kāda no kontracepcijas metodēm ko izmantoja nenostrādāja(plīsa prezervatīvs un nenopirka AK, jo domāja būs jau labi). Vai arī pāris jūtas pārāk apkaunoti teikt ka neievēroja kontracepcijas metodi pareizi vai ka izvēlējas pārtraukto dzimumaktu.
Es nekad neesmu sapratusi sievietes, kas izvēlas orālo kontracepciju un nedzer to vienā noteiktā laikā. It īpaši mūsdienās kad uz telefona var uzlikt atgādinājumu, kad ir gudrie pulksteņi kuros var uzlikt atgādinājumu utt. Lai tablete 99% nostrādātu ir jāiedzer 4 stundu intervālā katru dienu. Like is it so hard? Vakarā pirms ej tīrīt zobus iedzer... Kā arī cilvēki, kas uzskata ka prezeratīvi ir super droši... Vienīgā drošā metode ir nenodarboties ar seksu, bet pēc bībeles sanāk ka pat tad var palikt stāvoklī un daži to izmanto?
22.05.2019 12:12 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pārplīst prezis, sadzeras un aizmirst uzvilkt, aizmirstas un kādu dienu neiedzer tableti, tāda kaisle plosās, kad nedomā par izsargāšanos. Vēl jau tādi vīriešu tipi ,kuri negrib izsargāties un pilnā pārliecībā saka , ka visu kontrolē , uzticies man un beigās, tomēr tīši vai netīši nenokontrolē. Vēl mazs procents, kad patiešām izsargāšanās nenostrādā.
25gadi jau normāls vecums bērniem, ja vien pāris patiešām vēlas mazuli.
22.05.2019 12:06 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3681
Reģ: 31.10.2010
Nu neviena kontracepcija nav 100% droša. Ir dzirdēts, ka pat pēc sterilizācijas sievietes palikušas stāvoklī, par gumijām un tabletēm vispār nerunājot. Kontracepcijas tabletes, piemēram, jādzer pēc stingra grafika,, lai tās darbotos kā paredzēts. Izlaid vienu reizi, iedzer dienu vēlāk un efektivitāte uzreiz samazinās. Tā arī iekrīt.
Un negribētos domāt, ka patiešām eksistē tik nožēlojamas sievietes, kas partnerim nezinot, bojā prezervatīvus. Tādas manās acīs ir zemākas par zāli.
22.05.2019 12:05 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Tādēļ arī jautāju te, jo man neliekas kopā viss informācijas apjoms par kontracepciju ar tik biežu bērnu neplānotu ierašanos.
Otrs - palagos nelienu, tas tā dabīgi iestarpinās sarunās / ģimenes pieauguma apsveikšanas momentā / paši pasaka. Ne nu kādam klāt skrienu un tiešā tekstā savējiem prasu.
22.05.2019 11:47 |
 
Reitings 169
Reģ: 12.04.2014
Tā būtu arī mana standarta atbilde - neplānoju. Īpaši, ja iekšēji gribētos atbildēt, ka tā absolūti nav Tava darīšana. Kā Tu esi tik labi informēta gan par to, kādu kontracepciju izmanto, gan cik pareizi?
Nav jālien citu attiecību palagos :) Ja kāda ļoti gribēs padalīties, pati izstāstīs.
22.05.2019 11:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!